SOBOTA 23. SRPNA

FOTBAL:

II. liga, 4. kolo, 17.00 Fotbal Fulnek - Dukla Praha

SYNOT TIP krajský přebor, 3. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Mrózek – Ochodek, Slaný)

I. B třída – skupina D, 3. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Kateřinice (Kaloč, Pospíšil)

Okresní přebor, 3. kolo, 16.30 Kunín - Sedlnice (Bogár, Lakomý)

III. třída, 3. kolo, 16.30 Vražné - Hladké Životice (Fieber), Petřvald na Moravě B - Straník (Rýdel, Mareček), Skotnice - Žilina (Klement), Studénka - Kujavy (Macháč, Kontoršikov), Trojanovice I - Bartošovice (Mastný)

IV. třída – skupina A, 3. kolo, 16.30 Hostašovice - Bordovice (Bartoš), Nová Horka - Bernartice nad Odrou (Heligmann), Mořkov B - Ženklava (Vrábel) hřiště Životice

IV. třída – skupina B, 3. kolo, 16.30 Stachovice - Bílov (Fišer), Kravín - Bravantice (Mikolanda) hřiště Bílovec, Vrchy - Jistebník nad Odrou (Pavelek), Olbramice - Děrné (Žitník)

Okresní přebor dorostu, 3. kolo, 14.00 Trojanovice I - Sedlnice (Tisovský), 14.15 Suchdol nad Odrou - Tísek (S. Glogar), Studénka - Starý Jičín (Kontoršikov), 16.30 Jeseník nad Odrou - Vlčovice-Mniší (Haluska), Příbor - Trojanovice-Bystré (Baroň)

Okresní soutěž dorostu, 3. kolo, 14.15 Petřvald na Moravě - Straník (Mareček), Kunín - Lichnov (P. Lakomý), 15.30 Spálov - Jistebník nad Odrou

NEDĚLE 24. SRPNA

FOTBAL:

I. A třída – skupina B, 3. kolo, 16.30 FC Libhošť – TJ Sokol Stará Bělá (Švec – Adamec, Čuba), NFC Lichnov – TJ Tatra Příbor (Beran – Přeček, Levinger)

I. B třída – skupina B, 16.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Darkovice (Klement, Burian)

I. B třída – skupina D, 3. kolo, 16.30 TJ Petřvald na Moravě - FC Bílovec (Kantor, Krpel), TJ Sokol Starý Jičín – FK SK Polanka (Novák, Závodný), TJ Sokol Tichá – TJ Odry (Kyselý, Tobola)

Okresní přebor, 3. kolo, 16.30 Jeseník nad Odrou - Štramberk (Bartoš, Rýdel), Spálov - Trojanovice-Bystré (T. Lakomý, P. Lakomý), Bravinné - Tísek A (Vrábel, Fišer), Zbyslavice - Kopřivnice (Pavelek, Novák), Rybí - Nový Jičín B (Žitník, Malina), Mořkov - Veřovice (Ertel, Šelepa)

III. třída, 3. kolo, 16.30 Lubina - Fulnek C (Polák)

IV. třída – skupina A, 3. kolo, 16.30 Tichá B - Odry B (Mastný), Mošnov - Mankovice (S. Glogar)

IV. třída – skupina B, 3. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B - Pustějov (Fieber), 16.30 Heřmanice - Tísek B (Dresler)

Okresní přebor dorostu, 3. kolo, 14.15 Mořkov - Stachovice (Šelepa)

Okresní soutěž dorostu, 3. kolo, 13.30 Libhošť - Žilina (Veselka), 14.15 Rybí - Pustějov (Malina), 16.30 Vražné - Štramberk (Haluska). (cas)