„Podle očekávání jsme mohli vidět tvrdé derby. Nám dnes skvěle fungovala obrana 1:5 která dělala Karviné velké problémy. Obrana dokázala výborně přečíst hráče, kteří byli nebezpeční z různých pozic,“ pochvaloval si trenér Kopřivnice Lubomír Veřmiřovský. „Fungovalo to i v prvním poločase, ale tam jsme bohužel nasekali strašně hodně nevynucených chyb, proto nás to sráželo a hlavně jsme neměli sedm odražených balónů, ze kterých byly branky, což byl problém prvního poločasu. Za mě ale rozhodně s dnešním výkonem spokojenost, kluci zápas odmakali a chtěl bych jim moc poděkovat za bojovnost,“ pronesl spokojený šéf domácí lavičky.

„Bohužel jsem prohráli. Nedokázali jsme najít recept na dobrou obranu Kopřivnice. Hlavní důvod naší prohry byl ten, že nám vypadl mozek družstva, který byl úplně ze hry a nemohl se do toho dostat. Jeho rozhodovací schopnosti by měly při obraně najít tu rozhodující nahrávku, kterou se ale najít nepodařilo a byly z toho jen ztráty," přidal svůj postřeh k zápasu trenér Karviné Michal Brůna.

KH ISMM Kopřivnice – Baník Karviná 27:20 (10:12)
Nejvíce branek: Fulnek 10, Střelec 4, Donoso 4/3 - Patzel 8/1, Solák 4/2, Skalický 3. Rozhodčí: Vacula, Kichner. Sedmičky: 5/3:2/2. Vyloučení: 4:2. ČK: 52. Fulnek (Kopřivnice).