Hosté šli sice už po šedesáti sekundách do vedení zásluhou Chalupy, ale Třinec už ve 4. minutě vedl 2:1. Pak sice přišlo ještě jedno vzepětí outsidera po dalších dvou brankách Chalupy, ale domácí stihli ještě do přestávky otočit duel na 4:3 a ve druhém poločase si vytvořili vedení 6:3. Chalupa svou čtvrtou brankou v zápase a Murin sice dokázali snížit na 5:6, ale navíc už se Jakubčovice nezmohly.

TŘINEC – JAKUBČOVICE 7:5 (4:3)

Jakubčovice: Pavelka – Murin, Richtárik, K. Molnár, Ďurica, Chalupa, D. Molnár, Michálek.

Branky a nahrávky: 2. Očadlík (Buryan), 3. Przyczko (Samek), 20. Baron (Przyczko), 20. Baron (Buryan), 31. Baron (Kantor), 32. Baron (Buryan), 37. Baron (10 m kop) – 1. Chalupa, 12. Chalupa (K. Molnár), 17. Chalupa (Richtárik), 32. Chalupa (K. Molnár), 35. Murin (Michálek).