Prvoligová Studénka zahájila nový soutěžní ročník 2014/2015 porážkou na hřišti 1. NH Brno, kde neuspěla po výsledku 13:17, když už v poločase prohrávala 7:9. Druholigový celek Albrechtiček usiloval o první body v Oseku nad Bečvou a svou venkovní misi splnil úspěšně. Albrechtičky vedly po půli 6:5 a nakonec slavily po výhře 14:11.

Prvoligové ženy Studénky začaly soutěž ještě o týden dříve a v prvním utkání sezony nestačily doma na Krčín, jemuž podlehly 8:13. Národní házenkářky ze Studénky vyšly naprázdno i ve druhém utkání, když po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém prohrávaly 5:6, podlehly domácí Rokytnici vysoko 9:16.

Už v neděli 7. září se muži Studénky představí poprvé v sezoně na domácím hřišti, když v dalším prvoligovém utkání přivítají od 10.30 Opatovice nad Labem.

Ve stejný den doma hrají také druholigové Albrechtičky, které od 14.00 hostí nedaleký Svinov. Cesta na hřiště Chomutova naopak čeká prvoligové ženy Studénky. Utkání startuje také v neděli od 10.30.

1.liga mužů

1. kolo: 1.NH Brno SK Studénka 17:13. Rozhodčí: Přikryl. Sokol Krčín Draken Brno 15:14, TJ S.Podlázky TJ Přeštice 18:12, Sokol Tymákov TJ DIOSS Nýřany 19:15, TJ Plzeň-Újezd TJ S. Nezvěstice 16:17, TJ S.Opatovice n.L. TJ S. Rokytnice 15:21.

2. liga mužů, sk. B

1. kolo: TJ S. Osek n. B. Sokol Albrechtičky 11:14. Rozhodčí: Schmidt. Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 15:17, KNH MS Brno TJ S. Ostopovice 18:12, TJ S. Podhorní Újezd SK NH Veselí n. M. 19:23, SSK Vítkovice Sokol Kokory 23:21, Sokol Svinov TJ Stará Ves n. O. 17:17. 2. kolo: Sokol Dobruška SK NH Veselí n. M. 19:16.