BASKETBAL

II. liga mužů, skupina C

TJ Třebíč - BC Nový Jičín 101:88 (29:26, 57:46, 74:62)
Body: P. Jančář 32, Vérosta 20, Milota 14, Vyskočil a V. Jančář 12, Balko 7, Prodělal a Čermák 2 - Krba 19, Kraus 15, Valčák 14, Segeťa 13, Zdražil a Šturala 8, Křídlo 6, Medek 3, Vaněk 2, trojky: 5:10, fauly: 20:28, TH: 37/18:31/22

Ostatní výsledky 17. kola: BK Uherský Brod - Sokol Šlapanice 71:57, BCS Husovice - Sokol Boskovice 72:51 (17:15, 36:25, 53:37), BK Breda & Weinstein Opava B - Slavia Kroměříž 96:63 (18:15, 50:33, 71:48), Basketbalové centrum mládeže Ostrava – SK UP Olomouc 90:81

SK Žabovřesky - BC Nový Jičín 85:64 (22:12, 43:32, 70:48)
Sestava a body Nového Jičína: Kraus 17, Šturala 16, Valčák 8, Křídlo 6, Medek 5, Segeťa, Zdražil, Krba a Vaněk 3

Ostatní výsledky 18. kola: BCS Husovice - Sokol Šlapanice 78:73 (16:18, 37:45, 58:62), BK Uherský Brod - Sokol Boskovice 90:69 (23:12, 40:33, 70:50), Basketbalové centrum mládeže Ostrava - Slavia Kroměříž 79:64, Basketbalový klub Breda & Weinstein Opava B – Sportovní klub Univerzity Palackého Olomouc 100:62 (34:19, 54:25, 78:40)

1. Opava B181531556:1262 33
2. Třebíč171341384:1226 30
3. Husovice181171310:1184 29
4. Žabovřesky171161367:1244 28
5. Val. Meziříčí161241281:1194 28
6. Nový Jičín18991435:1502 27
7. Ostrava188101398:1412 26
8. Šlapanice187111271:1234 25
9. Uh. Brod187111347:1476 25
10. Olomouc186121373:1473 24
11. Boskovice184141253:1549 22
12. Kroměříž183151176:1395 21

Liga starších dorostenek, skupina B

Sportovní basketbalová škola Ostrava - BK Příbor 90:64 (22:19, 42:38, 64:45)
Body: Davidová 16, Žigová a Turčeková 13, Verlíková a Göttlicherová 10, Holubová 9, Brabencová 7, Liberdová 5, Nenutilová 4, Bartošová 2, Graclíková 1 - Rektoříková 25, Šťastná 15, Bzirská 9, Pavlačíková a Cvernová 6, Nedomová 3, trojky: 9:7, fauly: 19:17, TH: 17/11:23/13

Ostatní výsledky 15. kola: ŠBK Pelhřimov - Lokomotiva Krnov 87:72 (23:9, 48:28, 67:50), SKB Tišnov - TJ Šumperk 52:83 (4:11, 24:38, 42:50), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - Start Havířov 74:87, KARA Trutnov B - SK UP Olomouc 66:63 (12:16, 34:28, 46:50), Sokol Hradec Králové B - Jiskra Kyjov 103:45 (19:15, 43:22, 75:27)

Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Příbor 50:65
Sestava a body Příbora: Pavlačíková a Cvernová 15, Rečková 9, Bencalíková 7, Nedomová 6, Bzirská 5, Bednarská 4, Rektoříková 3, Richterová 1

Ostatní výsledky 16. kola: SKB Tišnov - Lokomotiva Krnov 52:71 (12:19, 26:39, 39:58), ŠBK Pelhřimov - TJ Šumperk 71:42 (24:12, 38:22, 53:30), Sportovní basketbalová škola Ostrava - Start Havířov 67:85, Sokol Hradec Králové B - SK UP Olomouc 90:61 (26:14, 45:29, 69:44), KARA Trutnov B - Jiskra Kyjov 61:48 (17:20, 32:33, 47:42)

1. SBŠ Ostrava161421449:905 30
2. Hr. Králové B161421419:890 30
3. Havířov161331394:998 29
4. SBŠ Ostrava B16971212:1123 25
5. Pelhřimov16881025:1131 24
6. Tišnov1679970:1047 23
7. Kyjov1679885:962 23
8. Příbor1679996:1121 23
9. Trutnov B16511914:1332 21
10. Olomouc16412904:1058 20
11. Krnov16412968:1224 20
12. Šumperk16412837:1182 20

Liga kadetů U16, skupina B

19. kolo: Slavia Kroměříž - BC Nový Jičín 53:102 (16:26, 25:51, 40:72), Sokol Hradec Králové 2 - BVK Holice v Čechách 72:69 (11:15, 30:32, 52:54), Jihomoravské basketbalové centrum Brno B - Start Havířov 58:101 (14:33, 24:51, 47:80), Gymnázium Hladnov - BC Kolín 40:53 (6:17, 14:24, 26:45), Den Braven Krnov - BK Nymburk 53:84 (6:19, 23:42, 40:63)

20. kolo: Jihomoravské basketbalové centrum Brno B - BC Nový Jičín 61:86 (13:20, 33:41, 36:67), Slavia Kroměříž - Start Havířov 47:109 (13:39, 21:61, 32:79), Den Braven Krnov - BC Kolín 53:67 (16:19, 28:39, 36:59), Gymnázium Hladnov - BK Nymburk 56:70 (14:19, 17:41, 38:57)

1. Havířov181801856:1097 36
2. Nový Jičín181441458:1097 32
3. Nymburk171341459:1166 30
4. Kolín171251213:975 29
5. Holice181081264:1126 28
6. Hladnov188101270:1350 26
7. Hr. Králové 2186121217:1431 24
8. Brno B184141209:1465 22
9. Krnov18315990:1490 21
10. Kroměříž181171093:1832 19

Oblastní přebor mužů

17. kolo: BC Orlová - Sokol Karviná 64:71, BK Frýdek-Místek - TJ Frenštát pod Radhoštěm 83:58, Den Braven Krnov – BK Breda & Weinstein Opava C 73:61, BC Nový Jičín B - TBS Sokol Přerov 79:86

1. Ostrava B131211010:720 25
2. Krnov13103945:871 23
3. Poruba11110812:669 22
4. Opava C1385903:894 21
5. Fr.-Místek1358871:843 18
6. Karviná1358868:950 18
7. Frenštát1358780:870 18
8. Nový Jičín B14410968:1088 18
9. Hladnov A1257944:887 17
10. Orlová1239920:1003 15
11. Přerov13211782:1008 15

Oblastní přebor žáků U14

13. kolo: Slavoj Bruntál – Basketbalové centrum mládeže Olomouc 48:69 a 79:43, BC Nový Jičín - TBS Sokol Přerov 49:46 a 88:22, BC Orlová – BK Snakes Ostrava B 86:72 a 65:103

1. Nový Jičín222201989:933 44
2. Bruntál221481452:1223 36
3. Orlová221391839:1448 35
4. Olomouc221391358:1307 35
5. Snakes B2410141544:1507 34
6. Karviná2212101440:1493 34
7. NH Ostrava B201371420:1058 33
8. Přerov245191119:1771 29
9. SBŠ Ostrava207131185:1292 27
10. Zlín B207131010:1614 27
11. Opava224181132:1842 26

Oblastní přebor starších minižáků, skupina C

1. kolo: BK Příbor chlapci - BK NH Ostrava A 36:95 a 19:102

1. NH Ostrava A220197:55 4
2. Příbor 20255:197 2

Oblastní přebor mladších minižáků

11. kolo: INTEXT Krnov chlapci - BK Frýdek-Místek dívky 33:36 a 39:34, BK NH Ostrava – BK Příbor 71:37 a 73:53

1. Lipník161601547:340 32
2. Příbor181441655:627 32
3. NH Ostrava181351339:798 31
4. SBŠ Ostrava201010919:1144 30
5. Krnov1688704:735 24
6. Snakes Ostrava1495666:638 23
7. Nový Jičín18414696:1370 22
8. Fr.-Místek18315447:1392 21
9. Loko Krnov18117467:1396 19

STOLNÍ TENIS

20. kolo: TŽ Třinec B - TJ Odry A 10:5 (36:21), Komorní Lhotka A - TJ Horní Datyně A 3:10 (15:32), MSA Dolní Benešov A - SK Svinov A 4:10 (26:35), Sokol Bobrovníky A - Slávia Orlová A 9:9 (37:31), TJ Bohumín A - Slezan Opava B 3:10 (17:31), Sokol Lískovec A - TJ Nový Jičín A 5:10 (23:34)

19. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm A - MSV Studénka A 5:10 (22:35), Komorní Lhotka A - TJ Odry A 5:10 (26:32), TŽ Třinec B - TJ Horní Datyně A 8:10 (37:35), Sokol Bobrovníky A - SK Svinov A 8:10 (34:39), MSA Dolní Benešov A - Slávia Orlová A 10:2 (31:12), Sokol Lískovec A - Slezan Opava B 6:10 (23:38), TJ Bohumín A - TJ Nový Jičín A 10:8 (38:35)

1. Svinov A191522180:107 66
2. Studénka A181521175:85 65
3. H. Datyně A191441182:108 65
4. Třinec B181413164:86 61
5. D. BenešovA19937159:131 49
6. Opava B18828125:137 44
7. Bohumín A197210127:158 42
8. Odry A197111125:157 41
9. Frenštát p. R. A18657136:148 41
10. Orlová A19478131:161 38
11. Nový Jičín A185211118:151 35
12. Bobrovníky A193412140:174 32
13. Kom. Lhotka A18221498:169 26
14. Lískovec A19211694:182 26

Krajská soutěž mužů, skupina C

18. kolo: Tatra Kopřivnice A - Nervy Čeladná A 10:6 (39:28), Sokol Příbor A - TJ Mořkov A 10:4 (36:18), TJ Nový Jičín B - Ferrum Frýdlant A 10:4 (35:22), Sokol Brušperk B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (30:5), TŽ Třinec C - TJ Horní Datyně B 9:9 (38:35), Slezan Frýdek-Místek A - Orel Paskov A 10:0 (30:6)

17. kolo: Sokol Příbor A - Nervy Čeladná A 10:7 (36:32), Tatra Kopřivnice A - TJ Mořkov A 10:0 (30:9), Sokol Brušperk B - Ferrum Frýdlant A 7:10 (30:30), TJ Nový Jičín B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (32:7), Slezan Frýdek-Místek A - TJ Horní Datyně B10:3 (35:14), TŽ Třinec C - Orel Paskov A 10:4 (34:22)

1. Kopřivnice A171601164:52 65
2. Fr.-Místek A171601164:48 65
3. Třinec C171223150:106 55
4. Čeladná A171016140:115 48
5. Frýdlant A17926137:106 46
6. Nový Jičín B17926129:113 46
7. Brušperk B17719129:127 39
8. Příbor A175210118:144 34
9. H. Datyně B17431095:134 32
10. Paskov A17431098:148 32
11. Mořkov A17201559:160 23
12. Frenštát p. R. B17001740:170 17

Okresní přebor I. třídy

16. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Fulnek A 15:3, TJ Bílovec A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 4:14 (20:46), TJ Mořkov B - TJ Odry B 7:11, TJ Odry C - MSV Studénka B 4:14 (21:43), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tatra Kopřivnice B 10:8 (36:35), TJ Slatina A - TJ Příbor B 6:12

1. Studénka B161411210:78 45
2. Nový Jičín C161411216:72 45
3. Odry B161114165:123 39
4. Frenštát C16835151:137 35
5. Slatina A16655145:143 33
6. Fulnek A16817167:121 33
7. Frenštát D16529126:162 28
8. Kopřivnice B16448125:163 28
9. Odry C166010112:176 28
10. Příbor B165110132:156 27
11. Bílovec A16301381:207 22
12. Mořkov B16211398:190 21

Okresní přebor II. třídy

16. kolo: MSV Studénka C - TJ Frenštát E 12:6 (39:22), TJ Příbor C - TJ Nový Jičín D 5:13 (25:43), Tatra Kopřivnice C - TJ Odry D 14:4 (46:29), TJ Mořkov D - TJ Bílovec C 6:12 (22:43), TJ Nový Jičín E - TJ Mořkov C 1:17, TJ Fulnek B - TJ Bílovec B 9:9

1. Nový Jičín D161501252:36 46
2. Mořkov C161411244:44 45
3. Příbor C161114181:107 39
4. Studénka C16934171:117 37
5. Odry D161015171:117 37
6. Kopřivnice C161006166:122 36
7. Frenštát E16619135:153 29
8. Bílovec B165110112:176 27
9. Nový Jičín E16411191:197 25
10. Bílovec C16401286:202 24
11. Fulnek B16311272:216 23
12. Mořkov D16001647:241 16

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina II (o 7. – 12- místo)

6. kolo: VSK Univerzita Brno - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (18, 17, 19), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – TJ Nový Jičín 3:0 (12, 19, 19), TJ Sokol Nusle B - TJ Sokol Žižkov 1:3 (-18, -14, 23, -12)

1. Nový Jičín65115:511
2. Uh. Hradiště65115:611
3. Žižkov I64213:810
4. Brno63313:99
5. Nusle B6154:157
6. Bedřichov6061:186

Extraliga juniorů, skupina B

27. a 28. kolo: SCM ČVS kadeti - VK DHL Ostrava 3:1 (20, 11, -16, 25) a 3:0 (19, 18, 11), TJ Nový Jičín - TJ Slavia Hradec Králové 3:2 (-24, 26, 21, -19, 12) a 3:1 (-22, 19, 15, 19), Fatra Zlín - TJ Spartak Velké Meziříčí 3:1 (22, 19, -17, 20) a 3:1 (-20, 22, 25, 17), SK UP Olomouc - Volejbal Brno 0:3 (-16, -16, -14) a 0:3 (-17, -12, -20)

1. Brno2626078:14 52
2. Ostrava2617957:35 43
3. Zlín26141257:52 40
4. Vel. Meziříčí26101646:52 36
5. Nový Jičín26101638:58 36
6. Hr. Králové2681836:63 34
7. Olomouc2632319:71 29
8. ČVS kadeti1410433:19 24

Extraliga juniorek, skupina B

27. a 28. kolo: SCM ČVS kadetky – TJ Nový Jičín 3:0 (18, 16, 18) a 3:1 (-20, 15, 17, 14), PVK Přerov Precheza - TJ Sokol Šternberk 3:1 (-14, 23, 24, 21) a 0:3 (-20, -21, -16), TJ Sokol Frýdek-Místek - VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno 1:3 (-21, -25, 19, -22) a 1:3 (-7, -23, 24, -14)

1. Ostrava2620663:30 46
2. Šternberk26141253:44 40
3. Brno26141250:49 40
4. Fr.-Místek26131351:44 39
5. Nový Jičín26131347:48 39
6. Přerov26101637:49 36
7. SCM kadetky1414042:5 28
8. Doming260264:78 26

I. liga juniorů, skupina N

1. a 2. kolo: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - VK DHL Ostrava B 3:2 (14, 30, -16, -18, 13) a 3:1 (25, -17, 22, 23)

1. Ústí n. O.1613343:16 29
2. Kopřivnice1810840:32 28
3. Nivnice189939:35 27
4. Fr.-Místek169737:33 25
5. Rychnov n. K.168829:34 24
6. Ostrava B167929:35 23

I. liga juniorek, skupina N

7. a 8. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - VSC Zlín 0:3 (-19, -17, -21) a 3:1 (-21, 21, 14, 21), TJ Mittal Ostrava B - Doming B 3:0 (12, 13, 22) a 3:0 (17, 17, 13), DaVing Sport Opava - TJ Sokol Jehnice 3:0 (22, 13, 20) a 3:0 (11, 12, 12), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí – TJ DDM Brno 3:1 (-23, 14, 7, 16) a 3:0 (19, 23, 17)

1. Ostrava B2018256:14 38
2. DaVing2014652:32 34
3. Zlín2013745:29 33
4. Frýdlant n. O.2013746:31 33
5. Frenštát p. R.2081229:40 28
6. Jehnice2071327:45 27
7. Brno2051527:52 25
8. Doming B2021816:55 22

Extraliga kadetek, skupina B

27. a 28. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Mittal Ostrava 1:3 (-16, 24, -18, -15) a 2:3 (26, -17, 21, -25, -8), VK KP - SG Ludvíka Daňka Brno - PVK Přerov Precheza 3:0 (8, 10, 11) a 3:0 (10, 18, 11)

1. Ostrava2421367:19 45
2. Brno2421365:19 45
3. Fr.-Místek24131148:456137
4. Jihlava24111338:50 35
5. Olomouc24101442:50 34
6. Přerov2451925:60 29
7. Nový Jičín2432123:65 27

I. liga kadetek, skupina N

7. a 8. kolo: PVK Přerov Precheza B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1:3 (-12, 22, -22, -21) a 1:3 (-20, 12, -23, -17), TJ Sokol Šternberk - Doming 1:3 (-24, 24, -14, -23) a 3:1 (15, 21, -23, 23), VK Prostějov - VK KP - SG L.Daňka Brno B 3:0 (13, 14, 7) a 3:0 (18, 20, 19)

1. Prostějov2018256:12 38
2. Šternberk2015549:25 35
3. Doming2011941:32 31
4. Brno B2091137:41 29
5. Vyškov1810834:34 28
6. Uh. Hradiště2061425:47 26
7. Přerov B2021811:57 22
8. Bílovec1871130:35 21

Krajský přebor I. třídy mužů

25. a 26. kolo: Metylovice - VK Opava B 2:3 (-18, -18, 20, 21, -10) a 0:3 (-29, -16, -23), Nový Jičín A - Morávka 2:3 (-16, 17, -21, 15, -12) a 0:3 (-25, -23, -23), OU Ostrava - VŠB Ostrava 3:2 (19, 15, -16, -22, 9) a 0:3 (-21, -14, -16), AZ Kylešovice - Karviná 3:0 (24, 23, 19) a 3:2 (26, -23, -16, 19, 12), Kopřivnice - D. Benešov 3:0 (16, 18, 20) a 3:0 (23, 16, 14)

1. VŠB-TU Ostrava2623373:25 49
2. Kylešovice2617964:37 43
3. OU Ostrava2617959:39 43
4. Opava B26151154:45 41
5. Morávka26141251:46 40
6. Kopřivnice26131349:47 39
7. Karviná26131346:49 39
8. Nový Jičín A26121450:52 38
9. Metylovice2652124:69 31
10. D. Benešov2612516:77 27

Krajský přebor I. třídy žen

25. a 26. kolo: Orlová - Štramberk 3:0 (22, 12, 13) a 3:0 (17, 12, 20), Odry - Fulnek 3:2 (-19, -16, 12, 23, 6) a 3:1 (-22, 12, 22, 17), Frenštát p. R. - Svinov 3:0 (17, 26, 18) a 3:1 (22, -16, 19, 18), Frýdlant n. O. - Bílovec 2:3 (-17, -19, 22, 10, -10) a 3:1 (-22, 17, 25, 21)

1. Fulnek2620668:34 46
2. Odry2619765:30 45
3. Orlová2617959:44 43
4. Svinov26131352:51 39
5. Vratimov24141050:43 38
6. Frýdlant n. O.26121450:55 38
7. Frenštát p. R.26111550:58 37
8. Bílovec2691748:62 35
9. Kylešovice2481638:58 32
10. Štramberk2652127:72 31

Krajský přebor juniorek, skupina B

15. a 16. kolo: TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 0:3 (-9, -14, -18) a 0:3 (-10, -18, -14), TJ Sokol Mosty u Jablunkova – Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 1:3 (-12, 21, -10, -18) a 0:3 (-12, -18, -11), TJ Pražmo-Raškovice - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-20, -18, -11) a 1:3 (-14, 25, -19, -23)

1. Fr.-Místek B1614243:10 30
2. Kopřivnice1614243:11 30
3. Kunčice p. O.149531:19 23
4. Raškovice1651119:37 21
5. Mosty u Jabl.1441019:31 18
6. Palkovice16016 1:48 16

Krajský přebor kadetů

19. a 20 kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:2 (28, -17, 19, -23, 14) a 1:3 (24, -18, -18, -21)

1. Opava2019159:11 39
2. Kopřivnice2016454:18 36
3. Nový Jičín2011938:30 31
4. Ostrava B189930:27 27
5. Mosty u Jabl.2231911:58 25
6. Fr.-Místek202188:56 20

Krajský přebor kadetek

25. a 26. kolo: TJ Sokol Střítež - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-23, -16, -19) a 3:1 (-21, 16, 22, 22), TJ Pražmo-Raškovice - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (28, 19, 24) a 2:3 (19, 28, -14, -12, -12), TJ Frenštát pod Radhoštěm - VK DHL Ostrava 0:3 (-17, -15, -11) a 0:3 (-8, -16, -22), DTJ Polanka nad Odrou - TJ Krnov 3:0 (14, 17, 17) a 3:0 (17, 18, 21)

1. Ostrava2417758:31 41
2. Polanka n. O.2416859:33 40
3. Frenštát p. R.2416853:35 40
4. Raškovice2216655:31 38
5. Fr.-Místek24141051:43 38
6. Frýdlant n. O.2213947:35 35
7. Střítež2281433:48 30
8. Krnov2442025:61 28
9. Svinov220222:66 22