Domácí šli od začátku utkání za vidinou dvou bodů a velmi dobrou obranou znemožňovali Kopřivnici udržovat vyrovnané skóre. Deset minut před koncem poločasu vedli domácí čtyřbrankovým rozdílem, třemi brankami v řadě se pak Vávrovi svěřenci dotáhli na jedinou branku 12:11. Hranice však přesto odcházely do šaten za pohodlného stavu 19:13.

Kopřivnice se ve druhé půli snažila zvrátit skóre na svou stranu, ale více než snížit na 27:30 pět minut před koncem se jí už nepodařilo. Z Hranic nakonec odjela s pětigólovou porážkou. Brankově se činili hlavně úspěšný exekutor sedmimetrových hodů Daniel Hojník a šestigólový Adam Krejčiřík. Za domácí se devíti brankami prosadil Miroslav Racháč, který ještě v loňské sezoně střílel branky právě v kopřivnickém dresu.

Více se o porážce Kopřivnice o pět branek a hodnocení trenéra Iva Vávry dočtete v zítřejším vydání Novojičínského deníku, v týdeníku Region.

TJ Cement Hranice - KH Kopřivnice 33:28 (19:13)

Nejlepší střelci Hranic: Magrla 9, Rachač 9, Šíra 5.

Nejlepší střelci Kopřivnice: Hojník 9/6, Krejčiřík 6, Reček 4.

Sedmimetrové hody: 2/1 6/6. Vyloučení: 4 5. Diváci: 260. (dtb)