VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem o víkendu?

Novojičínsko - Kam za sportem na Novojičínsku.

19.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv/Deník

PÁTEK 19. ČERVNA

FOTBAL: III. třída mužů, 13. kolo, 17.00 Studénka - Fulnek C (Mastný)
Okresní soutěž dorostu, 15. kolo, 17.30 Rybí - Jistebník nad Odrou (Kontoršikov)
Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 17.00 Trojanovice I - Tísek (Bartoš)
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 17.00 Jeseník nad Odrou - Bernartice nad Odrou (Strnadel)
Okresní přebor starší přípravky, 18. kolo, 16.00 TJ Odry - Hájek a synové Jakubčovice, 16.30 Tísek – Vagonka Studénka, Fotbal Fulnek - TJ Nový Jičín B, Kopřivnice – Bílovec
Okresní přebor mladší přípravky, 18. kolo, 15.30 Tísek – Studénka, Fulnek - Nový Jičín B, Kopřivnice – Bílovec, 16.00 Odry - Hájek a synové Jakubčovice

SOBOTA 20. ČERVNA

FOTBAL: Krajský přebor mužů, 30. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – SK Moravan Oldřišov (Mojžíš - Vojkovský, Klučka)
I. B třída -. skupina D, 15. kolo, 16.30 TJ Sokol Starý Jičín - TJ Odry (Bartoš, Knoll), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – FK SK Polanka (Šištík, Závodný)
Krajský přebor staršího dorostu, 30. kolo, 9.00 FC Bílovec - Hájek a synové Jakubčovice (Tobola), 10.15 TJ Nový Jičín – Městský fotbalový klub Karviná B (Seidler)
Krajský přebor mladšího dorostu, 30. kolo, 11.15 FC Bílovec - Hájek a synové Jakubčovice (Tobola), 12.30 TJ Nový Jičín – Městský fotbalový klub Karviná B (Seidler)
Krajský přebor mladších žáků, 15. kolo, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice – 1. FK Spartak Jablunkov
Krajský přebor starších žáků, 15. kolo, 14.30 Hájek a synové Jakubčovice – 1. FK Spartak Jablunkov (Klučka)
Okresní přebor mužů, 15. kolo, 16.00 Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré (Žitník, P. Lakomý), 17.00 Kunín - Štramberk (Tobola, Brabec), Zbyslavice - Nový Jičín B (Fegler, Přívratský)
III. třída mužů, 13. kolo, 17.00 Trojanovice I - Hladké Životice (S. Glogar), Lubina - Bartošovice (Bartoš), Skotnice - Kujavy (L. Glogar), Petřvald na Moravě B - Žilina (Vrábel, Tisovský), Vražné - Straník (Pavelek, Haluska)
IV. třída – skupina A, 13. kolo, 15.00 Tichá B - Ženklava (Fišer), 17.00 Mořkov B - Mankovice (Bogár), hřiště Životice, Nová Horka - Životice (Hodslavice) B (Veselka), Hostašovice - Bernartice nad Odrou (Malina)
IV. třída – skupina B, 13. kolo, 17.00 Olbramice - Tísek B (Baroň), Vrchy - Pustějov (Mastný), Kravín - Jistebník nad Odrou (Valošek), hřiště Bílovec, Slavia Stachovice - Bravantice (Kubánek), Bílov - Heřmanice (Rýdel), hřiště Stará Ves
Okresní přebor dorostu, 15. kolo, 12.30 Tichá - Stachovice (Mareček), 13.45 Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré (P. Lakomý), 14.45 Suchdol nad Odrou - Starý Jičín (Fieber), 17.00 Příbor - Tísek (Pargáč)
Okresní soutěž dorostu, 13. kolo, 14.45 Kunín - Štramberk (Brabec), Petřvald na Moravě - Žilina (Tisovský), 15.30 Spálov - Pustějov (Mikolanda)
Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 15.00 Vražné - Trojanovice-Bystré (Haluska)
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 10.00 Tichá - Veřovice (Mareček), 14.45 Hostašovice - Straník (Malina)
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 14.30 Starý Jičín - Pustějov (Šelepa)

KULTURISTIKA: Mistrovství České republiky mladšího a staršího dorostu, juniorů a masters pro rok 2009, pořadatel Remi Fitness Odry, 9.00 – 10.00 prezentace dorostu, 10.00 - 12.00 prezentace juniorů a masters, 10.00 - 11.25 semifinále dorostu, 11.25 - 12.30 finále dorostu, 12.45 - 13.45 vyhlášení vítězů dorostu, 14.30 - 16.00 semifinále juniorů, 16.00 - 16.30 nominace juniorů na ME, 16.30 - 17.45 semifinále masters, 17.50 - 18.20 nominace masters na ME, Dělnický dům Odry

SKOKY NA LYŽÍCH: Beskydské turné žáků 2009, XXI. ročník, 3. závod, 9.00 skokanský areál Horečky ve Frenštátě pod Radhoštěm

TURISTIKA: Noční přechod Lysá hora – Velký Javorník, 23. ročník, 18.00 – 19.00 prezentace Lysá hora – Šantán, trasa: Lysá hora, Ostravice, Horní Čeladná, Čertův mlýn, Pustevny, Radhošť, Pindula, Velký Javorník, délka trasy 53 km s převýšením 2290 m, v uvedené vzdálenosti i převýšení je zahrnut výstup z Ostravice na Lysou horu a sestup z velkého Javorníku do Veřovic, cíl 2.00 – 7.00 areál chaty Velký Javorník, bližší informace Jiří Svák, tel: 571 655 578, 608 955 779

NEDĚLE 21. ČERVNA

FOTBAL: I. A třída – skupina A, 15. kolo, 16.30 NFC Lichnov - SK Brušperk (Beran - Tabášek, Selník), FC Libhošť – TJ Sokol Dolní Lutyně (Čuba - Galásek, Krba)
I. B třída – skupina B, 15. kolo, 16.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Šilheřovice (Žvak, Závodný)
I. B třída -. skupina D, 15. kolo, 16.30 SK Metylovice – FC Vlčovice-Mniší (Malchárek, Andrýsek), TJ Sokol Tichá - SK Velké Albrechtice (Brabec, Bartoš), TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Kateřinice (Knoll, Kyselý)
Krajský přebor starších žáků, 15. kolo, 9.00 ŠSK IR PROGRES Bílovec B - TJ Nový Jičín (Takáč), hřiště Velké Albrechtice
Krajský přebor mladších žáků, 15. kolo, 10.45 ŠSK IR PROGRES Bílovec B - TJ Nový Jičín
Okresní přebor mužů, 15. kolo, 17.00 Mořkov - Sedlnice (Fieber, Tisovský), Rybí - Veřovice (Šelepa, Mikolanda), Bravinné - Kopřivnice (Přívratský, Haluska), Spálov - Tísek A (Burian, P. Lakomý)
IV. třída – skupina A, 13. kolo, 17.00 Mošnov - Bordovice (Žitník)
IV. třída – skupina B, 13. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B - Děrné (Klement)
Okresní přebor dorostu, 15. kolo, 14.45 Mořkov - Sedlnice (Tisovský)
Okresní soutěž dorostu, 13. kolo, 13.30 Libhošť - Jistebník nad Odrou (Krba), 17.00 Vražné - Straník (Rýdel)
Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 10.00 Mořkov - Lichnov (Baroň), Kateřinice - Kunín (Bogár), Skotnice - Příbor (P. Lakomý), 14.30 Petřvald n. M. - Štramberk (S. Glogar)
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 10.00 Rybí - Sedlnice (Neckář), Libhošť - Nový Jičín B (Tůma), Lubina - Kopřivnice B (Fišer)
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 14.45 Spálov - Bravantice (P. Lakomý)

KULTURISTIKA: Mistrovství České republiky mladšího a staršího dorostu, juniorů a masters pro rok 2009, pořadatel Remi Fitness Odry, 9.00 - 13.00 seminář trenérů, 14.00 slavnostní zahájení, 14.30 - 17.10 finále juniorů, vyhlášení vítězů, 17.10 - 18.30 finále masters, vyhlášení vítězů, Dělnický dům Odry

19.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení