BASKETBAL

Liga mladších dorostenek, skupina B

BK Pliska Studánka Pardubice - BK Příbor 88:49 (23:10, 53:27, 69:35)
Body: Žáková 21, Bílková 18, Horáková 12, Chocholoušová 8, Hlaváčková 7, Stroukalová 6, Jezdinská 5, Horáčková a Dušková 4, Chmelařová 2, Vychopeňová 1 - Rečková 12, Bzirská 11, Bednarská 10, Šťastná, Plocová a Busková 4, Richterová a Bencalíková 2, trojky: 4:2, fauly: 15:20, TH: 27/14:18/9

Ostatní výsledky 15. kola: ČEZ Basketball Nymburk – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 64:68 (15:17, 38:32, 53:54), ŠBK Parker Hannifin Sadská - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 65:40 (12:8, 29:17, 52:31), Sokol Pečky - Start Havířov 59:83 (15:7, 30:36, 40:63), UP Olomouc - OSK Olomouc B 75:61 (16:24, 28:38, 52:53)

TJ Sokol Pečky - BK Příbor 56:63 (11:7, 25:25, 39:46)
Body: Hrušková 17, Tomášková 8, Fejfarová a Kuchařová 7, Mervartová 6, Klímová 5, Pospíšilová 4, Hnátková 2 – Rečková 24, Bzirská 15, Šťastná 9, Busková 5, Richterová, Plocová, Pařilová, Bednarská a Bencalíková 2, trojky: 4:4, fauly: 23:23, TH: 25/18:36/19

Ostatní výsledky 16. kola: ŠBK Parker Hannifin Sadská - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 66:78 (19:22, 32:37, 54:55), ČEZ Basketball Nymburk - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 71:37 (16:11, 36:14, 53:23), BK Pliska Studánka Pardubice - Start Havířov 81:54 (16:11, 35:18, 57:40), TJ Žďár nad Sázavou - OSK Olomouc B 75:63 (18:12, 40:30, 57:49)

1. Sadská161241177:886 28
2. UP Olomouc151321013:801 28
3. Pardubice161241115:885 28
4. Havířov161151245:1041 27
5. Žďár n. S.15105895:732 25
6. Ostrava B151051053:1002 25
7. OSK Olomouc B16791074:992 23
8. Nymburk1679958:942 23
9. Příbor16610976:1090 22
10. Ostrava C15114826:1252 16
11. Pečky16016728:1308 16
12. Kyjov1239644:773 15

Liga mladých mužů U20, skupina B

BC Nový Jičín - TJ Sokol Karviná 88:91 (29:31, 47:50, 63:73)
Body: Šturala 32, Gregor 22, Malíř 12, Mílek 9, Zapletal 6, Kraus 5, Strnadl 2 - Hřebík 28, Odehnal 18, Šutovský 13, Wisla 12, Kristián 9, Svěchota 4, Skopal 3, Čempel a Bahník 2, trojky: 14:7, fauly: 14:24, TH: 22/14:14/10

Ostatní výsledky 17. kola: BK Nymburk - Jiskra Humpolec 131:29 (30:8, 52:18, 93:23), Sokol Nová Paka - Gymnázium Hladnov 50:101 (9:27, 23:52, 37:75), TJ Sokol, BC Darren Chrudim - Snakes Ostrava 79:89 (22:15, 42:41, 59:63)

18. kolo: TJ Sokol, BC Darren Chrudim - Gymnázium Hladnov 69:75 (17:23, 39:42, 52:55), Sokol Nová Paka – BK Snakes Ostrava 62:120 (19:29, 31:64, 41:85)

1. Hladnov131121121:849 24
2. Karviná131031194:967 23
3. Nymburk121021138:831 22
4. Ostrava13851131:1020 21
5. Chrudim13671024:932 19
6. Humpolec1248788:1019 16
7. Nový Jičín13211984:1102 15
8. Nová Paka13013781:1441 13

Oblastní přebor mužů

16. kolo: Den Braven Krnov - BK Frýdek-Místek 75:69, BK Poruba - BC Orlová 105:77, TJ Sokol Karviná - BC Nový Jičín B 84:96

1. Ostrava B131211010:720 25
2. Poruba12120917:746 24
3. Krnov1293872:810 21
4. Opava C1284842:821 20
5. Hladnov A1257944:887 17
6. Frenštát1257722:787 17
7. Nový Jičín B1349889:1002 17
8. Fr.-Místek1248788:785 16
9. Karviná1248797:886 16
10. Orlová1239933:1037 15
11. Přerov12111696:929 13

Oblastní přebor juniorů U18

12. kolo: SK Přerov U20 - BK Příbor 62:96 a 48:75, BK Snakes Ostrava U20 - BC Orlová 95:78 a 81:65, TJ Šumperk - BC Nový Jičín 70:58 a 62:60, Basketbalové centrum mládeže Olomouc – TJ Start Havířov 55:62 a 70:61, TJ MEZ Mohelnice – BK Frýdek-Místek 48:63 a 58:50

1. Šumperk242131765:1382 45
2. Příbor242041980:1209 44
3. Olomouc242041803:1263 44
4. Snakes U20241861904:1619 42
5. Přerov U202413111771:1669 37
6. Nový Jičín2411131835:1593 35
7. Orlová246181478:1882 30
8. Havířov245191518:2026 29
9. Mohelnice244201288:1958 28
10. Fr.-Místek242221179:1920 26

Oblastní přebor žáků U14

12. kolo: BK Snakes Ostrava B - BK Breda & Weinstein Opava 54:67 a 103:42, TJ Sokol Karviná - BC Nový Jičín 52:85 a 41:87, TBS Přerov - BK NH Ostrava B 55:65 a 58:47, Proton Zlín B – TJ Slavoj Bruntál 33:107 a 50:90

1. Nový Jičín202001852:865 40
2. Karviná2212101440:1493 34
3. NH Ostrava B201371420:1058 33
4. Bruntál201371325:1111 33
5. Orlová201281688:1273 32
6. BCM Olomouc201281246:1180 32
7. Snakes B229131369:1356 31
8. SBŠ Ostrava207131185:1292 27
9. Přerov225171051:1634 27
10. Zlín B207131010:1614 27
11. Opava224181132:1842 26

Oblastní přebor nejmladších minižáků

9. kolo: BK Příbor mix – Basketbal Jameson boys Valašské Meziříčí mix 65:33 a 91:39, BK NH Ostrava B – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 11:38 a 18:44

1. Příbor141401331:281 28
2. SBŠ Ostrava1275467:487 19
3. V. Meziříčí1257477:657 17
4. Snakes Ostrava1055396:414 15
5. NH Ostrava A1037321:606 13
6. NH Ostrava B10010130:677 10

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

15. kolo: TJ Příbor B - TJ Nový Jičín C 3:15, Tatra Kopřivnice B - TJ Slatina A 9:9, MSV Studénka B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 11:7, TJ Odry B - TJ Odry C 3:15 (23:7), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Mořkov B 10:8, TJ Fulnek A - TJ Bílovec A 8:10 (33:37)

1. Studénka B151311196:74 42
2. Nový Jičín C151311201:69 42
3. Odry B151014154:116 36
4. Fulnek A15816164:106 32
5. Slatina A15654139:131 32
6. Frenštát C15735137:133 32
7. Kopřivnice B15447117:153 27
8. Frenštát D15429116:154 25
9. Odry C155010104:166 25
10. Příbor B154110120:150 24
11. Bílovec A15401181:189 23
12. Mořkov B15211291:179 20

Okresní přebor II. třídy

15. kolo: TJ Bílovec B - MSV Studénka C 6:12, TJ Mořkov C - TJ Fulnek B 18:0 (54:0), TJ Bílovec C - TJ Nový Jičín E 18:0, TJ Odry D - TJ Mořkov D 18:0, TJ Nový Jičín D - Tatra Kopřivnice C 18:0, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Příbor C 5:13

1. Nový Jičín D151401239:31 43
2. Mořkov C151311227:43 42
3. Příbor C151113176:94 38
4. Odry D151014167:103 36
5. Studénka C15834159:111 34
6. Kopřivnice C15906152:118 33
7. Frenštát E15618129:141 28
8. Bílovec B155010103:167 25
9. Nový Jičín E15411090:180 24
10. Bílovec C15301274:196 21
11. Fulnek B15301263:207 21
12. Mořkov D15001541:229 15

VOLEJBAL

II. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

5. kolo: TJ Sokol Žižkov I - VSK Univerzita Brno 3:1 (-24, 18, 13, 20), TJ Sokol Nusle B – TJ Nový Jičín 0:3 (-23, -19, -15), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (24, 26, 21)

1. Nový Jičín55015:2 10
2. Uh. Hradiště54112:6 9
3. Žižkov I53210:7 8
4. Brno52310:9 7
5. Nusle B5143:12 6
6. Bedřichov5051:15 5

Extraliga juniorů, skupina B

25. a 26. kolo: TJ Spartak Velké Meziříčí - SK UP Olomouc 3:0 (17, 23, 23) a 3:0 (19, 11, 23), TJ Slavia Hradec Králové - Fatra Zlín 3:2 a 3:2

1. Brno2424072:14 48
2. Ostrava2417756:29 41
3. Zlín24121251:50 36
4. Vel. Meziříčí24101444:46 34
5. Nový Jičín2481632:55 32
6. Hr. Králové2481633:57 32
7. Olomouc2432119:65 27
8. SCM kadeti128427:18 20

Extraliga juniorek, skupina B

15. a 16. kolo: SCM ČVS kadetky - Doming 3:0 (13, 20, 12) a 3:0 (17, 9, 17), VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno - PVK Přerov Precheza 3:1 (18, 21, -23, 22) a 3:1 (23, -22, 19, 13), TJ Sokol Šternberk – TJ Nový Jičín 3:2 (-20, 18, 16, -15, 13) a 3:0 (20, 21, 18)

1. Ostrava2418657:28 42
2. Fr.-Místek24131149:38 37
3. Šternberk24131149:41 37
4. Nový Jičín24131146:42 37
5. Brno24121244:47 36
6. Přerov2491534:45 33
7. SCM kadetky1212036:4 24
8. Doming240242:72 24

I. liga juniorů, skupina N

1. a 2. kolo: VK Sport Rychnov nad Kněžnou - TJ Nivnice 3:2 (20, -18, 11, -23, 11) a 1:3 (23, -18, -23, -23)

1. Fr.-Místek169737:33 25
2. Nivnice168836:31 24
3. Kopřivnice168834:30 24
4. Ústí n. O.1210233:10 22
5. Rychnov n. K.148627:28 22
6. Ostrava B147726:29 21

I. liga juniorek, skupina N

5. a 6. kolo: Doming B - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-17, -20, -21) a 0:3 (-13, -17, -17), DaVing Sport Opava – TJ DDM Brno 3:2 (-24, 16, -19, 10, 10) a 3:2 (-17, 11, 20, -17, 6), TJ Sokol Jehnice - TJ Mittal Ostrava B 0:3 (-11, -21, -11) a 0:3 (-7, -11, -16), VSC Zlín - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 2:3 a 0:3

1. Ostrava B1816250:14 34
2. Zlín1812641:26 30
3. Opava1812646:32 30
4. Frýdlant n. O.1811740:30 29
5. Frenštát p. R.1871126:36 25
6. Jehnice1871127:39 25
7. Brno1851326:46 23
8. Doming B1821616:49 20

Extraliga kadetek, skupina B

25. a 26. kolo: SK UP Olomouc - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:2 (22, -21, -13, 21, 8) a 2:3 (-22, -16, 18, 17, -13), ŠSK Demlova Jihlava – TJ Nový Jičín 1:3 (-21, 26, -22, -21) a 3:0 (21, 20, 23)

1. Ostrava2219361:16 41
2 Brno2219359:19 41
3. Fr.-Místek2213945:39 35
4. Jihlava24111338:50 35
5. Olomouc24101442:50 34
6. Přerov2251725:54 27
7. Nový Jičín2432123:65 27

I. liga kadetek, skupina N

5. a 6. kolo: Doming - PVK Přerov Precheza B 3:0 (8, 14, 16) a 3:0 (15, 12, 14), Volejbal Vyškov - VK Prostějov 0:3 (-7, -15, -14) a 0:3 (-8, -16, -16), VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno B - TJ Sokol Šternberk 1:3 (-14, -8, 27, -17) a 2:3 (-13, 22, 21, -20, -5), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - ŠSK IR PROGRES Bílovec 3:0 a 3:0

1. Prostějov1816250:12 34
2. Šternberk1814445:21 32
3. Doming1810837:28 28
4. Vyškov1810834:34 28
5. Brno B189937:35 27
6. Bílovec1871130:35 23
7. Uh. Hradiště1841419:45 22
8. Přerov B182169:51 20

Krajský přebor I. třídy mužů

23. a 24. kolo: VK Opava B - D. Benešov 3:0 (16, 19, 22) a 3:2 (-20, 23,-22, 19, 10), Karviná - Kopřivnice 3:1 (23, 22, -20, 10) a 1:3 (-22, -15, 14, -20), VŠB Ostrava - AZ Kylešovice 3:2 (-21, 19, 23, -22, 8) a 3:0 (14, 19, 20), Morávka - OU Ostrava 3:1 (-22, 22, 22, 19) a 3:1 (28, 22, -21, 18), Metylovice - Nový Jičín A 0:3 (-18, -19, -22) a 3:1 (23, -15, 21, 17)

1. VŠB Ostrava2422268:22 46
2. OU Ostrava2416856:34 40
3. Kylešovice2415958:35 39
4. Opava B24131148:43 37
5. Karviná24131144:43 37
6. Nový Jičín A24121248:46 36
7. Morávka24121245:44 36
8. Kopřivnice24111343:47 35
9. Metylovice2451922:63 29
10. D. Benešov2412316:71 25

Krajský přebor I. třídy žen

23. a 24. kolo: Štramberk - Bílovec 2:3 (19, -20, -26, 16, -8) a 3:2 (-16, -19, 17, 21, 14), Vratimov - Frýdlant n. O. 1:3 (-17, -24, 25, -16) a 0:3 (-21, -16, -9), Svinov - VK Kylešovice 3:2 (19, 20, -14, -22, 10) a 3:0 (21, 20, 15), Fulnek - Frenštát p. R. 3:0 (17, 20, 14) a 3:1 (14, -23, 25, 18), Orlová - Odry 3:1 (22, -19, 33, 23) a 3:1 (19, -23, 20, 15)

1. Fulnek2420465:28 44
2. Odry2417759:27 41
3. Orlová2415953:44 39
4. Vratimov24141050:43 38
5. Svinov24131151:45 37
6. Frýdlant n. O.24111345:51 35
7. Frenštát p. R.2491544:57 33
8. Bílovec2481644:57 32
9. Kylešovice2481638:58 32
10. Štramberk2451927:66 29

Krajský přebor juniorek, skupina B

13. a 14. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Palkovice 3:0 (9, 12, 18) a 3:0 (17, 20, 13), Klub volejbalu Tatra Kopřivnice – TJ Pražmo-Raškovice 3:0 (12, 18, 21) a 3:0 (17, 14, 13)

1. Fr.-Místek B1412237:9 26
2. Kopřivnice1412237:10 26
3. Kunčice p. O.127525:19 19
4. Raškovice145918:31 19
5. Mosty u Jabl.124818:25 16
6. Palkovice140141:42 14

Krajský přebor kadetů

17. a 18. kolo: TJ Sokol Mosty u Jablunkova - VK Opava 0:3 (-10, -18, -15) a 0:3 (-15, -18, -22), TJ Nový Jičín – TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (13, 18, 20) a 3:0 (13, 19, 15)

1. Opava1817153:11 35
2. Kopřivnice1814448:18 32
3. Nový Jičín2011938:30 31
4. Ostrava B169730:21 25
5. Mosty u Jabl.182166:48 20
6. Fr.-Místek181174:51 17

Krajský přebor kadetek

23. kolo: Frýdek-Místek - TJ Krnov 3:0 (11, 12, 14) a 3:1 (-20, 13, 18, 11), VK DHL Ostrava - DTJ Polanka nad Odrou 3:2 (18, -23, -22, 21, 14) a 3:0 (17, 12, 19), TJ Sokol Svinov - TJ Frenštát pod Radhoštěm 1:3 (-20, 23, -19, -13) a 0:3 (-13, -11, -14), TJ Sokol Střítež - TJ Pražmo - Raškovice 1:3 (-19, 19, -24, -15) a 3:2 (21, -26, 16, -15, 15)

1. Frenštát p. R.2216653:29 38
2. Ostrava2215752:31 37
3. Polanka n. O.2214853:33 36
4. Raškovice2015550:28 35
5. Fr.-Místek2213947:40 35
6. Frýdlant n. O.2012844:30 32
7. Střítež2071330:44 27
8. Krnov2241825:55 26
9. Svinov220222:66 22