V brance Kopřivnice dostal po výborném výkonu s Hranicemi důvěru od začátku Petr Chalupa. Tentokrát mu ovšem v prvních dvaceti minutách jeho spoluhráči moc nepomohli a hosté prohrávali 12:6. „Dali jsme od začátku prostor klukům, kteří toho normálně tolik neodehrají. V plánu bylo hrát čtyři patnáctiminutovky, přičemž dvě z nich by hrál základ. V první čtvrthodině nás ale domácí přehráli, takže jsem tam musel dát zkušenější kluky,“ podotkl kopřivnický stratég Lubomíč Veřmiřovský, jehož sázka na zkušenost se vyplatila. Kopřivnice totiž ještě v průběhu první půle manko smazala a při odchodu do kabin vedli Lovci jen o jednu branku.

KOWAX Valašská rally ValMez 2021, páteční Shakedown. Polygon Tatra Kopřivnice. 26. března 2021.
Když krása rally bere dech! "Valaška" to rozjela v Kopřivnici

Po změně stran navíc žlutomodří zápas otočili na svou stranu. Velkou zásluhu měl na tom především Marek Střelec, který v utkání jako správný kapitán nasázel hned jedenáct branek, což je jeho sezonní maximum. „Gól po gólu jsme po nástupu základu náskok stahovali a pak jsme si vedení konstantně budovali. Byli jsme v zápase lepší,“ pochvaloval si šéf kopřivnické střídačky, jehož svěřenci nakonec v Lovosicích vyhráli 35:31.

Lovosice – Kopřivnice 31:35 (17:16)
Nejvíce branek: Trkovský 6, Kupa 6/1, Kylíšek 4 – Střelec 11/3, Fulnek 7, Brito Benítez 5. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/4. Vyloučení: 6:3.
Kopřivnice: Admella Izard, Chalupa – Střelec, Ježek, Doležel, D. Zima, Hardt, Jan Gřes, Bukovský, Brito Benítez, Fulnek, Polcar, Hanus, Petřík, Jonák. Trenér: Lubomír Veřmiřovský.