Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a národní házené.

20.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Karban

BASKETBAL

Liga mladých mužů U20, skupina B2 (o 5. – 8. místo)

11. kolo: TJ Sokol, BC Darren Chrudim - BC Nový Jičín 94:89 (20:23, 48:32, 65:54)
Body: Dosoudil 16, Dvořák 13, Filip a Dopita 12, Truneček 11, Soudek 10, Žinčík 5, Plíhal 4, Popelka, Hromádko a Hlavatý 3, Pražan 2 - Kraus 40, Gregor 15, Matějičný 11, Podhajský 9, Pyžík 8, Malíř 6, trojky: 2:6, fauly: 22:29, TH: 31/18:22/7

12. kolo: Sokol Nová Paka - BC Nový Jičín 77:92 (18:17, 31:45, 56:75)
Body: Šafář 24, Lukeš 22, Šafář 11, Šádeky, Roučka a Kohút 6, Vršťala 2 - Kraus 35, Gregor 19, Mattivi 14, Matějičný 10, Malíř 5, Zapletal 4, Pyžík 3, Podhajský 2, trojky: 13:5, fauly: 22:20, TH: 19/10:19/13

5. Chrudim201371664:1324 33
6. Humpolec207131325:1638 27
7. Nový Jičín206141542:1599 26
8. Nová Paka200201197:2112 20

Oblastní přebor mužů

26. kolo: BK Frýdek-Místek - TBS Sokol Přerov 81:51, BK Poruba – TJ Gymnázium Hladnov A 83:75

1. Ostrava B201731565:1188 37
2. Poruba201731528:1312 37
3. Krnov201731529:1351 37
4. Opava C201281410:1376 32
5. Hladnov A209111595:1525 29
6. Karviná209111356:1450 29
7. Fr.-Místek208121360:1334 28
8. Nový Jičín B207131406:1525 27
9. Frenštát p. R.207131222:1362 27
10. Orlová205151541:1712 25
11. Přerov202181218:1595 22

Oblastní přebor žáků U14

13. kolo: NH Ostrava B - Proton Zlín B 51:59 a 62:54

18. kolo: Slavoj Bruntál - BC Orlová 71:57 a 83:64

22. kolo: Slavoj Bruntál - TBS Sokol Přerov 85:52 a 80:55, BC Nový Jičín - BK Snakes Ostrava B 72:67 a 91:44

1. Nový Jičín383443136:1857 72
2. Karviná3825132660:2354 63
3. Olomouc3823152426:2248 61
4. Orlová4020203049:2838 60
5. Bruntál3722152516:2079 59
6. NH Ostrava B3522132518:1892 57
7. Zlín B3816222071:2720 54
8. Snakes B3617192331:2244 53
9. Přerov4013271991:2831 53
10. Opava4010302256:3297 50
11. SBŠ Ostrava387312053:2647 45

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

22. kolo: DTJ Polanka nad Odrou - TJ Šumperk 34:33, TJ STM Olomouc - TJ Holešov 32:15 (14:7), TJ Sokol Trnávka - SK Velká Bystřice 34:21 (16:10), TJ Lesana Zubří - KH Orel Paskov 28:28 (15:12), TJ Sokol Ostrava - TJ Sokol II Prostějov B 36:30 (14:11), KH Zbrojovka Vsetín - Házená Uničov 34:27 (17:16)

1. Ostrava221813647:509 37
2. Polanka n. O.221615641:594 33
3. Šumperk221606684:594 32
4. Olomouc221408614:540 28
5. Paskov221237647:601 27
6. Zubří221129596:579 24
7. Vsetín2210210607:624 22
8. Holešov2210111553:598 21
9. Trnávka227114574:598 15
10. Uničov226016514:625 12
11. V. Bystřice224018537:622 8
12. Prostějov B222119535:665 5

Severomoravská liga mužů

18. kolo: DTJ Polanka nad OdrouB - Baník Havířov 25:25, TJ Lesana Zubří B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 30:21, TJ TŽ Třinec - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 23:27, TJ Nový Jičín - Sokol Krmelín 29:31, TJ Veselá B - Sokol Klimkovice 11:26, TJ Veselá A - TJ Sokol Krnov 35:17

1. Havířov191513580:391 31
2. Suchdol n. O.191432529:362 31
3. Veselá A191324533:402 28
4. Polanka B191234553:462 27
5. Zubří B191315498:430 27
6. Krmelín191135489:383 25
7. Rožnov p. R.191009542:466 20
9. Klimkovice197012412:424 14
8. Třinec195014384:485 10
10. Nový Jičín194015441:555 8
11. Krnov192116419:562 5
12. Veselá B191018214:672 2

Severomoravská liga žen

1. turnaj: Sokol Ostrava-Zábřeh - HC Ostrava 13:10, TJ Lesana Zubří - Sokol Ostrava-Zábřeh 19:13, HC Ostrava - TJ Lesana Zubří 14:19
Utkání TJ Lesana Zubří - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou, TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - HC Ostrava a Sokol Ostrava-Zábřeh - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou nesehrána, družstvo TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou se nedostavilo k turnaji!!!

1. Zubří141202395:266 24
2. Zábřeh13805311:298 16
3. Ostrava144010274:365 8
4. Suchdol n. O.11209233:284 4

1. liga staršího dorostu

22. kolo: TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha 30:37 (14:16), HCB OKD Karviná - HBC Jičín 25:18 (11:8), Tatran Bohunice - HC Zubří 22:25 (12:15), SKP Frýdek-Místek - HK .A.S.A. Město Lovosice 25:28 (12:14),

1. Karviná222101739:512 42
2. Zubří222011705:510 41
3. Dukla Praha221408686:607 28
4. Ostrava2212010621:641 24
5. Plzeň2210210617:599 22
6. L. Třeboň2211011616:626 22
7. Jičín2210012587:589 20
8. N. Veselí228014634:666 16
9. Kopřivnice228014584:645 16
10. M. Lovosice227114579:629 15
11. Bohunice226115511:678 13
12. Fr.-Místek222119490:667 5

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - TJ Tatran Litovel 36:28 (16:15)
Sestava a branky Kopřivnice: Janíček, Žingor 1, Žižkovský 2, Pavlík 6, Schafer 6, Podhráský 2, Krčmář, Pola 2, Kahánek 5, Gřes 6, Mička 1, Kroča 3, Dobrovodský 1, Dostalík 1. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 22. kola: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zlín 34:21 (15:11), HCB OKD Karviná - SHC Maloměřice 56:15 (29:8), SKP Frýdek-Místek - SK Velká Bystřice 30:26 (17:13), TJ Sokol Ostrava - Sokol II Prostějov 41:20 (22:7), HK Královo Pole - HC Zubří 22:31 (13:16)

1. Karviná222200973:450 44
2. Zubří221903767:551 38
3. Kopřivnice221705646:594 34
4. Litovel221309667:630 26
5. Zlín221309695:639 26
6. Fr.-Místek229013645:667 18
7. V. Bystřice229013596:656 18
8. Ostrava229013577:652 18
9. Kr. Pole228113612:687 17
10. N. Veselí228113568:631 17
11. Maloměřice221219542:793 4
12 Prostějov222020523:861 4

Severomoravská liga dorostu

16. kolo: DTJ Polanka nad Odrou B - Sokol Trnávka 22:25, HC Hlučín - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 35:27, TJ TŽ Třinec - Sokol Krmelín 19:30, TJ Nový Jičín - Sokol Klimkovice 19:30, TJ Cement Hranice B - KH Orel Paskov 31:25

1. Hranice B161312501:308 27
2. Hlučín161123460:347 24
3. Paskov161015489:405 21
4. Polanka B161015420:341 21
5. Rožnov p. R. B16907462:402 18
6. Krmelín16907406:365 18
7. Klimkovice16718401:412 15
8. Trnávka165110303:377 11
9. Třinec161114246:501 3
10. Nový Jičín160214281:511 2

Severomoravská liga starších žáků, skupina C1

7. kolo: SKP Frýdek-Místek A - HC Zubří A 44:27

1. Fr.-Místek A5410157:123 9
2. Zubří A6402197:193 8
3. Karviná A5221154:125 6
4. Kopřivnice A5113132:132 3
5. Ostrava A5005120:187 0

Severomoravská liga starších žáků, skupina C2

7. kolo: TJ Cement Hranice - KH Kopřivnice B 34:30

1. Karviná B5401133:128 8
2. Hranice5302151:118 6
3. Kopřivnice B6303169:163 6
4. Rožnov p. R.5203133:145 4
5. Vsetín5104129:161 2

Severomoravská liga mladších žáků, skupina D1

7. kolo: SKP Frýdek-Místek A - HC Zubří A 20:18

1. Ostrava A5500139:95 10
2. Karviná A5302119:85 6
3. Zubří A6303116:117 6
4. Fr.-Místek A520399:95 4
5. Kopřivnice A500564:145 0

Severomoravská liga mladších žáků, skupina D3

Sokol Klimkovice - KH Kopřivnice B 8:17 (8:4)
Sestava a branky Kopřivnice: Kladiva, Lichnovský, Jonák, Žalmánek 1, Petrovič, Kabát 2, Hanzelka 2, Přadka, Filouš 1, Kovář 1, Lakatoš 9, Šidler, Novotný 1. Trenéři J. Petrovič a P. Jonák

Zbylý výsledek 7. kola: Sokol Krmelín - HC Zubří B 19:17

1. Zubří B7601171:94 12
2. Krmelín7601156:117 12
3. Kopřivnice B7502110:60 10
4. Klimkovice7205111:148 4
5. Orlová610577:143 2
6. Ostrava B600666:129 0

Severomoravská liga mladších žaček

Dohrávka: Sokol Karviná - Sokol Hrabůvka 20:8

1. Karviná121110260:86 23
2. Poruba121011243:80 21
3. Hlučín12804222:116 16
4. Zubří12507118:161 10
5. Hrabůvka12507105:183 10
6. Nový Jičín12111052:208 3
7. Ostrava12011177:243 1

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

17. kolo: TJ Šroubárna Žatec - TJ Spoje Praha 26:21 (14:10), SK Chomutov - TJ Spartak Modřany 21:12 (13:5), Sokol Tymákov - TJ Přeštice 16:12 (10:8), SK Studénka - SK Rubena Náchod 13:14 (7:9), Sokol Krčín - TJ Sokol Rokytnice 26:21 (17:8), Sokol Dobruška - HK Hlinsko 24:17 (11:9)

1. Chomutov171700348:252 34
2. Dobruška171313364:271 27
3. Krčín171205353:302 24
4. Tymákov171016323:282 21
5. Rokytnice171016314:293 21
6. Hlinsko17827313:301 18
7. Přeštice17809292:281 16
8. Žatec177010322:345 14
9. Modřany174211169:184 10
10. Praha175012230:284 10
11. Studénka173113180:277 7
12. Náchod171016254:390 2

2. liga mužů, skupina B

17. kolo: Ostopovice - Sokol Krčín B 18:21 (9:8), Draken Brno - TJ Sokol Podhorní Újezd 24:16 (10:9), NH Opatovice nad Labem - SK Autonot Jihlava 21:15 (9:6), SK Veselí nad Moravou – TJ Pustějov 29:22 (18:15), SK Studénka - TJ Sokol Rokytnice 13:15 (7:5), SSK Vítkovice - Sokol Albrechtičky 12:6 (7:2)

1. Vítkovice171412301:226 29
2. Opatovice n. L.171124319:287 24
3. Studénka171106319:272 22
4. Brno171007295:252 20
5. Albrechtičky171007235:226 20
6. Rokytnice17908300:311 18
7. Podh. Újezd17719341:352 15
8. Krčín B177010260:308 14
9. Veselí n. M.176011348:375 12
10. Jihlava176011236:265 12
11. Ostopovice175111282:313 11
12. Pustějov173113290:339 7
20.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení