VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Sportovní výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu

19.2.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: REUTERS/ Mike Cassese

BASKETBAL

II. liga mužů, skupina C

TJ Třebíč - BC Nový Jičín 101:88 (29:26, 57:46, 74:62)
Body: P. Jančář 32, Vérosta 20, Milota 14, Vyskočil a V. Jančář 12, Balko 7, Prodělal a Čermák 2 - Krba 19, Kraus 15, Valčák 14, Segeťa 13, Zdražil a Šturala 8, Křídlo 6, Medek 3, Vaněk 2, trojky: 5:10, fauly: 20:28, TH: 37/18:31/22

Ostatní výsledky 17. kola: BK Uherský Brod - Sokol Šlapanice 71:57, BCS Husovice - Sokol Boskovice 72:51 (17:15, 36:25, 53:37), BK Breda & Weinstein Opava B - Slavia Kroměříž 96:63 (18:15, 50:33, 71:48), Basketbalové centrum mládeže Ostrava – SK UP Olomouc 90:81

SK Žabovřesky - BC Nový Jičín 85:64 (22:12, 43:32, 70:48)
Sestava a body Nového Jičína: Kraus 17, Šturala 16, Valčák 8, Křídlo 6, Medek 5, Segeťa, Zdražil, Krba a Vaněk 3

Ostatní výsledky 18. kola: BCS Husovice - Sokol Šlapanice 78:73 (16:18, 37:45, 58:62), BK Uherský Brod - Sokol Boskovice 90:69 (23:12, 40:33, 70:50), Basketbalové centrum mládeže Ostrava - Slavia Kroměříž 79:64, Basketbalový klub Breda & Weinstein Opava B – Sportovní klub Univerzity Palackého Olomouc 100:62 (34:19, 54:25, 78:40)

1. Opava B181531556:1262 33
2. Třebíč171341384:1226 30
3. Husovice181171310:1184 29
4. Žabovřesky171161367:1244 28
5. Val. Meziříčí161241281:1194 28
6. Nový Jičín18991435:1502 27
7. Ostrava188101398:1412 26
8. Šlapanice187111271:1234 25
9. Uh. Brod187111347:1476 25
10. Olomouc186121373:1473 24
11. Boskovice184141253:1549 22
12. Kroměříž183151176:1395 21

Liga starších dorostenek, skupina B

Sportovní basketbalová škola Ostrava - BK Příbor 90:64 (22:19, 42:38, 64:45)
Body: Davidová 16, Žigová a Turčeková 13, Verlíková a Göttlicherová 10, Holubová 9, Brabencová 7, Liberdová 5, Nenutilová 4, Bartošová 2, Graclíková 1 - Rektoříková 25, Šťastná 15, Bzirská 9, Pavlačíková a Cvernová 6, Nedomová 3, trojky: 9:7, fauly: 19:17, TH: 17/11:23/13

Ostatní výsledky 15. kola: ŠBK Pelhřimov - Lokomotiva Krnov 87:72 (23:9, 48:28, 67:50), SKB Tišnov - TJ Šumperk 52:83 (4:11, 24:38, 42:50), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - Start Havířov 74:87, KARA Trutnov B - SK UP Olomouc 66:63 (12:16, 34:28, 46:50), Sokol Hradec Králové B - Jiskra Kyjov 103:45 (19:15, 43:22, 75:27)

Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Příbor 50:65
Sestava a body Příbora: Pavlačíková a Cvernová 15, Rečková 9, Bencalíková 7, Nedomová 6, Bzirská 5, Bednarská 4, Rektoříková 3, Richterová 1

Ostatní výsledky 16. kola: SKB Tišnov - Lokomotiva Krnov 52:71 (12:19, 26:39, 39:58), ŠBK Pelhřimov - TJ Šumperk 71:42 (24:12, 38:22, 53:30), Sportovní basketbalová škola Ostrava - Start Havířov 67:85, Sokol Hradec Králové B - SK UP Olomouc 90:61 (26:14, 45:29, 69:44), KARA Trutnov B - Jiskra Kyjov 61:48 (17:20, 32:33, 47:42)

1. SBŠ Ostrava161421449:905 30
2. Hr. Králové B161421419:890 30
3. Havířov161331394:998 29
4. SBŠ Ostrava B16971212:1123 25
5. Pelhřimov16881025:1131 24
6. Tišnov1679970:1047 23
7. Kyjov1679885:962 23
8. Příbor1679996:1121 23
9. Trutnov B16511914:1332 21
10. Olomouc16412904:1058 20
11. Krnov16412968:1224 20
12. Šumperk16412837:1182 20

Liga kadetů U16, skupina B

19. kolo: Slavia Kroměříž - BC Nový Jičín 53:102 (16:26, 25:51, 40:72), Sokol Hradec Králové 2 - BVK Holice v Čechách 72:69 (11:15, 30:32, 52:54), Jihomoravské basketbalové centrum Brno B - Start Havířov 58:101 (14:33, 24:51, 47:80), Gymnázium Hladnov - BC Kolín 40:53 (6:17, 14:24, 26:45), Den Braven Krnov - BK Nymburk 53:84 (6:19, 23:42, 40:63)

20. kolo: Jihomoravské basketbalové centrum Brno B - BC Nový Jičín 61:86 (13:20, 33:41, 36:67), Slavia Kroměříž - Start Havířov 47:109 (13:39, 21:61, 32:79), Den Braven Krnov - BC Kolín 53:67 (16:19, 28:39, 36:59), Gymnázium Hladnov - BK Nymburk 56:70 (14:19, 17:41, 38:57)

1. Havířov181801856:1097 36
2. Nový Jičín181441458:1097 32
3. Nymburk171341459:1166 30
4. Kolín171251213:975 29
5. Holice181081264:1126 28
6. Hladnov188101270:1350 26
7. Hr. Králové 2186121217:1431 24
8. Brno B184141209:1465 22
9. Krnov18315990:1490 21
10. Kroměříž181171093:1832 19

Oblastní přebor mužů

17. kolo: BC Orlová - Sokol Karviná 64:71, BK Frýdek-Místek - TJ Frenštát pod Radhoštěm 83:58, Den Braven Krnov – BK Breda & Weinstein Opava C 73:61, BC Nový Jičín B - TBS Sokol Přerov 79:86

1. Ostrava B131211010:720 25
2. Krnov13103945:871 23
3. Poruba11110812:669 22
4. Opava C1385903:894 21
5. Fr.-Místek1358871:843 18
6. Karviná1358868:950 18
7. Frenštát1358780:870 18
8. Nový Jičín B14410968:1088 18
9. Hladnov A1257944:887 17
10. Orlová1239920:1003 15
11. Přerov13211782:1008 15

Oblastní přebor žáků U14

13. kolo: Slavoj Bruntál – Basketbalové centrum mládeže Olomouc 48:69 a 79:43, BC Nový Jičín - TBS Sokol Přerov 49:46 a 88:22, BC Orlová – BK Snakes Ostrava B 86:72 a 65:103

1. Nový Jičín222201989:933 44
2. Bruntál221481452:1223 36
3. Orlová221391839:1448 35
4. Olomouc221391358:1307 35
5. Snakes B2410141544:1507 34
6. Karviná2212101440:1493 34
7. NH Ostrava B201371420:1058 33
8. Přerov245191119:1771 29
9. SBŠ Ostrava207131185:1292 27
10. Zlín B207131010:1614 27
11. Opava224181132:1842 26

Oblastní přebor starších minižáků, skupina C

1. kolo: BK Příbor chlapci - BK NH Ostrava A 36:95 a 19:102

1. NH Ostrava A220197:55 4
2. Příbor 20255:197 2

Oblastní přebor mladších minižáků

11. kolo: INTEXT Krnov chlapci - BK Frýdek-Místek dívky 33:36 a 39:34, BK NH Ostrava – BK Příbor 71:37 a 73:53

1. Lipník161601547:340 32
2. Příbor181441655:627 32
3. NH Ostrava181351339:798 31
4. SBŠ Ostrava201010919:1144 30
5. Krnov1688704:735 24
6. Snakes Ostrava1495666:638 23
7. Nový Jičín18414696:1370 22
8. Fr.-Místek18315447:1392 21
9. Loko Krnov18117467:1396 19

STOLNÍ TENIS

20. kolo: TŽ Třinec B - TJ Odry A 10:5 (36:21), Komorní Lhotka A - TJ Horní Datyně A 3:10 (15:32), MSA Dolní Benešov A - SK Svinov A 4:10 (26:35), Sokol Bobrovníky A - Slávia Orlová A 9:9 (37:31), TJ Bohumín A - Slezan Opava B 3:10 (17:31), Sokol Lískovec A - TJ Nový Jičín A 5:10 (23:34)

19. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm A - MSV Studénka A 5:10 (22:35), Komorní Lhotka A - TJ Odry A 5:10 (26:32), TŽ Třinec B - TJ Horní Datyně A 8:10 (37:35), Sokol Bobrovníky A - SK Svinov A 8:10 (34:39), MSA Dolní Benešov A - Slávia Orlová A 10:2 (31:12), Sokol Lískovec A - Slezan Opava B 6:10 (23:38), TJ Bohumín A - TJ Nový Jičín A 10:8 (38:35)

1. Svinov A191522180:107 66
2. Studénka A181521175:85 65
3. H. Datyně A191441182:108 65
4. Třinec B181413164:86 61
5. D. BenešovA19937159:131 49
6. Opava B18828125:137 44
7. Bohumín A197210127:158 42
8. Odry A197111125:157 41
9. Frenštát p. R. A18657136:148 41
10. Orlová A19478131:161 38
11. Nový Jičín A185211118:151 35
12. Bobrovníky A193412140:174 32
13. Kom. Lhotka A18221498:169 26
14. Lískovec A19211694:182 26

Krajská soutěž mužů, skupina C

18. kolo: Tatra Kopřivnice A - Nervy Čeladná A 10:6 (39:28), Sokol Příbor A - TJ Mořkov A 10:4 (36:18), TJ Nový Jičín B - Ferrum Frýdlant A 10:4 (35:22), Sokol Brušperk B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (30:5), TŽ Třinec C - TJ Horní Datyně B 9:9 (38:35), Slezan Frýdek-Místek A - Orel Paskov A 10:0 (30:6)

17. kolo: Sokol Příbor A - Nervy Čeladná A 10:7 (36:32), Tatra Kopřivnice A - TJ Mořkov A 10:0 (30:9), Sokol Brušperk B - Ferrum Frýdlant A 7:10 (30:30), TJ Nový Jičín B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (32:7), Slezan Frýdek-Místek A - TJ Horní Datyně B10:3 (35:14), TŽ Třinec C - Orel Paskov A 10:4 (34:22)

1. Kopřivnice A171601164:52 65
2. Fr.-Místek A171601164:48 65
3. Třinec C171223150:106 55
4. Čeladná A171016140:115 48
5. Frýdlant A17926137:106 46
6. Nový Jičín B17926129:113 46
7. Brušperk B17719129:127 39
8. Příbor A175210118:144 34
9. H. Datyně B17431095:134 32
10. Paskov A17431098:148 32
11. Mořkov A17201559:160 23
12. Frenštát p. R. B17001740:170 17

Okresní přebor I. třídy

16. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Fulnek A 15:3, TJ Bílovec A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 4:14 (20:46), TJ Mořkov B - TJ Odry B 7:11, TJ Odry C - MSV Studénka B 4:14 (21:43), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tatra Kopřivnice B 10:8 (36:35), TJ Slatina A - TJ Příbor B 6:12

1. Studénka B161411210:78 45
2. Nový Jičín C161411216:72 45
3. Odry B161114165:123 39
4. Frenštát C16835151:137 35
5. Slatina A16655145:143 33
6. Fulnek A16817167:121 33
7. Frenštát D16529126:162 28
8. Kopřivnice B16448125:163 28
9. Odry C166010112:176 28
10. Příbor B165110132:156 27
11. Bílovec A16301381:207 22
12. Mořkov B16211398:190 21

Okresní přebor II. třídy

16. kolo: MSV Studénka C - TJ Frenštát E 12:6 (39:22), TJ Příbor C - TJ Nový Jičín D 5:13 (25:43), Tatra Kopřivnice C - TJ Odry D 14:4 (46:29), TJ Mořkov D - TJ Bílovec C 6:12 (22:43), TJ Nový Jičín E - TJ Mořkov C 1:17, TJ Fulnek B - TJ Bílovec B 9:9

1. Nový Jičín D161501252:36 46
2. Mořkov C161411244:44 45
3. Příbor C161114181:107 39
4. Studénka C16934171:117 37
5. Odry D161015171:117 37
6. Kopřivnice C161006166:122 36
7. Frenštát E16619135:153 29
8. Bílovec B165110112:176 27
9. Nový Jičín E16411191:197 25
10. Bílovec C16401286:202 24
11. Fulnek B16311272:216 23
12. Mořkov D16001647:241 16

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina II (o 7. – 12- místo)

6. kolo: VSK Univerzita Brno - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (18, 17, 19), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – TJ Nový Jičín 3:0 (12, 19, 19), TJ Sokol Nusle B - TJ Sokol Žižkov 1:3 (-18, -14, 23, -12)

1. Nový Jičín65115:511
2. Uh. Hradiště65115:611
3. Žižkov I64213:810
4. Brno63313:99
5. Nusle B6154:157
6. Bedřichov6061:186

Extraliga juniorů, skupina B

27. a 28. kolo: SCM ČVS kadeti - VK DHL Ostrava 3:1 (20, 11, -16, 25) a 3:0 (19, 18, 11), TJ Nový Jičín - TJ Slavia Hradec Králové 3:2 (-24, 26, 21, -19, 12) a 3:1 (-22, 19, 15, 19), Fatra Zlín - TJ Spartak Velké Meziříčí 3:1 (22, 19, -17, 20) a 3:1 (-20, 22, 25, 17), SK UP Olomouc - Volejbal Brno 0:3 (-16, -16, -14) a 0:3 (-17, -12, -20)

1. Brno2626078:14 52
2. Ostrava2617957:35 43
3. Zlín26141257:52 40
4. Vel. Meziříčí26101646:52 36
5. Nový Jičín26101638:58 36
6. Hr. Králové2681836:63 34
7. Olomouc2632319:71 29
8. ČVS kadeti1410433:19 24

Extraliga juniorek, skupina B

27. a 28. kolo: SCM ČVS kadetky – TJ Nový Jičín 3:0 (18, 16, 18) a 3:1 (-20, 15, 17, 14), PVK Přerov Precheza - TJ Sokol Šternberk 3:1 (-14, 23, 24, 21) a 0:3 (-20, -21, -16), TJ Sokol Frýdek-Místek - VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno 1:3 (-21, -25, 19, -22) a 1:3 (-7, -23, 24, -14)

1. Ostrava2620663:30 46
2. Šternberk26141253:44 40
3. Brno26141250:49 40
4. Fr.-Místek26131351:44 39
5. Nový Jičín26131347:48 39
6. Přerov26101637:49 36
7. SCM kadetky1414042:5 28
8. Doming260264:78 26

I. liga juniorů, skupina N

1. a 2. kolo: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - VK DHL Ostrava B 3:2 (14, 30, -16, -18, 13) a 3:1 (25, -17, 22, 23)

1. Ústí n. O.1613343:16 29
2. Kopřivnice1810840:32 28
3. Nivnice189939:35 27
4. Fr.-Místek169737:33 25
5. Rychnov n. K.168829:34 24
6. Ostrava B167929:35 23

I. liga juniorek, skupina N

7. a 8. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - VSC Zlín 0:3 (-19, -17, -21) a 3:1 (-21, 21, 14, 21), TJ Mittal Ostrava B - Doming B 3:0 (12, 13, 22) a 3:0 (17, 17, 13), DaVing Sport Opava - TJ Sokol Jehnice 3:0 (22, 13, 20) a 3:0 (11, 12, 12), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí – TJ DDM Brno 3:1 (-23, 14, 7, 16) a 3:0 (19, 23, 17)

1. Ostrava B2018256:14 38
2. DaVing2014652:32 34
3. Zlín2013745:29 33
4. Frýdlant n. O.2013746:31 33
5. Frenštát p. R.2081229:40 28
6. Jehnice2071327:45 27
7. Brno2051527:52 25
8. Doming B2021816:55 22

Extraliga kadetek, skupina B

27. a 28. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Mittal Ostrava 1:3 (-16, 24, -18, -15) a 2:3 (26, -17, 21, -25, -8), VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno - PVK Přerov Precheza 3:0 (8, 10, 11) a 3:0 (10, 18, 11)

1. Ostrava2421367:19 45
2. Brno2421365:19 45
3. Fr.-Místek24131148:456137
4. Jihlava24111338:50 35
5. Olomouc24101442:50 34
6. Přerov2451925:60 29
7. Nový Jičín2432123:65 27

I. liga kadetek, skupina N

7. a 8. kolo: PVK Přerov Precheza B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1:3 (-12, 22, -22, -21) a 1:3 (-20, 12, -23, -17), TJ Sokol Šternberk - Doming 1:3 (-24, 24, -14, -23) a 3:1 (15, 21, -23, 23), VK Prostějov - VK KP - SG L.Daňka Brno B 3:0 (13, 14, 7) a 3:0 (18, 20, 19)

1. Prostějov2018256:12 38
2. Šternberk2015549:25 35
3. Doming2011941:32 31
4. Brno B2091137:41 29
5. Vyškov1810834:34 28
6. Uh. Hradiště2061425:47 26
7. Přerov B2021811:57 22
8. Bílovec1871130:35 21

Krajský přebor I. třídy mužů

25. a 26. kolo: Metylovice - VK Opava B 2:3 (-18, -18, 20, 21, -10) a 0:3 (-29, -16, -23), Nový Jičín A - Morávka 2:3 (-16, 17, -21, 15, -12) a 0:3 (-25, -23, -23), OU Ostrava - VŠB Ostrava 3:2 (19, 15, -16, -22, 9) a 0:3 (-21, -14, -16), AZ Kylešovice - Karviná 3:0 (24, 23, 19) a 3:2 (26, -23, -16, 19, 12), Kopřivnice - D. Benešov 3:0 (16, 18, 20) a 3:0 (23, 16, 14)

1. VŠB-TU Ostrava2623373:25 49
2. Kylešovice2617964:37 43
3. OU Ostrava2617959:39 43
4. Opava B26151154:45 41
5. Morávka26141251:46 40
6. Kopřivnice26131349:47 39
7. Karviná26131346:49 39
8. Nový Jičín A26121450:52 38
9. Metylovice2652124:69 31
10. D. Benešov2612516:77 27

Krajský přebor I. třídy žen

25. a 26. kolo: Orlová - Štramberk 3:0 (22, 12, 13) a 3:0 (17, 12, 20), Odry - Fulnek 3:2 (-19, -16, 12, 23, 6) a 3:1 (-22, 12, 22, 17), Frenštát p. R. - Svinov 3:0 (17, 26, 18) a 3:1 (22, -16, 19, 18), Frýdlant n. O. - Bílovec 2:3 (-17, -19, 22, 10, -10) a 3:1 (-22, 17, 25, 21)

1. Fulnek2620668:34 46
2. Odry2619765:30 45
3. Orlová2617959:44 43
4. Svinov26131352:51 39
5. Vratimov24141050:43 38
6. Frýdlant n. O.26121450:55 38
7. Frenštát p. R.26111550:58 37
8. Bílovec2691748:62 35
9. Kylešovice2481638:58 32
10. Štramberk2652127:72 31

Krajský přebor juniorek, skupina B

15. a 16. kolo: TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 0:3 (-9, -14, -18) a 0:3 (-10, -18, -14), TJ Sokol Mosty u Jablunkova – Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 1:3 (-12, 21, -10, -18) a 0:3 (-12, -18, -11), TJ Pražmo-Raškovice - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-20, -18, -11) a 1:3 (-14, 25, -19, -23)

1. Fr.-Místek B1614243:10 30
2. Kopřivnice1614243:11 30
3. Kunčice p. O.149531:19 23
4. Raškovice1651119:37 21
5. Mosty u Jabl.1441019:31 18
6. Palkovice16016 1:48 16

Krajský přebor kadetů

19. a 20 kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:2 (28, -17, 19, -23, 14) a 1:3 (24, -18, -18, -21)

1. Opava2019159:11 39
2. Kopřivnice2016454:18 36
3. Nový Jičín2011938:30 31
4. Ostrava B189930:27 27
5. Mosty u Jabl.2231911:58 25
6. Fr.-Místek202188:56 20

Krajský přebor kadetek

25. a 26. kolo: TJ Sokol Střítež - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-23, -16, -19) a 3:1 (-21, 16, 22, 22), TJ Pražmo-Raškovice - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (28, 19, 24) a 2:3 (19, 28, -14, -12, -12), TJ Frenštát pod Radhoštěm - VK DHL Ostrava 0:3 (-17, -15, -11) a 0:3 (-8, -16, -22), DTJ Polanka nad Odrou - TJ Krnov 3:0 (14, 17, 17) a 3:0 (17, 18, 21)

1. Ostrava2417758:31 41
2. Polanka n. O.2416859:33 40
3. Frenštát p. R.2416853:35 40
4. Raškovice2216655:31 38
5. Fr.-Místek24141051:43 38
6. Frýdlant n. O.2213947:35 35
7. Střítež2281433:48 30
8. Krnov2442025:61 28
9. Svinov220222:66 22

19.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 16 000 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidiči motorového vozíku. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z: 16.3.2018 a: 24.9.2018 Požadavky: vzdělání - vyučení, průkaz obsluhy motorových manipulačních vozíků, Zaměstnanecké výhody: - týden dovolené navíc, - dotované závodní stravování, - příspěvek na dopravu, - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - příplatky na rámec ZP (např. profesní) - závodní preventivní péči, - cafeteria program, - volnočasové aktivity a další, Kontakt: osobně na adrese podniku, personální oddělení ve dnech po - pá v době od 6:30 do 14:30 hodin, p. Jana Venzarová, telefonicky v pracovní dny v době od 6:30 do 14:30 na č: 556 783 605, písemně na e-mail: venzarova.j@vop.cz. Pracoviště: Vop cz, s.p., Dukelská, č.p. 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína. Informace: Venzarová Jana, +420 556 783 605. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 18 000 Kč Zahradníci a pěstitelé Zahradník/ce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z.24.9.2018, Zástup za MD, Popis činnosti: údržba záhonů, keřů a stromů ve městě; návrhy výsadeb, práce s křovinořezem, Požadavky: fyzická zdatnost, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, vzdělání zahradnickém směru, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz skupiny B, (T výhodou), osvědčení pro práci s pilou a křovinořezem výhodou, rozhodnost, samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, komunikativní schopnosti. , Požadované doklady: přihláška k výběrovému řízení, profesní životopis se zaměřením na popis vykonávaných činností, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání., Informace na:, http://www.tspribor.cz/uploads/zahradnik_2018.pdf. Pracoviště: Technické služby města příbora, příspěvková organizace, Štramberská, č.p. 483, 742 58 Příbor. Informace: Zuzana Gřesíková, +420 737 245 980. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 19 000 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: z.:24.9.2018, Požadavky: odborná způsobilost - akreditovaný kurz Pracovník v sociálních službách nebo vzdělání v souladu se zák. 108/2006 Sb., respekt ke stáří a lidské důstojnosti, komunikativnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Pokud uchazeč nesplňuje odbornou způsobilost, lze pracovat po dobu 18 měsíců bez kurzu., Náplň: komplexní péče o seniory, pracovní úvazek 37,5 hodin týdně, Příspěvek FKSP, práce v krajské organizaci, výhodné finanční podmínky, stálé zaměstnání, , První kontakt: životopis a motivační dopis zasílejte na email: primapece@domovpribor.cz, nebo poštou na adresu Masarykova 542, 742 58 Příbor, tel.: 733 343 508. Pracoviště: Domov příbor, příspěvková organizace, Masarykova, č.p. 542, 742 58 Příbor. Informace: Iveta Hudečková, +420 733 343 508. Věda a výzkum - Věda a výzkum Výzkumný a vědecký pracovník 28 000 Kč Strojírenští technici ve výzkumu a vývoji Projektoví manažeři. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z. 22.8.2018 a: 24.9.2018, Náplň práce: Řízení projektu TAROS. Spolupráce s ostatními útvary., Požadavky: Vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnické nebo informační technologie. Znalost čtení technické dokumentace. Znalost minimálně Solid Edge a MS Office. Znalost AJ min. úroveň B1. Řídící organizační a komunikační schopnosti. Řidičský průkaz B. Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost., Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), příplatky na rámec ZP (např. profesní), závodní preventivní péči, cafeteria program, volnočasové aktivity a další., Kontakt: osobně na adrese podniku, Dukelská 102, Šenov u Nového Jičína, odbor personální práce ve dnech po - pá v době od 6:30 do 14:30 hodin, Jana Venzarová, tel.: 556 783 605, e-mail: venzarova.j@vop.cz.. Pracoviště: Vop cz, s.p., Dukelská, č.p. 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína. Informace: Venzarová Jana, +420 556 783 605.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kopřivničtí házenkáři si doma ve výtečné atmosféře vyšlápli na Zubří
16

Házenkáři Kopřivnice ukázali sílu! Doma skolili Zubří

Novojičínské basketbalisty povede i v nadcházejícím ročníku trenérské duo David Hájek (vpravo) a Martin Zdražil.

Prvoligoví basketbalisté Nového Jičína vstupují do sezony

Hokejisté Studénky jdou do boje! Obhájce je však stále bez stadionu

V minulé sezoně si i bez vlastního stadionu došli pro titul v Krajské lize, ale druholigové boje se jich v novém ročníku týkat nebudou. Hokejisté Studénky budou nadále součástí Krajské ligy, kterou opustily celky Orlové, která právě od Studénky dostala druholigovou licenci, a B týmu Poruby, který po roce ukončil svou činnost. Nováčkem je pak znovuzrozená Karviná.  

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT