Kopřivnice prohrála

Lovosice Házenkáři Kopřivnice si v 5. kole Tipgames Extraligy dovezli debakl z Lovosic. Na vině je i velká marodka. Tým hrál bez Karla Hanzelky, Adama Krejčiříka a Jana Gřese, navíc na severu Čech utrpěli šrámy uzdravený Boris Aspridis, Jiří Lipový, Lukáš Frančík a Jan Stanislav.

11.10.2011

Ilustrační foto.Foto: Archiv

HK A.S.A. Město Lovosice - KH Kopřivnice 37:17 (16:9)

Kopřivnice dokázala držet s úřadujícím vicemistrem krok do 17. minuty, kdy platilo skóre 7:5, pak však začala narážet na brankáře Kylíška. „Nedali jsme asi osm vyložených šancí. Je to pořád stejná písnička jako s Frýdkem. Naši střelci jsou nepoučitelní, nedokáží adekvátně vyhodnotit situaci,“ povzdechl si trenér Kopřivnice Miroslav Bartoň.

Úvod druhé půle vyhráli domácí 4:0, a i když se pak Kopřivnice na chvíli vzpamatovala a upravila ve 37. minutě na 20:12, po zbytek zápasu už jasně kralovaly Lovosice. „Ve druhé půli ještě Krahulík a Landa přitvrdili a v závěru už nikdo ani nechtěl hrát. Nebylo to dneska ale jen o koncovce. Ani obrana nestíhala a gólmani tím pádem taky. Padalo to tam hlavně ze spojek,“ konstatoval Bartoň.

Sestava a branky Kopřivnice: Čapka, Holeček Střelec 3, Škarpich 1, Lipový 1, Martinásek, Rachač 3, Veřmiřovský 1, Stanislav, Frančík 1, Gřes 3/1, Reček 2, Aspridis 2. Sedmičky: 3/3 1/1. Vyloučení: 5:3. Rozhodčí: Vaník, Kohout. Diváků: 615. (jfk)