V nejmladší přípravce (6-7 let) si výborně vedl tichavský benjamínek Rostislav Švihálek (váha 25 kg), jenž postupně porazil Moronga z Vítkovic, Goldmana z Krnova i svého oddílového kolegu Samuela Srněnského a bral zlato. Samuel Srněnský skončil třetí a jeho bratr Sebestián Srněnský vybojoval stříbrnou pozici. Druhé místo pak patřilo i Damiánu Večeřovi (28 kg) a na bronzový stupínek vystoupala Barbora Svobodová (26 kg).

V další kategorii přípravky (8-9 let) ukázal svoji formu Jonáš Knebl (31 kg), který porazil dva soupeře a po zásluze skončil na 1. místě. Ve váze 43 kilogramů se pak potkali tři domácí zápasníci, ale nejlépe si vedl Vrba z Čechovic. Druhou příčku brala Aneta Řezníčková, třetí byla Sofie Brněnská a 4. pozice patřila Rudolfu Lukešovi.

Ve starší přípravce (10-11 let) obsadili bronzovou příčku Daniel Konvička (38 kg) a Ondřej Váša (43 kg), čtvrtý pak skončil Matěj Svoboda (30 kg). Mezi mladšími žáky pak zápasil Jakub Konvička (47 kg), kterému patřila stříbrná pozice.

Trenéři a sbor rozhodčích pak rozhodli, že pohár za nejhezčí utkání dostala Elena Polenová z Čechovic. Ten ji předal šestinásobný mistr MČR Marek Jančar z Tiché, jenž už dvanáct let pracuje v Norsku. „Všem se u nás líbilo. Mladí zápasníci se předvedli pěknými výkony a hlavně nedošlo k vážnějšímu zranění,“ řekl předseda domácího oddílu a současný místostarosta Tiché Petr Bordovský.

Bodování oddílů:

1. Loko Krnov
2. TJ Nový Jičín
3. Sokol Čechovice
4. Sokol Vítkovice
5. SK Tichá
6. TŽ Třinec
7. Sokol Olomouc
8. Dub nad Moravou.