VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

22.1.2009
SDÍLEJ:

Volejbal - ilustrační fotoFoto: Deník

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

Basketbalové centrum mládeže Ostrava - BC Nový Jičín 97:80 (28:22, 44:38, 68:61)
Body: Smažák 18, Bratčenkov 15, Černoch a Nogol 14, Černoch a Číž 10, Bohačík 9, Kovář 4, Hrnčíř 3 - Křídlo 21, Segeťa a Kraus 14, Medek 10, Krba 9, Zdražil 7, Šturala 5, trojky: 7:3, fauly: 25:21, TH: 20/16:29/21

Ostatní výsledky 13. kola: SK Žabovřesky - BCS Husovice 56:71 (15:15, 25:45, 46:55), TJ Třebíč - BK Uherský Brod 81:68 (22:20, 46:40, 60:56), BK Breda & Weinstein Opava B - Valašské Meziříčí 85:50 (23:8, 39:28, 61:42), SK UP Olomouc - Sokol Šlapanice 79:62 (21:21, 47:31, 65:52), Slavia Kroměříž - Sokol Boskovice 84:79 (18:18, 34:34, 50:50, 71:71)

BK Breda & Weinstein Opava B - BC Nový Jičín 86:62 (24:13, 41:29, 58:38)
Sestava a body Nového Jičína: Křídlo 13, Šturala 10, Krba 9, Kraus 8, Medek 6, Zdražil 5, Segeťa a Vaněk 4, Valčák 3

Ostatní výsledky 14. kola: TJ Třebíč - BCS Husovice 52:56 (17:19, 28:32, 47:48), SK Žabovřesky - BK Uherský Brod 81:87 (20:20, 30:45, 53:66, 77:77), Basketbalové centrum mládeže Ostrava - Valašské Meziříčí 75:62, Slavia Kroměříž - Sokol Šlapanice 47:85, SK UP Olomouc - Sokol Boskovice 90:65 (22:18, 50:37, 71:52)

1. Opava B141131184:997 25
2. Třebíč141131143:1011 25
3. Husovice14951013:894 23
4. Val. Meziříčí131031037:955 23
5. Žabovřesky14861133:1045 22
6. Šlapanice1468986:962 20
7. BCM Ostrava14591086:1094 19
8. UP Olomouc14591091:1134 19
9. Nový Jičín13671009:1075 19
10. Uherský Brod14591008:1153 19
11. Boskovice14410975:1191 18
12. Kroměříž14311926:1080 17

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor – TJ Start Havířov 53:96 (17:14, 30:36, 39:63)
Body: Rektoříková 17, Rečková 9, Pavlačíková a Cvernová 6, Bzirská 5, Drtilová 4, Nedomová, Busková a Bednarská 2 - Folwarczná 24, Minarovičová 18, Šebánková 17, Klimešová a Barnetová 13, Chomová 8, Mlčochová 3, trojky: 3:4, fauly: 19:9, TH: 10/4:24/16

Ostatní výsledky 12. kola: Jiskra Kyjov - SK UP Olomouc 59:44 (17:12, 27:29, 38:34), KARA Trutnov B - Sokol Hradec Králové B 33:128 (7:31, 16:58, 23:90), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - Sportovní basketbalová škola Ostrava 42:106, ŠBK Pelhřimov - SKB Tišnov 76:50, TJ Šumperk - Lokomotiva Krnov 86:55 (19:15, 38:27, 61:45)

1. Hr. Králové B121021071:649 22
2. Havířov121021030:739 22
3. SBŠ Ostrava11101994:611 21
4. Kyjov1266691:687 18
5. Pelhřimov1266768:810 18
6. Tišnov1165716:699 17
7. SBŠ Ostrava B1165816:803 17
8. Příbor1257718:831 17
9. Olomouc1147624:709 15
10. Trutnov B1239674:1015 15
11. Šumperk12111583:957 13
12. Krnov1028586:761 12

Liga kadetů U16, skupina B

15. kolo: Slavia Kroměříž - Jihomoravské basketbalové centrum Brno B 72:90 (15:23, 39:43, 53:68), TJ Gymnázium Hladnov - BVK Holice v Čechách 67:65 (23:17, 38:33, 59:52), Den Braven Krnov - Sokol Hradec Králové 2 70:57 (22:14, 47:31, 59:41), Basketball Nymburk - BC Nový Jičín 61:78 (12:19, 33:42, 43:62), BC Kolín - Start Havířov 56:89 (13:16, 26:37, 45:68)

16. kolo: Den Braven Krnov - BVK Holice v Čechách 45:74 (8:20, 20:43, 38:61), TJ Gymnázium Hladnov - Sokol Hradec Králové 2 79:50 (19:10, 32:30, 54:41), BC Kolín - BC Nový Jičín 56:48 (10:14, 27:25, 40:41), Basketball Nymburk - Start Havířov 84:110

1. Havířov141401436:908 28
2. Nymburk151141305:1057 26
3. Kolín151051093:882 25
4. Nový Jičín141041104:896 24
5. Holice v Č.15871014:953 23
6. Hladnov14861071:1060 22
7. Brno B14410984:1110 18
8. Hr. Králové 215312979:1264 18
9. Krnov14311816:1130 17
10. Kroměříž14113900:1442 15

Oblastní přebor mužů

14. kolo: BC Orlová - BC Nový Jičín B 98:57, TBS Sokol Přerov - Opava C 61:80, VŠB Ostrava B - TJ Frenštát pod Radhoštěm 80:51

1. VŠB Ostrava B11101866:619 21
2. Poruba990660:555 18
3. Krnov1073726:691 17
4. Opava C972664:605 16
5. Hladnov A1046746:700 14
6. Fr.-Místek1046660:636 14
7. Nový Jičín B1138736:841 14
8. Frenštát945532:556 13
9. Karviná936558:651 12
10. Přerov11110628:846 12
11. Orlová927661:737 11

Oblastní přebor žáků U14

10. kolo: BK Opava - BC Orlová 72:85 a 58:100, BC Nový Jičín – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 97:49 a 108:28, BK NH Ostrava B - BK Snakes Ostrava B 55:57 a 54:33, Bruntál - Sokol Karviná 69:64 a 66:70, Basketbalové centrum mládeže Olomouc - TBS Přerov 70:51 a 114:43

1. Nový Jičín161601523:711 32
2. Orlová181261591:1107 30
3. NH Ostrava B161241207:837 28
4. Karviná181081239:1220 28
5. Olomouc161061020:943 26
6. Bruntál1697968:941 25
7. Snakes B16881057:960 24
8. Přerov18414851:1362 22
9. Zlín B16511784:1321 21
10. Opava18315912:1523 21
11. SBŠ Ostrava16313857:1084 19

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

9. kolo: INTEXT Krnov - BK Příbor dívky 56:49 a 45:41

10. kolo: BK Opava - INTEXT Krnov 56:35 a 69:25

1. NH Ostrava A202002042:404 40
2. Krnov221111901:1155 33
3. Opava201281077:970 32
4. Havířov18126867:960 30
5. Příbor20812876:1031 28
6. Hlučín18414659:1084 22
7. Snakes B18117524:1342 19

Oblastní přebor mladších minižáků

10. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - Lipník nad Bečvou dívky 29:83 a 10:59

1. Lipník141401424:229 28
2. Příbor121201235:317 24
3. SBŠ Ostrava16610734:973 22
4. NH Ostrava1293964:516 21
5. Snakes1275579:584 19
6. Krnov1275552:581 19
7. Nový Jičín14212457:1158 16
8. Fr.-Místek14212323:1233 16
9. Loko Krnov14113352:1029 15

Oblastní přebor nejmladších minižáků

8. kolo: BK Snakes Ostrava - BK Příbor mix 27:82 a 34:58, Jameson Boys Valašské Meziříčí mix - BK NH Ostrava B 76:4 a 81:8, Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - BK NH Ostrava A 60:32 a 64:32

1. Příbor121201175:209 24
2. Snakes1055396:414 15
3. SBŠ Ostrava1055385:458 15
4. Val. Meziříčí1055405:501 15
5. NH Ostrava A1037321:606 13
6. NH Ostrava B808101:595 8

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

15. kolo: TŽ Třinec B - Komorní Lhotka A 10:2 (31:17), Sokol Bobrovníky A - MSV Studénka A 4:10 (19:33), MSA Dolní Benešov A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (40:36), Sokol Lískovec A - TJ Odry A 6:10 (22:39), TJ Bohumín A - TJ Horní Datyně A 8:10 (33:40), Slezan Opava B - SK Svinov A 4:10 (21:35), TJ Nový Jičín A - Slávia Orlová A 9:9 (36:33)

16. kolo: MSA Dolní Benešov A - MSV Studénka A 7:10 (31:37), Sokol Bobrovníky A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (37:35), TJ Bohumín A - TJ Odry A 10:7 (38:30), Sokol Lískovec A - TJ Horní Datyně A 6:10 (20:33), TJ Nový Jičín A - SK Svinov A 5:10 (27:35), Slezan Opava B - Slávia Orlová A 10:4 (33:22)

1. Studénka A151221145:74 53
2. Třinec B141211133:55 51
3. Svinov A151122140:89 50
4. H. Datyně A151041142:85 49
5. D. Benešov A15735129:104 39
6. Frenštát p. R. A15654122:118 38
7. Odry A15618100:122 34
8. Bohumín A15618105:121 34
9. Opava B1552895:124 32
10. Orlová A15357101:129 29
11. Nový Jicín A1542996:126 29
12. Bobrovníky A152310107:140 24
13. Lískovec A15211273:142 22
14. Kom. Lhotka A14121177:136 19

Krajská soutěž mužů, skupina C

13. kolo: Sokol Brušperk B - Nervy Čeladná A 10:6 (38:27), TJ Nový Jičín B - TJ Mořkov A 10:1 (32:11), Slezan Frýdek-Místek A - Sokol Příbor A 10:2 (32:14), TŽ Třinec C - Tatra Kopřivnice A 3:10 (16:34), TJ Horní Datyně B - Ferrum Frýdlant A 0:10 (4:30), Orel Paskov A - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:7 (37:31)

14. kolo: TJ Nový Jičín B - Nervy Čeladná A 8:10 (34:41), Sokol Brušperk B - TJ Mořkov A 10:3 (35:19), TŽ Třinec C - Sokol Příbor A 10:7 (37:29), Slezan Frýdek-Místek A - Tatra Kopřivnice A 10:4 (34:21), Orel Paskov A - Ferrum Frýdlant A 9:9 (39:35), TJ Horní Datyně B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (30:7)

1. Kopřivnice A131201124:43 49
2. Fr.-Místek A131201124:44 49
3. Třinec C131003112:78 43
4. Čeladná A13814107:89 38
5. Frýdlant A13814113:70 38
6. Nový Jičín B1362598:92 33
7. Brušperk B13616102:97 32
8. Paskov A1343688:108 28
9. H. Datyně B1332870:98 24
10. Příbor A1322982:115 21
11. Mořkov A13101238:127 16
12. Frenštát p. R. B13001333:130 13

Okresní přebor I. třídy

13. kolo: Tatra Kopřivnice B - TJ Nový Jičín C 1:17, MSV Studénka B - TJ Příbor B 14:4, TJ Odry B - TJ Slatina A 12:6, TJ Frenštát C - TJ Frenštát D 8:10 (32:37), TJ Fulnek A - TJ Odry C 16:2 (51:14), TJ Bílovec A - TJ Mořkov B 11:7 (38:28)

1. Studénka B131111173:61 36
2. Nový Jičín C131111168:66 36
3. Odry B13913140:94 32
4. Slatina A13643124:110 29
5. Fulnek A13715141:93 28
6. Frenštát C13535115:119 26
7. Kopřivnice B13436104:130 24
8. Frenštát D13427102:132 23
9. Odry C1350888:146 23
10. Příbor B13319103:131 20
11. Mořkov B13211080:154 18
12. Bílovec A13201166:168 17

Okresní přebor II. třídy

13. kolo: TJ Mořkov C - MSV Studénka C 9:9, TJ Bílovec C - TJ Bílovec B 4:14 (17:44), TJ Odry D - TJ Fulnek B 15:3, TJ Nový Jičín D - TJ Nový Jičín E 17:1 (53:5), TJ Frenštát E - TJ Mořkov D 11:7, TJ Příbor C - Tatra Kopřivnice C 11:7 (39:31)

1. Nový Jičín D131201203:31 37
2. Mořkov C131111191:43 36
3. Příbor C131012160:74 34
4. Odry D13814136:98 30
5. Kopřivnice C13805141:93 29
6. Studénka C13634132:102 28
7. Frenštát E13616117:117 26
8. Bílovec B1350897:137 23
9. Nový Jičín E1341885:149 22
10. Bílovec C13201149:185 17
11. Fulnek B13201152:182 17
12. Mořkov D13001341:193 13

VOLEJBAL

II. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

2. kolo: VSK Univerzita Brno - TJ Sokol Nusle B 3:0(17, 23, 18), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Sokol Žižkov 3:1 (22, 18, -17, 22), TJ Sokol Bedřichov – TJ Nový Jičín 1:3 (23, -10, -17, -14)

1. Brno22006:0 4
2. Nový Jičín22006:1 4
3. Žižkov I21104:3 3
4. Uh. Hradiště21103:4 3
5. Bedřichov20201:6 2
6. Nusle B20200:6 2

Extraliga juniorů, skupina B

21. a 22. kolo: TJ Slavia Hradec Králové - Volejbal Brno 0:3 (-21, -23, -20) a 1:3 (-18, -23, 23, -20), SK UP Olomouc - VK DHL Ostrava 1:3 (32, -16, -16, -17) a 0:3 (-19, -20, -28), TJ Nový Jičín - Fatra Zlín 3:2 (23, -22, -22, 23, 10) a 3:2 (-23, -25, 23, 14, 14)

1. Brno22220066:13 44
2. Ostrava20137044:28 33
3. Zlín18117042:34 29
4. Vel. Meziříčí20812037:40 28
5. Nový Jičín20812032:43 28
6. Hr. Králové20614027:47 26
7. Olomouc20119023:44 21
8. SCM kadeti853017:14 13

Extraliga juniorek, skupina B

21. a 22. kolo: TJ Sokol Šternberk - TJ Mittal Ostrava 0:3 (-20, -25, -17) a 2:3 (-20, 16, -15, 17, -14), TJ Nový Jičín - Doming 3:0 (13, 15, 17) a 3:0 (11, 15, 20), PVK Přerov Precheza - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-16, -20, -20) a 1:3 (-23, -17, 22, -16)

1. Ostrava22184055:22 40
2. Fr.-Místek20119039:30 31
3. Šternberk20119041:35 31
4. Přerov20911033:33 29
5. Nový Jičín20911034:38 29
6. Brno20812032:44 28
7. SCM kadetky10100030:3 20
8. Doming2002001:60 20

1. liga juniorů, skupina N

1. a 2. kolo: SK UP Olomouc B - KV Tatra Kopřivnice 0:3(-22, -21, -15) a 0:3 (-12, -16, -20)

1. Kopřivnice1486031:24 22
2. Fr.-Místek1284031:23 20
3. Nivnice1468030:31 20
4. Ostrava B1257020:27 17
5. Rychnov n. K.1064019:20 16
6. Ústí n. O.871023:3 15
7. Olomouc B1001004:30 10

1. liga juniorek, skupina N

1. a 2. kolo: TJ DDM Brno - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-17, -18, -22) a 2:3 (-22, 18, 20, -21, -10), TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-25, -23, -22) a 0:3 (-22, -26, -19), Doming B - DaVING Sport Opava 0:3 (-23, -21, -12) a 2:3 (23, -7, 18, -14, -15), VSC Zlín - TJ Mittal Ostrava B 1:3 a 3:0

1. Ostrava B14122038:14 26
2. Zlín14113036:15 25
3. Opava1495035:25 23
4. Frýdlant n. O.1486031:22 22
5. Jehnice1477026:27 21
6. Brno1459022:34 19
7. Doming B14212016:37 16
8. Frenštát p. R.1421208:38 16

Extraliga kadetek, skupina B

21. a 22. kolo: SK UP Olomouc - Přerov 3:2 (-26, -23, 11, 17, 8) a 3:0 (28, 18, 20), ŠSK Demlova Jihlava - VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno 1:3 (-21, -12, 17, -22) a 0:3 (-17, -18, -24), TJ Nový Jičín - TJ Sokol Frýdek-Místek 1:3 (-7, 11, -19, -15) a 1:3 (-17, 23, -23, -17)

1. Ostrava18162051:10 34
2. Brno16142043:15 30
3. Jihlava20911031:42 29
4. Fr.-Místek16115031:25 27
5. Olomouc18711031:38 25
6. Přerov20515023:48 25
7. Nový Jičín20218019:55 22

1. liga kadetek, skupina N

1. a 2. kolo: Volejbal Vyškov - PVK Přerov Precheza B 3:1 (13, 9, -25, 17) a 3:0 (18, 21, 22), VK Prostějov - Doming 3:1 (21, 21, -23, 17) a 3:0 (19, 17, 8), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Sokol Šternberk 1:3 (14, -13, -16, -17) a 0:3 (-8, -17, -18)

1. Prostějov14122038:12 26
2. Šternberk14104033:18 24
3. Vyškov14104034:22 24
4. Doming1477027:23 21
5. Brno B1275025:20 19
6. Bílovec1264222:19 16
7. Uh. Hradiště14212013:39 16
8. Přerov B1401403:42 14

Krajský přebor kadetek

19. a 20. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - VK DHL Ostrava 2:3 (-17, 21, 23, -25, -14) a 3:2 (24, 19, -20, -18, 11), TJ Sokol Svinov - TJ Krnov 1:3 (-22, -21, 23, -25) a 0:3 (-20, -21, -25), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - DTJ Polanka nad Odrou 3:1 (-23, 13, 18, 21) a 3:1 (-16, 19, 23, 17), TJ Sokol Střítež - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (18, 9, 26) a 3:0 (26, 22, 18)

1. Frýdlant n. O.18126043:24 30
2. Polanka n. O.18126045:27 30
3. Frenštát p. R.18126041:27 30
4. Ostrava18117040:29 29
5. Fr.-Místek18117040:33 29
6. Raškovice16124039:23 28
7. Střítež18612026:39 24
8. Krnov18414024:43 22
9. Svinov1801801:54 18

22.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 18 400 Kč

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů operátoři výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18400 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: z.: 11.10.2017, a: 17.5.2018, Požadavky: , - praxe z výroby nebo montážní linky velkou výhodou, - schopnost práce na třísměnný provoz, - manuální zručnost, Náplň práce: , - obsluha montážní linky, - kompletace dílů, - obsluha strojů na vstřikování plastů, Benefity:, Výkonnostní prémie, bonus za mimořádné směny, půlroční hodnocení, stravenky, firemní autobus (z určitých lokalit a měst), Inf. zájemci zasílejte žádosti na e-mail.. Pracoviště: Grafton recruitment s.r.o. - pracoviště mošnov, Průmyslová, č.p. 368, 742 51 Mošnov. Informace: Iveta Heczková, +420 595 131 780.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský technik 20 000 Kč

Revizní technici ve strojírenství, technici STK Zkušební technik (ve strojírenství). Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z:25.2.2016, a:14.5.2017, Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně a to:, v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod., v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod.. Pracoviště: Tatra metalurgie a.s., Areál Tatry, č.p. 1448, 742 21 Kopřivnice. Informace: Ladislav Drozd, +420 556 492 018.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 17 000 Kč

Slévači Slévárenský dělník/ce. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: z: 31.7.2017, a.: 17.5.2018, Požadujeme: zdravotní způsobilost, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost, chuť se zaučit a pracovat, fyzickou zdatnost., Info. na tel.: 732535555, 733535263, e-mail: kleprlik@vojmar.cz, osobně na Vojmar s.r.o. Hasičská 545/44, Ostrava - Hrabůvka, Po - pá 7:00 - 15:00.. Pracoviště: Vojmar s.r.o. - pracoviště kopřivnice, Areál Tatry, č.p. 1448, 742 21 Kopřivnice. Informace: Kamil Kleprlík, +420 732 535 555,733 535 263.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 45 000 Kč

Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje Vedoucí technologie Nářaďovny. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z.: 23.3.2017, a.: 21.5.2018, Očekáváme:, - VŠ nebo ÚSO vzdělání technického směru, nejlépe strojírenská technologie, - Alespoň 3 roky praxe na postu Vedoucího technologa , - Znalost technologie výroby lisovacích a svařovacích přípravků, přípravků pro třískovou i beztřískovou technologii, - Znalost metod normování práce a metodiky tvorby kalkulací, - Znalost tvorby technologických postupů, - Výbornou znalost čtení výkresové dokumentace, - Znalost jazyka anglického na alespoň mírně pokročilé úrovni, - Znalost strojírenské technologie, - ŘP sk. B, Pracovní náplň:, - Vedení kolektivu cca 10 pracovníků, - Denní komunikace s výrobou, OŘJ, obchodem a dalšími úseky firmy, - Řešení problémů v oblasti technologických postupů, - Tvorba kalkulací, Nabízíme:, - Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci, - Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj, - Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy, Info. na tel.: 556 493 243, e-mail: gabriela.murckova@tawesco.cz.. Pracoviště: Tawesco s.r.o., Areál Tatry, č.p. 1449, 742 21 Kopřivnice. Informace: Gabriela Murcková, +420 556 493 243.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kristýnka lyžuje na monoski. Premiérový benefiční běh, který pořádala skupina žáků Smajlíci ze Základní školy T. G. Masaryka v Bílovci, jí má pomoci v jejím sportovním snažení.
35

OBRAZEM: Lidé ve Fulneku a v Bílovci běželi pro dobrou věc

Videosouhrn 19.–20. května 2018

Šlechtična versus štokr a prohra siláka s malotraktorem: zhlédněte videa víkendu

Hasiči na Novojičínsku v sobotu vyjížděli k vážným nehodám

Ke dvěma dopravním nehodám, při nichž se střetly osobní automobil a motocykl, vyjížděli na Novojičínsku v průběhu soboty 19. května hasiči.

VIDEO: Podzemí u Zlatých Hor skrývá jezírka i obří čerpadlo

/FOTOGALERIE/ Další část tajemného podzemí u Zlatých Hor se otevírá turistům. Město zpřístupnilo zbývající část Poštovní štoly vzniklé těžbou rud. Atrakci, která nemá v celém kraji obdoby, budou moci lidé navštívit od června.

OBRAZEM: Hasiči soutěžili v noci

Nejstarší noční hasičská soutěž u nás se uskutečnila z pátku na sobotu 19. května v Odrách. Oderští hasiči ji pořádali již posedmadvacáté. První soutěžící družstvo vyrazilo na trať až po 21. hodině, zúčastnila se ženská i mužská družstva zejména z Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

Zbystřete! Houby v Beskydech již rostou!

Beskydy - V živé paměti má ještě většina houbařů loňské doslova žně, kdy se na některých místech o houby doslova zakopávalo. A nová sezona je tady.

MS HOKEJ 2018 - AKTUÁLNÍ ZÁPASY

15.05 (20:15) Lotyšsko - Dánsko
15.05 (20:15) Rusko - Švédsko
17.05 (16:15) USA - Česko
17.05 (16:15) Rusko - Kanada
17.05 (20:15) Švédsko - Lotyšsko
17.05 (20:15) Finsko - Švýcarsko
19.05 (15:15) Švédsko - USA
19.05 (19:15) Kanada - Švýcarsko
20.05 (15:45) USA - Kanada
20.05 (20:15) Švédsko - Švýcarsko
DALŠÍ ZÁPASY❯❯

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT