První závody absolvovali petřvaldští krasojezdci na začátku února. Mezi žačkami zvítězila Alena Čani, mezi žáky vyhrál Matěj Bubík. „Tento závod jsme uspořádali, aby si mladí krasojezdci zvykli na závodní atmosféru,“ vysvětlil trenér Kamil Bartůněk.

O den později se konalo v Němčicích na Hané 1. kolo Českého poháru, kde nejlépe dopadl Jakub Pavlík, který skončil druhý, a třetí byl Bubík. „Nyní máme krátký čas odstraňování chybiček,“ prohlásil trenér Bartůněk.

To se povedlo, i ve 2. kole ČP ve Zlíně se Petřvaldským dařilo. Tentokrát absentoval Pavlík, ale výborně ho druhým místem zastoupil Bubík. Nejlepší mezi dívkami byla Čani, která skončila šestá.

Na 3. kolo vyrazili krasojezdci do Brna. Skvělé první místo obsadila Čani a druhá byla Nela Pavliňáková. Z chlapců se na stupně vítězů podívali znovu Pavlík a Bubík.

Na konci března se krasojezdci Petřvaldu zúčastnili předkola MČR v Horních Heršpicích. Z chlapců se tentokrát nejlépe dařilo Matěji Bubíkovi, který skončil třetí a stejně jako Jakub Pavlík postoupil na MČR.

Ještě před vrcholem sezony ovšem na krasojezdce čeká další významný závod, domácí 4. kolo Českého poháru, které se bude konat už 13. dubna v místní Sokolovně.