2. liga mužů - severní Morava

17. kolo: SK Velká Bystřice - TJ Šumperk 25:31 (10:15), TJ Házená Uničov - TJ Sokol Trnávka 28:27 (18:15), TJ Sokol Ostrava - Stavomontáže Olomouc 25:30 (12:14), KH Zbrojovka Vsetín - TJ Holešov 33:23 (16:11), DTJ Polanka nad Odrou - HCB Karviná-SCM 24:32 (14:18), Sokol HC Přerov volno

1. Karviná 15 /13 /1 /1 /504:318 /27
2. Polanka n. O. 16 /13 /0 /3 /472:377 /26
3. Olomouc 15 /10 /1 /4 /400:349 /21
4. Ostrava 16 /9 /1 /6 /445:403 /19
5. Šumperk 16 /9 /0 /7 /435:398 /18
6. V. Bystřice 15 /9 /0 /6 /397:375 /18
7. Holešov 15 /6 /0 /9 /374:402 /12
8. Vsetín 16 /5 /0 /11 /442:489 /10
9. Trnávka 15 /4 /1 /10 /353:443 /9
10. Přerov 15 /3 /0 /12 /306:455 /6
11. Uničov 16 /2 /0 /14 /357:476 /4

Severomoravská liga mužů 12. kolo: TJ Lesana Zubří - TJ TŽ Třinec 26:19, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Meteor Orlová 39:21, TJ Sokol Krnov - TJ Veselá 27:13, KH Orel Paskov - Sokol Krmelín 27:30, TJ Nový Jičín - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 22:32, dohrávka: TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – Sokol Krmelín 20:22

1. Zubří 13 /11 /1 /1 /327:248 /23
2. Suchdol n. O. 13 /10 /1 /2 /329:260 /21
3. Krmelín 12 /10 /1 /1 /285:235 /21
4. Rožnov p. R. 13 /8 /1 /4 /392:324 /17
5. Paskov 12 /7 /0 /5 /338:287 /14
6. Krnov 13 /5 /1 /7 /294:321 /11
7. Klimkovice 12 /4 /1 /7 /228:254 /9
8. Orlová 13 /2 /3 /8 /303:309 /7
9. Třinec 13 /3 /1 /9 /283:324 /7
10. Veselá 11 /3 /1 /7 /199:243 /7
11. Nový Jičín 13 /0 /1 /12 /226:399 /1

2. liga žen - Morava

15. kolo: TJ Sokol Karviná - TJ Sokol Velké Meziříčí 29:31 (17:17), TJ Nový Jičín - SK HC Železárny Veselí 29:25 (15:10), TJ Sokol Poruba - SK UP PRIOR Olomouc 14:29 (6:13), předehrávané 16. kolo: TJ Sokol Poruba - SK HC Železárny Veselí 19:26 (10:13)

1. V. Meziříčí 15 /12 /1 /2 /410:326 /25
2. Olomouc 15 /10 /1 /4 /361:319 /21
3. Karviná 15 /8 /1 /6 /364:368 /17
4. Nový Jičín 15 /7 /1 /7 /364:363 /15
5. Veselí 16 /4 /0 /12 /339:366 /8
6. Poruba 16 /3 /0 /13 /320:416 /6

Severomoravská liga žen

11. kolo: Sokol Hrabůvka - KH Orel Paskov 20:42, TJ Lesana Zubří A - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 20:15

1. Paskov 12 /11 /1 /0 /337:207 /23
2. Karviná 10 /5 /2 /3 /236:203 /12
3. Zubří A 11 /6 /0 /5 /209:221 /12
4. Suchdol n. O. 12 /5 /1 /6 /254:246 /11
5. Hrabůvka 12 /3 /0 /9 /237:339 /6
6. Zbuří B 11 /2 /0 /9 /190:247 /4

1. liga starších dorostenců

HC Gumárny Zubří – KH Kopřivnice 45:17 (19:8) sestava a branky Kopřivnice: Prorok, Hejduk – Hála 2, Mayer 3, Samek, Kováč 4, Hodslavský, Svoboda 4, Šustala 2, Sřelec, Ulrych 1, Koudelka 1, Martinásek, Škarpich. Trenér Dušan Hrnčárek

Ostatní výsledky 17. kola: C.S.CARGO HBC Jičín - TJ Tatran Bohunice 41:20 (24:8), HC Dukla Praha - TJ Jiskra Třeboň 29:31 (12:13), TJ Lokomotiva Plzeň - HK Město Lovosice 32:26 (11:14), SKP ARCIMPEX Frýdek-Místek - HCB s.r.o.Karviná 15:39 (7:17), HC Zlín - Sokol HC Přerov 34:22 (16:16)

1. Zubří 18 /18 /0 /0 /712:434 /36
2. Jičín 18 /15 /1 /2 /570:415 /31
3. Karviná 17 /14 /1 /2 /565:359 /29
4. Plzeň 18 /11 /0 /7 /541:512 /22
5. Bohunice 17 /10 /1 /6 /463:441 /21
6. Třeboň 17 /9 /2 /6 /473:448 /20
7. D. Praha 17 /5 /1 /11 /474:519 /11
8. Zlín 17 /5 /1 /11 /420:517 /11
9. Frýdek-Místek 18 /5 /0 /13 /451:588 /10
10. Kopřivnice 18 /4 /1 /13 /474:581 /9
11. Lovosice 17 /4 /0 /13 /448:519 /8
12. Přerov 16 /0 /0 /16 /372:630 /0

1. liga mladších dorostenců – Morava

HC Gumárny Zubří – KH Kopřivnice 43:19 (21:10) sestava a branky Kopřivnice: Petr, Hejduk, Kos – Hodslavský, Poláček, Paseka 2, Kramoliš 1, Pavlík 1, Ulrych 7, Purdek, koudelka 1, Jaroň 1, Martinásek 6, Škarpich. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 17. kola: SK Velká Bystřice - Tatran Bohunice 29:18 (14:14), TJ Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc 54:28 (26:11), HK Královo Pole - TJ Sokol Nové Veselí 33:37 (13:18), SKP ARCIMPEX Frýdek-Místek - HCB s.r.o.Karviná 17:23 (10:11), HC Zlín - Sokol HC Přerov 31:15 (15:3)

1. Karviná 17 /17 /0 /0 /670:279 /34
2. Zubří 17 /15 /0 /2 /555:353 /30
3. Nové Veselí 17 /13 /1 /3 /594:450 /27
4. Ostrava 17 /10 /2 /5 /540:409 /22
5. Kopřivnice 17 /9 /1 /7 /453:417 /19
6. V. Bystřice 17 /8 /2 /7 /430:385 /18
7. Frýdek-Místek 17 /8 /1 /8 /434:421 /17
8. Olomouc 17 /6 /0 /11 /454:593 /12
9. Královo Pole 17 /4 /1 /12 /359:471 /9
10. Zlín 17 /4 /1 /12 /415:546 /9
11. Přerov 17 /2 /1 /14 /306:580 /5
12. Bohunice 17 /1 /0 /16 /276:582 /2

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga mužů

12. kolo: TJ Všenice - Sokol Tymákov 15:17 (6:8), TJ Příchovice A - TJ Plzeň-Újezd A 15:21, Sokol Stupno - TJ DIOSS Nýřany 16:12 (6:7), SK Studénka - SK Žeravice 18:12 (10:5), 1. NH Brno - Sokol Krčín 16:14 (8:9). Pořadí: 1. Brno 25 bodů, 2. Krčín 17, 3. Nýřany 16, 4. Studénka 15, 5. St. Huť 15, 6. Plzeň–Újezd 14.