VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Basketbalové a volejbalové výsledky a tabulky.

29.1.2009
SDÍLEJ:

Basketbalový míč - ilustrační foto.Foto: archiv

BASKETBAL

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Příbor - TJ Žďár nad Sázavou 51:54 (14:14, 30:28, 44:41)
Body: Rečková a Busková 13, Bednarská 9, Bzirská 6, Bencalíková 5, Drtilová 3, Richterová 2 - Kašparová 19, Havlíková 13, Prokopová 9, Brázdová 5, Růžičková 4, Odvárková a Junová 2, trojky: 7:3, fauly: 17:11, TH: 16/6:16/9

Ostatní výsledky 13. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava C - OSK Olomouc B 66:113, TJ Start Havířov – SK UP Olomouc 70:47 (21:14, 34:34, 48:43), ČEZ Basketball Nymburk - BK Pliska Studánka Pardubice 62:51 (13:15, 24:21, 45:33), ŠBK Parker Hannifin Sadská - TJ Sokol Pečky 102:36 (23:13, 53:20, 74:30)

BK Příbor – SK UP Olomouc 59:62 (8:15, 21:30, 42:49)
Body: Rečková 14, Bednarská 13, Bencalíková 10, Bzirská 7, Busková 6, Richterová 4, Pařilová 3, Drtilová 2 - Husičková 20, Boďová 13, Lachnitová 10, Zemková 8, Žaitliková a Tomášková 4, Burzová 3, trojky: 2:0, fauly: 17:19, TH: 21/9:17/8

Ostatní výsledky 14. kola: Sportovní basketbalová škola Ostrava B - OSK Olomouc B 75:93, TJ Start Havířov - TJ Žďár nad Sázavou 75:63 (14:20, 33:31, 54:46), ŠBK Parker Hannifin Sadská - BK Pliska Studánka Pardubice 67:56 (20:18, 35:32, 51:41), ČEZ Basketball Nymburk - TJ Sokol Pečky 63:32 (20:12, 34:16, 46:22)

1. UP Olomouc14122938:740 26
2. Sadská141131046:768 25
3. Havířov141041108:901 24
4. Pardubice14104946:782 24
5. Žďár n. S.1495820:669 23
6. OSK Olomouc B1477950:842 21
7. SBŠ Ostrava B1385907:872 21
8. Nymburk1468823:837 20
9. Příbor1459864:946 19
10. Kyjov1239644:773 15
11. SBŠ Ostrava C13112749:1116 14
12. Pečky14014613:1162 14

Liga mladých mužů U20, skupina B

15. kolo: BK Snakes Ostrava – TJ Gymnázium Hladnov 73:86 (21:28, 40:46, 62:66), TJ Jiskra Humpolec - Sokol Nová Paka 107:70 (29:17, 50:40, 76:54), TJ Sokol Karviná - Basketball Nymburk 84:61

BC Nový Jičín - Basketball Nymburk 89:98 (24:16, 42:49, 64:81)
Body: Kraus 30, Mílek 20, Šturala 14, Rýc 12, Gregor 9, Mattivi a Zapletal 2 - Hubálek a Valc 30, Haffner 17, Tůma 6, Holík 5, Pavlíček a Jelínek 4, Šup 2, trojky: 8:4, fauly: 20:20, TH: 23/16:15/12

Zbylý výsledek 16. kola: TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol, TJ Sokol, BC Darren Chrudim 71:67 (15:12, 33:34, 46:47)

1. Nymburk11921007:802 20
2. Hladnov1082856:680 18
3. Karviná1073910:754 17
4. Chrudim1064808:689 16
5. Ostrava1055823:800 15
6. Nový Jičín12210896:1011 14
7. Humpolec945630:700 13
8. Nová Paka10010612:1106 10

Oblastní přebor mužů

12. kolo: BK Breda & Weinstein Opava C – BK Poruba 57:75, TJ Gymnázium Hladnov A - BC Orlová 115:119

13. kolo: TJ Sokol Karviná - BK Breda & Weinstein Opava C 71:79

1. Ostrava B11101866:619 21
2. Poruba10100735:612 20
3. Opava C1183800:751 19
4. Krnov1073726:691 17
5. Hladnov A1147861:819 15
6. Frýdek-Místek1046660:636 14
7. Nový Jičín B1138736:841 14
8. Frenštát945532:556 13
9. Orlová1037780:852 13
10. Karviná1037629:730 13
11. Přerov11110628:846 12

Oblastní přebor juniorů U18

11. kolo: BC Nový Jičín – BK Snakes Ostrava U20 81:85 a 72:60, BK Frýdek-Místek – Basketbalové centrum mládeže Olomouc 42:85 a 40:87, TJ Start Havířov - TJ Šumperk 66:73 a 58:74, BC Orlová - SK Přerov U20 51:70 a 54:55, BK Příbor – TJ MEZ Mohelnice 102:27 a 98:24

1. Olomouc221931678:1140 41
2. Šumperk221931633:1264 41
3. Příbor221841809:1099 40
4. Snakes221661728:1476 38
5. Přerov221391661:1498 35
6. Nový Jičín2211111717:1461 33
7. Orlová226161335:1706 28
8. Havířov224181395:1901 26
9. Mohelnice223191182:1845 25
10. Frýdek-Místek221211066:1814 23

Oblastní přebor žáků U14

11. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - BK Breda & Weinstein Opava 84:49 a 78:62

1. Nový Jičín161601523:711 32
2. Orlová181261591:1107 30
3. NH Ostrava B161241207:837 28
4. Karviná181081239:1220 28
5. Olomouc161061020:943 26
6. Bruntál1697968:941 25
7. Snakes B16881057:960 24
8. SBŠ Ostrava185131019:1195 23
9. Opava203171023:1685 23
10. Přerov18414851:1362 22
11. Zlín B16511784:1321 21

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

11. kolo: TJ Hlučín - BK Breda & Weinstein Opava 33:49 a 24:41

13. kolo: TJ INTEXT Krnov – TJ Start Havířov chlapci 16:76 a 28:58

1. NH Ostrava A222202259:433 44
2. Opava221481167:1027 36
3. Krnov241113945:1289 35
4. Havířov201461001:1004 34
5. Příbor22814905:1248 30
6. Hlučín20416716:1174 24
7. Snakes B18117524:1342 19

Oblastní přebor starších minižáků, skupina B

13. kolo: BK Snakes Ostrava C – TJ Start Havířov dívky 37:36 a 35:33, BC Nový Jičín – BK Příbor chlapci 35:59 a 28:52, TJ Sokol Karviná - BK NH Ostrava B 52:48 a 54:31

1. Snakes A242401688:495 48
2. SBŠ Ostrava262061401:905 46
3. Příbor242131530:802 45
4. Karviná2613131069:1176 39
5. Nový Jičín2611151137:1297 37
6. Havířov26719890:1061 33
7. Snakes C26422707:1593 30
8. NH Ostrava B26224621:1714 28

Oblastní přebor mladších minižáků

9. kolo: BK Příbor - BK Lipník nad Bečvou dívky 53:60 a 58:63, Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - INTEXT Krnov chlapci 47:44 a 37:36, BC Nový Jičín - TJ Lokomotiva Krnov dívky 68:41 a 80:31

1. Lipník161601547:340 32
2. Příbor141221346:440 26
3. SBŠ Ostrava18810818:1053 26
4. NH Ostrava1293964:516 21
5. Krnov1477632:665 21
6. Nový Jičín16412605:1230 20
7. Snakes Ostrava1275579:584 19
8. Loko Krnov16115424:1177 17
9. Frýdek-Místek14212323:1233 16

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

3. kolo: TJ Nový Jičín - VSK Univerzita Brno 3:1 (16, -17, 26, 19), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (18, 12, 18), TJ Sokol Nusle B - TJ Sokol Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0:3 (-23, -25, -15)

1. Nový Jičín33009:2 6
2. Žižkov I32107:3 5
3. Brno32107:3 5
4. Uh. Hradiště32106:4 5
5. Bedřichov30301:9 3
6. Nusle B30300:9 3

Extraliga juniorů, skupina B

23. a 24. kolo: SCM ČVS kadeti - TJ Nový Jičín 3:0 (19, 16, 19) a 3:0 (28, 21, 17), Fatra Zlín - VK DHL Ostrava 0:3 (-27, -14, -17) a 1:3 (23, -13, -15, -20), SK UP Olomouc - TJ Slavia Hradec Králové 3:0 (21, 21, 20) a 3:0 (24, 22, 21), Volejbal Brno - TJ Spartak Velké Meziříčí 3:0 (13, 16, 15) a 3:1 (22, -24, 18, 13)

1. Brno24240072:14 48
2. Ostrava22157050:29 37
3. Zlín221210047:44 34
4. Vel. Meziříčí22814038:46 30
5. Nový Jičín22814032:49 30
6. Hradec Králové22616027:53 28
7. Olomouc22319019:59 25
8. SCM ČVS1284027:18 20

Extraliga juniorek, skupina B

23. a 24. kolo: SCM ČVS kadetky - PVK Přerov Precheza 3:1 (12, 14, -18, 13) a 3:0 (28, 22, 21), TJ Sokol Frýdek-Místek – TJ Nový Jičín 2:3 (24, -24, -20, 20, -13) a 2:3 (24, -21, 24, -22, -10), Doming - TJ Sokol Šternberk 0:3 (-12, -21, -18) a 0:3 (-17, -12, -20), TJ Mittal Ostrava - VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno 1:3 (-25, 20, -20, -17) a 1:3 (21, -21, -20, -23)

1. Ostrava24186057:28 42
2. Šternberk22139047:35 35
3. Fr.-Místek221111043:36 33
4. Nový Jičín221111040:42 33
5. Brno221012038:46 32
6. Přerov22913034:39 31
7. SCM ČVS12120036:4 24
8. Doming,2202201:66 22

1. liga juniorů, skupina N

3. a 4. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:3 (-19, -18, 15, -23) a 3:1 (22, 22, -23, 22)

1. Fr.-Místek1495035:27 23
2. Kopřivnice1486031:24 22
3. Nivnice1468030:31 20
4. Ústí n. O.1082027:7 18
5. Ostrava B1257020:27 17
6. Rychnov n. K.1064019:20 16
7. Olomouc B1001004:30 10

1. liga juniorek, skupina N

3. a 4. kolo: TJ Sokol Jehnice - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-21, -16, -17) a 1:3 (25, -18, -23, -19), DaVing Sport Opava - VSC Zlín 3:0 (12, 17, 18) a 2:3 (23, -16, 17, -19, -12), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - Doming B 3:0 (10, 21, 18) a 3:0 (18, 19, 6), TJ Mittal Ostrava B - TJ DDM Brno 3:0 (20, 21, 12) a 3:0 (17, 22, 18)

1. Ostrava B16142044:14 30
2. Zlín16124039:20 28
3. Frýdlant n. O.16106037:22 26
4. DaVing16106040:28 26
5. Jehnice1679027:33 23
6. Brno16511022:40 21
7. Frenštát p. R.16412014:39 20
8. Doming B16214016:43 18

Extraliga kadetek, skupina B

23. a 24. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - ŠSK Demlova Jihlava 2:3 (19, 16, -23, -22, -10) a 3:0 (20, 23, 23), VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno - SK UP Olomouc 3:0 (23, 18, 10) a 3:0 (24, 21, 15), PVK Přerov Precheza - TJ Mittal Ostrava 2:3 (-24, 11, -20, 24, -3) a 0:3 (-21, -9, -7)

1. Ostrava20182057:12 38
2. Brno18162049:15 34
3. Jihlava221012034:47 32
4. Fr.-Místek18126040:28 30
5. Olomouc20713031:44 27
6. Přerov22517025:54 27
7. Nový Jičín20218019:55 22

1. liga kadetek, skupina N

3. a 4. kolo: PVK Přerov Precheza B - VK KP - SG Ludovíka Daňka Brno B 3:2 (-21, 21, 21, -23, 11) a 3:1 (15, 23, -24, 13), VK Prostějov - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (14, 18, 10) a 3:0 (18, 10, 17), ŠSK IR PROGRES Bílovec - Doming 3:1 (18, 25, -19, 20) a 2:3 (-18, 24, 18, -22, -9), TJ Sokol Šternberk - Volejbal Vyškov 3:0 (19, 13, 24) a 3:0 (24, 28, 22)

1. Prostějov16142044:12 30
2. Šternberk16124039:18 28
3. Vyškov16106034:28 26
4. Doming1688031:28 24
5. Brno B1477028:26 21
6. Bílovec1475227:23 19
7. Uh. Hradiště16214013:45 18
8. Přerov B1621409:45 18

Krajský přebor I. třídy mužů

19. a 20. kolo: Volejbalový klub Opava B - TJ Jäkl Karviná 0:3 (-22, -18, -25) a 2:3 (-17, 14, 18, -22, -16), VSK VŠB - TU Ostrava - TJ MSA Dolní Benešov 3:0 (17, 10, 22) a 3:1 (11, -19, 21, 16), TJ Lignum - Morávka - Klub Volejbalu Tatra Kopřivnice 1:3 (-18, 26, -16, -18) a 3:0 (23, 20, 22), SK ANAJ Metylovice - Sportovní klub AZ Kylešovice 0:3 (-19, -21, -22) a 0:3 (-20, -20, -20), TJ Nový Jičín A - USK Slávie OU Ostrava 2:3 (19, -23, 15, -11, -14) a 3:1 (-22, 16, 19, 22)

1. VŠB Ostrava2019159:15 39
2. Kylešovice2014651:25 34
3. OU Ostrava2014648:27 34
4. Nový Jičín A2011941:37 31
5. Karviná20101034:38 30
6. VK Opava B2091136:38 29
7. Morávka2091135:37 29
8. Kopřivnice2091134:40 29
9. Metylovice2041618:53 24
10. D. Benešov2011913:59 21

Krajský přebor I. třídy žen

19. a 20. kolo: TJ Kotouč Štramberk - Volejbalový klub Vratimov 0:3 (-18, -16, -15) a 0:3 (-22, -13, -19), TJ Sokol Svinov - TJ Spartak Bílovec 3:2 (-22, 22, -19, 16, 7) a 2:3 (-24, 24, -9, 18,- 10), TJ Fulnek - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí. 3:0 (18, 19, 18) a 3:2 (-22, 19, -23, 19, 13), Slavia Orlová - Volejbalový klub Kylešovice 3:1 (17, 23, -22, 17) a 1:3 (-21, -21, 15, -19), TJ Odry - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (23, 17, 24) a 1:3 (-21, -21, 15, -19)

1. Fulnek2016453:25 36
2. TJ Odry2015551:21 35
3. VK Vratimov2013746:33 33
4. Orlová2011941:39 31
5. Sokol Svinov2091139:42 29
6. Frenštát2091140:45 29
7. Frýdlant2091138:44 29
8. VK Kylešovice2081234:46 28
9. Bílovec2061435:49 26
10. Štramberk2041622:55 24

Krajský přebor kadetek

21. a 22. kolo: TJ Pražmo-Raškovice – TJ Sokol Frýdek-Místek 3:1 (-22, 20, 19, 22) a 3:0 (25, 23, 21), DTJ Polanka nad Odrou - TJ Sokol Svinov 3:0 (13, 8, 14) a 3:0 (15, 10, 11), TJ Krnov – VK DHL Ostrava 0:3 (-13, -21, -7) a 0:3 (-11, -16, -19)

1. Polanka n. O.20146051:27 34
2. Ostrava20137046:29 33
3. Raškovice18144045:24 32
4. Fr.-Místek20119041:39 31
5. Frýdlant n. O.18126043:24 30
6. Frenštát p. R.18126041:27 30
7. Střítež18612026:39 24
8. Krnov20416024:49 24
9. Svinov2002001:60 20

29.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení