Nový Jičín pokořil Děčín

Nový Jičín - /GALERIE/ Ve 32. kole basketbalové Mattoni NBL ukázal Nový Jičín ve šlágru kola, jak to myslí s play-off. Při souboji sousedů v tabulce jasně přehráli Děčín, přestože hosté lépe vstoupili do utkání.

25.2.2009

Z utkání Geofinu Nový Jičín proti BK Děčínu.Foto: Deník/Danuše Starečková

Mattoni NBL, 32. kolo, Geofin Nový Jičín – BK Děčín 81:65 (21:22, 39:36, 60:46)

Body: Walker 20, Šarović a Ubilla 12, Muirhead 11, Pelikán 10, Gavlák 5, Hájek 4, Jurečka 3, Reinberger a Pospíšil 2 – Hatcher 15, Miloš 14, Houška 7, Balík, Houška a Williams 6, Alič 5, Soukup 4, Pištěcký 2, 3 body: 5:9, fauly: 14:17, TH: 22/18:6/2, doskoky: 40:32, TCH: 29. trenér hostů, rozhodčí: Vrážel, Rozsypal, Holubek, diváci: 1050. Nejlepší hráč utkání: Kenneth Walker (Nový Jičín)

Zbyněk Choleva (Nový Jičín)

Jsem rád za důležité vítězství s Děčínem. Jak řekl pan Budínský, náš nástup byl sice vlažnější, ale bylo to způsobem hry, který jsme hráli a který hrál soupeř. Trápil nás Miloš trojkami. Na to jsme se hlavně ve druhé polovině připravovali. Třetí čtvrtina opravdu rozhodla. Jsem rád, že jsme byli lepší na doskoku a trochu jsme zlepšili střelbu oproti Poděbradům, ale mohlo to být ještě lepší.

Pavel Budínský (Děčín)

Blahopřeji domácím k vítězství. Utkání rozhodl nástup do druhého poločasu. Domácí byli mnohem agresivnější, jejich hra byla mnohem pestřejší halvně na útočné polovině. Třetí čtvrtinu jsme prohráli 21:10 a tam se vpodstatě rozhodlo o konečném výsledku. Výsledek jsme ve 4. čtvrtině ještě trochu zkorigovali, ale celkově byla hra soupeře barevnější, měli na hřišti více osobností a kvalita se prostě projevila.

25.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
FOTBALISTÉ VLČOVIC se mohli poprvé v sezoně radovat z vítězství, když doma zdolali celek z popředí tabulky ze Spálova.

Souhrn I. B třídy, sk. D: V Tiché se po emotivním závěru body dělily

Prvňáčci z 1.B třídy Základní školy Komenského 68, Nový Jičín.

Představujeme prvňáčky ze Základní školy Komenského 68, Nový Jičín

Vojáci opětovali palbu. Aktivní zálohy střežily a bránily důležité objekty

/FOTOGALERIE/ Militantní skupiny vysazené v kraji s cílem škodit zajišťovali a v případě přepadení nebo léček palbou ničili záložáci spadající pod Krajské vojenské velitelství Ostrava. I to měli v náplni cvičení Safeguard 2017.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Ivo Vondrák, hejtman Moravskoslezského kraje a lídr hnutí ANO 2011 za Moravskoslezský kraj jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídal na dotazy čtenářů.

Nový Jičín se konečně dočká nových bytů

Útlum nabídky nových bytů končí. Zkušený developer nabízí bydlení v zahradě se vzrostlými stromy.

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.