Mistrovské tituly vybojovali mezi jednotlivci Lucie Míková, Barbora Blažková, Simona Weinlichová, Tomáš Vančura, František Holík, Přemysl Jaček a David Tabach.

Z VÝSLEDKŮ

Mistrovství ČR jednotlivců

Kategorie žen (můstek K 70): 1. Lucie Míková (Dukla Liberec) 194,4 bodu, 2. Vladěna Pustková (TJ Frenštát p. R.) 193,3 b., 3. Barbora Blažková (JKL Desná v Jiz. h.) 159,9 b. … 6. Michaela Rajnochová (TJ Frenštát p. R.) 122,6 b.

Kategorie dorostu (K 70): 1. Tomáš Vančura (TJ Rožnov p. R.) 221 bod, 2. Filip Sakala (TJ Frenštát p. R.) 210,8 b., 3. Viktor Polášek (SKL Nové Město n. M.) 198,3 b.

Kategorie starší žáci (K 70): 1. František Holík (LSK Lomnice n. P.) 216,2 bodu, 2. Jan Vytrval (Ski Klubu Harrachov) 191,9 b., 3. Robert Szymeczek (TJ TŽ Třinec) 186,1 b., … 16. Vojtěch Matějka (TJ Frenštát p. R.) 33,2 b.

Kategorie starší žačky (K 40): 1. Barbora Blažková 211,5 b., 2. Karolína Indráčková 194,1 b., 3. Zdena Pešatová 191,9 b. (všechny JKL Desná v Jiz. h.), 4. Michaela Rajnochová (TJ Frenštát p. R.) 189,4 b.,

Kategorie mladší žáci (K 40): 1. Přemysl Jaček (LSK Lomnice n. P.) 205,5 bodu, 2. Sebastian Kellermann (TJ Frenštát p. R.) 194,9 b., 3. Matěj Čejchan (LSK Lomnice n. P.) 193,2 b., … 7. Radek Selcer 169,8 b., 11. Benedikt Holub 145,6 b., 15. Sabry Jasim 109,1 b. (všichni TJ Frenštát p. R.)

Kategorii mladších žaček (K 40): 1. Simona Weinlichová 152,2 bodu, 2. Štěpánka Ptáčková 143,2 b. (obě SK Ještěd Liberec), 3. Lucie Höferová (TJ Frenštát p. R.) 119,5 b.

Kategorie nejmladších žáků (K 40): 1. David Tabach (TJ Sokol Kozlovice) 166,3 bodu, 2. Petr Vaverka (TJ Frenštát p. R.) 158 b., 3. Lukáš Kohlberger (JKL Desná v Jiz. h.) 156,2 b., … 8. Josef Brodský (TJ Frenštát p. R.) (92,6 b., 22,5+25 m).

Mistrovství ČR

dvoučlenných družstev

Dorost (K 70): 1. Tomáš Portyk Jakub Dohnal (LSK Lomnice n. P.) 407,7 bodu, 2. Tomáš Vančura Robert Měch (TJ Rožnov p. R.) 358,5 b., 3. Martin Dufek Lukáš Daněk (LSK Lomnice n. P.) 345,8 b., … 5. Filip Sakala Michaela Rajnochová (TJ Frenštát p. R.) 296,4 b.

Starší žáci (K 70): 1. František Holík Jakub Čejchan (LSK Lomnice n. P.) 313 bodů, 2. Jan Vytrval Ondřej Pažout (Ski Klub Harrachov) 297,3 b., 3. David a Jakub Zemkovi (JKL Desná v Jiz. h.) 246,8 b., … 8. Sebastian Kellermann Vojtěch Matějka (TJ Frenštát p. R.) 100,7 b.

Mladší žáci + starší žačky (K 40): 1. Přemysl Jaček Matěj Čejchan (LSK Lomnice n. P.) 399,7 b., 2. Barbora Blažková Karolína Indráčková (JKL Desná v Jiz. h.) 382,8 b., 3. Sebastian Kellermann Radek Selcer (TJ Frenštát p. R.) 354 b. … 8. Benedikt Holub Lucie Höferová (TJ Frenštát p. R.) 279,1 b.

Nejmladší žáci + mladší žačky (K 40): 1. Simona Weinlichová Štěpánka Ptáčková (SK Ještěd Liberec) 285,6 bodu, 2. Lukáš Kohlberger František Lejsek (JKL Desná v Jiz. h.) 278,7 b., 3. František Janata Lukáš Láska (LSK Lomnice n. P.) 267,3 b., 4. Petr Vaverka Josef Brodský (TJ Frenštát p. R.) 257,1 b.

Mimo soutěž dosáhlo kombinované družstvo Frenštátu a Kozlovic, ve složení Sabry Jasim a Kryštof Blaník, 241,8 bodu. (sed)