VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a národní házené.

6.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv

BASKETBAL

Liga mladých mužů U20, skupina B2 (o 5. – 8. místo)

8. kolo: BC Nový Jičín – TJ Jiskra Humpolec 75:53

5. Chrudim 18 11 7 1501:1174 29
6. Humpolec 18 6 12 1183:1503 24
7. Nový Jičín 18 5 13 1361:1428 23
8. Nová Paka 18 0 18 1054:1939 18

Oblastní přebor juniorů U18

18. kolo: Basketbalové centrum mládeže Olomouc – TJ Šumperk 60:50 a 51:54, TJ Start Havířov – SK Přerov U20 88:91 a 82:88, TJ Mez Mohelnice – BC Orlová 77:63 a 81:84

1. Šumperk 36 31 5 2679:2032 67
2. Olomouc 36 26 10 2585:1991 62
3. Snakes 36 26 10 2891:2408 62
4. Příbor 34 27 7 2679:1739 61
5. Přerov U20 36 20 16 2670:2557 56
6. Nový Jičín 34 20 14 2654:2121 54
7. Havířov 36 11 25 2386:2939 47
8. Orlová 36 9 27 2183:2740 45
9. Mohelnice 36 6 30 2057:3013 42
10. Fr.-Místek 36 2 34 1730:2974 38

Oblastní přebor žáků U14

16. kolo: TBS Sokol Přerov – Sportovní basketbalová škola Ostrava dívky 76:68 a 59:57

1. Nový Jičín 36 32 4 2973:1746 68
2. Karviná 36 23 13 2521:2249 59
3. Olomouc 36 23 13 2321:2125 59
4. NH Ostrava B 33 21 12 2405:1779 54
5. Orlová 36 18 18 2737:2561 54
6. Snakes B 34 17 17 2220:2081 51
7. Zlín B 36 15 21 1958:2607 51
8. Bruntál 31 18 13 2092:1712 49
9. Opava 38 10 28 2133:3106 48
10. Přerov 36 11 25 1761:2561 47
11. SBŠ Ostrava 38 7 31 2053:2647 45

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

20. kolo: DTJ Polanka nad Odrou – TJ STM Olomouc 30:26 (16:15), TJ Sokol Trnávka – TJ Šumperk 37:33 (17:16), TJ Lesana Zubří – TJ Holešov 22:20 (10:9), TJ Sokol Ostrava – SK Velká Bystřice 27:16 (17:8), KH Zbrojovka Vsetín – KH Orel Paskov 28:39 (19:17), Házená Uničov – TJ Sokol II Prostějov B 25:22 (11:10)

1. Ostrava 20 16 1 3 587:456 33
2. Šumperk 20 15 0 5 623:533 30
3. Polanka n. O. 20 14 1 5 571:531 29
4. Olomouc 20 13 0 7 555:497 26
5. Paskov 20 12 2 6 596:549 26
6. Zubří 20 10 1 9 545:529 21
7. Vsetín 20 9 2 9 546:558 20
8. Holešov 20 9 1 10 505:539 19
9. Trnávka 20 6 1 13 513:544 13
10. Uničov 20 6 0 14 457:555 12
11. V. Bystřice 20 4 0 16 494:565 8
12. Prostějov B 20 1 1 18 466:602 3

Severomoravská liga mužů

16. kolo: DTJ Polanka nad Odrou B – TJ Lesana Zubří B 33:25, TJ TŽ Třinec – Baník Havířov 19:33, TJ Nový Jičín – TJ Rožnov pod Radhoštěm 21:39, TJ Veselá B – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 13:31, TJ Veselá A – Sokol Krmelín 25:22, TJ Sokol Krnov – Sokol Klimkovice 26:24

1. Havířov 17 14 0 3 522:351 28
2. Suchdol n. O. 17 12 3 2 472:319 27
3. Polanka n. O. B 17 12 1 4 499:408 25
4. Zubří B 17 12 1 4 453:376 25
5. Veselá A 17 11 2 4 464:364 24
6. Krmelín 17 9 3 5 419:341 21
7. Rožnov p. R. 17 9 0 8 490:413 18
9. Klimkovice 17 6 0 11 365:379 12
8. Třinec 17 5 0 12 338:427 10
10. Nový Jičín 17 4 0 13 392:494 8
11. Krnov 17 2 0 15 373:498 4
12. Veselá B 17 1 0 16 190:607 2

Severomoravská liga žen

15. kolo: HC Ostrava – TJ Lesana Zubří 28:31, Sokol Ostrava-Zábřeh – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 24:23

1. Zubří 11 9 0 2 319:218 18
2. Zábřeh 10 7 0 3 270:247 14
3. Ostrava 11 3 0 8 228:318 6
4. Suchdol n. O. 10 2 0 8 212:246 4

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice – HBC Jičín 33:26 (12:16)
Sestava a branky Kopřivnice: Hejduk, Petr – Koudelka 4, Krejčiřík 16, Hodslavský 2, Samek, Škarpich 2, Paseka 4, Schafer, Pavlík, Ulrych 4, Martinásek 1, Kos, Žižkovský. Trenér Petr Paseka

Ostatní výsledky 20. kola: TJ Sokol Nové Veselí – HCB OKD Karviná 24:36 (14:18), SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 21:30 (11:14), TJ Sokol Ostrava – HK .A.S.A. Město Lovosice 33:30 (20:12), Tatran Bohunice – TJ Lokomotiva Plzeň 27:27 (16:15), HC Zubří – TJ Jiskra Lázně Třeboň 32:22 (16:12)

1. Karviná 20 19 0 1 689:471 38
2. Zubří 20 18 1 1 650:470 37
3. Dukla Praha 20 13 0 7 626:552 26
4. Ostrava 21 12 0 9 596:605 24
5. L. Třeboň 21 11 0 10 583:588 22
6. Plzeň 20 9 2 9 553:541 20
7. Jičín 20 9 0 11 537:551 18
8. N. Veselí 20 8 0 12 586:599 16
9. Kopřivnice 21 7 0 14 551:617 14
10. M. Lovosice 21 6 1 14 551:604 13
11. Bohunice 20 5 1 14 451:620 11
12. Fr.-Místek 20 2 1 17 452:607 5

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice – SHC Maloměřice 38:24 (18:13)
Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček – Gřes 4, Podhráský, Dobrovodský 3, Kahánek, Kroča, Pola 10, Dostalík, Pavlík, Schafer. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 20. kola: TJ Sokol Nové Veselí – HCB OKD Karviná 23:40 (11:24), SKP Frýdek-Místek – HC Zlín 38:20 (21:12), TJ Sokol Ostrava – SK Velká Bystřice 34:25 (20:13), HK Královo Pole – TJ Tatran Litovel 28:23 (15:12), HC Zubří – Sokol II Prostějov 49:25 (28:12)

1. Karviná 20 20 0 0 872:410 40
2. Zubří 20 17 0 3 702:509 34
3. Kopřivnice 20 15 0 5 582:541 30
4. Zlín 20 13 0 7 649:560 26
5. Litovel 20 12 0 8 606:571 24
6. V. Bystřice 20 9 0 11 545:598 18
7. Ostrava 20 8 0 12 513:599 16
8. N. Veselí 20 7 1 12 514:576 15
9. Kr. Pole 20 7 1 12 547:624 15
10. Fr.-Místek 20 7 0 13 574:617 14
11. Maloměřice 20 1 2 17 503:696 4
12. Prostějov 20 2 0 18 471:777 4

Severomoravská liga dorostu

14. kolo: HC Hlučín – DTJ Polanka nad Odrou B 24:16, TJ TŽ Třinec – Sokol Trnávka 16:25, TJ Nový Jičín – TJ Rožnov pod Radhoštěm B 14:32, TJ Cement Hranice B – Sokol Krmelín 27:25, KH Orel Paskov – Sokol Klimkovice 38:27

1. Hranice B 14 11 1 2 443:258 23
2. Polanka B 14 10 1 3 371:281 21
3. Hlučín 14 9 2 3 386:294 20
4. Paskov 14 9 1 4 429:347 19
5. Rožnov p. R. B 14 8 0 6 392:362 16
6. Krmelín 14 7 0 7 347:336 14
7. Klimkovice 14 6 1 7 346:366 13
8. Trnávka 14 4 1 9 252:316 9
9. Třinec 14 1 1 12 222:428 3
10. Nový Jičín 14 0 2 12 252:452 2

Severomoravská liga starších žáků, skupina C1

SKP Frýdek-Místek A – KH Kopřivnice A 24:22 (11:11)
Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový – Bukovský 4, Zeman, Fulnek, Karban 1, Zahradník 1, Mikulenka, Zima, Šustala, Tížek 10/3, Fila 1, Žižkovský 1, Reček 4. Trenér Jan Martínek

Zbylý výsledek 5. kola: HC Zubří A – HCB Karviná A 31:31

1. Fr.-Místek A 4 3 1 0 113:96 7
2. Zubří A 4 3 0 1 134:119 6
3. Karviná A 4 2 1 1 131:102 5
4. Kopřivnice A 4 1 0 3 109:109 2
5. Ostrava A 4 0 0 4 90:151 0

Severomoravská liga starších žáků, skupina C2

5. kolo: TJ Cement Hranice – KH Zbrojovka Vsetín 44:22, TJ Rožnov pod Radhoštěm – HCB Karviná B 31:34

1. Karviná B 4 4 0 0 112:103 8
2. Hranice 4 2 0 2 117:88 4
3. Kopřivnice B 4 2 0 2 114:108 4
4. Rožnov p. R. 4 1 0 3 102:115 2
5. Vsetín 4 1 0 3 99:130 2

Severomoravská liga mladších žáků, skupina D1

SKP Frýdek-Místek A – KH Kopřivnice A 29:9 (12:5)
Sestava a branky Kopřivnice: Drápal 3, Antes 2, Bezděk 2, Kubín 1, Bittala 1, Dobečka, Klos, Pavlík, Ovšák, Vraspír, Dostalík. Trenér M. Krpelík

Zbylý výsledek 5. kola: HC Zubří A – HCB Karviná A 22:17

1. Ostrava A 4 4 0 0 114:76 8
2. Karviná A 4 3 0 1 92:75 6
3. Zubří A 4 3 0 1 79:72 6
4. Fr.-Místek A 4 1 0 3 79:77 2
5. Kopřivnice A 4 0 0 4 54:118 0

Severomoravská liga mladších žáků, skupina D3

Sokol Krmelín – KH Kopřivnice B 14:11 (7:4)
Sestava a branky Kopřivnice: Jonák, Petrovič 1, Kabát 5, Hanzelka 1, Přadka 1, Filouš, Kučera, Kovář 1, Lakatoš 2, Šindler, Novotný. Trenéři J. Petrovič a P. Jonák

Ostatní výsledky 5. kola: Sokol Klimkovice – Sokol Ostrava B 23:15, HC Zubří B – TJ Meteor Orlová 28:14

1. Zubří B 5 5 0 0 123:65 10
2. Krmelín 5 4 0 1 111:81 8
3. Kopřivnice B 5 3 0 2 73:50 6
4. Klimkovice 5 2 0 3 84:105 4
5. Orlová 5 1 0 4 75:123 2
6. Ostrava B 5 0 0 5 56:98 0

Severomoravská liga mladších žaček

14. kolo: HC Hlučín – Sokol Karviná 12:20, Sokol Hrabůvka – HC Ostrava 18:9

1. Karviná 11 10 1 0 240:78 21
2. Poruba 11 9 1 1 220:74 19
3. Hlučín 12 8 0 4 222:116 16
4. Zubří 11 5 0 6 112:138 10
5. Hrabůvka 11 5 0 6 97:163 10
6. Nový Jičín 12 1 1 10 52:208 3
7. Ostrava 12 0 1 11 77:243 1

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1.liga žen

14. kolo: SK Studénka – TJ Spoje Praha 11:7 (4:4), TJ Sokol Rokytnice – TJ Spartak Modřany 10:10 (5:4), HK Hlinsko – Sokol Tymákov 23:23 (13:15), Sokol Dobruška – TJ Přeštice 22:21 (12:10), TJ Šroubárna Žatec – SK Rubena Náchod 23:14 (10:5), SK Chomutov – Sokol Krčín 23:19 (15:11)

15. kolo: TJ Sokol Rokytnice – TJ Spoje Praha 22:15 (12:5), SK Studénka – TJ Spartak Modřany 7:10 (3:7), Sokol Dobruška – Sokol Tymákov 24:18 (10:9), HK Hlinsko – TJ Přeštice 16:19 (8:9), TJ Šroubárna Žatec – Sokol Krčín 20:25 (12:10), SK Chomutov – SK Rubena Náchod 19:16 (12:6)

1. Chomutov 15 15 0 0 308:222 30
2. Dobruška 15 11 1 3 318:241 23
3. Krčín 15 10 0 5 307:272 20
4. Rokytnice 15 9 1 5 277:256 19
5. Hlinsko 15 8 2 5 285:261 18
6. Tymákov 15 8 1 6 293:258 17
7. Přeštice 15 7 0 8 258:247 14
8. Žatec 15 6 0 9 278:302 12
9. Modřany 15 4 2 9 145:149 10
10. Praha 15 5 0 10 191:239 10
11. Studénka 15 3 1 11 158:243 7
12. Náchod 15 0 0 15 227:355 0

2. liga mužů, skupina B

14. kolo: SK Veselí nad Moravou – Sokol Krčín B 25:21 (13:8), TJ Sokol Rokytnice – TJ Sokol Podhorní Újezd 23:21 (13:11), Sokol Albrechtičky – NH Opatovice nad Labem 13:14 (8:7), SSK Vítkovice – SK Autonot Jihlava 23:15 (9:6), Ostopovice – TJ Pustějov 18:11 (10:6), Draken Brno – SK Studénka 17:18 (8:8)

15. kolo: TJ Sokol Rokytnice – Sokol Krčín B 27:16 (16:8), SK Veselí nad Moravou – TJ Sokol Podhorní Újezd 23:27 (13:17), SSK Vítkovice – NH Opatovice nad Labem 13:13 (5:6), Sokol Albrechtičky – SK Autonot Jihlava 13:9 (6:5), Ostopovice – SK Studénka 17:12 (9:5), Draken Brno – TJ Pustějov 23:12 (8:6)

1. Vítkovice 15 12 1 2 276:209 25
2. Studénka 15 10 0 5 280:238 20
3. Opatovice n. L. 15 9 2 4 272:247 20
4. Albrechtičky 15 9 0 6 211:203 18
5. Brno 15 8 0 7 257:224 16
6. Rokytnice 15 8 0 7 274:280 16
7. Pod. Újezd 15 7 1 7 300:302 15
8. Krčín B 15 6 0 9 227:276 12
9. Ostopovice 15 5 1 9 252:278 11
10. Jihlava 15 5 0 10 207:232 10
11. Veselí n. M. 15 5 0 10 300:327 10
12. Pustějov 15 3 1 11 257:297 7
6.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

KOPŘIVNIČTÍ HÁZENKÁŘI potvrdili roli favorita a mohou se těšit na osmifinálový los. 

Extraligová Kopřivnice splnila povinnost

Senior taxi. Ilustrační foto.

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

S jídlem roste chuť! Loni ovládli hejtmanství, letos dolní komoru Parlamentu ČR a v příštím roce může bez větších problémů hnutí ANO zaútočit i na třetí triumf v komunálních volbách. A to i v Moravskoslezském kraji, který býval dlouhou dobu baštou ČSSD.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Také tento týden díky vstřícnosti nemocnic v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku se souhlasem jejich rodičů vám přinášíme fotografie nově narozených občánků v našem okrese.

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

/FOTOGALERIE/ Devětatřicetiletý Jakub Janda z Frenštátu pod Radhoštěm byl doposud známý hlavně jako vynikající skokan na lyžích, mimo jiné vítěz světového poháru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT