Do cesty se Kopřivnickým postaví Lovosice, které první zápas po restartu nezvládly. Doma se Zubřím prohrály 32:39. „Do Lovosic přišli noví zahraniční hráči, prezentovali se dobrou hrou. To, že ztratili body, pro nás není žádná výhoda, naopak to u nás budou chtít napravit, my vlastně budeme chtít udělat to samé. Na zápas se dobře připravíme, podíváme se na videa a na palubovce necháme vše. Bez toho nemůžeme vyhrát,“ uvědomoval si hned po utkání v Novém Veselí jeden z klíčových hráčů Kopřivnice Marek Bukovský.

Adéla  Dubcová na snímku vpravo dole
Adéla Dubcová vyměnila Nový Jičín za Opavu

Favoritem zápasu, který začíná v sobotních 16 hodin, bude domácí Kopřivnice. Ta je v tabulce na třetím místě za vedoucí Karvinou a Jičínem, Lovosicím v tabulce patří příčka osmá.

„Lovosice jsou silné zejména v útočné fázi, což dokazuje i to, že ve většině zápasů daly přes třicet gólů,“ upozorňuje na klubovém Facebooku kopřivnického klubu dvacetiletá spojka Jan Polcar. „Nečeká nás v sobotu nic lehkého, soupeř se bude snažit napravit domácí prohru se Zubřím, my se zase budeme chtít dostat na vítěznou vlnu a odčinit ztrátu bodu z Veselí. Věřím, že když navážeme na výkony, které jsme předváděli před nucenou pauzou, zůstanou body doma,“ přeje si mladý házenkář.