Ta oslavila hned první hrací den velký úspěch v podobě vítězství v týmové soutěži dorostenek, ke kterému přispěla výkonem 575 bodů. Spolu se svými třemi kolegyněmi se tak stala mistryní světa v kategorii týmů dorostenek.

Druhý den měli své týmové závody dorostenci a do soutěže se nakonec jako náhradník zapojil i Jakub Fabík a pomohl českému týmu získat pěkné čtvrté místo. Třetí hrací den byl ve znamení tandemů, kde Česko reprezentovali Fabík a Jan Škrampal. Tato dvojice vyřadila Maďarsko, ale následně padla se Slovinskem a o medaile tak bojovat nemohla.

Další den se konala soutěž v disciplíně zvané sprint, do které byl nominovaný za ČR Jakub Fabík. Nejprve až díky náhlé smrti vyřadil favorizovaného Slovince Nejce Pozuna, poté v dalším těsném souboji, který rovněž musela rozhodnout až náhlá smrt, prohrál s Chorvatem Tonim Ljubičem. V kategorii dorostenek vybojovala bronz Veronika Brtníková.

Poslední den pak vyplnily boje o titul mistra světa na 120 hodů sdružených a titul mistra světa v kombinaci. Další medaili získaly pro Česko dorostenky, které obsadily parádní bronzovou pozici.

Tým České republiky, který mezi největší favority šampionátu nepatřil, nakonec tedy na mistrovství světa vybojoval jednu zlatou a dvě bronzové medaile, což je vzhledem k těžké světové konkurenci velký úspěch.