VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

12.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

BK Příbor - BSK Jičín (85:66) (29:16 49:29 69:52)

Body: Rektoříková a Pavlačíková 18, Rečková, Dlouhá a Bartošová 12, Fieberová 5, Gottlicherová 4, Nedomová a Bednarská 2 - Smolíková Plemeníková 14, Bělohoubková 11, Jirešová a Boháčková 6, Kubínová 5, Víznerová 4, Spáčilová, Nečesaná a Kozáková 2, trojky: 4:0, fauly: 28:17, TH: 26/19:36/24

Ostatní výsledky 7. kola: Univerzita Brno - Valosun Brno B 65:90 (14:26, 24:44, 39:72), BC Orlová – BK Pliska Studánka Pardubice B 87:75 (25:16, 45:41, 64:62)

BK Příbor - BK Pliska Studánka Pardubice B 84:60 (21:13, 44:27, 64:37)

Sestava a body Příbora: Monsportová 16, Fieberová S. a Dlouhá 14, Opravilová 11, Pavlačíková 9, Rečková 8, Nedomová 6, Bednarská 4, Fieberová N., Bartošová

Ostatní výsledky 8. kola: Lokomotiva Krnov - BK DE Prosek 83:65 (22:14, 45:31, 62:50), BC Orlová - BSK Jičín 102:65 (26:24, 59:38, 81:51)

1. Příbor761515:44913
2. Krnov660524:40512
3. Valosun Brno B752557:43312
4. Orlová743547:47811
5. Jičín835536:68511
6. Un. Brno734471:48810
7. Pardubice B826529:61810
8. Brandýs n. L.431346:315 7
9. Prosek615386:422 7
10. Olomouc B606338:456 6

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - Slavia MBA Kroměříž 32:52 (14:9, 18:24, 25:35)

Sestava a body Příbora: Fialová 11, Štastná 6, Bzirská a Busková 4, Ryndová 3, Večeřová a Drtilová 2

Ostatní výsledky 6. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava C - Studánka Pardubice 48:121 (9:39, 18:68, 31:96), Sportovní basketbalová škola Ostrava B – BK Pliska Studánka Pardubice B 133:46 (37:3, 65:21, 104:26), OSK Olomouc B - Jiskra Kyjov 72:52 (8:12, 33:22, 55:40), SK UP TBS Přerov - TJ Žďár nad Sázavou 46:67 (9:15, 22:34, 38:50), SŠB Pardubice - ŠBK Pelhřimov 55:73 (11:14, 25:32, 37:48)

BK Příbor - Jiskra Kyjov 69:47 (18:15, 28:24, 48:33)

Sestava a body Příbora: Fialová a Drtilová 16, Štastná 15, Večeřová a Bzirská 7, Busková 5, Ryndová 3, Zlevorová, Jílková a Biliková

Ostatní výsledky 7. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava C – BK Pliska Studánka Pardubice B 95:57 (24:11, 47:23, 71:37), OSK Olomouc B - Slavia MBA Kroměříž 46:74 (15:18, 22:38, 27:58), SK UP TBS Přerov - ŠBK Pelhřimov 67:73 (21:23, 36:39, 53:57), SŠB Pardubice - TJ Žďár nad Sázavou 39:71 (4:16, 17:34, 25:47)

1. Pardubice660575:28812
2. Žďár n. S.660441:26112
3. Pelhřimov660457:37712
4. Kroměříž651453:214 11
5. Příbor633388:330 9
6. Olomouc B633360:348 9
7. Jiskra Kyjov633356:352 9
8. Ostrava B615368:437 7
9. Přerov615354:443 7
10. SŠB Pardubice615295:465 7
11. Ostrava C615306:499 7
12. Pardubice B606276:615 6

Liga juniorů U18, skupina B

BK Ekotempo Krnov - BC Nový Jičín (80:77) (14:18 36:39 52:59)

Body: Böhm 20, Gazdík 19, Opršal 15, Gross 10, Biskup 9, Cikánek 6, Fingerhut 1 – Pindroch 22, Langer 19, Urbánek 10, Podhajský 9, Slaný a Luňáček 4, Krutílek 3, David, Fajkus a Slaný 2, trojky: 5:4, fauly: 20:22, TH: 32/21:20/13

Ostatní výsledky 7. kola: Basketbal Svitavy - Sokol Hradec Králové 48:69, Sokol Karviná - NH Ostrava 69:60 (14:15, 31:22, 41:39), Sokol Šlapanice - BC Kolín 71:53 (19:18, 32:31, 59:47), Valašské Meziříčí - AŠ Mladá Boleslav 63:57 (16:14, 36:29, 45:42)

Sokol Karviná - BC Nový Jičín 81:67 (21:15, 39:29, 59:46)

Body: Poruba 17, Mosler 15, Sitek a Horváth 9, Šeda a Hadinec 8, Kraina 7, Gremlica 6, Neškera 2 - Podhajský 18, Fajkus 14, David 11, Urbánek 10, Pindroch 5, Luňáček 3, Krutílek, Slaný P. a Slaný M. 2, trojky: 8:3, fauly: 20:17, TH: 13/7:24/14

Ostatní výsledky 8. kola: BK Ekotempo Krnov - NH Ostrava 53:44 (7:8, 24:23, 37:32), Sokol Šlapanice - AŠ Mladá Boleslav 48:83 (6:21, 18:45, 63:33), Valašské Meziříčí - BC Kolín 66:58 (14:16, 35:25, 44:45)

1. Mladá Boleslav871674:48115
2. Valašské Meziříčí761468:41213
3. Karviná752521:39812
4. Nový Jičín743512:50011
5. Hradec Králové 2743515:49411
6. Kolín835496:52811
7. Šlapanice734435:43710
8. Krnov734376:50310
9. Ostrava716450:563 8
10. Svitavy707408:539 7

Liga kadetů U16, skupina B

BC Nový Jičín - Slavia MBA Kroměříž 98:69 (26:8, 49:32, 84:42)

Body: Rubeš 20, Zumer 14, Choleva 8, Krutílek a Balcar 6, Omaník, Kocián, Gerla a Číp 2 - Jordán 12, Helis, Kalousek a Mrázek 11, Jedovnický 10, Přikryl 8, Procházka 4, Podaný 2, trojky: 24:4, fauly: 26:26, TH: 32/12:40/24

Ostatní výsledky 7. kola: BK Snakes Ostrava – TJ Gymnázium Hladnov 75:51 (19:9, 37:20, 61:37), BC Kolín - Sokol Hradec Králové 2 34:111 (14:25, 19:46, 23:80), Sokol Karviná - Basketball Basketbalové centrum mládeže Prostějov 73:104 (21:26, 37:63, 62:76)

BC Nový Jičín - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 60:74 (22:11, 33:29, 45:54)

Body: Gerla a Rubeš 10, Balcar 8, Choleva 6, Zumer a Číp 4 – Pěnička 17, Kunčík 14, Schuster 11, Půlpán 9, Kořínek 8, Žemlička 6, Vévoda 5, trojky: 9:7, fauly: 23:17, TH: 21/9:20/5

Ostatní výsledky 8. kola: BC Kolín - TJ Žďár nad Sázavou 44:92 (15:18, 23:43, 27:66), Basketball Nymburk - Sokol Hradec Králové 2 68:58 (9:15, 28:32, 47:44), Sokol Karviná - Slavia MBA Kroměříž 69:82 (18:18, 47:39, 59:61)

1. Prostějov880684:40516
2. Kroměříž853621:62313
3. Hradec Králové 2752588:39512
4. Nový Jičín752566:43712
5. Nymburk a.s.642544:37110
6. Karviná734497:59510
7. Snakes Ostrava725455:515 9
8. Žďár n. S.633367:379 9
9. Hladnov707360:628 7
10. Kolín707365:699 7

Oblastní přebor mužů

6. kolo: BK Frýdek-Místek – BK B & W Opava C 71:88, TJ Lokomotiva Krnov - TBS Sokol Přerov 89:67, TJ Frenštát pod Radhoštěm – TJ Gymnázium Hladnov A 63:71, Poski Ostrava A - BC Nový Jičín B 112:80, Sokol Karviná - BC Orlová A 106:69

1. Opava C660541:381 12
2. Karviná651527:36011
3. Frýdek-Místek642443:41010
4. Hladnov A642428:39910
5. Orlová A624503:523 8
6. Krnov523354:366 7
7. Ostrava A523369:404 7
8. Nový Jičín B615440:556 7
9. Frenštát514300:363 6
10. Přerov514301:444 6

Oblastní přebor žáků U14

2. kolo: TJ Hlučín - TBS Sokol Přerov 61:64 a 54:50, TJ Sokol Karviná – BC Nový Jičín 59:74 a 40:93, BC Orlová - INTEXT Krnov 39:107 a 41:150

1. Nový Jičín660604:24912
2. Havířov440544:205 8
3. Krnov440414:163 8
4. Přerov624326:410 8
5. Hlučín615305:366 7
6. Orlová606236:937 6
7. Karviná413241:286 5
8. Mohelnice220104:84 4
9. Opava20283:157 2

Oblastní přebor starších minižáků

3. kolo: BK Snakes Ostrava B - BK NH Ostrava 13:74 a 20:85

1. Ostrava660438:18612
2. Krnov633226:273 9
3. Příbor440294:112 8
4. Snakes A624214:300 8
5. Nový Jičín413175:232 5
6. Snakes B40484:257 4
7. Opava20261:132 2

Oblastní přebor mladších minižáků

3. kolo: BK Snakes Ostrava – BK NH Ostrava A 103:11 a 73:14, BK NH Ostrava B mix – TJ Sokol Karviná 2:98 a 6:94

1. Snakes Ostrava440543:26 8
2. Nový Jičín440277:125 8
3. NH Ostrava A624230:328 8
4. Karviná422263:150 6
5. NH Ostrava B60626:710 6

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

9. kolo: Holešov - Polanka A 29:24, Lesana Zubří A - Zubří jun. 32:35, Paskov A - Uničov A 32:20, Vsetín - Havířov 29:26, V. Bystřice - Trnávka 28:24, Olomouc - Šumperk 31:22

1. Zubří jun.9801315:25016
2. Šumperk9702287:25114
3. Olomouc9612236:21613
4. Polanka A9603295:24312
5. Vsetín9603267:27112
6. Holešov9405248:2248
7. Paskov A9405228:2128
8. L. Zubří A9405257:2728
9. Trnávka9306245:2546
10. Havířov9207212:2734
11. V. Bystřice9207193:2704
12. Uničov A9117235:2823

Severomoravská liga mužů

10. kolo: Nový Jičín - Paskov B 22:21, Rožnov pod Radhoštěm - Hlučín 26:23, Klimkovice – Lesana Zubří B 28:16, Polanka B - Veselá B 43:6, Krnov - Veselá A 14:37

1. Veselá A111100305:17822
2. Suchdol n. O.111100307:18622
3. Krmelín11902280:19418
4. Polanka B11614291:22913
5. Klimkovice11605261:22512
6. Nový Jičín10505223:23110
7. Rožnov p. R.11506266:28510
8. L.Zubří B10415198:2239
9. Paskov B11326219:2658
10. Třinec10307221:2536
11. Hlučín10307187:2266
12. Krnov10109223:2782
13. Veselá B110011152:3600

Severomoravská liga žen

10. kolo: Paskov – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 24:16

1. L. Zubří6600191:13712
2. Paskov6402165:1328
3. Suchdol n. O.6105122:1542
4. Ostrava6105136:1912

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - HC Zubří 32:35 (17:17)

Sestava a branky Kopřivnice: Petr, Žingor – Hodslavský 3, Paseka 6, Martinásek 10, Žižkovský V., Purdek, Pavlík 1, Schafer 3, Ulrych 6, Pola, Mička, Ďurčík, Žižkovský P. 3. Trenér Libor Hrabal

Ostatní výsledky 9. kola: Třeboň - Bohunice 35:32, Vsetín - N. Veselí 30:48, Jičín - Lovosice 43:21, Loko Plzeň - Dukla 33:29

1. Jičín9810307:21917
2. Karviná8701288:18514
3. N. Veselí9603263:23512
4. Plzeň9504283:25010
5. Zubří9504233:22510
6. Dukla8413254:2409
7. Bohunice9315245:2457
8. Kopřivnice9315244:2617
9. Ostrava8305248:2496
10. Třeboň9306236:2486
11. Lovosice9306218:2846
12. Vsetín8008171:3490

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - HC Zubří 40:32 (19:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Žingor – Dostalík 1, Kahánek 7, Reček 3, Podhrázský 6, Tížek 1, Kroča 3, Gřes 5, Karban 2, Mička, Šustala, Pola 5, Žižkovský 7. Trenér M. Mayer

Ostatní výsledky 9. kola: Hranice - N. Veselí 32:25, V. Bystřice - Maloměřice 30:21, Ostrava - Karviná 24:24, Zlín - Frýdek-Místek 29:29, Brno - Prostějov 27:23

1. Karviná9810342:20117
2. Kopřivnice9801336:22116
3. Zubří9702354:18714
4. Fr.-Místek9612274:22513
5. Hranice9504247:25010
6. N. Veselí9504237:26010
7. V. Bystřice9414225:2509
8. Ostrava9315249:2567
9. Zlín9225230:2736
10. Brno9207156:2864
11. Maloměřice9108207:3162
12. Prostějov9009199:3310

Severomoravská liga dorostu

10. kolo: Klimkovice - Trnávka 23:23, Krmelín - Nový Jičín 27:14

1. Rožnov p. R.8800268:19616
2. Klimkovice8413201:1789
3. Krmelín8404182:1828
4. Trnávka8314191:1837
5. Nový Jičín8008140:2430

Severomoravská liga starších žáků, třída I

HCB Karviná A - KH Kopřivnice A 34:26 (18:14)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma, Dostalík – Přadka, Kocsis, Bezděk, Fulnek 4, Divín, Kudělka, Veřmiřovský 1, Zima 12, Hanus 1, Bukovský 8, Tichavský, Sneidr. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 11. kolo: Zubří A - Frýdek-Místek A 29:23, Polanka - Ostrava A 16:28

1. Karviná A101000361:19520
2. Kopřivnice A10712286:21615
3. Zubří A10505256:23710
4. Ostrava A11425259:25310
5. Rožnov p. R.10415203:2319
6. Fr.-Místek A10406260:2598
7. Polanka110011147:3810

Severomoravská liga starších žáků, třída II

HCB Karviná B - KH Kopřivnice B 31:23 (14:9)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík, Tůma –Drápal 1, Kubín, Bezděk 3, Dobečka 2, Beran 1, Pavlík , Ovčák 1, Divín 2, Přadka, Kocsis 12, Tichavský 1.

Ostatní výsledky 11. kola: Zubří B - Frýdek-Místek B 27:28, Hranice - Ostrava B 21:31

1. Karviná B11902315:25718
2. Ostrava B10802316:23516
3. Zubří B11506301:29910
4. Vsetín10505247:27010
5. Hranice10406274:3068
6. F.-Místek B10316238:2557
7. Kopřivnice B10118217:2863

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

KH Kopřivnice - HCB Karviná 21:13 (11:4)

Sestava a branky Kopřivnice: Chromečka, Jonák, Novotný 1,Kučera, Přadka, Kabát 2, Petrovič 2, Filouš 3, Lakatoš 5, Kovář. Trenér Jiří Petrovič

Ostatní výsledky 11. kola: Zubří A - Frýdek-Místek A 21:19, Polanka - Ostrava A 10:14

1. Fr.-Místek A10901182:9618
2. Zubří A10901167:13118
3. Karviná A10604146:12012
4. Kopřivnice A10505124:12510
5. Rožnov A10307121:1686
6. Polanka11209143:1784
7. Ostrava A1120990:1554

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

10. kolo: Rožnov B - Paskov 19:11, Klimkovice - Ostrava B 19:20, Hranice - Kopřivnice B 15:9, Vsetín - Orlová 30:13, Zubří B - Karviná B 14:18, Krmelín - Frýdek-Místek B 9:9

1. Vsetín101000248:9620
2. Ostrava B10901209:13218
3. Hranice10622194:11114
4. Klimkovice10703238:20514
5. Kopřivnice B10613131:12413
6. Zubří B10514179:16511
7. Orlová10424155:14610
8. Karviná B10505151:15410
9. Rožnov B1020891:1934
10. Fr.-Místek B1011882:1603
11. Krmelín1011890:1913
12. Paskov100010133:2240

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

7. kolo: TJ Nový Jičín D - TJ Slatina A 11:7, TJ Mořkov A - TJ Příbor B 7:11 (34:38), TJ Mořkov B - TJ Odry B 1:17 (9:52), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 7:11 (28:41), TJ Fulnek A - TJ Mořkov C 18:0, Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát D pod Radhoštěm 11:7 (37:32)

1. Frenštát B761082:4420
2. Odry B760196:3019
3. Fulnek A760192:3419
4. Příbor B750280:4617
5. Frenštát C741276:5016
6. Kopřivnice B740367:5915
7. Mořkov A731367:5914
8. Frenštát D720555:7111
9. Nový Jičín D720554:7211
10. Slatina A711549:7710
11. Mořkov B710631:959
12. Mořkov C70077:1197

Okresní přebor II. třídy

7. kolo: TJ Odry D - TJ Bílovec B 14:4 (44:24), MSV Studénka C - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 9:9, TJ Bílovec A - TJ Fulnek B 14:4 (43:16), TJ Odry C - MSV Studénka D 18:0 (54:3), TJ Příbor C - TJ Nový Jičín E 13:5 (45:19)

1. Odry C651090:1817
2. Studénka C642064:4416
3. Odry D641168:4015
4. Bílovec A540160:3013
5. Příbor C630351:5712
6. Studénka D620443:6510
7. Bílovec B520344:469
8. Frenštát E611445:639
9. Nový Jičín E611435:739
10. Fulnek B600622:866

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

11. a 12. kolo: VSK Univerzita Brno - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:1 (-23, 19, 18, 13) a 3:0 (14, 21, 16), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno - Opava NH 3:0 (11, 22, 21) a 3:2(-26, 19, -23, 22, 13), VK Moravská Slávia Brno – TJ Nový Jičín 1:3 (-19, -23, 19, -19) a 3:0 (16, 21, 19)

1. SG Brno1284025:1820
2. MS Brno1275027:2319
3. Opava1275024:2219
4. Nový Jičín1266023:2118
5. VSK Brno1266022:2218
6. Uh. Hradiště12210016:3114

Extraliga juniorek, skupina B

11. a 12. kolo: Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno - TJ Mittal Ostrava 3:0 (16, 16, 17) a 3:0 (21, 14, 18), Nový Jičín - PVK Přerov 0:3 (-23, -17, -24) a 3:1 (22, -23, 20, 21), TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Slezan Opava 3:0 (14, 17, 22) a 3:0 (16, 20, 20)

1. Šternberk1073023:1517
2. Nový Jičín1073022:1617
3. Ostrava1064022:1416
4. Přerov1064020:2016
5. Brno1055023:1615
6. Fr.-Místek1046018:2014
7. Opava1211108:3513

1. liga juniorů, skupina C

13. a 14. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - SK UP Olomouc 2:3 (24, 21, -16, -21, -10) a 0:3 (-19, -20, -22), TJ Krnov - VK Opava 0:3 (-18, -14, -15) a 0:3 (-17, -22, -17), KV Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Drásov 3:0 (15, 16, 14) a 3:0 (17, 19, 14), TJ Nivnice - TJ Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-18, -17, -21) a 2:3 (26, -24, -20, 20, -10), TJ Loko - Ingstav Brno - TJ Holubice 1:3 (26, -20, -16, -16) a 3:0 (24, 18, 18)

1. Kopřivnice14131039:927
2. Opava14122036:1626
3. LI Brno1486030:2522
4. Šlapanice1486029:2822
5. Olomouc1477030:2621
6. Fr.-Místek1477028:2721
7. Holubice1468022:2720
8. Nivnice14410020:3318
9. Drásov14311014:3717
10. Krnov14212016:3616

1. liga juniorek, skupina H

9. a 10. kolo: TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Mittal Ostrava B 1:3 (-18, 23, -13, -14) a 0:3 (-15, -7, -21), TJ Frenštát pod Radhoštěm - DaVing Sport Opava 0:3 (-20, -24, -13) a 0:3 (-19, -16, -17)

1. Ostrava B880024:416
2. Opava862021:714
3. Frenštát p. R.844012:1412
4. Frýdlant n. O.82609:1810
5. Karviná80801:248

Krajský přebor I. třídy mužů

9. a 10. kolo: Dolní Benešov - Metylovice 1:3 (-23, 22, -22, -18) a 3:2 (25, 20, -20, -21, 13), AZ Kylešovice – TJ Nový Jičín A 3:0 (23, 22, 24) a 3:0 (12, 13, 18), OU Ostrava - VK Opava 2:3 (15, -15, 23, -18, -6) a 1:3 (22, -12, -16, -18), Morávka – TJ Nový Jičín B 1:3 (-20, -18, 21, -16) a 2:3 (22, -19, -17, 21, -10), Kopřivnice - Karviná 3:1 (10, -22, 20, 10) a 3:0 (21, 16, 14)

1. VK Opava1091028:1319
2. Morávka1082027:1318
3. AZ Kylešovice1073025:1517
4. Nový Jičín A1073023:1417
5. Nový Jičín B1073025:1617
6. Kopřivnice1055019:1815
7. OU Ostrava1037017:2313
8. Metylovice1037016:2413
9. Dolní Benešov101907:2911
10. Jäkl Karviná1001008:3010

Krajský přebor I. třídy žen

9. a 10. kolo: SKV Orlová – Fulnek 3:1 (20, -23, 16, 22) a 3:1 (19, -21, 21, 16), Bílovec - Frýdlant nad Ostravicí 2:3 (21, -21, 19, -14, -12) a 2:3 (20, -23, -20, 19, -5), Svinov - Vratimov 1:3 (-14, 23, -12, -19) a 0:3 (-21, -19, -16), Odry - VŠB Ostrava 1:3 (22, -19, -14, -19) a 2:3 (-22, 19, 15, -21, -7), Palkovice - Frenštát pod Radhoštěm 3:1 (22, -14, 18, 20) a 3:1 (16, 17, -10, 16)

1. Palkovice1091028:619
2. Ostrava1091027:1319
3. Vratimov1082025:918
4. Orlová1082028:1318
5. Odry1073025:1717
6. Frenštát p. R.1046019:2114
7. Frýdlant n. O.1037015:2613
8. Fulnek1019012:2811
9. Svinov101907:2911
10. Bílovec1001006:3010
12.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Takto už Jakuba Jandu vídat nebudeme. Kombinézu nahradí oblek a skokanské můstky sněmovna.

Jakub Janda, nový poslanec Novojičínska: V politice nejsem žádným nováčkem

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Muž pobodal v Novém Jičíně dva lidi

K dramatickému incidentu došlo v sobotu 21. října v Novém Jičíně v ulici Dvořákova.

Extraligová Kopřivnice splnila povinnost

Nedopustili žádné překvapení a ve 3. kole českého poháru potvrdili v neděli před obědem pozici favorita. Kopřivničtí házenkáři totiž uspěli na palubovce druholigových Maloměřic a po výhře 33:26 se mohou těšit na čtvrteční los osmifinále.

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

Zajišťovat dotovanou dopravu budou technické služby dvěma elektromobily. Jedna jízda bude klienta stát 20 korun.

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

S jídlem roste chuť! Loni ovládli hejtmanství, letos dolní komoru Parlamentu ČR a v příštím roce může bez větších problémů hnutí ANO zaútočit i na třetí triumf v komunálních volbách. A to i v Moravskoslezském kraji, který býval dlouhou dobu baštou ČSSD.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT