VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

5.2.2009
SDÍLEJ:

Volejbal - ilustrační fotoFoto: Deník

BASKETBAL

II. liga mužů, skupina C

BC Nový Jičín - BCS Husovice 86:76 (26:21, 41:46, 58:61)

Body: Mršťík 20, Valčák 16, Křídlo 13, Kraus 12, Krba 10, Segeťa 6, Zdražil 5, Šturala 4 - Kreps 18, Semerád 15, Krasl 12, Csefay 11, Dvořák 10, Krajdl 6, Petřík 4, trojky: 8:4, fauly: 11:19, TH: 24/16:11/8

Ostatní výsledky 15. kola: SK UP Olomouc - TJ Třebíč 74:72 (15:24, 32:34, 55:51), Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 70:72 (19:22, 31:43,49:60), Sokol Boskovice - Basketbalové centrum mládeže Ostrava 83:93 (23:22, 46:42, 65:77), Sokol Šlapanice - BK Breda & Weinstein Opava B 65:73 (18:18, 43:38, 54:58), SBK Valašské Meziříčí - BK Uherský Brod 89:85

BC Nový Jičín - BK Uherský Brod 108:90 (27:29, 48:55, 83:73)

Sestava a body Nového Jičína: Valčák 31, Segeťa 15, Kraus 13, Krba, Zdražil a Křídlo 11, Mršťík 10, Šturala 6, Vaněk

Ostatní výsledky 16. kola: TJ Třebíč - Slavia Kroměříž 68:53 (15:14, 33:20, 54:42), SK UP Olomouc - SK Žabovřesky 65:77 (11:17, 40:28, 47:60), Sokol Šlapanice - Basketbalové centrum mládeže Ostrava 90:50 (23:17, 49:34, 70:42), Sokol Boskovice - BK Breda & Weinstein Opava B 75:103 (21:24, 33:48, 55:79), SBK Valašské Meziříčí - BCS Husovice 80:71 (14:22, 41:38, 59:60)

1. Opava B161331360:1137 29
2. Třebíč161241283:1138 28
3. Val. Meziříčí161241281:1191 28
4. Žabovřesky161061282:1180 26
5. Husovice16971160:1060 25
6. Nový Jičín16971283:1316 25
7. Šlapanice16791141:1085 23
8. Ostrava166101229:1267 22
9. Olomouc166101230:1283 22
10. Uh. Brod165111183:1350 21
11. Boskovice164121133:1387 20
12. Kroměříž163131049:1220 19

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - Sokol Hradec Králové B 72:82 (10:20, 34:33, 52:59)

Body: Rečková 16, Nedomová 14, Rektoříková 10, Drtilová a Cvernová 9, Bzirská 8, Bencalíková 4, Bednarská 2 - Lukášová 16, Friedelová 14, Halberštátová a Věchtová 12, Fadrhonsová 11, Horáková 9, Zoubková 8, trojky: 8:6, fauly: 16:13, TH: 15/12:10/6

Ostatní výsledky 13. kola: TJ Šumperk - SK UP Olomouc 70:57 (14:18, 32:30, 51:43), Lokomotiva Krnov - Jiskra Kyjov 52:56 (9:16, 18:30, 40:45), Start Havířov - KARA Trutnov B 129:45 (38:12, 64:25, 98:33), ŠBK Pelhřimov – Sportovní basketbalová škola Ostrava 46:106 (15:22, 20:55, 32:74), SKB Tišnov - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 49:74 (9:21, 20:43, 38:58)

BK Příbor - KARA Trutnov B 77:68 (24:18, 43:34, 62:50)

Body: Rektoříková 28, Cvernová 10, Nedomová 9, Šťastná a Pavlačíková 6, Rečková, Drtilová, Bzirská a Bednarská 4, Koláčková 2 - Totková 18, Skokanová 15, Nečekalová a Janáková 11, Pawlová 8, Matějáková a Hovorková 2, Štemberková 1, trojky: 3:3, fauly: 18:15, TH: 22/12:15/7

Ostatní výsledky 14. kola: Lokomotiva Krnov - SK UP Olomouc 73:62 (19:11, 37:26, 52:41), TJ Šumperk - Jiskra Kyjov 59:45 (17:12, 30:24, 40:36), Start Havířov - Sokol H. Králové B 63:73 (13:17, 35:34, 51:54), SKB Tišnov - Sportovní basketbalová škola Ostrava 45:89 (10:25, 23:48, 37:63), ŠBK Pelhřimov - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 59:95 (10:27, 26:50, 38:80)

1. Ostrava141311292:756 27
2. Hr. Králové B141221226:784 26
3. Havířov141131222:857 25
4. Ostrava B14951088:971 23
5. Kyjov1477792:798 21
6. Tišnov1477866:893 21
7. Příbor1468867:981 20
8. Pelhřimov1468867:1017 20
9. Olomouc14410780:902 18
10. Krnov14311825:1085 17
11. Šumperk14311712:1059 17
12. Trutnov B14311787:1221 17

Liga kadetů U16, skupina B

BC Nový Jičín – TJ Gymnázium Hladnov NH 66:48 (15:18, 29:30, 50:37)

Sestava a body Nového Jičína: Urbánek 13, David 12, Kováč 10, Langer 9, Číp 8, Krutílek a Luňáček 7, Choleva, Omaník, Krutílek, Zumer a Rýpar

Ostatní výsledky 17. kola: Start Havířov - Den Braven Krnov 109:29 (27:1, 49:12, 78:23), Sokol Hradec Králové 2 - Jihomoravské basketbalové centrum Brno B 96:57 (19:12, 43:19, 69:45), BVK Holice v Čechách - Slavia Kroměříž 109:52 (22:10, 45:22, 79:36)

BC Nový Jičín - Den Braven Krnov 100:39 (28:6, 62:18, 79:32)

Sestava a body Nového Jičína: Urbánek 23, Kováč 18, Langer 17, David 16, Luňáček 11, Číp 7, Krutílek, Omaník, Zumer a Rýpar 2, Choleva a Krutílek

Ostatní výsledky 18. kola: Start Havířov - Gymnázium Hladnov NH 101:55 (20:13, 46:30, 73:40), BVK Holice v Čechách - Jihomoravské basketbalové centrum Brno B 72:49 (16:9, 31:29, 46:36), Sokol Hradec Králové 2 - Slavia Kroměříž 70:41 (14:11, 34:17, 57:32)

1. Havířov161601646:992 32
2. Nový Jičín161241270:983 28
3. Holice v Č.171071195:1054 27
4. Nymburk151141305:1057 26
5. Kolín151051093:882 25
6. Hladnov16881174:1227 24
7. Hr. Králové 2175121145:1362 22
8. Brno B164121090:1278 20
9. Krnov16313884:1339 19
10. Kroměříž16115993:1621 17

Oblastní přebor mužů

11. kolo: TJ Sokol Karviná - TJ Frenštát pod Radhoštěm 84:60

15. kolo: BK Frýdek-Místek - VŠB Ostrava B 59:74, TJ Frenštát pod Radhoštěm - Den Braven Krnov 50:71, TJ Gymnázium Hladnov A - TBS Sokol Přerov 83:68, BC Nový Jičín B – BK Poruba 57:77

16. kolo: VŠB Ostrava B - BK Breda & Weinstein Opava C 70:42

1. Ostrava B131211010:720 25
2. Poruba11110812:669 22
3. Opava C1284842:821 20
4. Krnov1183797:741 19
5. Hladnov A1257944:887 17
6. Frenštát1257722:787 17
7. Fr.-Místek1147719:710 15
8. Karviná1147713:790 15
9. Nový Jičín B1239793:918 15
10. Orlová1138856:932 14
11. Přerov12111696:929 13

Oblastní přebor žáků U14

11. kolo: TBS Sokol Přerov – TJ Slavoj Bruntál 44:84 a 43:76, TJ Sokol Karviná – BK NH Ostrava B 52:49 a 56:52, BK Snakes Ostrava B - BC Nový Jičín 43:88 a 18:69

12. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - BC Orlová 82:45 a 84:52

1. Nový Jičín181801680:772 36
2. Orlová201281688:1273 32
3. Karviná201281347:1321 32
4. NH Ostrava B181261308:945 30
5. BCM Olomouc181261150:1037 30
6. Bruntál181171128:1028 29
7. Snakes B208121212:1247 28
8. SBŠ Ostrava207131185:1292 27
9. Přerov20416938:1522 24
10. Opava203171023:1685 23
11. Zlín B16511784:1321 21

Oblastní přebor starších minižáků, skupina A

13. kolo: TJ Hlučín - BK Snakes Ostrava B 52:30 a 48:40

14. kolo: BK NH Ostrava A - BK Breda & Weinstein Opava 116:32 a 129:15, BK Snakes Ostrava B - BK Příbor dívky 27:47 a 36:49, TJ Start Havířov chlapci - TJ Hlučín 56:41 a 49:26

1. NH Ostrava A242402504:480 48
2. Havířov221661106:1071 38
3. Opava2414101214:1272 38
4. Krnov241113945:1289 35
5. Příbor2410141001:1311 34
6. Hlučín24618883:1349 30
7. Snakes B22121657:1538 23

Oblastní přebor starších minižáků, skupina B

14. kolo: TJ Start Havířov dívky - BC Nový Jičín 42:36 a 58:36, BK Příbor chlapci - Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 80:53 a 79:34, BK Snakes Ostrava A - Sokol Karviná 46:27 a 73:33, BK NH Ostrava B - BK Snakes Ostrava C 46:34 a 48:43

1. Snakes A282801951:667 56
2. Příbor282351801:1033 51
3. SBŠ Ostrava282081488:1064 48
4. Karviná2813151129:1295 41
5. Nový Jičín2811171209:1397 39
6. Havířov28919990:1133 37
7. Snakes C28424784:1687 32
8. NH Ostrava B28424715:1791 32

Oblastní přebor mladších minižáků

10. kolo: BC Nový Jičín - BK NH Ostrava 41:70 a 50:70, BK Příbor – TJ Lokomotiva Krnov dívky 103:11 a 116:32

1. Lipník dívky161601547:340 32
2. Příbor161421565:483 30
3. SBŠ Ostrava18810818:1053 26
4. NH Ostrava141131104:607 25
5. Snakes1495666:638 23
6. Nový Jičín18414696:1370 22
7. Krnov1477632:665 21
8. Loko Krnov18117467:1396 19
9. Fr.-Místek16214377:1320 18

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

17. kolo: TJ Nový Jičín A - Slezan Opava B 4:10 (23:31), SK Svinov A - Sokol Lískovec A 10:6 (34:26), Slávia Orlová A - TJ Bohumín A 9:9 (34:37), TJ Odry A - Sokol Bobrovníky A 5:10 (25:33), TJ Horní DatyněA - MSA Dolní Benešov A10:6 (35:28), MSV Studénka A - Komorní Lhotka A 10:3 (33:12), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TŽ Třinec B 6:10 (25:34)

18. kolo: Slávia Orlová A - TJ Sokol Lískovec A 10:4 (35:19), SK Svinov A - TJ Bohumín A 10:0 (30:2), TJ Horní Datyně A - Sokol Bobrovníky A 10:6 (34:27), TJ Odry A - MSA Dolní Benešov A 5:10 (20:36), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - Komorní Lhotka A 3:10 (20:32), MSV Studénka A - TŽ Třinec B 10:3 (33:21)

1. Studénka A171421165:80 61
2. Svinov A171322160:95 58
3. H. Datyně A171241162:97 57
4. Třinec B161312146:71 56
5. D. Benešov A17836145:119 44
6. Frenštát p. R. A17656131:138 40
7. Bohumín A17629114:140 37
8. Opava B16628105:128 36
9. Odry A176110110:142 36
10. Orlová A17467120:142 35
11. Nový Jičín A164210100:136 30
12. Bobrovníky A173311123:155 29
13. Kom. Lhotka A16221290:149 24
14. Lískovec A17211483:162 24

Krajská soutěž mužů, skupina C

15. kolo: Nervy Čeladná A - TJ Horní Datyně B 10:3 (34:18), TJ Mořkov A - Orel Paskov A 10:3 (31:19), Ferrum Frýdlant nad Ostravicí A - Slezan Frýdek-Místek A1:10 (8:30), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TŽ Třinec C 6:10 (26:35), Sokol Příbor A - Sokol Brušperk B 10:8 (37:33), Tatra Kopřivnice A - TJ Nový Jičín B 10:1 (31:9)

16. kolo: TJ Mořkov A - TJ Horní Datyně B 7:10 (30:38), Nervy Čeladná A - Orel Paskov A 10:3 (33:14), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Slezan Frýdek-Místek A0:10 (7:30), Ferrum Frýdlant nad Ostravicí A - Tělovýchovná jednota TŽ Třinec C 9:9 (38:34), Tatra Kopřivnice A - Sokol Brušperk B 10:2 (31:12), Sokol Příbor A - TJ Nový Jičín B 6:10 (29:35)

1. Kopřivnice A151401144:46 57
2. Fr.-Místek A151401144:45 57
3. Třinec C151113131:93 49
4. Čeladná A151014127:95 46
5. Frýdlant A15825123:89 41
6. Nový Jičín B15726109:108 38
7. Brušperk B15618112:117 34
8. Paskov A1543894:128 30
9. H. Datyně B1542983:115 29
10. Příbor A15321098:133 26
11. Mořkov A15201355:140 21
12. Frenštát p. R. B15001539:150 15

Okresní přebor I. třídy

14. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Bílovec A 18:0, TJ Mořkov B - TJ Fulnek A 4:14, TJ Odry C - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 6:12 (24:43), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Odry B 7:11 (33:39), TJ Slatina A - MSV Studénka B 6:12 (25:41), TJ Příbor B - Tatra Kopřivnice B 14:4

1. Studénka B141211185:67 39
2. Nový Jičín C141211186:66 39
3. Odry B141013151:101 35
4. Fulnek A14815155:97 31
5. Slatina A14644130:122 30
6. Frenštát C14635127:125 29
7. Kopřivnice B14437108:144 25
8. Frenštát D14428109:143 24
9. Příbor B14419117:135 23
10. Odry C14401089:163 22
11. Bílovec A14301171:181 20
12. Mořkov B14211184:168 19

Okresní přebor II. třídy

14. kolo: MSV Studénka C - TJ Příbor C 15:3, Tatra Kopřivnice C - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 11:7, TJ Mořkov D - TJ Nový Jičín D 0:18, TJ Nový Jiřín E - TJ Odry D 5:13, TJ Fulnek B - TJ Bílovec C 11:7, TJ Bílovec B - TJ Mořkov C 0:18

1. Nový Jičín D141301221:31 40
2. Mořkov C141211209:43 39
3. Příbor C141013163:89 35
4. Odry D14914149:103 33
5. Kopřivnice C14905152:100 32
6. Studénka C14734147:105 31
7. Frenštát E14617124:128 27
8. Bílovec B1450997:155 24
9. Nový Jičín E1441990:162 23
10. Fulnek B14301163:189 20
11. Bílovec C14201256:196 18
12. Mořkov D14001441:211 14

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

4. kolo: VSK Univerzita Brno - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 2:3 (-17, 8, 19, -19, -17), TJ Sokol Bedřichov - TJ Sokol Nusle B 0:3 (-20, -17, -22), TJ Nový Jičín - TJ Sokol Žižkov 3:0 (19, 18, 19)

1. Nový Jičín440012:2 8
2. Uh. Hradiště43109:6 7
3. Brno42209:6 6
4. Žižkov I42207:6 6
5. Nusle B41303:9 5
6. Bedřichov40401:12 4

Extraliga kadetek, skupina B

25. a 26. kolo: TJ Mittal Ostrava - VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno 3:1 (-25, 21, 20, 18) a 1:3 (20, -23, -18, -26)

27. a 28. kolo: SK UP Olomouc – TJ Nový Jičín 3:0 (23, 17, 15) a 3:1 (19, 19, -18, 19)

1. Ostrava22193061:16 41
2. Brno20173053:19 37
3. Jihlava221012034:47 32
4. Olomouc22913037:45 31
5. Fr.-Místek18126040:28 30
6. Přerov22517025:54 27
7. Nový Jičín22220020:61 24

Krajský přebor 1. třídy mužů

21. a 22. kolo: TJ MSA Dolní Benešov - TJ Jäkl Karviná 1:3 (-17, 28, -14, -20) a 0:3 (-18, -17, -16)

1. VSK Ostrava22202062:20 42
2. USK Ostrava22166054:28 38
3. Kylešovice22157056:29 37
4. Karviná221210040:39 34
5. Opava B221111042:41 33
6. Nový Jičín A221111044:43 33
7. Morávka221012039:42 32
8. Kopřivnice221012039:43 32
9. Metylovice22418019:59 26
10. D. Benešov22121014:65 23

Krajský přebor 1. třídy žen

21. a 22. kolo: TJ Odry - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (21, 11, 10) a 3:0 (17, 16, 12), SKV Slavia Orlová - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:1 (-23, 14, 17, 25) a 3:2 (26, -18, 25, -22, 14), VK Kylešovice – TJ Fulnek 1:3 (-20, 22, -22, -20) a 1:3 (-24, -19, 19, -14), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Svinov 0:3 (-14, -14, -16) a 1:3 (15, -22, -19, -21), TJ Spartak Bílovec - VK Vratimov 1:3 (-15, 19, -23, -26) 3:0 (17, 19, 22)

1. Fulnek22184059:27 40
2. Odry22175057:21 39
3. Vratimov22148049:37 36
4. Orlová22139047:42 35
5. Svinov221111045:43 33
6. Frenštát p. R.22913043:51 31
7. Frýdlant n. O.22913039:50 31
8. Kylešovice22814036:52 30
9. Bílovec22715039:52 29
10. Štramberk22418022:61 26

Krajský přebor juniorek B

11. a 12. kolo: TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0:3 (-17, -12, -13) a 0:3 (-14, -15, -16), Tělovýchovná jednota Pražmo - Raškovice - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 3:1 (-25, 16, 22, 20) a 0:3 (-18, -26, -20), TJ Sokol Frýdek-Místek B – Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 3:0 (18, 23, 25) a 0:3 (-18, -19, -21)

1. Fr.-Místek B12102031:9 22
2. Kopřivnice12102031:10 22
3. Kunčice p. O.1275025:19 19
4. Raškovice1257018:25 17
5. Mosty u Jabl.1248018:25 16
6. Palkovice1201201:36 12

Krajský přebor kadetek

21. a 22. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (19, 27, 19) a 3:1 (-20, 23, 20, 20)

1. Polanka n. O.20146051:27 34
2. Frenštát p. R.20146047:28 34
3. Ostrava20137046:29 33
4. Raškovice18144045:24 32
5. Frýdlant n. O.20128044:30 32
6. Fr.-Místek20119041:39 31
7. Střítež18612026:39 24
8. Krnov20416024:49 24
9. Svinov2002001:60 20

5.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Jakub Janda
8

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

AKTUALIZOVÁNO

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení