VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, národní házené, stolního tenisu a volejbalu.

15.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

SK UP Olomouc B - BK Příbor 55:80 (12:22, 28:46, 41:62)

Sestava a body Příbora: Fieberová Sabina a Dlouhá 11, Pavlačíková, Monsportová, a Bartošová 10, Rektoříková, Gottlicherová 9, Fieberová Natálie 6, Opravilová 4, Rečková

Ostatní výsledky 3. kola: Univerzita Brno - BK Pliska Studánka Pardubice B 84:79 (20:26, 39:42, 62:65), Valosun Brno B - BSK Jičín 89:48 (22:9, 48:24, 74:33), Lokomotiva Krnov - BC Orlová 79:74 (22:23, 42:43, 63:59)

4. kolo: Univerzita Brno - BSK Jičín 84:54 (24:21, 38:31, 65:42), Valosun Brno B - BK Pliska Studánka Pardubice B 86:30 (20:8, 43:14, 66:20), Lokomotiva Krnov - BK Příbor 95:81 (26:11, 54:31, 77:53), SK UP Olomouc B - BC Orlová 60:86 (22:25, 41:49, 54:68, 60:86)

1. Příbor 4 3 1 279:257 7
2. Val. Brno B 4 3 1 302:192 7
3. Orlová 4 2 2 292:271 6
4. Krnov 3 3 0 259:216 6
5. Brno 4 2 2 280:269 6
6. Pardubice B 4 1 3 260:304 5
7. Jičín 3 1 2 202:268 4
8. Brandýs n. L. 2 1 1 167:166 3
9. Olomouc B 3 0 3 176:251 3
10. Prosek 1 0 1 62:85 1

Liga mladších dorostenek, skupina B

2. kolo: BK Příbor - SK UP TBS Přerov 79:36 (15:6, 36:18, 56:27), Slavia MBA Kroměříž - BK Pliska Studánka Pardubice 57:59 (18:13, 30:25, 43:43), Jiskra Kyjov - Pliska Pardubice B 95:55 (21:14, 49:27, 76:42), Sportovní basketbalová škola Ostrava C - TJ Žďár nad Sázavou 36:79 (4:18, 14:39, 24:58), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - ŠBK Pelhřimov 68:73 (16:10, 41:24, 52:46), OSK Olomouc B - SŠB Pardubice 81:38 (20:8, 40:18, 58:24)

BK Příbor - SŠB Pardubice 83:40 (31:11, 51:14, 71:26)

Sestava a body Příbora: Bzirská 16, Štastná a Sorková 14, Fialová 13, Ryndová 10, Drtilová a Busková 5, Večeřová 4, Jílková 2, Pařilová a Monsportová 0

Ostatní výsledky 3. kola: Slavia MBA Kroměříž - BK Pliska Studánka Pardubice B 102:20 (32:7, 54:7, 79:11), Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice 54:77 (11:34, 33:48, 41:67), Sportovní basketbalová škola Ostrava C - ŠBK Pelhřimov 57:101 (23:33, 34:57, 47:73), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - TJ Žďár nad Sázovou 57:75 (15:14, 36:31, 50:54), OSK Olomouc B - SK UP TBS Přerov 73:53 (9:20, 34:34, 58:42)

1. Příbor 2 2 0 162:76 4
2. Olomouc B 2 2 0 154:91 4
3. Žďár nad Sázavou 2 2 0 154:93 4
4. Pelhřimov 2 2 0 174:125 4
5. Pardubice 2 2 0 136:111 4
6. Kroměříž 2 1 1 159:79 3
7. Kyjov 2 1 1 149:132 3
8. Ostrava B 2 0 2 125:148 2
9. Přerov 2 0 2 89:152 2
10. Ostrava C 2 0 2 93:180 2
11. Pardubice 2 0 2 78:164 2
12. Pardubice B 2 0 2 75:197 2

Liga juniorů U18, skupina B

3. kolo: NH Ostrava - BC Nový Jičín 52:81, Basketbal Svitavy - BC Kolín 67:71 (9:11, 24:26, 43:40, 57:57), Sokol Hradec Králové - AŠ Mladá Boleslav 66:83 (13:20, 24:47, 43:66), Sokol Karviná - Sokol Šlapanice 64:34 (15:11, 35:19, 46:27), BK Ekotempo Krnov - Valašské Meziříčí 48:74 (13:19, 24:45, 32:61)

4. kolo: Basketbal Svitavy - AŠ Mladá Boleslav 48:87 (15:20, 28:48, 34:69), Sokol Hradec Králové - BC Kolín 84:74 (18:16, 38:33, 55:55), Sokol Karviná - Valašské Meziříčí 92:65 (22:27, 44:36, 62:47), BK Ekotempo Krnov - Sokol Šlapanice 37:70 (3:25, 18:41, 31:57)

1. Mladá Boleslav 4 4 0 379:259 8
2. Valašské Meziříčí 4 3 1 267:252 7
3. Hradec Králové 2 4 2 2 289:294 6
4. Karviná 3 3 0 260:147 6
5. Šlapanice 4 2 2 271:229 6
6. Kolín 4 2 2 282:281 6
7. Nový Jičín 3 2 1 220:200 5
8. Svitavy 4 0 4 216:316 4
9. Ostrava 3 0 3 188:279 3
10. Krnov 3 0 3 133:248 3

Oblastní přebor mužů

3. kolo: BK Frýdek-Místek - BK Krnov 87:61, TJ Gymnázium Hladnov A - BC Orlová A 84:81, Frenštát pod Radhoštěm - Sokol Karviná A 51:67

1. Frýdek-Místek 3 3 0 238:181 6
2. Sokol Karviná A 3 2 1 246:186 5
3. Hladnov A 3 2 1 217:212 5
4. Opava C 2 2 0 192:146 4
5. Krnov 2 1 1 146:154 3
6. Frenštát p. R. 2 1 1 125:134 3
7. Nový Jičín B 2 1 1 138:159 3
8. Orlová A 3 0 3 224:249 3
9. Poski Ostrava A 2 0 2 127:148 2
10. TBS Sokol Přerov 2 0 2 106:190 2

Oblastní přebor mladších minižáků

1. kolo: NH Ostrava B mix - Snakes Ostrava 1:189 a 0:188, BC Nový Jičín - NH Ostrava A 65:24 a 70:30

1. Snakes Ostrava 2 2 0 377:1 4
2. Nový Jičín 2 2 0 135:54 4
3. NH Ostrava A 2 0 2 54:135 2
4. NH Ostrava B 2 0 2 1:377 2

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

6. kolo: Havířov - Olomouc 19:25, Paskov A - L. Zubří A 27:20, Uničov A - Holešov 30:28, Šumperk – V. Bystřice 36:24, Polanka A - Trnávka 40:26, Zubří jun. - Vsetín 41:32

1. Zubří jun. 6 5 0 1 212:170 10
2. Polanka A 6 5 0 1 197:162 10
3. Šumperk 6 5 0 1 205:174 10
4. Olomouc 6 4 0 2 149:141 8
5. Vsetín 6 4 0 2 173:176 8
6. Holešov 6 3 0 3 165:143 6
7. Paskov A 6 3 0 3 153:142 6
8. L. Zubří A 6 3 0 3 166:172 6
9. Trnávka 6 1 0 5 155:175 2
10. Uničov A 6 1 0 5 159:187 2
11. V. Bystřice 6 1 0 5 132:171 2
12. Havířov 6 1 0 5 143:196 2

Severomoravská liga mužů

6. kolo: Krmelín - Hlučín 21:9, Paskov B - L.Zubří B 18:18, Třinec - Veselá B 30:13, Nový Jičín - Veselá A 19:23, Polanka B - Krnov 31:19

1. Veselá A 7 7 0 0 202:123 14
2. Krmelín 7 6 0 1 191:121 12
3. Suchdol n. O. 6 6 0 0 167:106 12
4. Polanka B 7 4 1 2 176:148 9
5. Klimkovice 6 3 0 3 128:129 6
6. Paskov B 6 2 2 2 123:134 6
7. L. Zubří B 6 2 1 3 111:121 5
8. Nový Jičín 6 2 0 4 134:142 4
9. Hlučín 6 2 0 4 104:130 4
10. Rožnov p. R. 6 2 0 4 149:176 4
11. Třinec 6 2 0 4 131:159 4
12. Krnov 7 1 0 6 167:186 2
13. Veselá B 6 0 0 6 75:183 0

Severomoravská liga žen

6. kolo: HC Ostrava – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 27:18

1. L. Zubří 3 3 0 0 94:70 6
2. Paskov 3 2 0 1 82:71 4
3. Suchdol n. O. 4 1 0 3 87:103 2
4. HC Ostrava 4 1 0 3 94:113 2

1. liga staršího dorostu

Jiskra Třeboň - KH Kopřivnice 24:26 (14:12)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Janíček - Ďurčík 5, Paseka 7, Mička, Ulrych, Purdek 2, Martinásek 10, Škarpich 2, Žižkovský, Pavlík, Maliňák. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 6. kolo: N. Veselí - Ostrava 31:21, Dukla - Lovosice 34:19, Zubří - Vsetín 48:21, Karviná - Jičín 29:36, Bohunice - Loko Plzeň 18:37

1. Jičín 6 6 0 0 192:137 12
2. Karviná 6 5 0 1 226:139 10
3. Loko Plzeň 6 4 0 2 196:162 8
4. Dukla 6 4 0 2 191:173 8
5. N. Veselí 6 4 0 2 160:156 8
6. Kopřivnice 6 3 0 3 159:160 6
7. Bohunice 6 2 0 4 147:147 4
8. Ostrava 6 2 0 4 187:188 4
9. Zubří 5 2 0 3 104:106 4
10. Třeboň 6 2 0 4 144:148 4
11. Lovosice 5 1 0 4 110:163 2
12. Vsetín 6 0 0 6 122:259 0

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

HC Zlín - KH Kopřivnice 27:42 (17:22)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor , Chalupa - Dostalík 1, Gřes 10, Reček 4, Podhráský 2, Tížek 1, Kroča 3, Kahánek 6, Bača, Karban 3, Krpelík, Dobrovodský 2, Pola 10. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 6. kola: Karviná - V. Bystřice 39:22, Zubří - Hranice 40:17, Frýdek-Místek - Brno 38:12, N. Veselí - Ostrava 32:26, Prostějov - Maloměřice 27:33

1. Karviná 6 6 0 0 252:134 12
2. Kopřivnice 6 6 0 0 225:134 12
3. Zubří 6 5 0 1 242:124 10
4. Fr.-Místek 6 5 0 1 196:134 10
5. N. Veselí 6 3 0 3 146:180 6
6. Zlín 6 2 1 3 149:162 5
7. V. Bystřice 6 2 1 3 144:164 5
8. Ostrava 6 2 0 4 158:180 4
9. Hranice 6 2 0 4 152:177 4
10. Brno 6 1 0 5 107:185 2
11. Maloměřice 6 1 0 5 137:225 2
12. Prostějov 6 0 0 6 126:235 0

Severomoravská liga starších žáků, třída I

KH Kopřivnice - SKP Frýdek Místek A 36:22 (16:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík – Přadka, Kocsis 2, Molnár 3, Fulnek 2, Kudělka 2, Veřmiřovský 3, Zima 8, Hanus 5, Bukovský 8, Tichavský 1, Schneider 2. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 6. kola: Rožnov pod Radhoštěm - Karviná A 14:25, Ostrava A - Zubří A 22:24

1. Karviná A 6 6 0 0 221:102 12
2. Kopřivnice A 7 6 0 1 209:136 12
3. Fr.-Místek A 6 3 0 3 163:162 6
4. Ostrava A 6 2 1 3 133:133 5
5. Zubří A 5 2 0 3 109:126 4
6. Rožnov p. R. 6 1 1 4 105:151 3
7. Polanka 6 0 0 6 85:215 0

Severomoravská liga starších žáků, třída I

KH Kopřivnice B - SKP Frýdek Místek B 24:24 (9:14)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík – Antes 11, Drápal 4, Bezděk 1, Dobečka 2, Beran 2, Pavlík 4, Kubín, Klos, Matula, Sobek. Trenér Milan Krpelík

Ostatní výsledky 6. kola: Ostrava B - Zubří B 30:22, Hranice - Vsetín 32:24

1. Ostrava B 6 6 0 0 208:148 12
2. Karviná B 6 6 0 0 185:133 12
3. Fr.-Místek B 7 2 1 4 172:175 5
4. Zubří B 6 2 0 4 149:167 4
5. Hranice 6 2 0 4 165:187 4
6. Vsetín 6 2 0 4 149:179 4
7. Kopřivnice B 5 0 1 4 114:153 1

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

KH Kopřivnice A - SKP Frýdek Místek A 12:13 (6:8)

Sestava a branky Kopřivnice: Chromečka 1, Kučera, Jonák, Žalmánek, Kovář 1, Přadka, Petrovič, Filouš 3, Novotný, Hanzelka, Kabát 4, Lakatoš 3. Trenér Jiří Petrovič

Ostatní výsledky 6. kola: Rožnov pod Radhoštěm A - Karviná A 8:21, Ostrava A - Zubří A 7:17

1. Fr.-Místek A 6 6 0 0 92:43 12
2. Zubří A 5 4 0 1 78:58 8
3. Kopřivnice A 7 4 0 3 86:81 8
4. Karviná A 6 3 0 3 81:72 6
5. Polanka 6 2 0 4 72:86 4
6. Rožnov A 6 1 0 5 70:93 2
7. Ostrava A 6 1 0 5 43:89 2

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

Paskov - KH Kopřivnice 10:15 (5:9)

Sestava a branky Kopřivnice: Konvička - Blahut 1, Chromečka 3, Jonák 2, Kostelník, Michenka 4, Orlík, Žalmánek 5. Trenér Petr Palán

Ostatní výsledky 6. kola: Frýdek-Místek B - Orlová 9:18, Rožnov pod Radhoštěm B - Karviná B 6:17, Hranice - Vsetín 10:18, Krmelín - Ostrava B 11:22

1. Vsetín 6 6 0 0 136:56 12
2. Ostrava B 6 5 0 1 122:79 10
3. Hranice 6 4 0 2 130:63 8
4. Zubří B 5 4 0 1 101:72 8
5. Klimkovice 5 4 0 1 111:86 8
6. Karviná B 6 4 0 2 90:73 8
7. Orlová 6 3 1 2 82:73 7
8. Kopřivnice B 6 3 1 2 71:70 7
9. Rožnov B 6 1 0 5 53:121 2
10. Paskov 6 0 0 6 69:132 0
11. Fr.-Místek B 6 0 0 6 39:108 0
12. Krmelín 6 0 0 6 47:118 0

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

9. kolo: Sokol Krčín - TJ Spoje Praha 12:11 (5:5), Sokol Dobruška - HK Hlinsko 20:13 (7:4), TJ Sokol Rokytnice - SK Studénka 10:9 (5:3), Sokol Tymákov - TJ Šroubárna Žatec 25:22 (12:11), TJ Přeštice - SK Chomutov 12:18 (6:9), TJ Spoje Modřany - TJ Božkov 4:2 (2:0)

1. Dobruška 9 9 0 0 199:120 18
2. Přeštice 9 7 0 2 147:120 14
3. Chomutov 9 6 1 2 182:140 13
4. Tymákov 9 6 1 2 175:141 13
5. Rokytnice 9 6 0 3 136:140 12
6. Krčín 9 5 0 4 168:173 10
7. Žatec 9 4 0 5 171:178 8
8. Modřany 9 4 0 5 80:97 8
9. Studénka 9 3 0 6 119:137 6
10. Hlinsko 9 2 0 7 160:187 4
11. Božkov 9 1 0 8 89:146 2
12. Praha 9 0 0 9 110:157 0

2. liga žen, skupina B

9. kolo: TJ Sokol Osek nad Bečvou - Draken Brno 22:19 (11:7), Sokol Albrechtičky - SK Veselí na Moravě 14:10 (6:4), TJ Sokol Rokytnice - SK Studénka 15:21 (9:11), KNH MS Brno - SK Autonot Jihlava 8:11 (4:6), TJ Sokol Ostopovice - NH Opatovice nad Labem 18:23 (10:11), TJ Sokol Podhorní Újezd - Sokol Krčín B 18:16 (10:8)

1. Opatovice n. L. 9 8 1 0 194:162 17
2. Rokytnice 9 6 0 3 198:163 12
3. Studénka 9 6 0 3 171:151 12
4. Jihlava 9 5 0 4 161:144 10
5. Podhorní Újezd 9 5 0 4 192:180 10
6. Albrechtičky 9 4 1 4 149:148 9
7. Ostopovice 9 4 0 5 175:165 8
8. Krčín B 9 4 0 5 160:158 8
9. Veselí n. M. 9 3 1 5 158:176 7
10. MS Brno 9 3 0 6 161:182 6
11. Osek n. B. 9 2 1 6 162:217 5
12. Draken Brno 9 2 0 7 143:178 4

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

4. kolo: TJ Slatina A - TJ Fulnek A 10:8 (35:36), Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 8:10 (37:40), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Mořkov B 12:6 (41:27), TJ Mořkov C - TJ Mořkov A 0:18 (0:54), TJ Frenštát pod Radhoštěm B TJ Nový Jičín D 14:4 (47:20), TJ Odry B - TJ Příbor B 12:6 (41:26)

1. Frenštát p. R. B 4 4 0 0 47:25 12
2. Odry B 4 3 0 1 52:20 10
3. Fulnek A 4 3 0 1 49:23 10
4. Frenštát p. R. C 4 2 1 1 41:31 9
5. Příbor B 4 2 0 2 40:32 8
6. Kopřivnice B 4 2 0 2 38:34 8
7. Mořkov A 3 2 0 1 35:19 7
8. Frenštát p. R. D 3 2 0 1 30:24 7
9. Slatina A 4 1 1 2 30:42 7
10. Nový Jičín D 4 1 0 3 36:36 6
11. Mořkov B 4 0 0 4 14:58 4
12. Mořkov C 4 0 0 4 2:70 4

Okresní přebor II. třídy

4. kolo: TJ Bílovec B - TJ Odry C 5:13 (20:39), TJ Nový Jičín E - TJ Bílovec A 4:14 (18:45), TJ MSV Studénka D - TJ MSV Studénka C 8:10 (25:31), TJ Fulnek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 4:14 (17:45)

1. Studénka C 4 3 1 0 44:28 11
2. Odry C 3 2 1 0 38:16 8
3. Studénka D 4 2 0 2 42:30 8
4. Bílovec A 3 2 0 1 29:25 7
5. Nový Jičín E 4 1 1 2 30:42 7
6. Odry D 3 1 1 1 29:25 6
7. Frenštát p. R. E 3 1 0 2 24:30 5
8. Příbor C 3 1 0 2 23:31 5
9. Bílovec B 2 1 0 1 22:14 4
10. Fulnek B 3 0 0 3 7:47 3

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

3. a 4. kolo: VSK Univerzita Brno - VK Moravská Slávia Brno 1:3 (-21, 19, -18, -22) a 2:3 (14, 19, -19, -19, -7), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B – TJ Nový Jičín 3:0 (19, 18, 19) a 3:1 (-22, 15, 20, 19), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - Opava 2:3 (16, 23, -23, -19, -14) a 1:3 (22, -17, -18, -16)

1. SG Brno 4 4 0 0 12:2 8
2. MS Brno 4 3 1 0 10:8 7
3. Brno 4 2 2 0 9:9 6
4. Opava 4 2 2 0 7:9 6
5. Nový Jičín 4 1 3 0 6:10 5
6. Uherské Hradiště 4 0 4 0 6:12 4

Extraliga juniorek, skupina B

5. a 6. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno 3:2 (18, -22, -19, 19, 11) a 3:0 (11, 20, 13), TJ Slezan Opava - TJ Sokol Šternberk 0:3 (-23, -22, -24) a 0:3 (-17, -17, -22), PVK Přerov - TJ Mittal Ostrava 0:3 (-16, -21, -11) a 3:2 (-16, 15, 21, -19, 11)

1. Ostrava 6 5 1 0 17:5 11
2. Šternberk 6 5 1 0 15:7 11
3. Fr.-Místek 6 2 4 0 10:14 8
4. Přerov 4 3 1 0 9:7 7
5. Nový Jičín 4 2 2 0 7:8 6
6. Opava 6 0 6 0 3:18 6
7. Brno 4 1 3 0 7:9 5

1. liga juniorů, skupina C

7. a 8. kolo: TJ Nivnice - SK UP Olomouc 2:3 (25, 18, -19, -19, -10) a 1:3 (23, -18, -18, -23), TJ Loko-Ingstav Brno - KV Tatra Kopřivnice 0:3 (-18, -25, -18) a 1:3 (-17, 18, -13, -17), TJ Holubice - TJ Krnov 3:0 (20, 16, 8) a 3:1 (-17, 10, 21, 14), TJ Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Frýdek-Místek 2:3 (20, -22, -24, 23, -17) a 3:2 (-21, 13, -22, 24, 10), TJ Sokol Drásov - VK Opava 1:3 (-24, -15, 21, -16) a 0:3 (-22, -12, -17)

1. Kopřivnice 8 7 1 0 21:7 15
2. Šlapanice 8 6 2 0 21:14 14
3. Opava 8 6 2 0 18:12 14
4. Olomouc 8 5 3 0 19:12 13
5. Fr.-Místek 8 5 3 0 18:14 13
6. Holubice 8 4 4 0 16:13 12
7. LI Brno 8 4 4 0 17:16 12
8. Nivnice 8 2 6 0 11:21 10
9. Drásov 8 1 7 0 7:23 9
10. Krnov 8 0 8 0 8:24 8

1. liga juniorek, skupina H

3. a 4. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Jäkl Karviná 3:0 (17, 20, 23) a 3:0 (21, 18, 17), DaVing Sport Opava - TJ Mittal Ostrava B 2:3 (23, -25, -22, 24, -11) a 1:3 (-12, -19, 17, -10)

1. Ostrava B 4 4 0 0 12:3 8
2. Frenštát p. R. 4 2 2 0 6:6 6
3. Frýdlant n. O. 2 2 0 0 6:0 4
4. Karviná 4 0 4 0 0:12 4
5. Opava 2 0 2 0 3:6 2

Krajský přebor I. třídy mužů

3. a 4. kolo: Dolní Benešov - Morávka 0:3 (-9, -19, -16) a 1:3 (-13, 12, -20, -14), Kopřivnice - OU Ostrava 3:1 (18, 23, -18, 21) a 1:3 (23, -24, -23, -19), Karviná - AZ Kylešovice 0:3 (-15, -23, -19) a 2:3 (-24, -23, 21, 21, -7), Nový Jičín B - Metylovice 3:2 (16, -21, -21, 19, 10) a 3:0 (27, 16, 18), VK Opava - Nový Jičín A 3:2 (-15, 21, 17, -21, 14) a 1:3 (21, -20, -19, -26)

1. Morávka 4 4 0 12:4 8
2. AZ Kylešovice 4 4 0 12:4 8
3. Nový Jičín A 4 3 1 11:6 7
4. VK Opava 4 3 1 10:6 7
5. Nový Jičín B 4 2 2 8:8 6
6. Metylovice 4 2 2 8:8 6
7. OU Ostrava 4 1 3 7:10 5
8. Kopřivnice 4 1 3 6:10 5
9. Jäkl Karviná 4 0 4 4:12 4
10. Dolní Benešov 4 0 4 2:12 4

Krajský přebor I. třídy žen

3. a 4. kolo: Fulnek - Odry 2:3 (-21, 24, 24, -22, -7) a 2:3 (-17, -24, 25, 26, -14), Palkovice - Svinov 3:0 (10, 23, 19) a 3:0 (21, 18, 10), Frenštát pod Radhoštěm - Bílovec 3:0 (21, 22, 20) a 3:0 (23, 16, 13), VŠB Ostrava - SKV Orlová 3:2 (17, 15, -17, -16, 14) a 0:3 (-22, -16, -21), Vratimov - Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (11, 14, 16) a 3:0 (23, 17, 15)

1. Palkovice 4 4 0 12:0 8
2. Odry 4 4 0 12:5 8
3. Frenštát p. R. 4 3 1 10:5 7
4. VŠB-TU Ostrava 4 3 1 9:7 7
5. Slavia Orlová 4 2 2 10:7 6
6. Vratimov 2 2 0 6:0 4
7. Frýdlant n. O. 4 0 4 2:12 4
8. Svinov 4 0 4 1:12 4
9. Bílovec 4 0 4 0:12 4
10. Fulnek 2 0 2 4:6 2
15.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Na Masarykově náměstí v Novém Jičíně loni zpívaly koledy asi čtyři stovky lidí. Do akce Česko zpívá koledy se na Novojičínsku zapojilo osm míst, na nichž se sešlo kolem 1 800 zpěváků.

Společné zpívání koled se blíží

Ilustrační foto.

Strážníci poučí chodce

Vítr ničil na Novojičínsku střechy a lámal stromy

Přes sedmdesát výjezdů zaznamenali od nedělního podvečera do dnešního rána hasiči na Novojičínsku. Nejčastěji likvidovali popadané stromy, naštěstí se všechny případy obešly bez zranění.

Obřadní síň se po půlstoletí dočká rekonstrukce

Po dobu stavebních úprav obřadní síně na radnici v Novém Jičíně se budou svatební obřady konat v místní aule.

Podruhé narozen pod koly tramvaje a padlý symbol Vánoc: nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 11. prosince 2017.

Adventní setkání lákalo i letos

Hodně živo bylo v sobotu na hřišti u kulturního domu ve Slatině. Konala se zde oblíbená a každoročně hojně navštěvovaná předvánoční akce s tematickým názvem Adventní setkání u kulturáku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT