Pro dorostenecké, juniorské a seniorské kategorie se navíc jednalo o nominační turnaj na mistrovství České republiky, přičemž pro dorost a juniory to byla navíc poslední možnost, jak si zajistit či upevnit svoji pozici na mládežnickém MČR. To bude probíhat už na začátku prosince v Ústí nad Labem.
Do Oder dorazilo celkem 219 závodníků z 44 klubů z České republiky, Slovenska a Polska. V disciplíně kata byla pro začínající závodníky otevřena kategorie pro držitele 8. a 7. kyu, která musela být v případě mladšího žactva pro veliký zájem rozdělena ještě do dvou věkových kategorií.

Vítězové jednotlivých kategorií a umístění závodníků z Novojičínska

KATA

Mladší žáci (7 – 11 let, 8. a 7. kyu): 1. Martin Šípek (KK Topoľčany, Slovensko), 3. Jan Říman (TJ Fulnek), 5. Václav Dostál (ŠBU Cobra Studénka)
Ml. žáci (10 let, 8. a 7. kyu): 1. Daniel Schlosser (KK Topoľčany, Slovensko), 3. Petr Marek (ASK Tatra Kopřivnice) a 3. Adam Mazanec (TJ Fulnek), 5. Michal Vrba (TJ Fulnek), 7. Matyáš Navedla (TJ Fulnek)
Ml. žáci (7 – 11 let): 1. David Stárek (TJ Jeseník)
Ml. žákyně (7 – 11 let, 8. a 7. kyu): 1. Barbora Kristová (Karate Klub Kyjov)
Ml. žákyně (10 let, 8. - 7. kyu): 1. Leona Bidrmanová (VSK VŠB TU Ostrava), 3. Nikola Šenková (KK Odry)
Ml. žákyně (7 – 11 let): 1. Liliana Mihalcsaková (VSK VŠB TU Ostrava)
St. žáci (12 – 13 let, 8. a 7. kyu): 1. Roman Gabčo (ŠBU Cobra Studénka), 5. Ondřej Štěpán (ASK Tatra Kopřivnice)
St. žáci (12 - 13): 1. Julian Enrik Smoliga (Rapid Bratislava, Slovensko)
St. žákyně (12 – 13 let, 8. a 7. kyu): 1. Alžběta Cutáková (Karate Klub Kyjov), 2. Zuzana Ondruchová (KK Odry)
St. žákyně (12 – 13 let): 1. Sabina Forstová (Tarokan KK Brno), 5. Tereza Nováková (Kusengo Nový Jičín)
Dorostenci (14 – 15 let): 1. Lukáš Vik (Slavia TU Liberec), 5. Petr Vávra (Kusengo Nový Jičín)
Dorostenky (14 – 15 let): 1. Michaela Černá (VSK VŠB TU Ostrava)
Junioři (16 – 17 let): 1. Michal Slávik (SVČ Domeček Brno)
Juniorky (16 – 17 let): 1. Simona Forstová (Tarokan KK Brno), 3. Radka Kozelková (Kusengo Nový Jičín) a 3. Klára Nováková (Kusengo Nový Jičín)
Muži: 1. Michal Slávik (SVČ Domeček Brno)
Ženy: 1. Anežka Kotěrová (KESL RYU Praha)

KUMITE

Mladší žáci (-30kg): 1. Martin Hanák (TJ Karate Třebíč)
Ml. žáci (-35kg): 1. Michael Šlesingr (KCK Team)
Ml. žáci (-41kg): 1. Filip Kajanek (ŠKP Oddiel Karate Čadca, Slovensko)
Ml. žáci (+41kg): 1. Miroslav Mlčoch (Karate Klub Kyjov)
Ml. žákyně (-35kg): 1. Anna Rotterová (TJ Jeseník)
Ml. žákyně (+35kg): 1. Barbora Korabečná (Karate Tygr Shotokan Ostrava)
St. žáci (-39kg): 1. Julian Enrik (Smoliga Rapid Bratislava, Slovensko)
St. žáci (-45kg): 1. Jan Vobruba (SŠKS Pardubice), 5. Štefan Pavlik (TJ Fulnek)
St. žáci (-52kg): 1. Jakub Mucha (Karate Hlinsko), 5. Ondřej Štěpán (ASK Tatra Kopřivnice)
St. žáci (-60kg): 1. Filip Černohouz (KCK Team)
St. žáci (+60kg): 1. Denis Uher (Baník Havířov)
St. žákyně (-42kg): 1. Veronika Szkanderková (TJ TŽ Třinec)
St. žákyně (-50kg): 1. Veronika Čmielová (TJ TŽ Třinec), 3. Lenka Vávrová (Kusengo Nový Jičín)
St. žákyně (+50kg): 1. Michaela Krátká (KCK Team), 3. Tereza Nováková (Kusengo Nový Jičín)
Dorostenci (14 – 15 let, -52kg): 1. Dominik Szalay (Wakizashi Ostrava)
Dorostenci (14 – 15 let, -57kg): 1. Jakub Michálek (TJ Jeseník), 2. Petr Vávra (Kusengo Nový Jičín), 3. Daniel Dusík (KK Odry)
Dorostenci (14 – 15 let, -63kg): 1. David Smékal (Karate Tygr Shotokan Ostrava), 5. Miroslav Bílý (Karate Klub Odry)
Dorostenci (14 – 15 let, -70kg): 1. Jan Kolenčiak (SK Budo, TJ Start Havířov)
Dorostenci (14 – 15, let, +70kg): 1. Pavel Polánka (Cobra Ryu Strakonice)
Dorostenky (14 – 15 let, -54kg): 1. Petra Vávrová (KCK Team), 2. Nikola Martincová (KK Odry)
Dorostenky (14 – 15 let, +54kg): 1. Michaela Kawuloková (TJ TŽ Třinec), 3. Michaela Bartoňová (Kusengo Nový Jičín)
Junioři (16 – 17 let, -61kg): 1. Vladislav Kis (SKR SU Ústí nad Labem), 3. Jindřich Ondrušík (KK Odry)
Junioři (16 – 17 let, -68kg): 1. David Szalay (Wakizashi Ostrava)
Junioři (16 – 17 let, -76kg): 1. Petr Révay (TJ TŽ Třinec)
Junioři (16 – 17 let, +76kg): 1. Petr Calábek (TJ Fulnek)
Juniorky (16 – 17 let, -59kg): 1. Simona Forstová (Tarokan KK Brno)
Juniorky (16 – 17 let, +59kg): 1. Zuzana Teufelová (SKR SU Ústí nad Labem), 3. Radka Kozelková (Kusengo Nový Jičín)
Muži (-67kg): 1. Martin Fus (Baník Havířov)
Muži (-75kg): 1. Samuel Kubina (Šin-mu Hodonín), 3. Stanislav Hájek (KK Odry), 5. Petr Škoda (Karate Klub Odry)
Muži (-84kg): 1. Tomáš Linke (KESL RYU Praha), 3. Jiří Hájek (KK Odry)
Muži (+84kg): 1. Jan Kotala (Atara Ostrava) a Tomáš Reich (KESL RYU Praha)
Muži (BRH): 1. Milan Tesař (SŠKS Pardubice), 3. Jiří Hájek (KK Odry)
Ženy (-61kg): 1. Nikola Krátká (KCK Team)
Ženy (-68kg): 1. Štěpánka Šajnarová (KKD Bruntál)
Ženy (+68kg): 1. Lenka Petříková (Cobra Ryu Strakonice)
Ženy (BRH): 1. Štěpánka Šajnarová (KKD Bruntál)