V zápase, v němž vůbec nešlo o konečné skóre, si diváci přišli na své, když mohli vidět své hvězdy znovu v akci na vlastní palubovce.

Celá akce přispěla na dobrou věc. Výtěžek ze vstupného bude věnován Dětskému domovu Nový Jičín a obecně prospěšné společnosti DĚCKO, zřízené Základní školou speciální a Mateřskou školou speciální Nový Jičín.

EXHIBICE OČIMA BÝVALÝCH NONOVOJIČÍNSKÝCH HRÁČŮ A TRENÉRŮ:

Zdeněk Hummel

„Člověk je svým způsobem dojatý, protože jsem v Novém Jičíně strávil nějaké roky. Něco jsem tady prožil a mám tady plno přátel. Musím říct, že organizace je překvapivě výborná. Hrozně se mi to líbí. Tady nejde jenom o ten basketbal, ale taky o to, představit lidi, kteří tady něco v Novém Jičíně odevzdali, a já si myslím, že to vyloženě plní svůj účel."

Zbyněk Choleva

„Celá akce se mi moc líbila. Bylo to vidět na tvářích jak zúčastněných hráčů, tak publika. Byla plná hala, což je fantastické na to, že nešlo o ligové utkání. Všichni to prožívali a vzpomínali s radostí na Nový Jičín, a to samozřejmě pro město něco znamená.. Skvělé bylo, že když jste se podívali na tribunu, tak ti lidi seděli přesně na svých místech, na kterých tady po ta léta sedávali. V nich to určitě zůstalo, chodili tady hrozně rádi."

David Hájek (vlevo)David Hájek

„Myslím si, že to je bomba. Podle toho, kolik diváků je v hale, je vidět, že basketbal na nejvyšší úrovni, i když teď je to samozřejmě sranda, divákům chybí. Je jenom dobře, že se něco takového uspořádalo."
O tom, co ještě prozradil populární „Bobo" Hájek nebo jak na Nový Jičín Levell Sandersvzpomíná současná hvězda Děčína Levell Sanders, se můžete dočíst v úterním vydání Novojičínského deníku, v týdeníku Region.