BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

10. kolo: Proton Zlín U20 – Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava 78:74 (16:21, 39:34, 61:53), SK UP Olomouc - BK Poruba 71:73 (18:17, 37:37, 52:62), TJ Třebíč - Masarykova univerzita Brno 77:92 (15:26, 41:40, 63:67), SK Žabovřesky - Sokol Šlapanice 62:78 (8:17, 27:39, 51:57), BC Nový Jičín - Slavia Kroměříž 80:89 (17:18, 40:40, 62:63), BK Valašské Meziříčí - ROKOSPOL Uherský Brod 68:82 (16:19, 32:35, 54:59)

11. kolo: Proton Zlín U20 - BK Poruba 72:58 (21:15, 39:23, 58:41), SK UP Olomouc - Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava 93:63, TJ Třebíč - Sokol Šlapanice 74:91 (19:23, 39:53, 56:74), SK Žabovřesky - Masarykova univerzita Brno 78:82 (19:21, 40:47, 56:66), BC Nový Jičín - ROKOSPOL Uherský Brod 80:94 (20:34, 45:45, 63:71), BK Valašské Meziříčí - Slavia Kroměříž 98:59 (27:8, 54:29, 65:45)

1. Uh. Brod1091857:715 19
2. Šlapanice981721:592 17
3. Kroměříž1073746:718 17
4. Brno972746:61016
5. Val. Meziříčí1055708:68115
6. Žabovřesky1046739:77314
7. Zlín U20853571:60213
8. Olomouc1037701:756 13
9. Ostrava1037777:851 13
10. Poruba1037636:74413
11. Nový Jičín1028815:89612
12. Třebíč1028743:82212

Liga starších dorostenek, skupina B

ŠBK Parker Hannifin Sadská - BK Příbor 52:58 (13:8, 26:22, 42:39)

Body: Veselá 14, Štědrá 13, Hojková 10, Mocová 6, Žampová 4, Dolistová 3, Hojková 2 - Bartošová 13, Cvernová 11, Pavlačíková 8, Rečková 7, Štastná, Drtilová, Bzirská a Busková 4, Bednarská 2, Bencalíková 1, trojky: 5:1, fauly: 16:20, TH: 23/11:22/15

Ostatní výsledky 10. kola: BK Pliska Studánka Pardubice – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 110:56 (22:9, 54:20, 75:37), ŠBK Pelhřimov - BSK CTJ Jičín 28:59 (5:12, 10:26, 22:46), BK Velké Meziříčí - ČEZ Basketball Nymburk 41:86 (13:20, 19:45, 32:67)

11. kolo: ŠBK Parker Hannifin Sadská - SK UP Olomouc 78:76 (16:29, 28:43, 50:54), OSK Olomouc – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 79:48 (16:7, 38:22, 61:33), ŠBK Pelhřimov - ČEZ Basketball Nymburk 54:60 (21:14, 32:33, 41:54), BK Velké Meziříčí - BSK CTJ Jičín 46:108 (9:30, 19:52, 33:86)

1. Pardubice990812:42318
2. Příbor972609:52716
3. Olomouc963673:48315
4. Sadská1055672:65015
5. UP Olomouc963584:57715
6. Jičín1055642:66915
7. Nymburk1046567:58014
8. Ostrava B1037644:77213
9. Krnov844560:51912
10. Pelhřimov1028516:64012
11. Velké Meziříčí808366:8058

Liga mladších dorostenek, skupina B

12. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 77:81 (25:18, 46:39, 58:59)

1. Pardubice10100839:45620
2. Žďár n. S.1091730:40819
3. Kroměříž1082734:38518
4. Pelhřimov1082670:57118
5. Ostrava B1248758:85116
6. Ostrava C1248744:96516
7. Příbor954583:52914
8. Přerov1046646:66914
9. Kyjov1037559:65413
10. Olomouc B936552:59912
11. Pardubice1028502:74112
12. Pardubice B808313:802 8

Liga kadetů U16, skupina B

13. kolo: Slavia MBA Kroměříž – BK Snakes Ostrava 96:62 (20:19, 42:32, 67:54), BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - Gymnázium Hladnov 95:64 (30:10, 58:24, 72:43), BC Nový Jičín - BC Kolín 76:61 (21:12, 45:22, 59:34), Sokol Karviná - BK Nymburk, soupeř se k utkání nedostavil

14. kolo: BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov – BK Snakes Ostrava 95:41 (20:8, 47:20, 69:26), Slavia MBA Kroměříž – Gymnázium Hladnov 97:48 (26:11, 52:23, 73:35), Sokol Karviná - BC Kolín 88:79 (24:12, 41:38, 65:53)

1. Prostějov131211091:70525
2. Kroměříž13851018:97321
3. Hr. Králové1192936:65820
4. Karviná1275886:96219
5. Nový Jičín1073792:615 17
6. Nymburk972843:54816
7. Ostrava1239761:93615
8. Žďár n. S.1037582:68813
9. Hladnov12111663:107113
10. Kolín12012668:108412

Oblastní přebor mužů

2. kolo: TJ Lokomotiva Krnov - TJ Frenštát pod Radhoštěm 65:61

1. Karviná981785:56717
2. Opava C981763:58617
3. Frýdek-Místek954655:62914
4. Krnov954653:64814
5. Hladnov A945634:65213
6. Ostrava A936674:711 12
7. Frenštát p. R.936585:63812
8. Orlová A936712:769 12
9. Nový Jičín B936676:78412
10. Přerov936578:73112

Oblastní přebor žáků U14

2. kolo: TJ MEZ Mohelnice – BK Breda & Weinstein Opava 58:61 a 57:65

6. kolo: TJ Start Havířov - TBS Sokol Přerov 47:52 a 76:45

1. Nový Jičín101001033:40920
2. Krnov1091848:41319
3. Mohelnice1082596:52518
4. Havířov1055829:64015
5. Přerov1239591:89215
6. Opava844556:46312
7. Hlučín1028483:64812
8. Karviná835475:52911
9. Orlová10010410:130210

Oblastní přebor starších minižáků

6. kolo: BK NH Ostrava – BK Snakes Ostrava A 75:38 a 78:36

1. Příbor10100763:27020
2. NH Ostrava1082668:40118
3. Nový Jičín1046454:46914
4. Snakes A1046383:53114
5. Opava835314:478 11
6. Snakes B10010253:63910
7. Krnov633226:273 9

Oblastní přebor nejmladších minižáků

4. kolo: BK NH Ostrava B - BK Snakes Ostrava A 7:74 a 4:102, BK Snakes Ostrava B - BK Příbor 29:86 a 29:89, BK NH Ostrava A - BK Frýdek-Místek mix 87:30 a 82:15

1. Snakes A880619:139 16
2. Ostrava A871617:232 15
3. Příbor853547:315 13
4. Snakes B826251:46710
5. Fr.-Místek826261:51610
6. Ostrava B80866:692 8

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

10. kolo: KST Holešov A - SK Přerov A 10:1 (31:10), Sokol Zlín Kostelec A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 10:4 (33:20), Jiskra Strážnice A - MSV Studénka A 1:10 (14:31), Sokol Vracov A - SK Svinov A 10:2 (33:17), KST Dolní Němčí A - Omya Jeseník B 4:10 (26:34), KST Zlín B - TTC Poruba A 7:10 (28:38)

11. kolo: KST Holešov A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 9:9 (36:37), Sokol Zlín Kostelec A - SK Přerov A 10:2 (34:13), Jiskra Strážnice A - SK Svinov A 7:10 (31:35), Sokol Vracov A - MSV Studénka A 6:10 (28:37), KST Dolní Němčí A - TTC Poruba A 3:10 (16:30), KST Zlín B - Omya Jeseník B 10:2 (32:15)

1. Kostelec A11920108:4131
2. Zlín B11812100:6128
3. Jeseník B1181294:6428
4. Holešov A11722103:7227
5. Poruba A1162388:7625
6. Studénka A1161492:7424
7. Rožnov p. R. A1143489:8322
8. Strážnice A1131771:9518
9. Vracov A1130875:8717
10. Svinov A1120951:10315
11. D. Němčí A1120946:10215
12. Přerov A1111946:10514

Divize mužů

13. kolo: Vratimov A - Odry A 10:6 (34:29), Slávia Orlová A - Nový Jičín A 10:7 (36:27), SIKO Orlová C - Kateřinky A 10:8 (35:37), Frenštát A - Horní Datyně A 10:5 (33:22), Kopřivnice A - Slezan Opava B 9:9 (34:36), Bobrovníky A - SIKO Orlová B 4:10 (20:36), MSA Dolní Benešov A - TŽ Třinec B 10:1 (32:4)

14. kolo: Slávia Orlová A - Kateřinky A 10:6 (34:28), SIKO Orlová C - Nový Jičín A 10:1 (30:13), Frenštát A - Slezan Opava B 6:10 (24:37), Kopřivnice A - Horní Datyně A 10:5 (35:24), Bobrovníky A - TŽ Třinec B 10:1 (31:9), MSA Dolní Benešov A - SIKO Orlová B 3:10 (12:35)

1. Opava B131111126:6647
2. Orlová B131111124:5747
3. Kopřivnice A131021124:6645
4. Frenštát A13823114:7939
5. D. Benešov A1371595:8935
6. Bobrovníky A1370696:8534
7. Orlová A1361696:10732
8. Horní Datyně A1351793:10029
9. Orlová C1351790:10829
10. Vratimov A1342799:10327
11. Třinec B1340969:10924
12. Kateřinky A1331972:11223
13. Odry A13211081:11520
14. Nový Jičín A13101240:12316

Krajská soutěž, skupina C

10. kolo: Příbor A - Brušperk B 7:10 (26:39), Nový Jičín B - Vratimov B 10:7 (37:26), Paskov A - Lískovec A 10:7 (37:30), MSV Studénka B - Horní Datyně B 10:6 (35:26), TŽ Třinec C - Ferrum Frýdlant B 10:8 (38:30), Pstruží A - Slezan Frýdek-Místek A 2:10 (14:31)

11. kolo: Příbor A - Vratimov B 10:3 (33:17), Nový Jičín B - Brušperk B 6:10 (24:37), Paskov A - Horní Datyně B 7:10 (33:39), MSV Studénka B - Lískovec A 9:9 (37:33), TŽ Třinec C - Slezan Frýdek-Místek A 2:10 (13:32), Pstruží A - Ferrum Frýdlant B 9:9 (37:40)

1. Fr.-Místek A111100110:2244
2. Brušperk B111001107:4941
3. Nový Jičín B1170485:6932
4. Příbor A1161490:8530
5. Pstruží A1144386:8427
6. Paskov A1142585:9325
7. Třinec C1141674:8724
8. Horní Datyně B1140767:8723
9. Vratimov B1131765:9921
10. Studénka B1124576:9921
11. Frýdlant B1122768:9919
12. Lískovec A1111960:10015

VOLEJBAL

Extraliga juniorek, skupina B

21. a 22. kolo: PVK Přerov - TJ Sokol Šternberk 3:1 (23, 21, -18, 21) a 0:3 (-22, -25, -16), TJ Slezan Opava - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno 2:3 (22, 21, -24, -23, -7) a 3:0 (18, 18, 20), TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Nový Jičín 3:1 (15, -23, 14, 25) a 3:0 (12, 22, 10)

1. Šternberk221210041:3734
2. Ostrava20137043:2933
3. Brno18126044:2430
4. Frýdek-Místek201010038:3530
5. Přerov18108036:3728
6. Nový Jičín1899031:3527
7. Opava20218020:5622

1. liga juniorů – skupina C

23. a 24. kolo: Sportovní klub UP Olomouc - TJ Sokol Drásov 3:0 (21, 9, 16) a 3:0 (18, 15, 19), TJ Sokol Šlapanice u Brna - VK Opava 1:3 (-16, -19, 23, -26) a 3:1 (19, -22, 22, 19), TJ Holubice - TJ Sokol Frýdek-Místek 1:3 (15, -23, -19, -16) a 0:3 (-21, -19, -21), TJ Loko-Ingstav Brno - TJ Krnov 3:0 (21, 18, 19) a 3:0 (14, 13, 17), TJ Nivnice - Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 3:0 (20, 21, 15) a 3:1 (26, 25, -21, 20)

1. Kopřivnice24186058:2542
2. Opava24186058:3242
3. Olomouc24168058:3340
4. LI Brno24168055:3540
5. Fr.-Místek241410050:4038
6. Šlapanice241311045:4637
7. Nivnice241014043:5034
8. Holubice24915036:5133
9. Drásov24420023:6628
10. Krnov24222018:6626

1. liga juniorek, skupina H

19. a 20. kolo: TJ Mittal Ostrava B - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-22, -16, -20) a 1:3 (27, -20, -19, -18)

1. Ostrava B16142043:1430
2. Frýdlant n. O.1697030:2525
3. Frenštát p. R.1697028:2925
4. Opava1688036:2624
5. Karviná1601605:4816