Na start hlavního závodu „Grymovské desítky“ se postavilo 120 vytrvalců. V absolutním pořadí zvítězil v čase 32:55 minut Tomáš Bláha z Přerova, hájící barvy AK Asics Kroměříž. Druhý doběhl David Pelíšek (AK Olomouc) a třetí hlavní organizátor závodu, Petr Kučera z SK Salix Grymov.

V ženské kategorii zvítězila v absolutním pořadí závodu domácí Jarmila Palíšková (41:31 minut), před Miroslavou Hanákovou (Sokol Bučovice) a Marií Hynštovou (Vyškov).

Vítězem kategorie mužů od 60 do 69 let se stal, s časem 40:51, Petr Čižmár z Cykloklubu Nový Jičín.

Před hlavním závodem dospělých se na start postavilo 50 dětí, které bojovaly v „Malé ceně mladých vytrvalců“. Běželo se v šesti kategoriích na vzdálenost od 200 do 800 metrů.

Vítězové ostatních kategorií:

Kategorie A (muži do 39 let): Tomáš Blaha (AK Asics Kroměříž), kategorie B (muži 40 49 let): Jaroslav Martínek (Trisk Olomouc), kategorie C (muži 50 59 let): Jiří Zátopek (X Air Ostrava), kategorie D (muži 60 69 let): Petr Čižmár (Cykloklub Nový Jičín), kategorie E (muži nad 70 let): Alois Lajčík (AK Olomouc), kategorie F (ženy do 34 let): Hana Slováčková (SK Salix Grymov), kategorie G (ženy 35. 45 let): 1. Jarmila Palíšková (SK Salix Grymov),kategorie H (ženy nad 45 let): Miroslava Hanáková (Sokol Bučovice). (sk)