VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky fotbalu, házené a národní házené.

27.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Bartoš

Fotbal žen

Moravskoslezská liga žen

20. kolo: 1. DFC Hlučín – Spartak Lubina 4:1, Nové Sady – Hodonín 3:0, Ocmanice – 1. FC Brno B 0:5, Holešovské holky – Přerov 5:0

1. Hlučín 20 19 1 0 99:15 58
2. Nové Sady 20 17 1 2 67:30 52
3. Lubina 20 13 1 6 34:22 40
4. Hodonín 20 12 2 6 45:23 38
5. Přerov 20 9 4 7 28:30 31
6. Havířov 19 9 2 8 37:40 29
7. FC Brno B 20 9 1 10 49:46 28
8. Hol. holky 20 8 1 11 48:39 25
9. Sl. Ostrava 19 5 0 14 38:48 15
10. Ocmanice 20 3 5 12 15:48 14
11. Studenec 19 2 2 15 15:62 8
12. Dobratice 19 1 2 16 11:83 5

Moravskoslezská divize žen, skupina A

13. kolo: Kotouč Štramberk – Valašské Meziříčí 0:2

14. kolo: 1. DFC Hlučín B – Slavia Stachovice 3:2

1. Holešov 13 11 2 0 49:10 35
2. Hlučín B 14 7 4 3 42:23 25
3. Vítkovice 13 6 3 4 25:27 21
4. Val. Meziříčí 13 4 8 1 18:14 20
5. Sl. Ostrava B 13 5 3 5 27:26 18
6. Stachovice 14 5 3 6 25:26 18
7. Veřovice 13 2 2 9 14:35 8
8. Štramberk 13 0 1 12 11:50 1

Házená

2. liga mužů, skupina severní Morava

Dohrávka 20. kola: TJ Lesana Zubří – TJ Holešov 22:20 (10:9)

1. Ostrava 22 18 1 3 647:509 37
2. Polanka n. O. 22 16 1 5 641:594 33
3. Šumperk 22 16 0 6 684:594 32
4. Olomouc 22 14 0 8 614:540 28
5. Paskov 22 12 3 7 647:601 27
6. Zubří 22 11 2 9 596:579 24
7. Vsetín 22 10 2 10 607:624 22
8. Holešov 22 10 1 11 553:598 21
9. Trnávka 22 7 1 14 574:598 15
10. Uničov 22 6 0 16 514:625 12
11. V. Bystřice 22 4 0 18 537:622 8
12. Prostějov B 22 2 1 19 535:665 5

Severomoravská liga mužů

19. kolo: TJ Veselá A – DTJ Polanka nad Odrou B 38:24, TJ Sokol Krnov – TJ Veselá B 37:19, Sokol Klimkovice – TJ Nový Jičín 24:23, Sokol Krmelín – TJ TŽ Třinec 31:11, TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Lesana Zubří B 31:19, TJ Rožnov pod Radhoštěm – Baník Havířov 27:31

1. Havířov 20 16 1 3 611:418 33
2. Suchdol n. O. 20 15 3 2 560:381 33
3. Veselá A 20 14 2 4 571:426 30
4. Krmelín 20 12 3 5 520:394 27
5. Polanka n. O. B 20 12 3 5 577:500 27
6. Zubří B 20 13 1 6 517:461 27
7. Rožnov p. R. 20 10 0 10 569:497 20
9. Klimkovice 20 8 0 12 436:447 16
8. Třinec 20 5 0 15 395:516 10
10. Nový Jičín 20 4 0 16 464:579 8
11. Krnov 20 3 1 16 456:581 7
12. Veselá B 20 1 0 19 233:709 2

Severomoravská liga žen

18. kolo: TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – HC Ostrava 18:24

1. Zubří 15 13 0 2 405:266 26
2. Zábřeh 14 9 0 5 321:298 18
3. Ostrava 16 6 0 10 308:383 12
4. Suchdol n. O. 15 2 0 13 251:338 4

1. liga staršího dorostu

Dohrávka 22. kola: TJ Sokol Ostrava – TJ Jiskra Lázně Třeboň 24:25 (9:11)

1. Karviná 22 21 0 1 739:512 42
2. Zubří 22 20 1 1 705:510 41
3. Dukla Praha 22 14 0 8 686:607 28
4. Ostrava 22 12 0 10 621:641 24
5. Plzeň 22 10 2 10 617:599 22
6. L. Třeboň 22 11 0 11 616:626 22
7. Jičín 22 10 0 12 587:589 20
8. N. Veselí 22 8 0 14 634:666 16
9. Kopřivnice 22 8 0 14 584:645 16
10. M. Lovosice 22 7 1 14 579:629 15
11. Bohunice 22 6 1 15 511:678 13
12. Fr.-Místek 22 2 1 19 490:667 5

Severomoravská liga dorostu

17. kolo: TJ Cement Hranice B – DTJ Polanka nad Odrou B 37:21, KH Orel Paskov – TJ Nový Jičín 41:16, Sokol Krmelín – HC Hlučín 34:29, TJ Rožnov pod Radhoštěm B – Sokol Trnávka 38:15

Předehrávka 18. kola: Sokol Trnávka – Sokol Krmelín 19:26

1. Hranice B 17 14 1 2 538:329 29
2. Hlučín 17 11 2 4 489:381 24
3. Paskov 17 11 1 5 530:421 23
4. Krmelín 18 11 0 7 466:413 22
5. Polanka n. O. B 17 10 1 6 441:378 21
6. Rožnov p. R. B 17 10 0 7 500:417 20
7. Klimkovice 16 7 1 8 401:412 15
8. Trnávka 18 5 1 12 337:441 11
9. Třinec 16 1 1 14 246:501 3
10. Nový Jičín 17 0 2 15 297:552 2

Severomoravská liga mladších žaček

1. turnaj: Sokol Karviná – HC Hlučín 18:10, Sokol Karviná – Sokol Poruba 16:29, Sokol Poruba – HC Hlučín 18:8, TJ Lesana Zubří – TJ Nový Jičín 10:1, TJ Nový Jičín – HC Ostrava 11:10, TJ Lesana Zubří – HC Ostrava 18:5

1. Poruba 14 12 1 1 290:104 25
2. Karviná 14 12 1 1 294:125 25
3. Hlučín 14 8 0 6 240:152 16
4. Zubří 14 7 0 7 146:167 14
5. Hrabůvka 12 5 0 7 105:183 10
6. Nový Jičín 14 2 1 11 64:228 5
7. Ostrava 14 0 1 13 92:272 1

Národní házená

1. liga žen

2. kolo: TJ Spoje Praha – HK Hlinsko 14:14 (9:7), TJ Spoje Modřany – Sokol Dobruška 7:15 (2:5), Sokol Tymákov – SK Rubena Náchod 28:12 (13:6), TJ Přeštice – Sokol Krčín 27:26 (14:10), SK Studénka – TJ Šroubárna Žatec 12:19 (5:7), TJ Sokol Rokytnice – SK Chomutov 21:26 (8:13)

1. Chomutov 19 19 0 0 399:287 38
2. Dobruška 19 15 1 3 401:295 31
3. Tymákov 19 12 1 6 366:303 25
4. Krčín 19 12 0 7 388:344 24
5. Rokytnice 19 11 1 7 357:336 23
6. Hlinsko 19 9 3 7 343:329 21
7. Přeštice 19 10 0 9 344:331 20
8. Žatec 19 8 0 11 358:379 16
9. Praha 19 5 1 13 261:320 11
10. Modřany 19 4 2 13 190:215 10
11. Studénka 19 3 1 15 206:321 7
12. Náchod 19 1 0 18 290:443 2

2. liga mužů, skupina B

18. kolo: Sokol Krčín B – Sokol Albrechtičky 17:6 (6:7), TJ Sokol Podhorní Újezd – SSK Vítkovice 17:13 (7:5), NH Opatovice nad Labem – Pustějov 22:22 (9:11), SK Autonot Jihlava – SK Studénka 14:14 (7:7), SK Veselí nad Moravou – TJ Sokol Ostopovice 17:14 (9:6), TJ Sokol Rokytnice – Draken Brno 18:15 (9:8)

19. kolo: TJ Sokol Podhorní Újezd – Sokol Albrechtičky 18:12 (12:5), Sokol Krčín B – SSK Vítkovice 13:19 (8:8), SK Autonot Jihlava – Pustějov 18:11 (11:5), NH Opatovice nad Labem – SK Studénka 14:12 (6:5), TJ Sokol Rokytnice – TJ Sokol Ostopovice 20:13 (11:8), SK Veselí nad Moravou – Draken Brno 15:13 (10:5)

1. Vítkovice 19 15 1 3 333:256 31
2. Opatovice n. L. 19 12 3 4 355:321 27
3. Studénka 19 11 1 7 345:300 23
4. Rokytnice 19 11 0 8 338:339 22
5. Brno 19 10 0 9 323:285 20
6. Albrechtičky 19 10 0 9 263:261 20
7. Pod. Újezd 19 9 1 9 376:377 19
8. Veselí n. M. 19 8 0 11 380:402 16
9. Krčín B 19 8 0 11 290:343 16
10. Jihlava 19 7 1 11 268:290 15
11. Ostopovice 19 5 1 13 309:350 11
12. Pustějov 19 3 2 14 323:379 8
27.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení