VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

22.1.2009
SDÍLEJ:

Volejbal - ilustrační fotoFoto: Deník

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

Basketbalové centrum mládeže Ostrava - BC Nový Jičín 97:80 (28:22, 44:38, 68:61)
Body: Smažák 18, Bratčenkov 15, Černoch a Nogol 14, Černoch a Číž 10, Bohačík 9, Kovář 4, Hrnčíř 3 - Křídlo 21, Segeťa a Kraus 14, Medek 10, Krba 9, Zdražil 7, Šturala 5, trojky: 7:3, fauly: 25:21, TH: 20/16:29/21

Ostatní výsledky 13. kola: SK Žabovřesky - BCS Husovice 56:71 (15:15, 25:45, 46:55), TJ Třebíč - BK Uherský Brod 81:68 (22:20, 46:40, 60:56), BK Breda & Weinstein Opava B - Valašské Meziříčí 85:50 (23:8, 39:28, 61:42), SK UP Olomouc - Sokol Šlapanice 79:62 (21:21, 47:31, 65:52), Slavia Kroměříž - Sokol Boskovice 84:79 (18:18, 34:34, 50:50, 71:71)

BK Breda & Weinstein Opava B - BC Nový Jičín 86:62 (24:13, 41:29, 58:38)
Sestava a body Nového Jičína: Křídlo 13, Šturala 10, Krba 9, Kraus 8, Medek 6, Zdražil 5, Segeťa a Vaněk 4, Valčák 3

Ostatní výsledky 14. kola: TJ Třebíč - BCS Husovice 52:56 (17:19, 28:32, 47:48), SK Žabovřesky - BK Uherský Brod 81:87 (20:20, 30:45, 53:66, 77:77), Basketbalové centrum mládeže Ostrava - Valašské Meziříčí 75:62, Slavia Kroměříž - Sokol Šlapanice 47:85, SK UP Olomouc - Sokol Boskovice 90:65 (22:18, 50:37, 71:52)

1. Opava B141131184:997 25
2. Třebíč141131143:1011 25
3. Husovice14951013:894 23
4. Val. Meziříčí131031037:955 23
5. Žabovřesky14861133:1045 22
6. Šlapanice1468986:962 20
7. BCM Ostrava14591086:1094 19
8. UP Olomouc14591091:1134 19
9. Nový Jičín13671009:1075 19
10. Uherský Brod14591008:1153 19
11. Boskovice14410975:1191 18
12. Kroměříž14311926:1080 17

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor – TJ Start Havířov 53:96 (17:14, 30:36, 39:63)
Body: Rektoříková 17, Rečková 9, Pavlačíková a Cvernová 6, Bzirská 5, Drtilová 4, Nedomová, Busková a Bednarská 2 - Folwarczná 24, Minarovičová 18, Šebánková 17, Klimešová a Barnetová 13, Chomová 8, Mlčochová 3, trojky: 3:4, fauly: 19:9, TH: 10/4:24/16

Ostatní výsledky 12. kola: Jiskra Kyjov - SK UP Olomouc 59:44 (17:12, 27:29, 38:34), KARA Trutnov B - Sokol Hradec Králové B 33:128 (7:31, 16:58, 23:90), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - Sportovní basketbalová škola Ostrava 42:106, ŠBK Pelhřimov - SKB Tišnov 76:50, TJ Šumperk - Lokomotiva Krnov 86:55 (19:15, 38:27, 61:45)

1. Hr. Králové B121021071:649 22
2. Havířov121021030:739 22
3. SBŠ Ostrava11101994:611 21
4. Kyjov1266691:687 18
5. Pelhřimov1266768:810 18
6. Tišnov1165716:699 17
7. SBŠ Ostrava B1165816:803 17
8. Příbor1257718:831 17
9. Olomouc1147624:709 15
10. Trutnov B1239674:1015 15
11. Šumperk12111583:957 13
12. Krnov1028586:761 12

Liga kadetů U16, skupina B

15. kolo: Slavia Kroměříž - Jihomoravské basketbalové centrum Brno B 72:90 (15:23, 39:43, 53:68), TJ Gymnázium Hladnov - BVK Holice v Čechách 67:65 (23:17, 38:33, 59:52), Den Braven Krnov - Sokol Hradec Králové 2 70:57 (22:14, 47:31, 59:41), Basketball Nymburk - BC Nový Jičín 61:78 (12:19, 33:42, 43:62), BC Kolín - Start Havířov 56:89 (13:16, 26:37, 45:68)

16. kolo: Den Braven Krnov - BVK Holice v Čechách 45:74 (8:20, 20:43, 38:61), TJ Gymnázium Hladnov - Sokol Hradec Králové 2 79:50 (19:10, 32:30, 54:41), BC Kolín - BC Nový Jičín 56:48 (10:14, 27:25, 40:41), Basketball Nymburk - Start Havířov 84:110

1. Havířov141401436:908 28
2. Nymburk151141305:1057 26
3. Kolín151051093:882 25
4. Nový Jičín141041104:896 24
5. Holice v Č.15871014:953 23
6. Hladnov14861071:1060 22
7. Brno B14410984:1110 18
8. Hr. Králové 215312979:1264 18
9. Krnov14311816:1130 17
10. Kroměříž14113900:1442 15

Oblastní přebor mužů

14. kolo: BC Orlová - BC Nový Jičín B 98:57, TBS Sokol Přerov - Opava C 61:80, VŠB Ostrava B - TJ Frenštát pod Radhoštěm 80:51

1. VŠB Ostrava B11101866:619 21
2. Poruba990660:555 18
3. Krnov1073726:691 17
4. Opava C972664:605 16
5. Hladnov A1046746:700 14
6. Fr.-Místek1046660:636 14
7. Nový Jičín B1138736:841 14
8. Frenštát945532:556 13
9. Karviná936558:651 12
10. Přerov11110628:846 12
11. Orlová927661:737 11

Oblastní přebor žáků U14

10. kolo: BK Opava - BC Orlová 72:85 a 58:100, BC Nový Jičín – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 97:49 a 108:28, BK NH Ostrava B - BK Snakes Ostrava B 55:57 a 54:33, Bruntál - Sokol Karviná 69:64 a 66:70, Basketbalové centrum mládeže Olomouc - TBS Přerov 70:51 a 114:43

1. Nový Jičín161601523:711 32
2. Orlová181261591:1107 30
3. NH Ostrava B161241207:837 28
4. Karviná181081239:1220 28
5. Olomouc161061020:943 26
6. Bruntál1697968:941 25
7. Snakes B16881057:960 24
8. Přerov18414851:1362 22
9. Zlín B16511784:1321 21
10. Opava18315912:1523 21
11. SBŠ Ostrava16313857:1084 19

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

9. kolo: INTEXT Krnov - BK Příbor dívky 56:49 a 45:41

10. kolo: BK Opava - INTEXT Krnov 56:35 a 69:25

1. NH Ostrava A202002042:404 40
2. Krnov221111901:1155 33
3. Opava201281077:970 32
4. Havířov18126867:960 30
5. Příbor20812876:1031 28
6. Hlučín18414659:1084 22
7. Snakes B18117524:1342 19

Oblastní přebor mladších minižáků

10. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - Lipník nad Bečvou dívky 29:83 a 10:59

1. Lipník141401424:229 28
2. Příbor121201235:317 24
3. SBŠ Ostrava16610734:973 22
4. NH Ostrava1293964:516 21
5. Snakes1275579:584 19
6. Krnov1275552:581 19
7. Nový Jičín14212457:1158 16
8. Fr.-Místek14212323:1233 16
9. Loko Krnov14113352:1029 15

Oblastní přebor nejmladších minižáků

8. kolo: BK Snakes Ostrava - BK Příbor mix 27:82 a 34:58, Jameson Boys Valašské Meziříčí mix - BK NH Ostrava B 76:4 a 81:8, Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - BK NH Ostrava A 60:32 a 64:32

1. Příbor121201175:209 24
2. Snakes1055396:414 15
3. SBŠ Ostrava1055385:458 15
4. Val. Meziříčí1055405:501 15
5. NH Ostrava A1037321:606 13
6. NH Ostrava B808101:595 8

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

15. kolo: TŽ Třinec B - Komorní Lhotka A 10:2 (31:17), Sokol Bobrovníky A - MSV Studénka A 4:10 (19:33), MSA Dolní Benešov A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (40:36), Sokol Lískovec A - TJ Odry A 6:10 (22:39), TJ Bohumín A - TJ Horní Datyně A 8:10 (33:40), Slezan Opava B - SK Svinov A 4:10 (21:35), TJ Nový Jičín A - Slávia Orlová A 9:9 (36:33)

16. kolo: MSA Dolní Benešov A - MSV Studénka A 7:10 (31:37), Sokol Bobrovníky A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (37:35), TJ Bohumín A - TJ Odry A 10:7 (38:30), Sokol Lískovec A - TJ Horní Datyně A 6:10 (20:33), TJ Nový Jičín A - SK Svinov A 5:10 (27:35), Slezan Opava B - Slávia Orlová A 10:4 (33:22)

1. Studénka A151221145:74 53
2. Třinec B141211133:55 51
3. Svinov A151122140:89 50
4. H. Datyně A151041142:85 49
5. D. Benešov A15735129:104 39
6. Frenštát p. R. A15654122:118 38
7. Odry A15618100:122 34
8. Bohumín A15618105:121 34
9. Opava B1552895:124 32
10. Orlová A15357101:129 29
11. Nový Jicín A1542996:126 29
12. Bobrovníky A152310107:140 24
13. Lískovec A15211273:142 22
14. Kom. Lhotka A14121177:136 19

Krajská soutěž mužů, skupina C

13. kolo: Sokol Brušperk B - Nervy Čeladná A 10:6 (38:27), TJ Nový Jičín B - TJ Mořkov A 10:1 (32:11), Slezan Frýdek-Místek A - Sokol Příbor A 10:2 (32:14), TŽ Třinec C - Tatra Kopřivnice A 3:10 (16:34), TJ Horní Datyně B - Ferrum Frýdlant A 0:10 (4:30), Orel Paskov A - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:7 (37:31)

14. kolo: TJ Nový Jičín B - Nervy Čeladná A 8:10 (34:41), Sokol Brušperk B - TJ Mořkov A 10:3 (35:19), TŽ Třinec C - Sokol Příbor A 10:7 (37:29), Slezan Frýdek-Místek A - Tatra Kopřivnice A 10:4 (34:21), Orel Paskov A - Ferrum Frýdlant A 9:9 (39:35), TJ Horní Datyně B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (30:7)

1. Kopřivnice A131201124:43 49
2. Fr.-Místek A131201124:44 49
3. Třinec C131003112:78 43
4. Čeladná A13814107:89 38
5. Frýdlant A13814113:70 38
6. Nový Jičín B1362598:92 33
7. Brušperk B13616102:97 32
8. Paskov A1343688:108 28
9. H. Datyně B1332870:98 24
10. Příbor A1322982:115 21
11. Mořkov A13101238:127 16
12. Frenštát p. R. B13001333:130 13

Okresní přebor I. třídy

13. kolo: Tatra Kopřivnice B - TJ Nový Jičín C 1:17, MSV Studénka B - TJ Příbor B 14:4, TJ Odry B - TJ Slatina A 12:6, TJ Frenštát C - TJ Frenštát D 8:10 (32:37), TJ Fulnek A - TJ Odry C 16:2 (51:14), TJ Bílovec A - TJ Mořkov B 11:7 (38:28)

1. Studénka B131111173:61 36
2. Nový Jičín C131111168:66 36
3. Odry B13913140:94 32
4. Slatina A13643124:110 29
5. Fulnek A13715141:93 28
6. Frenštát C13535115:119 26
7. Kopřivnice B13436104:130 24
8. Frenštát D13427102:132 23
9. Odry C1350888:146 23
10. Příbor B13319103:131 20
11. Mořkov B13211080:154 18
12. Bílovec A13201166:168 17

Okresní přebor II. třídy

13. kolo: TJ Mořkov C - MSV Studénka C 9:9, TJ Bílovec C - TJ Bílovec B 4:14 (17:44), TJ Odry D - TJ Fulnek B 15:3, TJ Nový Jičín D - TJ Nový Jičín E 17:1 (53:5), TJ Frenštát E - TJ Mořkov D 11:7, TJ Příbor C - Tatra Kopřivnice C 11:7 (39:31)

1. Nový Jičín D131201203:31 37
2. Mořkov C131111191:43 36
3. Příbor C131012160:74 34
4. Odry D13814136:98 30
5. Kopřivnice C13805141:93 29
6. Studénka C13634132:102 28
7. Frenštát E13616117:117 26
8. Bílovec B1350897:137 23
9. Nový Jičín E1341885:149 22
10. Bílovec C13201149:185 17
11. Fulnek B13201152:182 17
12. Mořkov D13001341:193 13

VOLEJBAL

II. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

2. kolo: VSK Univerzita Brno - TJ Sokol Nusle B 3:0(17, 23, 18), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Sokol Žižkov 3:1 (22, 18, -17, 22), TJ Sokol Bedřichov – TJ Nový Jičín 1:3 (23, -10, -17, -14)

1. Brno22006:0 4
2. Nový Jičín22006:1 4
3. Žižkov I21104:3 3
4. Uh. Hradiště21103:4 3
5. Bedřichov20201:6 2
6. Nusle B20200:6 2

Extraliga juniorů, skupina B

21. a 22. kolo: TJ Slavia Hradec Králové - Volejbal Brno 0:3 (-21, -23, -20) a 1:3 (-18, -23, 23, -20), SK UP Olomouc - VK DHL Ostrava 1:3 (32, -16, -16, -17) a 0:3 (-19, -20, -28), TJ Nový Jičín - Fatra Zlín 3:2 (23, -22, -22, 23, 10) a 3:2 (-23, -25, 23, 14, 14)

1. Brno22220066:13 44
2. Ostrava20137044:28 33
3. Zlín18117042:34 29
4. Vel. Meziříčí20812037:40 28
5. Nový Jičín20812032:43 28
6. Hr. Králové20614027:47 26
7. Olomouc20119023:44 21
8. SCM kadeti853017:14 13

Extraliga juniorek, skupina B

21. a 22. kolo: TJ Sokol Šternberk - TJ Mittal Ostrava 0:3 (-20, -25, -17) a 2:3 (-20, 16, -15, 17, -14), TJ Nový Jičín - Doming 3:0 (13, 15, 17) a 3:0 (11, 15, 20), PVK Přerov Precheza - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-16, -20, -20) a 1:3 (-23, -17, 22, -16)

1. Ostrava22184055:22 40
2. Fr.-Místek20119039:30 31
3. Šternberk20119041:35 31
4. Přerov20911033:33 29
5. Nový Jičín20911034:38 29
6. Brno20812032:44 28
7. SCM kadetky10100030:3 20
8. Doming2002001:60 20

1. liga juniorů, skupina N

1. a 2. kolo: SK UP Olomouc B - KV Tatra Kopřivnice 0:3(-22, -21, -15) a 0:3 (-12, -16, -20)

1. Kopřivnice1486031:24 22
2. Fr.-Místek1284031:23 20
3. Nivnice1468030:31 20
4. Ostrava B1257020:27 17
5. Rychnov n. K.1064019:20 16
6. Ústí n. O.871023:3 15
7. Olomouc B1001004:30 10

1. liga juniorek, skupina N

1. a 2. kolo: TJ DDM Brno - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-17, -18, -22) a 2:3 (-22, 18, 20, -21, -10), TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-25, -23, -22) a 0:3 (-22, -26, -19), Doming B - DaVING Sport Opava 0:3 (-23, -21, -12) a 2:3 (23, -7, 18, -14, -15), VSC Zlín - TJ Mittal Ostrava B 1:3 a 3:0

1. Ostrava B14122038:14 26
2. Zlín14113036:15 25
3. Opava1495035:25 23
4. Frýdlant n. O.1486031:22 22
5. Jehnice1477026:27 21
6. Brno1459022:34 19
7. Doming B14212016:37 16
8. Frenštát p. R.1421208:38 16

Extraliga kadetek, skupina B

21. a 22. kolo: SK UP Olomouc - Přerov 3:2 (-26, -23, 11, 17, 8) a 3:0 (28, 18, 20), ŠSK Demlova Jihlava - VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno 1:3 (-21, -12, 17, -22) a 0:3 (-17, -18, -24), TJ Nový Jičín - TJ Sokol Frýdek-Místek 1:3 (-7, 11, -19, -15) a 1:3 (-17, 23, -23, -17)

1. Ostrava18162051:10 34
2. Brno16142043:15 30
3. Jihlava20911031:42 29
4. Fr.-Místek16115031:25 27
5. Olomouc18711031:38 25
6. Přerov20515023:48 25
7. Nový Jičín20218019:55 22

1. liga kadetek, skupina N

1. a 2. kolo: Volejbal Vyškov - PVK Přerov Precheza B 3:1 (13, 9, -25, 17) a 3:0 (18, 21, 22), VK Prostějov - Doming 3:1 (21, 21, -23, 17) a 3:0 (19, 17, 8), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Sokol Šternberk 1:3 (14, -13, -16, -17) a 0:3 (-8, -17, -18)

1. Prostějov14122038:12 26
2. Šternberk14104033:18 24
3. Vyškov14104034:22 24
4. Doming1477027:23 21
5. Brno B1275025:20 19
6. Bílovec1264222:19 16
7. Uh. Hradiště14212013:39 16
8. Přerov B1401403:42 14

Krajský přebor kadetek

19. a 20. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - VK DHL Ostrava 2:3 (-17, 21, 23, -25, -14) a 3:2 (24, 19, -20, -18, 11), TJ Sokol Svinov - TJ Krnov 1:3 (-22, -21, 23, -25) a 0:3 (-20, -21, -25), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - DTJ Polanka nad Odrou 3:1 (-23, 13, 18, 21) a 3:1 (-16, 19, 23, 17), TJ Sokol Střítež - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (18, 9, 26) a 3:0 (26, 22, 18)

1. Frýdlant n. O.18126043:24 30
2. Polanka n. O.18126045:27 30
3. Frenštát p. R.18126041:27 30
4. Ostrava18117040:29 29
5. Fr.-Místek18117040:33 29
6. Raškovice16124039:23 28
7. Střítež18612026:39 24
8. Krnov18414024:43 22
9. Svinov1801801:54 18

22.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 25 000 Kč Prodavači v prodejnách Zástupce vedoucího. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Z:21.2.2018.A:21.9.2018. Místo výkonu práce Fulnek. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, benefitní cafeterie, příspěvek na důchodové připojištění, Multisport karta. Práce o víkendech.. Pracoviště: Penny market s.r.o. - fulnek, U Sýpky, č.p. 280, 742 45 Fulnek 1. Informace: Ludvík Varmuža, +420 727 984 489. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 15 000 Kč Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) Elektrikář, elektromontér. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z:6.3.2018. A:21.9.2018., Kontakt: Josef Dubec, tel: 603 783 210 7-15 hod.. Pracoviště: Elektro zeman s.r.o., Masarykova, č.p. 361, 742 45 Fulnek 1. Informace: Josef Dubec, +420 603 783 210. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 18 000 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků Operátoři výroby, řidiči VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z: 14.2.2018 a: 21.9.2018 Požadavky: výhodou ŘP skup. B, nutné oprávnění na VZV., Zaměstnanecké výhody: stravenky, důchodové pojištění, Kontakty: tel.: 734 756 800 od 8-15 hod., e-mail: tomas.friedrich@orc.cz nebo osobně na provozovně firmy, kontaktní osoba: Tomáš Friedrich. Pracoviště: Orc recycling s.r.o.-pracoviště, Malostranská, č.p. 41, 742 42 Šenov u Nového Jičína. Informace: Tomáš Friedrich, +420 734 756 800. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky Číšník/Servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z: 30.7.2018. A:21.9.2018. Místo výkonu práce Mendlova č.p. 127, 742 45 Fulnek 1. Požadujeme nejlépe výuční list, v případě uchazeče s praxí alespoň 1 rok není nutný výuční list. Osobní kontakt na pracovišti po 11. hodině po předchozí telefonické domluvě.. Pracoviště: Martina skýpalová - rockertova kavárna, Mendlova, č.p. 127, 742 45 Fulnek 1. Informace: Martina Skýpalová, +420 605 950 555.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kopřivničtí házenkáři si doma ve výtečné atmosféře vyšlápli na Zubří
16

Házenkáři Kopřivnice ukázali sílu! Doma skolili Zubří

Novojičínské basketbalisty povede i v nadcházejícím ročníku trenérské duo David Hájek (vpravo) a Martin Zdražil.

Prvoligoví basketbalisté Nového Jičína vstupují do sezony

Hokejisté Studénky jdou do boje! Obhájce je však stále bez stadionu

V minulé sezoně si i bez vlastního stadionu došli pro titul v Krajské lize, ale druholigové boje se jich v novém ročníku týkat nebudou. Hokejisté Studénky budou nadále součástí Krajské ligy, kterou opustily celky Orlové, která právě od Studénky dostala druholigovou licenci, a B týmu Poruby, který po roce ukončil svou činnost. Nováčkem je pak znovuzrozená Karviná.  

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT