Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, národní házené, stolního tenisu a volejbalu.

1.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

Basketbal

2. liga žen, skupina B

1. kolo: Lokomotiva Krnov – SK UP Olomouc B 85:61 (24:14, 37:32, 63:49), BC Orlová – Univerzita Brno 75:61, BK Příbor – Valosun Brno B 57:56 (16:14, 30:33, 49:47), BK Pliska Studánka Pardubice B – BK Brandýs nad Labem 66:72 (14:20, 37:37, 51:43)
2. kolo: BC Orlová – Valosun Brno B 57:71, BK Příbor – Univerzita Brno 61:51 (20:14, 41:24, 50:35), BK Pliska Studánka Pardubice B – BK DE Prosek 85:62 (24:15, 49:25, 64:48)

1. Příbor 2 2 0 118:107 4
2. Pardubice B 2 1 1 151:134 3
3. Orlová 2 1 1 132:132 3
4. Valosun Brno B 2 1 1 127:114 3
5. Univ. Brno 2 0 2 112:136 2
6. Krnov 1 1 0 85:61 2
7. Brandýs n. L. 1 1 0 72:66 2
8. Prosek 1 0 1 62:85 1
9. Olomouc B 1 0 1 61:85 1

Liga juniorů U 18, skupina B

1. kolo: Sokol Karviná – BK Ekotempo Krnov 104:48 (23:12, 51:22, 85:34), Sokol Šlapanice – Basketbal Svitavy 97:54 (34:13, 56:29, 79:44), Valašské Meziříčí – Sokol Hradec Králové 67:65 (14:18, 32:37, 48:58), BC Kolín – NH Ostrava 78:65 (12:19, 27:36, 55:50), AŠ Mladá Boleslav – BC Nový Jičín 89:74 (29:18, 51:32, 70:43)

2. kolo: Sokol Šlapanice – Sokol Hradec Králové 70:74 (22:19, 45:30, 54:57), Valašské Meziříčí – Basketbal Svitavy 61:47 (19:13, 36:22, 44:31), BC Kolín – BC Nový Jičín 59:65 (17:22, 33:34, 50:45), AŠ Mladá Boleslav – NH Ostrava 120:71 (28:18, 52:43, 84:57)

1. Ml. Boleslav 2 2 0 209:145 4
2. Valaš. Meziříčí 2 2 0 128:112 4
3. Šlapanice 2 1 1 167:128 3
4. Hr. Králové 2 2 1 1 139:137 3
5. Nový Jičín 2 1 1 139:148 3
6. Kolín 2 1 1 137:130 3
7. Ostrava 2 0 2 136:198 2
8. Karviná 1 1 0 104:48 2
9. Svitavy 2 0 2 101:158 2
10. Krnov 1 0 1 48:104 1

Liga kadetů U 16, skupina B

1. kolo: BC Kolín – BK Nymburk 40:126 (13:25, 23:58, 34:86), BC Nový Jičín – Gymnázium Hladnov 106:41 (25:7, 56:23, 86:31), BK BCM Prostějov – Sokol Hradec Králové 2 71:48 (15:17, 39:31, 59:39), Slavia MBA Kroměříž – TJ Žďár nad Sázavou 56:81 (17:19, 24:38, 45:60)
2. kolo: Gymnázium Hladnov – Sokol Karviná 66:70 (14:19, 26:41, 48:53), BC Nový Jičín – Snakes Ostrava 80:54 (23:12, 43:27, 70:42), TJ Žďár nad Sázavou – BK BCM Prostějov 26:81 (5:19, 11:44, 20:59), Slavia MBA Kroměříž – Sokol Hradec Králové 2 63:85 (12:22, 29:40, 44:62)

1. Nový Jičín 2 2 0 186:95 4
2. Prostějov 2 2 0 152:74 4
3. Hr. Králové 2 2 1 1 133:134 3
4. Žďár n. S. 2 1 1 107:137 3
5. Nymburk 1 1 0 126:40 2
6. Kroměříž 2 0 2 119:166 2
7. Hladnov 2 0 2 107:176 2
8. Karviná 1 1 0 70:66 2
9. Ostrava 1 0 1 54:80 1
10. Kolín 1 0 1 40:126 1

Oblastní přebor mužů

1. kolo: BK Frýdek-Místek – BC Orlová A 77:60, TJ Gymnázium Hladnov A – TBS Sokol Přerov 78:56, TJ Frenštát pod Radhoštěm – Poski Ostrava A 74:66

1. Hladnov A 1 1 0 78:56 2
2. Fr.-Místek 1 1 0 77:60 2
3. Frenštát 1 1 0 74:66 2
4. Ostrava A 1 0 1 66:74 1
5. Orlová A 1 0 1 60:77 1
6. Přerov 1 0 1 56:78 1

Házená

2. liga mužů, skupina severní Morava

4. kolo: Havířov – L. Zubří A 31:34, Olomouc – Holešov 29:26, Paskov A – V. Bystřice 37:20, Uničov A – Vsetín 32:34, Šumperk – Trnávka 34:29, Zubří jun. – Polanka A 26:30

1. Vsetín 4 4 0 0 115:106 8
2. Zubří jun. 4 3 0 1 141:111 6
3. Šumperk 4 3 0 1 140:124 6
4. Polanka 4 3 0 1 126:119 6
5. Olomouc 4 3 0 1 102:94 6
6. Holešov 4 2 0 2 113:98 4
7. Paskov 4 2 0 2 111:98 4
8. L. Zubří 4 2 0 2 118:123 4
9. Trnávka 4 1 0 3 102:105 2
10. Havířov 4 1 0 3 107:140 2
11. Uničov 4 0 0 4 111:134 0
12. V. Bystřice 4 0 0 4 83:117 0

Liga staršího dorostu

4. kolo: N. Veselí – Kopřivnice 30:28, Ostrava – Loko Plzeň 30:36, Třeboň – Jičín 15:24, Bohunice – Vsetín 40:18, Karviná – Lovosice 40:12, Zubří – Dukla 33:31

1. Karviná 4 4 0 0 144:83 8
2. Jičín 4 4 0 0 119:81 8
3. N. Veselí 4 3 0 1 95:93 6
4. Plzeň 4 2 0 2 130:122 4
5. Dukla 4 2 0 2 115:120 4
6. Ostrava 4 2 0 2 139:125 4
7. Třeboň 4 2 0 2 98:93 4
8. Lovosice 4 1 0 3 91:129 2
9. Bohunice 3 1 0 2 92:73 2
10. Kopřivnice 4 1 0 3 101:109 2
11. Zubří 3 1 0 2 56:75 2
12. Vsetín 4 0 0 4 81:158 0

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

2. kolo: N. Veselí – Kopřivnice 22:29, Ostrava – Brno 31:21, Zlín – V. Bystřice 24:24, Frýdek-Místek – Hranice 32:26, Karviná – Maloměřice 52:17, Zubří – Prostějov 50:17

1. Karviná 4 4 0 0 185:87 8
2. Kopřivnice 4 4 0 0 137:86 8
3. Zubří 4 3 0 1 157:95 6
4. Fr.-Místek 4 3 0 1 132:98 6
5. Zlín 4 2 1 1 102:97 5
6. V. Bystřice 4 2 1 1 98:99 5
7. Hranice 4 2 0 2 110:109 4
8. Ostrava 4 2 0 2 111:102 4
9. N. Veselí 4 1 0 3 82:128 2
10. Brno 4 0 0 4 72:127 0
11. Maloměřice 4 0 0 4 92:153 0
12. Prostějov 4 0 0 4 73:170 0

Severomoravská liga mužů

4. kolo: Krmelín – L. Zubří B 27:13, Hlučín – Veselá B 30:14, Paskov B – Veselá A 13:25, TJ Nový Jičín – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 26:29, Rožnov pod Radhoštěm – Krnov 41:34, Klimkovice – Polanka B 22:23

13. kolo: Veselá A – Krmelín 27:19, L. Zubří B – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 16:23, Hlučín – Krnov 20:19, Paskov B – Polanka B 23:23, Třinec – Klimkovice 22:28, TJ Nový Jičín – Rožnov pod Radhoštěm 28:29

1. Veselá A 5 5 0 0 150:83 10
2. Suchdol n. O 5 5 0 0 139:88 10
3. Krmelín 5 4 0 1 141:90 8
4. Polanka B 5 3 1 1 123:100 7
5. Klimkovice 5 3 0 2 114:106 6
6. Rožnov p. R 5 2 0 3 131:148 4
7. Nový Jičín 5 2 0 3 115:119 4
8. Hlučín 4 2 0 2 78:85 4
9. Paskov B 4 1 1 2 83:98 3
10. L. Zubří B 4 1 0 3 69:86 2
11. Třinec 4 1 0 3 80:117 2
12. Krnov 5 0 0 5 125:141 0
13. Veselá B 4 0 0 4 44:131 0

Severomoravská liga dorostu

4. kolo: Rožnov pod Radhoštěm – Sokol Trnávka 36:28, Klimkovice – TJ Nový Jičín 35:16

1. Rožnov p. R. 4 4 0 0 146:103 8
2. Klimkovice 3 2 0 1 84:74 4
3. Krmelín 3 1 0 2 71:76 2
4. Trnávka 3 1 0 2 76:83 2
5. Nový Jičín 3 0 0 3 59:100 0

Severomoravská liga starších žáků – třída I

4. kolo: Kopřivnice A – Karviná A 20:26, Frýdek-Místek A – Zubří A 31:19, Ostrava A – Polanka 38:10

8. kolo: Kopřivnice A – Rožnov pod Radhoštěm 34:14, Frýdek-Místek A – Ostrava A 22:27, Karviná A – Polanka 46:10

1. Karviná 4 4 0 0 146:59 8
2. Kopřivnice 5 4 0 1 142:88 8
3. F.-Místek 4 3 0 1 112:76 6
4. Ostrava 5 2 1 2 111:109 5
5. Rožnov p. R. 4 1 1 2 80:96 3
6. Zubří 3 0 0 3 55:93 0
7. Polanka 5 0 0 5 59:184 0

Severomoravská liga starších žáků – třída II

4. kolo: Kopřivnice B – Karviná B 21:30, Frýdek-Místek B – Zubří B 36:25, Ostrava B – Hranice 43:28

8. kolo: Frýdek-Místek B – Ostrava B 27:29, Karviná B – Hranice 44:23, Zubří B – Vsetín 30:23

1. Karviná 5 5 0 0 157:119 10
2. Ostrava 4 4 0 0 134:100 8
3. Vsetín 4 2 0 2 99:103 4
4. F.-Místek 5 2 0 3 134:123 4
5. Zubří 5 2 0 3 127:137 4
6. Kopřivnice 3 0 0 3 67:87 0
7. Hranice 4 0 0 4 91:140 0

Severomoravská liga mladších žáků – třída I

4. kolo: Kopřivnice A – Karviná A 15:12, Frýdek-Místek A – Zubří A 23:14, Ostrava A – Polanka 13:17

8. kolo: Kopřivnice A – Rožnov A 15:11, Frýdek-Místek A – Ostrava A 18:2, Karviná A – Polanka 14:10

1. Fr.-Místek A 4 4 0 0 66:22 8
2. Kopřivnice A 5 3 0 2 57:58 6
3. Karviná A 4 2 0 2 51:51 4
4. Zubří A 3 2 0 1 47:42 4
5. Polanka 5 2 0 3 62:69 4
6. Rožnov A 4 1 0 3 53:58 2
7. Ostrava A 5 1 0 4 36:72 2

Severomoravská liga mladších žáků – třída II

4. kolo: Ostrava B – Orlová 24:11, Paskov – Karviná B 13:14, Frýdek-Místek B – Zubří B 6:18, Rožnov B – Vsetín 5:22, Klimkovice – Hranice 23:16

1. Vsetín 4 4 0 0 83:30 8
2. Klimkovice 4 4 0 0 95:51 8
3. Ostrava B 4 3 0 1 83:63 6
4. Hranice 4 3 0 1 86:37 6
5. Zubří B 4 3 0 1 80:62 6
6. Karviná B 4 2 0 2 56:63 4
7. Kopřivnice B 3 1 1 1 38:37 3
8. Orlová 4 1 1 2 41:53 3
9. Rožnov B 4 1 0 3 37:83 2
10. Krmelín 3 0 0 3 22:49 0
11. Paskov 4 0 0 4 48:94 0
12. Fr.-Místek B 4 0 0 4 26:73 0

Národní házená

1. liga žen

2. kolo: SK Studénka – TJ Spoje Praha 22:10 (13:6), HK Hlinsko – TJ Sokol Rokytnice 19:20 (10:9), Sokol Dobruška – Sokol Krčín 28:18 (14:8), TJ Božkov – Sokol Tymákov 6:19 (3:7), TJ Přeštice – TJ Spoje Modřany 15:12 (10:1), TJ Šroubárna Žatec – SK Chomutov 18:20 (8:10)

1. Přeštice 6 6 0 0 100:74 12
2. Dobruška 5 5 0 0 125:79 10
3. Tymákov 6 4 1 1 110:85 9
4. Chomutov 6 3 1 2 120:102 7
5. Studénka 6 3 0 3 91:90 6
6. Krčín 6 3 0 3 129:135 6
7. Rokytnice 6 3 0 3 83:93 6
8. Hlinsko 6 2 0 4 115:124 4
9. Žatec 6 2 0 4 109:119 4
10. Modřany 6 2 0 4 55:69 4
11. Božkov 6 1 0 5 62:104 2
12. Praha 5 0 0 5 62:87 0

2. liga mužů, skupina B

6. kolo: Draken Brno – SK Studénka 20:19 (9:10), SK Veselí na Moravě – TJ Sokol Rokytnice 16:20 (9:8), Sokol Albrechtičky – TJ Sokol Osek nad Bečvou 29:17 (12:10), Sokol Krčín B – KNH MS Brno 21:22 (9:13), TJ Sokol Ostopovice – TJ Sokol Podhorní Újezd 22:16 (11:9), SK Autonot Jihlava – NH Opatovice nad Labem 17:21 (7:13)

1. Opatovice n. L. 6 5 1 0 127:109 11
2. Rokytnice 6 4 0 2 136:110 8
3. Studénka 6 4 0 2 117:103 8
4. Veselí n. M. 6 3 1 2 114:116 7
5. Ostopovice 6 3 0 3 126:107 6
6. Pod. Újezd 6 3 0 3 127:126 6
7. KNH Brno 6 3 0 3 119:126 6
8. Albrechtičky 6 2 1 3 103:101 5
9. Jihlava 6 2 0 4 107:111 4
10. Krčín B 6 2 0 4 104:109 4
11. Brno 6 2 0 4 98:115 4
12. Osek n. B. 6 1 1 4 103:148 3

Stolní tenis

Okresní přebor I. třídy

2. kolo: TJ Slatina A – TJ Frenštát C 9:9, TJ Fulnek A – TJ Mořkov B 17:1 (51:16), Tatra Kopřivnice B – TJ Mořkov A 6:12, TJ Frenštát D – TJ Nový Jičín D 11:7 (39:31), TJ Mořkov C – TJ Příbor B 0:18 (1:54), TJ Frenštát B – TJ Odry B 10:8 (40:33)

1. Fulnek A 2 2 0 0 30:6 6
2. Příbor B 2 2 0 0 29:7 6
3. Frenštát B 2 2 0 0 20:16 6
4. Frenštát C 2 1 1 0 24:12 5
5. Odry B 2 1 0 1 25:11 4
6. Frenštát D 2 1 0 1 18:18 4
7. Mořkov A 2 1 0 1 17:19 4
8. Kopřivnice B 2 1 0 1 16:20 4
9. Slatina A 2 0 1 1 17:19 3
10. Nový Jičín D 2 0 0 2 15:21 2
11. Mořkov B 2 0 0 2 4:32 2
12. Mořkov C 2 0 0 2 1:35 2

Okresní přebor I. třídy

2. kolo: TJ Odry C – TJ Bílovec A 16:2 (51:15), TJ Příbor C – MSV Studénka C 6:12, MSV Studénka D – TJ Frenštát E 14:4 (45:20)

1. Studénka D 2 2 0 0 30:6 6
2. Odry C 2 1 1 0 25:11 5
3. Studénka C 2 1 1 0 21:15 5
4. Příbor C 2 1 0 1 18:18 4
5. Nový Jičín E 1 1 0 0 12:6 3
6. Frenštát E 2 0 0 2 10:26 2
7. Odry D 1 0 0 1 6:12 1
8. Fulnek B 1 0 0 1 2:16 1
9. Bílovec A 1 0 0 1 2:16 1

Volejbal

Extraliga juniorů, skupina B

1. a 2. kolo: ČZU Praha B – Hradec Králové 2:3 a 3:0, TJ Nový Jičín – Ostrava 0:3 (-14, –21, –17) a 2:3 (-19, –22, 23, 21, –8), Vysočina – Zlín 3:1 a 3:1

1. Ostrava 2 2 0 0 6:2 4
2. Vysočina 2 2 0 0 6:2 4
3. Praha B 2 1 1 0 5:3 3
4. Hr. Králové 2 1 1 0 3:5 3
5. Zlín 2 0 2 0 2:6 2
6. Nový Jičín 2 0 2 0 2:6 2

Autor: Jan Kešelák

1.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ivo Vondrák.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Vizualizace.
4

Nový Jičín se konečně dočká nových bytů

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.  

Chystáte se ve středu ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

Celkem 160 praktických lékařů pro dospělé ordinuje v okrese Ostrava. Pokud se ke svému praktikovi vydáte zítra (ve středu 18. října), budete mít smůlu. Bude mít zavřeno. Praktičtí lékaři totiž budou stávkovat.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Druholigoví hokejisté Kopřivnice padli ve Valašském Meziříčí v prodloužení a už ve středu v 18 hodin hostí rozjetý Nový Jičín.  

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení