VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

2.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Panterky Hranice

BASKETBAL

Liga starších dorostenek, skupina B

SK UP Olomouc - BK Příbor 60:62
Body: Inochovská 19, Svobodová 17, Theimerová 8, Kopecká 5, Holečková 4, Pospíšilová 3, Šlégrová a Melková 2 - Pavlačíková 12, Cvernová 11, Bzirská 10, Rektoříková 9, Rečková 8, Bednarská 7, Drtilová 3, Bencalíková 2, trojky: 6:6, fauly: 17:17, TH: 22/14:24/10

Ostatní výsledky 21. kola: TJ Šumperk – Sportovní basketbalová škola Ostrava 39:75 (16:13, 26:35, 37:51), Lokomotiva Krnov - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 79:89, KARA Trutnov B - SKB Tišnov 70:57 (19:13, 29:26, 51:41), Sokol Hradec Králové B - ŠBK Pelhřimov 80:47 (23:13, 35:28, 53:39), Jiskra Kyjov - Start Havířov 53:82

Jiskra Kyjov - BK Příbor 51:72 (16:5, 26:23, 39:45)
Sestava a body Příbora: Pavlačíková 21, Rečková 17, Bzirská 10, Rektoříková a Nedomová 8, Cvernová 4, Bednarská 3, Drtilová 1, Bencalíková

Ostatní výsledky 22. kola: Lokomotiva Krnov - Sportovní basketbalová škola Ostrava 56:112 (12:35, 26:55, 40:74), TJ Šumperk - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 71:84 (20:14, 39:39, 54:55), Sokol Hradec Králové B - SKB Tišnov 89:54 (31:5, 52:22, 75:37), KARA Trutnov B - ŠBK Pelhřimov 72:55 (9:15, 24:30, 50:40), SK UP Olomouc - Start Havířov 60:81

1. Ostrava222021940:1161 42
2. Havířov221931978:1273 41
3. Hr. Králové B221841856:1252 40
4. Ostrava B221481721:1505 36
5. Příbor2212101414:1437 34
6. Tišnov2210121332:1475 32
7. Trutnov B2210121320:1739 32
8. Pelhřimov229131334:1596 31
9. Kyjov227151169:1405 29
10. Olomouc225171231:1496 27
11. Šumperk224181148:1647 26
12. Krnov224181311:1768 26

Liga kadetů U16, finálová skupina

5. kolo: Sokol Žižkov - BC Kolín 78:56 (18:7, 33:24, 62:37), BK Nymburk - BSK České Budějovice 77:59, BC Nový Jičín - Kondoři Liberec 56:63 (21:20, 35:33, 46:50), Start Havířov - BK Česká Lípa 72:60 (13:15, 31:31, 51:50)

6. kolo: BK Nymburk - Sokol Žižkov 69:84 (17:25, 33:45, 52:62), BC Kolín - BSK České Budějovice 55:52 (11:15, 29:25, 38:36), Start Havířov - Kondoři Liberec 79:65 (24:13, 49:23, 68:43), BC Nový Jičín - BK Česká Lípa 68:78

1. Havířov12111998:798 23
2. Liberec1293943:871 21
3. Č. Budějovice1275864:807 19
4. Žižkov I1275798:763 19
5. Č. Lípa1266869:852 18
6. Kolín1248721:898 16
7. Nový Jičín12210778:861 14
8. Nymburk12210864:985 14

Oblastní přebor mužů

21. kolo: BC Orlová - Den Braven Krnov 77:83, BK Poruba - VŠB Ostrava B 88:79, TJ Gymnázium Hladnov A - BK Opava C 80:75

1. Ostrava B171521328:991 32
2. Poruba151411176:965 29
3. Krnov151231113:1013 27
4. Opava C15961044:1028 24
5. Hladnov A16791247:1190 23
6. Karviná15781029:1085 22
7. Fr.-Místek1468959:924 20
8. Frenštát15510896:1004 20
9. Orlová164121232:1374 20
10. Nový Jičín B164121079:1244 20
11. Přerov162141000:1285 18

Oblastní přebor kadetů U18

13. kolo: BC Orlová - TJ Šumperk 59:110 a 50:69

16. kolo: TJ Šumperk - BK Snakes Ostrava U20 100:63 a 68:57

1. Šumperk302642246:1718 56
2. Snakes3222102486:2201 54
3. Olomouc302372214:1590 53
4. Příbor282442288:1420 52
5. Nový Jičín3016142310:1887 46
6. Přerov U203016142216:2143 46
7. Orlová308221822:2301 38
8. Havířov308221978:2552 38
9. Mohelnice305251679:2464 35
10. Fr.-Místek302281448:2411 32

Oblastní přebor žáků U14

17. kolo: BK Opava - Bruntál 31:96 a 50:87, BC Orlová – Basketbalové centrum mládeže Olomouc 66:95 a 68:76, Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky - Proton Zlín B 55:63 a 44:67, BK Snakes Ostrava B - TBS Sokol Přerov 78:48 a 80:35

1. Nový Jičín302732515:1392 57
2. Olomouc3020101969:1751 50
3. Karviná3020102113:1910 50
4. Orlová3215172420:2286 47
5. Bruntál2816121860:1594 44
6. Snakes B3014161962:1867 44
7. NH Ostrava B241681746:1239 40
8. Zlín B2812161571:2103 40
9. Opava328241717:2598 40
10. Přerov305251387:2262 35
11. SBŠ Ostrava267191491:1749 33

Oblastní přebor starších minižáků, skupina C

2. kolo: BK NH Ostrava A – TJ Start Havířov chlapci 99:16 a 134:6

1. NH Ostrava A880769:161 16
2. Snakes A642334:266 10
3. Havířov624181:432 8
4. Příbor808254:679 8

Oblastní přebor starších minižáků, skupina D

4. kolo: Sokol Karviná - INTEXT Krnov 61:35 a 61:28

1. Karviná1028422:527 12
2. Opava440276:195 8
3. Nový Jičín440198:145 8
4. Krnov624282:311 8

Oblastní přebor mladších minižáků

15. kolo: Lokomotiva Krnov dívky - TJ Lipník nad Bečvou dívky 24:82 a 18:89, BK NH Ostrava - INTEXT Krnov chlapci 51:74 a 78:54, BK Příbor - BK Snakes Ostrava 98:27 a 75:56

1. Příbor262242377:880 48
2. NH Ostrava262061848:1162 46
3. Lipník222201997:456 44
4. SBŠ Ostrava2611151112:1520 37
5. Krnov2411131070:1155 35
6. Snakes20911906:1074 29
7. Fr.-Místek24519702:1766 29
8. Nový Jičín22616841:1628 28
9. Krnov26224714:1926 28

Oblastní přebor starších minižákyň

5. kolo: BK Příbor – TJ Start Havířov 54:49 a 62:57

1. Příbor862367:390 14
2. SBŠ Ostrava642320:213 10
3. Havířov606233:317 6

HÁZENÁ

2. liga mužů (severní Morava)

16. kolo: DTJ Polanka nad Odrou - TJ Lesana Zubří 31:28, TJ Sokol Ostrava - TJ Sokol Trnávka 39:25 (18:9), KH Zbrojovka Vsetín - TJ STM Olomouc 29:31 (13:15), Házená Uničov - TJ Šumperk 23:31 (11:17), TJ Sokol II Prostějov B - TJ Holešov 24:29 (11:14), KH Orel Paskov - SK Velká Bystřice 35:21 (21:11)

1. Ostrava161312482:373 27
2. Šumperk161303497:409 26
3. Olomouc161204459:396 24
4. Paskov161015480:445 21
5. Polanka n. O.161015460:436 21
6. Zubří16817446:423 17
7. Vsetín16727433:434 16
8. Holešov16718410:450 15
9. Trnávka164111409:435 9
10. Uničov164012374:465 8
11. Vel. Bystřice163013396:463 6
12. Prostějov B161015368:485 2

Severomoravská liga mužů

12. kolo: DTJ Polanka B - TJ Nový Jičín 40:13, TJ Veselá B - TJ TŽ Třinec 9:8, TJ Veselá A - TJ Lesana Zubří B 23:15, TJ Sokol Krnov - Baník Havířov 19:35, Sokol Klimkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 16:10, Sokol Krmelín - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 16:16

1. Suchdol13922369:254 20
2. Havířov131003374:263 20
3. Veselá A13913352:269 19
4. Krmelín13832331:249 19
5. Zubří B13913345:302 19
6. Polanka B13814375:320 17
7. Rožnov p. R.13607360:321 12
8. Klimkovice13508287:290 10
9. Třinec13508277:322 10
10. Nový Jičín133010296:353 6
11. Krnov131012288:379 2
12. Veselá B131012135:467 2

Severomoravská liga žen

11. kolo: HC Ostrava -Sokol Ostrava-Zábřeh 26:30, TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - TJ Lesana Zubří 9:12

1. Zábřeh7601207:151 12
2. Zubří7502181:128 10
3. Suchdol7205143:169 4
4. Ostrava7106124:207 2
5. Opava00000:0 0

Družstvo SK P.E.M.A. Opava odhlášeno za soutěže

1. liga staršího dorostu

16. kolo: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 30:27 (17:15), TJ Sokol Ostrava - SKP Frýdek-Místek 26:16 (14:8), Tatran Bohunice - HCB OKD Karviná 19:39 (8:20), HC Zubří - HC Dukla Praha 33:21 (14:9), TJ Jiskra Lázně Třeboň - HBC Jičín 29:27 (17:12), TJ Lokomotiva Plzeň - HK .A.S.A. Město Lovosice 30:24 (17:10)

1. Karviná161501545:377 30
2. Zubří161501515:370 30
3. Dukla161006504:455 20
4. Ostrava171007473:478 20
5. Plzeň16808441:430 16
6. L. Třeboň17809479:479 16
7. N. Veselí16709466:481 14
8. Jičín16709412:430 14
9. M. Lovosice175111435:476 11
10. Kopřivnice175012446:496 10
11. Bohunice165011347:485 10
12. Fr.-Místek162113374:480 5

1. liga mladšího dorostu (Morava)

TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 20:25 (12:9)
Sestava a branky Kopřivnice: Janíček, Žingor - Žižkovský 1, Pavlík, Schafer 4, Karban, Podhráský, Pola 4, Kroča 6, Kahánek 5, Gřes 5, Dostalík, Dobrovodský, Reček. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 16. kola: TJ Sokol Ostrava - SKP Frýdek-Místek 30:33 (17:16), HK Královo Pole - HCB OKD Karviná 12:45 (7:20), HC Zubří - HC Zlín 36:26 (16:11), Sokol II Prostějov - SHC Maloměřice 28:27 (16:12), TJ Tatran Litovel - SK Velká Bystřice 27:26 (12:11)

1. Karviná161600689:315 32
2. Zubří161303532:413 26
3. Zlín161204558:445 24
4. Kopřivnice161204450:414 24
5. Litovel161006487:456 20
6. V. Bystřice16808441:466 16
7. Fr.-Místek166010463:483 12
8. N. Veselí165110412:465 11
9. Ostrava165011408:499 10
10. Kr. Pole164111421:511 9
11. Maloměřice161213403:543 4
12. Prostějov162014371:625 4

Severomoravská liga dorostu

10. kolo: DTJ Polanka B - TJ Nový Jičín 27:15, TJ Cement Hranice B - TJ TŽ Třinec 53:6, KH OREL Paskov - HC Hlučín 30:27, Sokol Klimkovice - Sokol Trnávka 10:16, Sokol Krmelín - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 19:23

1. Polanka B10811266:202 17
2. Hranice B10712310:167 15
3. Hlučín10622278:219 14
4. Rožnov p. R. B10703291:253 14
5. Paskov10613301:247 13
6. Krmelín10505251:237 10
7. Klimkovice10415248:255 9
8. Trnávka10217160:210 5
9. Třinec10109160:319 2
10. Nový Jičín10019182:338 1

Severomoravská liga mladších žaček

10. kolo: Sokol Poruba - Sokol Hrabůvka 29:5, TJ Nový Jičín - HC Hlučín 5:21, HC Ostrava - Sokol Karviná 8:24

1. Karviná9810198:66 17
2. Poruba9711167:60 15
3. Hlučín8602155:64 12
4. Zubří840471:99 8
5. Hrabůvka830563:115 6
6. Nový Jičín910832:155 2
7. Ostrava900957:184 0

STOLNÍ TENIS

Divize mužů

27. kolo: Slávia Orlová A - SK Svinov A MARA Servis 5:10 (27:34), TJ Odry A - Slezan Opava B 10:7 (35:27), TJ Horní Datyně A - TJ Nový Jičín A 10:5 (35:25), MSV Studénka A - Sokol Lískovec A 10:1 (30:4), TJ Frenštát p. R. A - TJ Bohumín A 10:7 (36:28), Komorní Lhotka A Reg. Stonávka - Sokol Bobrovníky A 6:10 (31:37), TŽ Třinec B - MSA Dolní Benešov A 9:9 (35:32)

28. kolo: TJ Horní Datyně A - Slezan Opava B 10:4 (34:19), TJ Odry A - TJ Nový Jičín A 10:8 (37:39), TJ Frenštát p. R. A - Sokol Lískovec A 10:2 (31:15), MSV Studénka A - TJ Bohumín A 10:1 (31:4), TŽ Třinec B - Sokol Bobrovníky A 7:10 (28:41), Komorní Lhotka A Reg. Stonávka - MSA Dolní Benešov A 3:10 (22:33)

1. Studénka A262141253:120 93
2. H. Datyně A262042245:150 90
3. Svinov A261934240:155 86
4. Třinec B261925236:133 85
5. D. Benešov A261169219:181 65
6. Frenštát p. R. A269710204:208 60
7. Opava B269512184:210 58
8. Odry A269314173:220 56
9. Bohumín A269314177:215 56
10. Nový Jičín A268414181:218 54
11. Bobrovníky A267613202:225 53
12. Orlová A265912176:226 50
13. Stonávka264319154:236 41
14. Lískovec A262123105:252 33

Krajská soutěž mužů, skupina C

21. kolo: Nervy Čeladná A - Ferrum Frýdlant A 9:9 (35:32), TJ Mořkov A - TJ Frenštát p. R. B 10:8 (37:36), Sokol Příbor A - TJ Horní Datyně B 10:4 (34:23), Tatra Kopřivnice A - Orel Paskov A 10:3 (32:15), Sokol Brušperk B - Slezan Frýdek-Místek A 1:10 (11:31), TJ Nový Jičín B - TŽ Třinec C 10:4 (32:21)

22. kolo: TJ Mořkov A - Ferrum Frýdlant A 9:9 (34:38), Nervy Čeladná A - TJ Frenštát p. R. 10:3 (34:19), Tatra Kopřivnice A - TJ Horní Datyně B 10:0 (30:8), Sokol Příbor A - Orel Paskov A 10:7 (38:30), TJ Nový Jičín B - Slezan Frýdek-Místek A 3:10 (18:32), Sokol Brušperk B - TŽ Třinec C 1:10 (9:31)

1. Kopřivnice A222101214:61 85
2. Fr.-Místek A222101214:63 85
3. Třinec C221426181:145 66
4. Čeladná A221327184:141 63
5. Frýdlant A221147180:138 59
6. Nový Jičín B221129163:153 57
7. Brušperk B228311159:173 49
8. Příbor A228212152:179 48
9. H. Datyně B226412128:173 44
10. Paskov A224414130:197 38
11. Mořkov A22311889:207 32
12. Frenštát p. R. B22002256:220 22

Okresní přebor I. třídy

21. kolo: TJ Odry C - TJ Nový Jičín C 1:17, TJ Frenštát D - TJ Mořkov B 7:11 (28:36), TJ Slatina A - TJ Bílovec A 8:10, TJ Příbor B - TJ Fulnek A 10:8, Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát C 6:12 (23:41), MSV Studénka B - TJ Odry B 13:5

1. Studénka B211911280:98 60
2. Nový Jičín C211821287:91 59
3. Odry B211218197:181 46
4. Frenštát C211047193:185 45
5. Fulnek A211029217:161 43
6. Slatina A21858183:195 42
7. Příbor B219111187:191 40
8. Frenštát D217311172:206 38
9. Kopřivnice B215511165:213 36
10. Odry C216015138:240 33
11. Bílovec A215016118:260 31
12. Mořkov B214215131:247 31

Okresní přebor II. třídy

21. kolo: TJ Mořkov D - MSV Studénka C 4:14, TJ Nový Jičín E - Tatra Kopřivnice C 13:5, TJ Fulnek B - TJ Příbor C 0:18, TJ Bílovec B - TJ Frenštát E 8:10, TJ Mořkov C - TJ Nový Jičín D 9:9, TJ Bílovec C - TJ Odry D 4:14

1. Nový Jičín D211911317:61 60
2. Mořkov C211722303:75 57
3. Příbor C211515247:131 52
4. Studénka C211245231:147 49
5. Kopřivnice C211407226:152 49
6. Odry D211218211:167 46
7. Nový Jičín E217311157:221 38
8. Frenštát E217113173:205 36
9. Bílovec B216213149:229 35
10. Bílovec C215016105:273 31
11. Fulnek B21411693:285 30
12. Mořkov D21002156:322 21

VOLEJBAL

Krajský přebor II. třídy mužů

33. a 34. kolo: Pstruží - SKV Orlová 3:0 (23, 18, 17) a 3:0 (13, 19, 25), Břidličná - Frenštát p. R. 3:2 (20, -20, 24, -18, 8) a 3:1 (22, 13, -15, 16), Kozlovice - Odry 3:2 (-20, 21, 21, -15, 14) a 1:3 (-13, 23, -20, -29), Vítkov - Nový Jičín B nehlášeno, Polanka n. O. - Krnov 1:3 (-23, 24, -21, -25) a 3:0 (17, 16, 17)

1. Polanka n. O.3023778:39 53
2. Nový Jičín B2823571:24 51
3. Vítkov2821772:30 49
4. Břidličná30181270:51 48
5. Kozlovice30161458:63 46
6. Krnov28171156:47 45
7. Frenštát p. R.32102247:76 41
8. Pstruží3292343:79 41
9. Frýdek-Místek30102048:70 40
10. Odry2891945:72 37
11. Orlová2862233:70 34

Krajský přebor kadetů

27. a 28. kolo: TJ Sokol Frýdek - Místek – TJ Nový Jičín 0:3 (-15, -8, -24) a 1:3 (-23,-19,21,-16), Klub volejbalu Tatra Kopřivnice – VK DHL Ostrava B 3:0 (12, 11, 12) a 3:0 (16, 18, 16)

1. Opava2827183:15 55
2. Kopřivnice2822675:24 50
3. Ostrava B28151349:41 43
4. Nový Jičín28151350:43 43
5. Mosty u Jabl.2832512:76 31
6. Fr.-Místek2822610:80 28

Krajský přebor kadetek

33. a 34. kolo: TJ Sokol Svinov - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-13, -11, -12) a 0:3 (-14, -11, -16), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - VK DHL Ostrava 2:3 (16, -22, -22, 23, -12) a 2:3 (15, -24, 10, -21, -8), TJ Sokol Střítež - TJ Krnov 2:3 (-23, -21, 17, 22, -7) a 2:3 (11, -19, -19, 12, -11), TJ Pražmo-Raškovice - DTJ Polanka nad Odrou 0:3 (-13, -17, -17) a 1:3 (-17, -22, 25, -19)

1. Ostrava3023776:37 53
2. Fr.-Místek32201270:51 52
3. Raškovice30201070:45 50
4. Polanka n. O.30191171:44 49
5. Frýdlant n. O.30191169:43 49
6. Frenštát p. R.30181262:50 48
7. Střítež30102044:67 38
8. Krnov3072335:75 37
9. Svinov300305:90 30
2.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Jakub Janda
8

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

AKTUALIZOVÁNO

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení