VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

15.1.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jaroslav Kicl

BASKETBAL

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor – TJ Start Havířov 47:74 (16:19, 20:38, 39:61)
Body: Bednarská 9, Rečková a Bzirská 8, Šťastná 6, Fialová a Busková 4, Večeřová a Drtilová 3, Richterová 2 - Šebánková 21, Kustvánová 16, Barnetová 13, Chlebková 9, Chomová 7, Onderková 6, Riegrová 2, trojky: 3:6, fauly: 9:10, TH: 8/3:10/4

Ostatní výsledky 12. kola: Jiskra Kyjov - OSK Olomouc B 52:48, SK UP Olomouc - TJ Žďár nad Sázavou 53:49 (6:6, 24:14, 38:29), Sokol Pečky - BK Pliska Studánka Pardubice 36:68 (8:25, 20:43, 25:58), ČEZ Basketball Nymburk - ŠBK Parker Hannifin Sadská 21:69 (6:12, 11:35, 19:50), Sportovní basketbalová škola Ostrava C - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 73:78

1. UP Olomouc 12 11 1 829:611 23
2. Pardubice 12 10 2 839:653 22
3. Sadská 12 9 3 877:676 21
4. Žďár n. S. 12 8 4 703:543 20
5. Havířov 12 8 4 963:791 20
6. SBŠ Ostrava B 12 8 4 832:779 20
7. Příbor 12 5 7 754:830 17
8. Nymburk 12 4 8 698:754 16
9. OSK Olomouc B 11 4 7 682:674 15
10. Kyjov 11 3 8 617:711 14
11. SBŠ Ostrava C 12 1 11 683:1003 13
12. Pečky 12 0 12 545:997 12

Liga mladých mužů U20, skupina B

13. kolo: TJ Sokol, BC Darren Chrudim - BC Nový Jičín 95:65 (26:18, 57:29, 82:49)

14. kolo: Sokol Nová Paka - BC Nový Jičín 88:108 (29:18, 45:48, 63:75)

1. Nymburk 9 8 1 848:629 17
2. Hladnov 9 7 2 770:607 16
3. Chrudim 9 6 3 741:618 15
4. Karviná 9 6 3 826:693 15
5. Ostrava 9 5 4 750:714 14
6. Nový Jičín 11 2 9 807:913 13
7. Humpolec 7 2 5 452:563 9
8. Nová Paka 9 0 9 542:999 9

Oblastní přebor mužů

13. kolo: VSK VŠB Ostrava B - Den Braven Krnov 73:58, TBS Sokol Přerov – BK Frýdek-Místek 68:64, TJ Gymnázium Hladnov A – BK Poruba 67:73

1. Ostrava B 10 9 1 786:568 19
2. Poruba 9 9 0 660:555 18
3. Krnov 9 6 3 652:636 15
4. Opava C 8 6 2 584:544 14
5. Fr.-Místek 10 4 6 660:636 14
6. Nový Jičín B 10 3 7 679:743 13
7. Hladnov A 9 3 6 671:632 12
8. Frenštát 8 4 4 481:476 12
9. Přerov 10 1 9 567:766 11
10. Karviná 7 3 4 435:502 10
11. Orlová 8 1 7 563:680 9

Oblastní přebor juniorů U18

10. kolo: BK Příbor - BC Orlová 87:40 a 82:40, BK Snakes Ostrava U20 – TJ Start Havířov 110:69 a 98:59, SK Přerov U20 - BC Nový Jičín 94:67 a 88:86, TJ Šumperk - BK Frýdek-Místek 85:44 a 60:46, TJ MEZ Mohelnice – Basketbalové centrum mládeže Olomouc 52:70 a 54:73

1. Olomouc 20 17 3 1506:1058 37
2. Šumperk 20 17 3 1486:1140 37
3. Příbor 20 16 4 1609:1048 36
4. Snakes 20 15 5 1583:1323 35
5. Přerov 20 11 9 1536:1393 31
6. Nový Jičín 20 10 10 1564:1316 30
7. Orlová 20 6 14 1230:1581 26
8. Havířov 20 4 16 1271:1754 24
9. Mohelnice 20 3 17 1131:1645 23
10. Fr.-Místek 20 1 19 984:1642 21

Oblastní přebor žáků U14

9. kolo: TBS Přerov - Proton Zlín B 53:35 a 43:49, TJ Sokol Karviná - Basketbalové centrum mládeže Olomouc 70:49 a 78:32, BK Snakes Ostrava B – TJ Slavoj Bruntál 50:83 a 57:61, BC Orlová – BC Nový Jičín 50:105 a 64:103, Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky – BK NH Ostrava B 56:67 a 48:66

1. Nový Jičín 14 14 0 1318:634 28
2. Orlová 16 10 6 1406:977 26
3. NH Ostrava B 14 11 3 1098:747 25
4. Karviná 16 9 7 1105:1085 25
5. Bruntál 14 8 6 833:807 22
6. Olomouc 14 8 6 836:849 22
7. Snakes B 14 7 7 967:851 21
8. Zlín B 16 5 11 784:1321 21
9. Přerov 16 4 12 757:1178 20
10. Opava 16 3 13 782:1338 19
11. SBŠ Ostrava 14 3 11 780:879 17

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

12. kolo: BK NH Ostrava A - TJ Hlučín 122:17 a 122:10, BK Breda & Weinstein Opava - BK Příbor dívky 68:46 a 65:34, BK Snakes Ostrava B - INTEXT Krnov 47:67 a 31:45

1. NH Ostrava A 20 20 0 2042:404 40
2. Havířov 18 12 6 867:960 30
3. Opava 18 10 8 952:910 28
4. Krnov 18 10 8 760:920 28
5. Příbor 18 8 10 786:930 26
6. Hlučín 18 4 14 659:1084 22
7. Snakes B 18 0 18 504:1362 18

Oblastní přebor starších minižáků, skupina B

12. kolo: TJ Sokol Karviná - Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 38:48 a 56:62, BK Snakes Ostrava A - BC Nový Jičín 62:26 a 55:36, BK Příbor chlapci - BK Snakes Ostrava C 65:21 a 77:49

1. Snakes A 22 22 0 1544:435 44
2. SBŠ Ostrava 24 20 4 1341:761 44
3. Příbor 22 19 3 1419:739 41
4. Nový Jičín 24 11 13 1074:1186 35
5. Karviná 24 11 13 963:1097 35
6. Havířov 22 7 15 751:910 29
7. Snakes C 24 2 22 635:1524 26
8. NH Ostrava B 22 0 22 463:1538 22

Oblastní přebor mladších minižáků

8. kolo: TJ Lokomotiva Krnov dívky - BK NH Ostrava 35:95 a 36:84, INTEXT Krnov chlapci - BK Příbor 37:68 a 40:86, BK Lipník nad Bečvou dívky - BC Nový Jičín 114:7 a 129:8, BK Frýdek-Místek dívky - Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 37:40 a 42:40

1. Lipník 12 12 0 1282:190 24
2. Příbor 12 12 0 1235:317 24
3. NH Ostrava 12 9 3 964:516 21
4. SBŠ Ostrava 14 6 8 695:831 20
5. Snakes 12 7 5 579:584 19
6. INTEXT 12 7 5 552:581 19
7. Nový Jičín 14 2 12 457:1158 16
8. Fr.-Místek 14 2 12 323:1233 16
9. Loko Krnov 14 1 13 352:1029 15

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

12. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Mořkov B 18:0 (54:11), TJ Odry C - TJ Bílovec A 12:6, TJ Frenštát D - TJ Fulnek A 6:12 (27:40), TJ Slatina A - TJ Frenštát C 8:10, TJ Příbor B - TJ Odry B 8:10, Tatra Kopřivnice B - MSV Studénka B 6:12 (28:45)

1. Studénka B 12 10 1 1 159:57 33
2. Nový Jičín C 12 10 1 1 151:65 33
3. Odry B 12 8 1 3 128:88 29
4. Slatina A 12 6 4 2 118:98 28
5. Fulnek A 12 6 1 5 125:91 25
6. Frenštát C 12 5 3 4 107:109 25
7.Kopřivnice B 12 4 3 5 103:113 23
8. Odry C 12 5 0 7 86:130 22
9. Frenštát D 12 3 2 7 92:124 20
10. Příbor B 12 3 1 8 99:117 19
11. Mořkov B 12 2 1 9 73:143 17
12. Bílovec A 12 1 0 11 55:161 14

Okresní přebor II. třídy

12. kolo: MSV Studénka C - Tatra Kopřivnice C 17:1, TJ Mořkov D - TJ Příbor C 0:18 (3:54), TJ Nový Jičín E - TJ Frenštát E 12:6 (41:26), TJ Fulnek B - TJ Nový Jičín D 3:15 (12:47), TJ Bílovec B - TJ Odry D 4:14 (26:45), TJ Mořkov C - TJ Bílovec C 18:0

1. Mořkov C 12 11 0 1 182:34 34
2. Nový Jičín D 12 11 0 1 186:30 34
3. Příbor C 12 9 1 2 149:67 31
4. Kopřivnice C 12 8 0 4 134:82 28
5. Odry D 12 7 1 4 121:95 27
6. Studénka C 12 6 2 4 123:93 26
7. Frenštát E 12 5 1 6 106:110 23
8. Nový Jičín E 12 4 1 7 84:132 21
9. Bílovec B 12 4 0 8 83:133 20
10. Bílovec C 12 2 0 10 45:171 16
11. Fulnek B 12 2 0 10 49:167 16
12. Mořkov D 12 0 0 12 34:182 12

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II (o 7. - 12. místo)

1. kolo: TJ Sokol Bedřichov - VSK Univerzita Brno 0:3 (-10, -16, -18), TJ Nový Jičín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (25, 14, 22), TJ Sokol Žižkov - TJ Sokol Nusle B 3:0 (14, 20, 12)

1. Brno 1 1 0 0 3:0 2
2. Žižkov I 1 1 0 0 3:0 2
3. Nový Jičín 1 1 0 0 3:0 2
4. Uh. Hradiště 1 0 1 0 0:3 1
5. Nusle B 1 0 1 0 0:3 1
6. Bedřichov 1 0 1 0 0:3 1

Extraliga juniorů, skupina B

19. a 20. kolo: SK UP Olomouc - TJ Nový Jičín 0:3 (-23, -18, -23) a 0:3 (-14, -16, -19), Volejbal Brno - VK DHL Ostrava 3:0 (16, 21, 21) a 3:0 (24, 23, 12)

1. Brno 20 20 0 0 60:12 40
2. Ostrava 18 11 7 0 38:27 29
3. Zlín 16 11 5 0 38:28 27
4. Vel. Meziříčí 18 7 11 0 34:37 25
5. Nový Jičín 18 6 12 0 26:39 24
6. Hr. Králové 16 5 11 0 23:38 21
7. Olomouc 18 1 17 0 12:53 19
8. SCM kadeti 8 5 3 0 17:14 13

Extraliga juniorek, skupina B

19. a 20. kolo: TJ Mittal Ostrava – TJ Nový Jičín 3:0 (19, 13, 22) a 3:1 (23, -24, 19, 17), VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno - TJ Sokol Šternberk 3:1 (-23, 16, 20, 22) a 2:3 (16, 22, -20, -14, -11)

1. Ostrava 20 16 4 0 49:20 36
2. Šternberk 18 11 7 0 39:29 29
3. Brno 20 8 12 0 32:44 28
4. Přerov 18 9 9 0 32:27 27
5. Fr.-Místek 18 9 9 0 33:29 27
6. Nový Jičín 18 7 11 0 28:38 25
7. SCM kadetky 10 10 0 0 30:3 20
8. Doming 18 0 18 0 1:54 18

Extraliga kadetek, skupina B

19. a 20. kolo: PVK Přerov Precheza - ŠSK Demlova Jihlava 3:1 (-22, 17, 18, 27) a 2:3 (-21, 19, 17, -22, -12), TJ Mittal Ostrava - SK UP Olomouc 3:1 (-22, 19, 25, 19) a 3:2 (12, 23, -22, -20, 11)

1. Ostrava 18 16 2 0 51:10 34
2. Jihlava 18 9 9 0 30:36 27
3. Brno 14 12 2 0 37:14 26
4. Fr.-Místek 14 9 5 0 29:23 23
5. Přerov 18 5 13 0 21:42 23
6. Olomouc 16 5 11 0 25:36 21
7. Nový Jičín 18 2 16 0 17:49 20

15.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

/FOTOGALERIE/ Devětatřicetiletý Jakub Janda z Frenštátu pod Radhoštěm byl doposud známý hlavně jako vynikající skokan na lyžích, mimo jiné vítěz světového poháru.

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení