BASKETBAL

Oblastní přebor žáků U14

6. kolo: Proton Zlín B – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 46:44 a 56:36

1. Nový Jičín322932670:1476 61
2. Olomouc3222102086:1844 54
3. Karviná3220122204:2035 52
4. Orlová3215172436:2295 47
5. Snakes B3215172062:1985 47
6. Zlín B3215171800:2299 47
7. Bruntál2816121860:1594 44
8. NH Ostrava B2616101830:1394 42
9. Opava328241717:2598 40
10. Přerov327251512:2353 39
11. SBŠ Ostrava307231664:1968 37

Oblastní přebor starších minižáků, skupina D

3. kolo: INTEXT Krnov – BC Nový Jičín 48:46 a 44:41

1. Nový Jičín1064457:415 16
2. Opava862454:367 14
3. Krnov844374:398 12
4. Karviná1028422:527 12

FOTBAL

Severomoravská liga žen

14. kolo: Havířov - Lubina 1:0, Nové Sady - Slovan Ostrava 4:2, Dobratice - Hlučín 0:8, Holešovské holky - Ocmanice 1:0, Přerov - Hodonín 2:1

1. Hlučín14131069:6 40
2. Nové Sady14130149:19 39
3. Lubina1491422:12 28
4. Hodonín1382330:11 26
5. Havířov1371523:28 22
6. Přerov1462618:21 20
7. Hol. holky1460828:26 18
8. Sl. Ostrava14401024:30 12
9. Brno B1340916:33 12
10. Ocmanice1324710:22 10
11. Studenec1212910:40 5
12. Dobratice1411128:59 4

Severomoravská divize žen, skupina A

8. kolo: Stachovice - Vítkovice 2:0

1. Holešov761025:6 19
2. Hlučín B741217:10 13
3. Vítkovice833214:15 12
4. Val. Meziříčí725010:7 11
5. Sl. Ostrava B731319:12 10
6. Stachovice831415:18 10
7. Veřovice711510:22 4
8. Štramberk70168:28 1

VOLEJBAL

Extraliga juniorů IV

III. část na 3. vítězná utkání

3. a 4. kolo: Dukla Liberec - Brno 0:3 (-18, -24, -20), stav série 0:3, Ústí nad Labem - Praha 3:0 (20, 13, 22) a 2:3 (19, -19, 21, -20, -13), stav série 2:2, TJ Nový Jičín - Příbram 3:2 (25, -19, -17, 21, 17) a 0:3 (-22, -23, -23), stav série 1:3, Velké Meziříčí - České Budějovice 3:2 (-14, -17, 21, 24, 4) a 0:3 (-15, -23, -21), stav série 1:3

Extraliga juniorek, skupina IV

III. část na 3. vítězná utkání

3. a 4. kolo: TJ Nový Jičín - Lanškroun 3:1 (-18, 21, 28, 19) a 3:0 (17, 22, 10), stav série 3:1, Madeta - Hlincovka 3:0 (15, 18, 17) a 0:3 (-22, -23, -23), stav série 2:2, Přerov - Uherské Hradiště 3:0 (15, 23, 14), stav série 3:0, Žižkov - Střešovice 0:3 (-18, -22, -23) a 2:3 (-21, 12, -22, 19, -10). stav série 1:3, Děčín - Opava 2:3 (-22, 21, 17, -20, -12), stav série 0:3, Doming - Přímětice 0:3 (-18, -22, -16), stav série 0:3

Extraliga kadetek, skupina IV

Baráž s týmy 1. ligy

3. a 4. kolo: Jihlava - Zlín 3:0 (12, 9, 14), stav série 3:0, 10:00 Olomouc - České Budějovice 3:0 (17, 14, 17), stav série 3:0, Slavia - Rokycany 0:3 (-18, -18, -16) a 1:3 (22, -10, -20, -21), stav série 3:1, Přerov - Havlíčkův Brod 3:0 (11, 15, 10), stav série 3:0, Madeta - Kometa 1:3 (-21, -23, 17, -20) a 3:0 (18, 11, 17), stav série 3:1, TJ Nový Jičín - Ostrava B 3:2 (-15, 18, -17, 22, 9) a 0:3 (-13, -23, -22), stav série 2:2