Nejlepším z nich byli v kategorii starších žáků Jakub Dvořák, který obsadil 3. místo a Tomáš Kratochvíl, jenž skončil čtvrtý.

Tímto výborným umístěním se oba novojičínští nadějní hráči kvalifikovali na mistrovství ČR, které se uskuteční od 26. do 27. května ve sportovní hale v Hluku u Uherského Hradiště.

Mezi velmi úspěšné výsledky ve velmi silné konkurenci patří i 13. místo Michala Kratochvíla, 23. místo Tomáše Rajnocha i 26. místo Ondřeje Dorazila v kategorii mladších žáků. V kategorii mladších žákyň úspěšně reprezentovala novojičínský oddíl Denisa Dvořáčková, která se umístila na 3. místě, 4. místo po zdařilém posledním turnaji patří Veronice Trefilové.

Obě dívky mají také právo startu na Mistrovství ČR mladších žákyň, které se uskuteční od 12. do 13. května ve Vlašimi. Denisa Dvořáčková bude hájit barvy Nového Jičina i na republikovém šampionátu v kategorii starších žákyň v Hluku. Těmito výsledky, které jsou v dosavadní historii klubu nejlepší, prokázali mladí stolní tenisté Nového Jičína narůstající výkonnostní trend, a to díky systematické práci s talentovanými hráči v tomto oddíle.