Basketball Brno – Unibon Nový Jičín 70:77 (23:15, 33:35, 55:48)

Po sérii špatných výsledků a výměně na postu trenéra nastoupili brněnští basketbalisté poprvé pod vedením kouče Libora Jeřábka. Výkon domácího týmu byl tím pádem velmi odlišný od posledních zápasů. Od první minuty na favorizovaný Nový Jičín vlétli a o poločase dokonce vedli o dva body.

V dramatickém závěru jim ale Nový Jičín vítězství uzmul, zvláště po přesné mušce Ubilly. Brno se však představilo ve výborném světle. V doskoku jasně dominovalo, když v této statistice vyhrálo málo vídaným rozdílem 64:29.

Body: Castleberry a Holloway 16, Meno 14, Gajdošík 12, Kysela a Zachrla 3, Šmíd, Cvek a Norwa 2 - Ubilla 26, Šarovič 15, Pečiukas a Channels 10, Vošlajer 9, Jurečka 5, Pelikán 2, trojky: 4:13, fauly: 16:15, TH: 8/18:12/15, doskoky celkem: 64:29, bloky: 0:1, ztráty: 19:6, zisky: 3:11, double-double: Stephen Castleberry (16 bodů, 26 doskoků), Boris Meno (14 bodů, 15 doskoků) – oba Brno, rozhodčí: Paulík, Vrážel, Matějek, diváci: 100. Nejlepší hráč utkání: Emmanuel Ubilla (Nový Jičín). (ceh, cas)