To Jehlárovi svěřenci prohrávali 1:5. Nakonec se z Karvinska vraceli s porážkou 5:9.

Poslední utkání toho roku čeká Kopřivnické v sobotu 20. prosince od 19 hodin, kdy na domácí palubovce haly SOU hostí lídra tabulky 1. MVIL Ostrava.

Značně prořídlá sestava Kopřivnice prohrávala už v 6. minutě 0:2. Na rozdíl jediné branky pak dokázal snížit Soukal, ale následné tři gólové údery domácích daly utkání ráz. Ve 32. minutě pak domácí zvýšili už na 7:2 a vyhnali Cochlara z branky. Vikingové, který patřím po 14. kolech s 25 body čtvrtá příčka, stihli v poslední třetině už pouze zkorigovat výsledek na konečných 5:9. (dtb)

Z.F.K. AQM PETROVICE - FBC VIKINGS KOPŘIVNICE 9:5 (5:1, 3:1, 1:3)

Branky Kopřivnice: 13. Soukal (Opatřil), 27. Sladkovský (Nehera), 50. Lichnovský (Nehera), 55. Lichnovský (Nehera), 58. Sladkovský (Monsport). Vyloučení: 3:2. Využití: 1:2. Rozhodčí: Both, Černín.

Vikings Kopřivnice: Cochlar (32. Klinka) – Podlezl, Baďura, Nehera, Kubátko, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Soukal, Sladkovský, Monsport. Trenér: Marek Jehlár.