Jedenatřicetiletý srbský pivot obléká dres novojičínského týmu již třetí sezonu a v obou odehraných sezonách obsazoval nejvyšší ligové příčky v mnoha herních činnostech. Je oporou novojičínského družstva a řadí se mezi nejlepší hráče Mattoni NBL. Jak moc bude svým spoluhráčům na hřišti chybět, a jak důležitým hráčem pro svůj tým je, ukáží nadcházející ligové zápasy. V tom prvním odehraném, s Prostějovem, jej zastoupila nová posila týmu na pozici pivota, David Šteffel. I přesto, že Štefflovi se dařilo, hra Novojičínských měla své trhliny.

Můžete přiblížit svoji zdravotní situaci, jak to s vámi vypadá?

Mám problém s achilovkou. Je to problém, který nevíte, kdy přijde a stane se větším. Protože moje bolesti byly v posledních dvou či třech týdnech větší, tak jsme se klub a já rozhodli pro operaci teď, protože bylo jasné, že nemůžu hrát na sto procent.

Kdy se asi vrátíte do hry?

Doufám, že za nějakých pět, šest týdnů už budu v pořádku a budu moct znovu hrát.

Jak se vám líbil zápas?

Dnešní zápas byl velice těžký. Nebyl moc pěkný na podívanou, ale to je normální pro první zápas v sezoně, a navíc proti Prostějovu. Nevím, myslím, možná, někdy jsme hráli dobře my, někdy ne, někdy soupeř. Rozhodlo větší štěstí v závěru.