Jak sám ale říká, individuální ocenění je pro něj spíše příjemný bonus, který jej navíc bude stát nějaké peníze. „Samozřejmě z toho mají největší radost kluci v kabině, protože za to mám pokutu do klubové kasy,“ usmívá se opora KH ISMM Kopřivnice. „V zápase mi to tam při každém útoku padalo, cítil jsem se v pohodě. Byly tam snad dvě střely, které mi brankář Mazač vychytal, shodou okolností to bylo hned po sobě. Jinak mi tam spadlo úplně všechno,“ pokračuje Patrik Fulnek. I přes výhru a dobrý individuální výkon ale zcela spokojen nebyl.

Štěpán Macháček si odbyl premiéru za Frýdek
Štěpán Macháček začal hrát ve Frýdku první ligu, prioritou je Kanada

„Náš herní projev nebyl úplně dobrý. Fanoušci asi z našeho výkonu úplně nadšení nebyli, řekl bych, že to možná trochu vypadá, že se házenou tak moc nebavíme, snažíme se ale dál pracovat. Já osobně se snažím dělat všechno pro tým, když to bude padat někomu jinému místo mě, vůbec se zlobit nebudu.“

Už v sobotu doma Kopřivnici čeká další důležitý zápas. Svěřenci trenéra Lubomíra Veřmiřovského na vlastní palubovce přivítají Jičín, tedy svého tabulkového konkurenta. „Čekám agresivní obranu soupeře, proti Zubří odehráli dobrý zápas, ale my budeme připravení. Bude to hodně o bojovnosti,“ podotkl Patrik Fulnek. „Jsou to s nimi vždycky vyhecované zápasy, bude to taková menší bitva, která bude asi dost o brankářích. Jičín má zkušenou spojku Šulce a okolo něj mladé kluky. Hrají hodně křižný pohyb, obrana dobře spolupracuje s brankářem. Myslím si, že to bude hodně o obranách a branek moc nebude,“ zakončila kopřivnická opora.