Sokol Krčín B – TJ Sokol Pustějov 20:17 (10:10)

Do prvního utkání nevstoupili krčínští muži zrovna optimálně. Hosté se brzy ujali vedení 3:1 a pak i 5:3. Konec první poloviny naopak domácím vyšel, když dokázali stáhnout náskok soupeře na poločasových 10:10.

Druhá polovina utkání začala obdobně jako ta první. Hosté z Pustějova se ujali vedení a v 16. minutě vedli o dvě branky 13:15. Pak začala dobře fungovat obranná řada a dokázala eliminovat soupeřovy útoky natolik, že do konce utkání hosté skórovali pouze dvakrát. Krčínský útok v této fázi podpořil obrannou řadu, rychle otočil vývoj utkání a ve 20. minutě se domácí poprvé dostali do vedení – 16:15. Ve zbytku utkání už Krčín dokázal náskok udržet.

Ostatní výsledky: Podh. Újezd – Studénka 15:21; Veselí n. M. – Opatovice 23:19; Rokytnice – Jihlava 9:14; Albrechtičky – Ostopovice 18:10; Vítkovice – Draken Brno 13:12.

Sokol Krčín B – SK Studénka 16:17 (7:12)

Začátek utkání domácím vyšel. Náramně rychlou kombinací se dostávali do zakončování a i obrana získala několik míčů. V 6. minutě Krčín vedl 4:1, po chvíli pak ještě 6:4. Následně ale přišel absolutní obrat ve hře. Útočníci ubrali z agresivity, laciné branky na druhé straně ale dostávala i obrana. Výsledkem toho všeho bylo, že soupeř rychle otočil vývoj utkání a v 19. minutě vedl již 8:6. Do konce poločasu se obraz hry nezměnil.

Do druhého poločasu domácí nastoupili s odhodláním pokusit se ještě zkorigovat výsledek. Bohužel v první části to tak vůbec nevypadalo. Soupeř odskočil až na rozdíl sedmi branek – 10:17. Pak však přišel zlom. Domácí útočníci si vzpomněli na začátek utkání, kdy se snadno dostávali do šancí. Začala fungovat i obrana se skvěle chytajícím Zikmundem. Jediným soupeřem Krčína byl v této chvíli čas, který se neúprosně krátil. Nakonec domácím chyběla jediná branka k zisku aspoň bodu.

Ostatní výsledky: Podh. Újezd – Pustějov 23:19; Veselí n. M. – Jihlava 17:15; Rokytnice – Opatovice 21:20; Albrechtičky – Draken Brno 14:13; Vítkovice – Ostopovice 21:10.