V prvním utkání turnaje nastoupila Kopřivnice proti Zubří, se kterým se v prvním poločase trápila. „Chybovali jsme v zakončení, chyběla nám rychlost, nedařilo se takřka vůbec nic,“ poukázal trenér Ondřej Bílek. Jeho svěřenci zpřesnili a zrychlili v druhé části zápasu hru, zlepšili obrannou činnost a zaslouženě vyhráli 16:10. Do druhého utkání nastoupili mladí Kopřivničané proti Rožnovu pod Radhoštěm a do kabin odcházeli v poločase za nerozhodného stavu 9:9. Také v tomto duelu tak rozhodla Kopřivnice o výhře 22:15 až po přestávce.

Poslední utkání proti družstvu Frýdku-Místku bylo opakem předešlých dvou zápasů. Kopřivnice začala velice dobře, od začátku soupeře přehrávala po všech stránkách a už v poločase vedla 13:5. „I ve druhé půli předvedli kluci takřka bezchybný výkon v útoku i obraně a soupeře nakonec deklasovali 30:12,“ uvedl Bílek. Podle vedoucího mužstva Igora Fulneka to ale nebylo zdaleka tak lehké, jak mohou napovídat konečné výsledky. „Neboť soupeři byli velice zdatní. Vždyť se jednalo o čtyři nejlepší družstva v podzimní části Severomoravské ligy,“ upozornil.

Vítězstvím v kvalifikačním turnaji si mladší žáci KH Kopřivnice zajistili nejen postup do Česko-Slovenské ligy, ale obsadili i první místo v podzimní části Severomoravské ligy mladších žáků s úctyhodnou bilancí jediné prohry z dvanácti odehraných utkání.

Výsledky kvalifikačního turnaje: TJ Rožnov pod Radhoštěm - SKP Frýdek-Místek 16:18, KH Kopřivnice - HC Zubří 16:10, SKP Frýdek-Místek - HC Zubří 9:14, KH Kopřivnice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 22:15, HC Zubří - TJ Rožnov pod Radhoštěm 18:15, KH Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek 30:12.

Sestava a branky Kopřivnice: Marek Gerlich - David Zima 19, Patrik Fulnek 14, Jan Hanus 13, Marek Bukovský 8, Martin Veřmiřovský 8, Jakub Molnár 2, Tomáš Kocsis 1, Radim Tichavský 1, Pavel Kudělka 1, Patrik Přadka 1. Trenér Ondřej Bílek