VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

5.3.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Luděk Švejcar

BASKETBAL

II. liga mužů, skupina C

19. kolo: BK Breda & Weinstein Opava B - TJ Třebíč 95:50 (27:4, 47:20, 71:33), Basketbalové centrum mládeže Ostrava - SK Žabovřesky 89:76, SK UP Olomouc - BCS Husovice 69:55 (20:15, 51:29, 65:40), Slavia Kroměříž - BK Uherský Brod 67:77 (20:19, 40:35, 60:59), Sokol Boskovice – Sportovní basketbalový klub Valašské Meziříčí 70:74 (16:20, 33:27, 55:45)

20. kolo: Basketbalové centrum mládeže Ostrava - TJ Třebíč 107:89 (35:28, 58:44, 77:67), BK Breda & Weinstein Opava B - SK Žabovřesky 88:47 (14:11, 35:26, 70:26), Slavia Kroměříž - BCS Husovice 67:70 (17:19, 34:30, 46:43, 60:60), SK UP Olomouc - BK Uherský Brod 74:66 (23:20, 35:30, 49:51), Sokol Šlapanice - Sportovní basketbalový klub Valašské Meziříčí 67:55 (21:10, 31:31, 55:39)

1. Opava B201731739:1359 37
2. Husovice201281435:1320 32
3. Třebíč191361523:1428 32
4. Žabovřesky201281574:1493 32
5. Val. Meziříčí191361482:1415 32
6. Ostrava2010101594:1577 30
7. Olomouc208121516:1594 28
8. Uh. Brod208121490:1617 28
9. Šlapanice198111338:1289 27
10. Nový Jičín18991435:1502 27
11. Kroměříž203171310:1542 23
12. Boskovice194151323:1623 23

Liga starších dorostenek, skupina B

17. kolo: TJ Šumperk - Sokol Hradec Králové B 47:62 (15:11, 25:25, 36:45), Lokomotiva Krnov - KARA Trutnov B 62:76 (15:18, 23:33, 42:54), Jiskra Kyjov – Sportovní basketbalová škola Ostrava 41:64, SK UP Olomouc - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 54:89, Start Havířov - ŠBK Pelhřimov 111:32 (20:7, 60:11, 85:22)

BK Příbor - ŠBK Pelhřimov 86:50 (33:9, 51:20, 69:30)
Sestava a body Příbora: Rektoříková 20, Bednarská a Pavlačíková 15, Nedomová 9, Koláčková 7, Bzirská a Rečková 6, Cvernová 4, Drtilová 3, Šťastná 1, Richterová a Bencalíková

Ostatní výsledky 18. kola: Lokomotiva Krnov - Sokol Hradec Králové B 56:100 (6:30, 27:53, 48:82), TJ Šumperk - KARA Trutnov B 63:72 (18:18, 36:31, 48:47), SK UP Olomouc - Sportovní basketbalová škola Ostrava 32:67, Jiskra Kyjov - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 44:92

1. Ostrava181621580:978 34
2. Hr. Králové B181621581:993 34
3. Havířov171431505:1030 31
4. Ostrava B181171393:1221 29
5. Pelhřimov188101107:1328 26
6. Příbor17891082:1171 25
7. Kyjov18711970:1118 25
8. Trutnov B187111062:1457 25
9. Tišnov1679970:1047 23
10. Olomouc18414990:1214 22
11. Krnov184141086:1400 22
12. Šumperk18414947:1316 22

Liga kadetů U16, finálová skupina

1. kolo: Sokol Žižkov - BK Basketball Nymburk 67:65, BSK České Budějovice - BC Kolín 74:57 (24:17, 48:28, 60:43), Kondoři Liberec - Start Havířov 86:81 (18:23, 40:40, 61:61), BK Česká Lípa - BC Nový Jičín 75:64 (16:18, 35:39, 55:50)

2. kolo: BC Kolín - Sokol Žižkov 45:75 (8:21, 23:39, 34:53), BSK České Budějovice - BK Basketball Nymburk 105:77 (29:11, 60:40, 81:65), Kondoři Liberec - BC Nový Jičín 101:53 (22:9, 39:26, 63:41), BK Česká Lípa - Start Havířov 71:75 (15:17, 27:40, 42:56)

1. Havířov871724:567 15
2. Č. Budějovice862630:544 14
3. Liberec862649:582 14
4. Žižkov I844510:519 12
5. Česká Lípa835577:584 11
6. Kolín835462:599 11
7. Nový Jičín826527:577 10
8. Nymburk817584:691 9

Oblastní přebor mužů

18. kolo: TBS Sokol Přerov - BC Orlová 93:95, TJ Sokol Karviná - BK Poruba 78:72, TJ Frenštát pod Radhoštěm – BK Breda & Weinstein Opava C 54:66

1. Ostrava B141311088:794 27
2. Poruba13121989:824 25
3. Krnov13103945:871 23
4. Opava C1495969:948 23
5. Karviná1468946:1022 20
6. Frenštát1459834:936 19
7. Hladnov A13581018:965 18
8. Fr.-Místek1358871:843 18
9. Orlová144101092:1201 18
10. Nový Jičín B14410968:1088 18
11. Přerov14212875:1103 16

Oblastní přebor juniorů U18

14. kolo: BK Snakes Ostrava U20 - SK Přerov U20 94:78 a 114:75

1. Příbor262242149:1308 48
2. Snakes282082211:1941 48
3. Olomouc262151927:1374 47
4. Šumperk242131765:1382 45
5. Přerov2815132109:2009 43
6. Nový Jičín2612141946:1717 38
7. Havířov267191701:2171 33
8. Orlová246181478:1882 30
9. Mohelnice264221420:2143 30
10. Fr.-Místek262241324:2103 28

Oblastní přebor žáků U14

14. kolo: TBS Sokol Přerov - BK Breda & Weinstein Opava 67:82 a 48:56, Proton Zlín B – BC Nový Jičín 65:73 a 63:61, BK Snakes Ostrava B – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 77:59 a 79:60

1. Nový Jičín262512256:1167 51
2. Bruntál2414101558:1356 38
3. Snakes B2612141700:1626 38
4. Karviná2414101627:1590 38
5. Orlová2413111936:1635 37
6. Olomouc221391358:1307 35
7. NH Ostrava B201371420:1058 33
8. Přerov265211234:1909 31
9. Zlín B228141138:1748 30
10. Opava246181270:1957 30
11. SBŠ Ostrava227151304:1448 29

Oblastní přebor starších minižáků, skupina C

2. kolo: BK Příbor chlapci - BK Snakes Ostrava A 65:83 a 32:70

1. NH Ostrava A220197:55 4
2. Snakes A220153:97 4
3. Příbor404152:350 4
Oblastní přebor starších minižáků, skupina D
2. kolo: BK Breda & Weinstein Opava - INTEXT Krnov 59:52 a 71:47, BC Nový Jičín – TJ Sokol Karviná 48:43 a 60:43
1. Krnov422219:189 6
2. Opava220130:99 4
3. Nový Jičín220108:86 4
4. Karviná404145:228 4

Oblastní přebor mladších minižáků

6. kolo: INTEXT Krnov chlapci - BK NH Ostrava 34:65 a 28:49, BK Snakes Ostrava – BK Příbor 34:77 a 37:69

1. Příbor201641801:698 36
2. NH Ostrava201551453:860 35
3. Lipník161601547:340 32
4. SBŠ Ostrava201010919:1144 30
5. Krnov18810766:849 26
6. Snakes1697737:784 25
7. Nový Jičín18414696:1370 22
8. Fr.-Místek18315447:1392 21
9. Loko Krnov18117467:1396 19

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

21. kolo: TJ Bohumín A - Sokol Lískovec A 10:4 (32:18), Slezan Opava B - Sokol Bobrovníky A 9:9 (30:42), TJ Nový Jičín A - MSA Dolní Benešov A 10:5 (35:28), SK Svinov A MARA Servis - Komorní Lhotka A Reg. Stonávka 10:5 (35:25), Slávia Orlová A - TŽ Třinec B 5:10 (18:36), TJ Odry A - MSV Studénka A 0:10 (5:30), TJ Horní Datyně A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:6

22. kolo: TJ Nový Jičín A - Sokol Bobrovníky A 9:9 (35:37), Slezan Opava B - MSA Dolní Benešov A 9:9 (37:34), Slávia Orlová A - Komorní Lhotka A Reg. Stonávka 9:9 (35:34), SK Svinov A MARA Servis - TŽ Třinec B 10:6 (35:29), TJ Horní Datyně A - MSV Studénka A 3:10, TJ Odry A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (36:39)

1. Svinov A211722200:118 74
2. Studénka A201721195:88 73
3. H. Datyně A211542195:124 70
4. Třinec B201514180:101 66
5. D. Benešov A21948173:150 52
6. Opava B20848143:155 48
7. Bohumín A208210137:12 46
8. Odry A217212134:176 44
9. Frenštát p. R. A2066815:167 44
10. Orlová A21489145:180 41
11. Nový Jičín A206311137:165 41
12. Bobrovníky A213612158:192 36
13. K. Lhotka202315112:188 29
14. Lískovec A20211798:192 27

Krajská soutěž mužů, skupina C

19. kolo: Nervy Čeladná A - Slezan Frýdek-Místek A 5:10 (22:35), TJ Mořkov A - TŽ Třinec C 8:10 (31:39), TJ Horní Datyně B - Sokol Brušperk B 9:9 (35:38), Orel Paskov A - TJ Nový Jičín B 6:10 (26:33), Ferrum Frýdlant A - Sokol Příbor A 10:3 (34:16), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Tatra Kopřivnice A 0:10 (3:30)

20. kolo: TJ Mořkov A - Slezan Frýdek-Místek A 1:10 (6:32), Nervy Čeladná A - TŽ Třinec C 10:2 (31:16), Orel Paskov A - Sokol Brušperk B 9:9 (38:36), TJ Horní Datyně B - TJ Nový Jičín B 10:3 (34:17), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Sokol Příbor A 4:10 (23:37), Ferrum Frýdlant A - Tatra Kopřivnice A 5:10 (24:35)

1. Kopřivnice A191801184:57 73
2. Fr.-Místek A191801184:54 73
3. Třinec C191324162:124 60
4. Čeladná A191117155:127 53
5. Frýdlant A191027152:119 51
6. Nový Jičín B191027142:129 51
7. Brušperk B19739147:145 43
8. Příbor A196211131:158 39
9. H. Datyně B195410114:146 38
10. Paskov A194411113:167 35
11. Mořkov A19201768:180 25
12. Frenštát p. R. B19001944:190 19

Okresní přebor I. třídy

18. kolo: TJ Nový Jičín C - TJ Frenštát C 12:6 (40:27), TJ Fulnek A - TJ Odry B 13:5 (43:20), TJ Bílovec A - MSV Studénka B 6:12 (22:39), TJ Mořkov B - Tatra Kopřivnice B 9:9, TJ Odry C - TJ Příbor B 5:13 (28:45), TJ Frenštát D - TJ Slatina A 8:10 (34:33)

1. Studénka B181611240:84 51
2. Nový Jičín C181611245:79 51
3. Odry B181215184:140 43
4. Slatina A18756156:168 37
5. Fulnek A17917180:126 36
6. Frenštát C17836157:149 36
7. Kopřivnice B18558147:177 33
8. Frenštát D186210146:178 32
9. Příbor B186111151:173 31
10. Odry C186012122:202 30
11. Bílovec A18301591:233 24
12. Mořkov B182214107:217 24

Okresní přebor II. třídy

18. kolo: MSV Studénka C - TJ Nový Jičín D 4:14 (17:45), TJ Frenštát E - TJ Odry D 8:10 (31:36), TJ Příbor C - TJ Bílovec C 17:1 (53:6), Tatra Kopřivnice C - TJ Mořkov C 10:8 (38:35), TJ Mořkov D - TJ Bílovec B 5:13 (23:42), TJ Nový Jičín E - TJ Fulnek B 17:1 (52:8)

1. Nový Jičín D181701280:44 52
2. Mořkov C181512270:54 49
3. Příbor C181314210:114 45
4. Kopřivnice C181206190:134 42
5. Studénka C181035192:132 41
6. Odry D181116187:137 41
7. Bílovec B186210134:190 32
8. Frenštát E186111147:177 31
9. Nový Jičín E185211117:207 30
10. Bílovec C18401491:233 26
11. Fulnek B18311474:250 25
12. Mořkov D18001852:272 18

VOLEBAL

I. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

8. kolo: VSK Univerzita Brno – TJ Nový Jičín 3:2 (-23, -21, 17, 18,7), TJ Sokol Bedřichov – TJ Sokol Žižkov 2:3 (21, 20, -17, -15, -9), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Sokol Nusle B 3:1 (-22, 20, 20, 21)

1. Nový Jičín86220:8 14
2. Uh. Hradiště86219:10 14
3. Žižkov I86219:11 14
4. Brno85319:12 13
5. Nusle B817 6:21 9
6. Bedřichov8083:24 8

Krajský přebor I. třídy mužů

29. a 30. kolo: Metylovice - VŠB Ostrava 0:3 (-12, -29, -14) a 0:3 (-18, 13, 22), Nový Jičín A - Karviná 3:1 (20, -22, 22, 18) a 0:3 (-23, -23, -19), OU Ostrava - D. Benešov 3:0 (19, 20, 23) a 3:0 (23, 21, 21), Kylešovice - Kopřivnice 1:3 (-21, 19, -17, -20) a 3:0 (24, 25, 22)

1. VŠB-TU Ostrava3026482:28 56
2. OU Ostrava30201070:44 50
3. Kylešovice30191172:45 49
4. Opava B28171160:46 45
5. Karviná30151555:57 45
6. Morávka28161257:47 44
7. Nový Jičín A30141656:59 44
8. Kopřivnice30141653:57 44
9. Metylovice3052525:81 35
10. D. Benešov3022821:87 32

Krajský přebor I. třídy žen

29. a 30. kolo: Fulnek - Štramberk 3:0 (20, 14, 19) a 3:0 (14, 12, 14), Orlová - Svinov 3:0 (14, 19, 13) a 3:0 (21, 21, 10), Odry - Vratimov 3:1 (13, 20, -21, 21) a 3:1 (-13, 6, 26, 18), Frenštát p. R. - Bílovec 3:0 (28, 16, 19) a 3:2 (-21, -22, 21, 21, 11), VK Kylešovice - Frýdlant n. O. 3:2 (14, -21, -19, 20, 9) a 3:1 (-20, 21, 24, 10)

1. Fulnek3023779:37 53
2. Odry3022875:37 52
3. Orlová30201068:49 50
4. Frenštát p. R.30151562:60 45
5. Vratimov30151556:58 45
6. Svinov30141657:61 44
7. Frýdlant n. O.30141659:64 44
8. Bílovec30111956:69 41
9. Kylešovice30111948:71 41
10. Štramberk3052530:84 35

Krajský přebor II. třídy mužů

25. a 26. kolo: Frýdek-Místek - SKV Orlová 2:3 (-18, 19, -23, 12, -12) a 3:2 (17, -10 ,-20, 20, 9), Kozlovice - Břidličná 1:3 (-21, -19, 17, -20) a 3:2 (-24, -17, 16, 20, 13), Vítkov - Pstruží 3:2 (20, 22, -25, -22, 9) a 3:0 (26, 12, 22), Polanka - Frenštát p. R. 3:0 (25, 23, 21) a 3:0 (22, 14, 20), Nový Jičín B - Odry 3:0 (17, 13, 17) a 3:0 (22, 14, 17)

1. Nový Jičín B2621565:23 47
2. Polanka2420467:29 44
3. Vítkov2417760:28 41
4. Krnov2415950:40 39
5. Břidličná24131153:44 37
6. Kozlovice24121244:53 36
7. Frenštát p. R.2491540:54 33
8. Fr.-Místek2471737:60 31
9. Odry2281437:56 30
10. Slavia Orlová2451930:61 29
11. Pstruží2451929:64 29

Krajský přebor juniorek, skupina B

19. a 20. kolo: TJ Sokol Palkovice – Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 0:3 (-13, -10, -6) a 0:3 (-12, -14, -10), TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (25, 17, 21) a 3:2 (-14, 16, 14, -13, 5), TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Pražmo-Raškovice 2:3 (-24, 20, 16, -23, -17) a 2:3 (-21, 29, -21, 27, -10)

1. Kopřivnice2018255:12 38
2. Fr.-Místek B2016451:16 36
3. Kunčice p. O.1811738:27 29
4. Raškovice1981128:41 27
5. Mosty u Jabl.1841423:43 22
6. Palkovice190191:57 19

Krajský přebor kadetek

29. a 30. kolo: TJ Sokol Střítež - TJ Sokol Svinov 3:1 (-23, 9, 12, 10) a 3:0 (17, 22, 9)

1. Frenštát p. R.2617957:39 43
2. Raškovice2418661:33 42
3. Polanka n. O.26161060:39 42
4. Fr.-Místek26161057:44 42
5. Ostrava2417758:31 41
6. Frýdlant n. O.2415953:36 39
7. Střítež26101640:55 36
8. Krnov2652129:65 31
9. Svinov260265:78 26

5.3.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení