FT NC-Line - Kuna Team Frýdek-Místek 6:2 (3:1)

Začátek pohárového utkání byl velice opatrný. Oba dva týmy čekaly a testovaly, s čím soupeř začne. NC-Line se tlačil dopředu, Kuna Team spíše vyčkával a vyrážel k rychlým protiútokům. Až do 10. minuty se čekalo na branku, která nakonec padla do domácí sítě 0:1.

Opatrnost z obou týmů rázem spadla, začalo se konečně hrát. NC-Line se více dostával do šancí a ve 13. minutě vyrovnal Vladan Krajíček 1:1. Za dvě minuty předvedli pěknou kombinaci Jan Šesták s Radimem Billem 2:1. V té chvíli již hráči FT NC-Line zcela ovládali hru a vytvářeli si spousty šancí.

Na vstřelení další branky se však čekalo až na přestávku, pět sekund před koncem prvního poločasu dorazil míč do brány Jan Šesták 3:1.

Ve druhém poločase pokračovala převaha domácího celku a již po čtyřech minutách zvyšoval Radim Bill 4:1. S vědomím dostatečného náskoku domácí polevili, nehledě na to, že skóre ještě navýšil Jan Šesták 5:1. Až poté začali zlobit i hráči Kuny Team. Vytvořili si několik slibně vypadajících šancí a ve 47. minutě snížili 5:2. Domácí lavička si bez rozmýšlení vzala oddechový čas, po kterém NC-Line utkání opět kontroloval a po pěkné kombinaci v samotném závěru završil skóre Vladan Krajíček 6:2.

Martin Šťastný (trenér a předseda klubu FT NC-Line): K utkání jsme nastupovali sebevědomě a nepřipouštěli si neúspěch. V posledních šesti zápasech šla naše forma hodně nahoru a i hráči začali k utkáním přistupovat poctivěji. Navíc se scházíme k zápasům v hojném počtu a můžeme hrát celé utkání aktivně a nedochází k odpadnutí v závěru zápasu z důvodu nedostatku fyzických sil.

V tomto zápase sice došlo ke krátkému výpadku našeho týmu, ale to bylo z důvodu ležérnosti některých hráčů. Pokud forma půjde stále nahoru, nemám obavy ani o úspěšné dokončení sezony v krajském přeboru a věřím, že ve třetím kole hodně potrápíme příštího soupeře, druholigovou Slávii Havířov.“

Branky NC-Line: Krajíček Vladan 2, Šesták Jan 2, Bill Radim 2
NC-Line: Sokol Filip, Nový Dalibor, Mrkvica Daniel, Ferenc Radim, Kuděla Lukáš, Sigmund Aleš, Šesták Jan, Krajíček Vladan, Bill Radim, Pavlica Jakub, Šťastný Daniel. Trenér Šťastný Martin