Klub to oznámil na svém Facebooku, zmíněná trojice smlouvu v Kopřivnici prodloužila o jeden rok. Pro fanoušky klubu se jistě jedná o výbornou zprávu, všichni totiž už delší dobu patří k oporám výběru Lubomíra Veřmiřovského.

Kopřivnický odchovanec Marek Bukovský už letos během sedmadvaceti zápasů dokázal nasázet sedmapadesát branek. Jeho výkony gradovaly ve čtvrtfinálové sérii s Plzní, kdy měl dokonce místo specialisty Jaromíra Petříka pod palcem sedmičky. Ve třetím zápase série navíc nastřílel úctyhodných devět branek, což je jeho sezonní maximum.

Pětadvacetiletý Jan Hanus pak prožil možná ještě povedenější sezonu, v 27 duelech se mu soupeřova brankáře podařilo překonat ve 113 případech. Také Hanus dal ve svém nejpovedenějším utkání devět branek, které nasázel hranickému Cementu.

Úspěšně si vedl i brankář Marek Žingor, který se dokonce stal v prosinci nejlepším hráčem 14. kola. Bohužel jej ale ke konci ročníku zradilo zdraví a v play-off s Plzní toho moc neodchytal. Náladu si ale stále ještě může napravit v bojích o umístění – už v sobotu hraje Kopřivnice druhý zápas na palubovce Jičína, v případě výhry se Kopřivničtí posunou do bojů o páté místo.