Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, národní házené, stolního tenisu a volejbalu.

8.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto. Foto: Zdeněk Píša

BASKETBAL

Liga starších dorostenek

BK Příbor - SK UP Olomouc 77:49 (12:11, 34:23, 52:36)

Body: Pavlačíková 22, Cvernová 20, Bartošová 13, Rečková 11, Bzirská 6, Fialová 5, Drtilová a Bencalíková 0 - Lachnitová 26, Rousová a Burzová 6, Husičková 5, Murgašová, Melková a Boďová 2, Tomášková a Kopecká 0, trojky: 1:2, fauly: 25:20, TH: 20/10:32/13

Ostatní výsledky 1. kola: BSK CTJ Jičín - ČEZ Basketball Nymburk 58:55 (15:14, 35:20, 43:37), Lokomotiva Krnov – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 84:74 (27:15, 42:33, 64:54), OSK Olomouc – BK Pliska Studánka Pardubice 61:72, ŠBK Pelhřimov - BK Velké Meziříčí 85:50 (25:7, 47:20, 63:34)

1. Pelhřimov11085:50 2
2. Příbor11077:49 2
3. Pardubice11072:61 2
4. Krnov11084:74 2
5. Jičín11058:55 2
6. Nymburk10155:58 1
7. Ostrava B10174:84 1
8. Olomouc10161:72 1
9. Olomouc10149:77 1
10. Velké Meziříčí10150:85 1

Liga kadetů U16 – skupina B

3. kolo: Sokol Hradec Králové 2 - TJ Žďár nad Sázavou 88:30 (23:9, 46:17, 69:18), BK Snakes Ostrava - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 56:78, TJ Gymnázium Hladnov - Slavia MBA Kroměříž 58:85 (11:18, 25:43, 40:58), BC Kolín - Sokol Karviná 81:88 (23:27, 43:41, 54:65), BK Nymburk - BC Nový Jičín 94:53

4. kolo: BK Snakes Ostrava - Slavia MBA Kroměříž 63:77, TJ Gymnázium Hladnov - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 50:105 (5:32, 24:53, 36:75), BC Kolín - BC Nový Jičín 49:81 (14:17, 24:45, 32:68)

1. Prostějov440335:180 8
2. Nový Jičín431320:238 7
3. Karviná431299:321 7
4. Nymburk330332:154 6
5. Kroměříž422281:287 6
6. Hradec Králové 2321221:164 5
7. Ostrava404235:315 4
8. Žďár n. S.312137:225 4
9. Hladnov404215:366 4
10. Kolín303170:295 3

Oblastní přebor mužů

Dohrávka 1. kola: Krnov - Sokol Karviná A 85:67

2. kolo: Sokol Karviná A - TBS Sokol Přerov 112:50

1. Karviná A211179:135 3
2. Hladnov A11078:56 2
3. Krnov11085:67 2
4. Frýdek-Místek11077:60 2
5. Frenštát p. R.11074:67 2
6. Přerov202106:190 2
7. Ostrava A10167:74 1
8. Orlová A10160:77 1

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

5. kolo: Polanka A - Havířov 31:17, Trnávka - Zubří jun. 27:30, Vsetín - Šumperk 26:29, V. Bystřice - Uničov A 25:18, Holešov - Paskov A 24:15, L. Zubří A - Olomouc 28:22

1. Šumperk5401169:1508
2. Zubří jun.5401171:1388
3. Polanka A5401157:1368
4. Vsetín5401141:1358
5. Holešov5302137:1136
6. Olomouc5302124:1226
7. L. Zubří A5302146:1456
8. Paskov A5203126:1224
9. Trnávka5104129:1352
10. V. Bystřice5104108:1352
11. Havířov5104124:1712
12. Uničov A5005129:1590

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - TJ Sokol Ostrava 32:27 (12:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Janíček, Petr - Hodslavský 9, Ďurčík, Paseka 2, Ulrych 4, Purdek 2, Martinásek 11, Škarpich, Žižkovský, Schaffer 2, Gřes 1, Kahánek, Pola 1. Trenéři Petr Paseka, Libor Hrabal

Ostatní výsledky 5. kola: Dukla - N. Veselí 42:34, Vsetín - Karviná 20:53, Jičín - Bohunice 37:27, Loko Plzeň - Třeboň 29:22

1. Karviná5500197:10310
2. Jičín5500156:10810
3. Dukla5302157:1546
4. N. Veselí5302129:1356
5. Plzeň5302159:1446
6. Kopřivnice5203133:1364
7. Bohunice5203129:1104
8. Ostrava5203166:1574
9. Třeboň5203120:1224
10. Zubří410356:852
11. Lovosice410391:1292
12. Vsetín5005101:2110

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - TJ Sokol Ostrava 46:21 (23:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Chalupa - Reček 8, Kroča 1, Gřes 11, Žižkovský 8, Pola 6, Krčmář 3, Podhráský 3, Dostalík, Kahánek 3, Mička 2, Karban 1, Dobrovodský. Trenér Michal Mayer

Ostatní výsledky 5. kola: Prostějov - N. Veselí 26:32, Maloměřice - Zubří 12:45, Hranice - Karviná 25:28, V. Bystřice - Frýdek-Místek 24:26, Brno - Zlín 23:20

1. Karviná5500213:11210
2. Kopřivnice5500183:10710
3. Zubří5401202:1078
4. Fr.-Místek5401158:1228
5. Zlín5212122:1205
6. V. Bystřice5212122:1255
7. Hranice5203135:1374
8. Ostrava5203132:1484
9. N. Veselí5203114:1544
10. Brno510495:1472
11. Maloměřice5005104:1980
12. Prostějov500599:2020

Severomoravská liga mužů

5. kolo: Polanka B - Krmelín 22:29, Krnov - Klimkovice 23:14, Suchdol nad Odrou- Rožnov pod Radhoštěm 28:18, Veselá A - Třinec 29:21, Veselá B - Paskov B 18:22, L. Zubří B - Hlučín 24:17

1. Veselá A6600179:10412
2. Suchdol n. O.6600167:10612
3. Krmelín6501170:11210
4. Polanka B6312145:1297
5. Klimkovice6303128:1296
6. Paskov B5212105:1165
7. L. Zubří B520393:1034
8. Rožnov p. R.6204149:1764
9. Nový Jičín5203115:1194
10. Hlučín520395:1094
11. Třinec5104101:1462
12. Krnov6105148:1552
13. Veselá B500562:1530

Severomoravská liga žen

5. kolo: Suchdol nad Odrou - Paskov 21:25

1. L. Zubří330094:706
2. Paskov320182:714
3. Suchdol n. O.310269:762
4. Ostrava300367:950

Severomoravská liga dorostu

5. kolo: Nový Jičín - Krmelín 22:27, Trnávka - Klimkovice 18:24

1. Rožnov p. R.4400146:1038
2. Klimkovice4301108:926
3. Krmelín420298:984
4. Trnávka410394:1072
5. Nový Jičín400481:1270

Severomoravská liga starších žáků – třída I

DTJ Polanka - KH Kopřivnice A 26:31 (10:16)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík – Přadka, Kocsis 2, Molnár 2, Fulnek 3, Drápal 1, Kudělka 1, Veřmiřovský 4, Zima 12, Bukovský 5, Tichavský 1, Schneider. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 5. kola: Zubří A - Rožnov pod Radhoštěm 30:11, Karviná A - Frýdek-Místek A 50:29

1. Karviná A5500196:8810
2. Kopřivnice A6501173:11410
3. Fr.-Místek A5302141:1266
4. Ostrava A5212111:1095
5. Rožnov p. R.511391:1263
6. Zubří A410385:1042
7. Polanka600685:2150

Severomoravská liga starších žáků – třída II

TJ Cement Hranice - KH Kopřivnice B 42:23 (21:10)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík, Tůma - Bezděk 4, Antes 10, Drápal 4, Kubín, Dobečka, Klos, Beran 1, Divín 3, Sobek 1, Matula, Vraspír. Trenér Miroslav Kubín

Ostatní výsledky 5. kola: Vsetín - Ostrava B 26:44, Karviná B - Frýdek-Místek B 28:14

1. Karviná B6600185:13312
2. Ostrava B5500178:12610
3. Vsetín5203125:1474
4. Fr.-Místek B6204148:1514
5. Zubří B5203127:1374
6. Hranice5104133:1632
7. Kopřivnice B400490:1290

Severomoravská liga mladších žáků – třída I

DTJ Polanka - KH Kopřivnice A 10:17 (3:6)

Sestava a branky Kopřivnice: Kučera Jiří, Žalmánek Marek 2, Kovář Marek 2, Přadka Daniel, Kabát Lukáš 7, Petrovič Tomáš, Filouš Michal 1, Novotný Dominik 1, Hanzelka Dominik 2 Lakatoš Jakub 4. Trenér Jiří Petrovič

Ostatní výsledky 5. kola: Zubří A - Rožnov A 14:9, Karviná A - Frýdek-Místek A 9:13

1. F.-Místek A550079:3110
2. Kopřivnice A640274:688
3. Zubří A430161:516
4. Karviná A520360:644
5. Polanka620472:864
6. Rožnov A510462:722
7. Ostrava A510436:722

Severomoravská liga mladších žáků – třída II

KH Kopřivnice B - Sokol Ostrava B 5:17 (3:7)

Sestava a branky Kopřivnice: Kováčik – Blahut 2, Chromečka 2, Orlík, Konvička, Kostelník, Kramoliš, Očkovič, Michenka 1, Jonák.

Ostatní výsledky 5. kola: Hranice - Krmelín 34:8, Vsetín - Klimkovice 35:16, Zubří B - Rožnov B 21:10, Karviná B - Frýdek-Místek B 17:4, Orlová - Paskov 23:11

1. Vsetín5500118:4610
2. Ostrava B5401100:688
3. Klimkovice5401111:868
4. Hranice5401120:458
5. Zubří B5401101:728
6. Karviná B530273:676
7. Orlová521264:645
8. Kopřivnice B521256:605
9. Rožnov B510447:1042
10. Paskov500559:1170
11. Fr.-Místek B500530:900
11. Krmelín500536:960

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

7. kolo: TJ Šroubárna Žatec - TJ Spoje Praha 18:16 (12:7), SK Chomutov - HK Hlinsko 21:14 (9:3), TJ Božkov - Sokol Krčín 15:16 (10:9), TJ Spoje Modřany - Sokol Dobruška 9:15 (5:7), SK Studénka - Sokol Tymákov 9:17 (5:9), TJ Sokol Rokytnice - TJ Přeštice 18:15 (13:8)

8. kolo: TJ Šroubárna Žatec - HK Hlinsko 22:18 (12:11), SK Chomutov - TJ Spoje Praha 23:12 (11:5), TJ Božkov - Sokol Dobruška 10:22 (3:10), TJ Spoje Modřany - Sokol Krčín 12:11 (5:4), SK Studénka - TJ Přeštice 10:20 (5:11), TJ Sokol Rokytnice - Sokol Tymákov 25:23 (11:10)

1. Dobruška7700162:9814
2. Přeštice8701135:10214
3. Chomutov8512164:12811
4. Tymákov8512150:11911
5. Rokytnice8503126:13110
6. Žatec8404149:1538
7. Krčín8404156:1628
8. Studénka8305110:1276
9. Modřany830576:956
10. Hlinsko8206147:1674
11. Božkov810787:1422
12. Praha700790:1280

2. liga mužů – skupina B

7. kolo: SK Autonot Jihlava - Draken Brno 23:12 (12:7), NH Opatovice nad Labem - SK Veselí na Moravě 26:21 (14:7), Sokol Krčín B - TJ Sokol Osek nad Bečvou 21:20 (12:12), TJ Sokol Podhorní Újezd - Sokol Albrechtičky 18:21 (11:11), SK Studénka - KNH MS Brno 21:20 (12:12), TJ Sokol Rokytnice - TJ Sokol Ostopovice 23:18 (10:7)

8. kolo: SK Autonot Jihlava - SK Veselí na Moravě 20:13 (13:7), NH Opatovice nad Labem - Draken Brno 18:14 (8:8), Sokol Krčín B - Sokol Albrechtičky 19:11 (10:7), TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Sokol Osek nad Bečvou 29:17 (13:9), SK Studénka - TJ Sokol Ostopovice 12:13 (4:7), TJ Sokol Rokytnice - KNH MS Brno 24:14 (15:9)

1. Opatovice n. L.8710171:14415
2. Rokytnice8602183:14212
3. Studénka8503150:13610
4. Ostopovice8404157:1428
5. Jihlava8404150:1368
6. Podh. Újezd8404174:1648
7. Krčín B8404144:1408
8. Albrechtičky8314135:1387
9. Veselí n. M.8314148:1627
10. MS Brno8305153:1716
11. Draken Brno8206124:1564
12. Osek n. B.8116140:1983

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů – skupina E

1. kolo: KST Holešov A - Sokol Zlín Kostelec A 9:9 (35:35), Jiskra Strážnice A - Sokol Vracov A 10:8 (39:29), KST Dolní Němčí A - KST Zlín B 4:10 (19:37), Omya Jeseník B - TTC Poruba A 10:1 (32:8), MSV Studénka A - SK Svinov A 10:5 (34:21), SK Přerov A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 9:9 (37:37)

1. Jeseník B110010:13
2. Zlín B110010:43
3. Studénka A110010:53
4. Strážnice A110010:83
5. Přerov A10109:92
6. Holešov A10109:92
7. Kostelec A10109:92
8. Rožnov p. R. A10109:92
9. Vracov A10018:101
10. Svinov A10015:101
11. Dolní Němčí A10014:101
12. Poruba A10011:101

Divize mužů

1. kolo: SIKO Orlová B - TŽ Třinec B 10:4, Kateřinky A - Kopřivnice A 2:10 (12:34), Odry A - SIKO Orlová C 8:10 (36:38)

1. Kopřivnice A110010:24
2. Orlová B110010:44
3. Orlová C110010:84
4. Odry A10018:101
5. Třinec B10014:101
6. Kateřinky A10012:101

Krajská soutěž, skupina C

1. kolo: Příbor A - Nový Jičín B 10:3, Paskov A - MSV Studénka B 10:7, TŽ Třinec C - Pstruží A 8:10 (30:37), Ferrum Frýdlant B - Slezan Frýdek-Místek A 1:10, Lískovec A - Horní Datyně B 10:1, Brušperk B - Vratimov B 10:0

1. Brušperk B110010:04
2. Lískovec A110010:14
3. Fr.-Místek A110010:14
4. Příbor A110010:34
5. Paskov A110010:74
6. Pstruží A110010:84
7. Třinec C10018:101
8. Studénka B10017:101
9. Nový Jičín B10013:101
10. Frýdlant B10011:101
11. Horní Datyně B10011:101
12. Vratimov B10010:101

Okresní přebor I. třídy

3. kolo: TJ Odry B - TJ Slatina A 15:3 (50:14), TJ Příbor B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 5:13 (19:46), TJ Nový Jičín D - TJ Mořkov C 17:1, TJ Mořkov A - TJ Frenštát D odloženo, TJ Mořkov B - Tatra Kopřivnice B 4:14 (22:48), TJ Frenštát C - TJ Fulnek A 7:11 (33:36)

1. Fulnek A330041:139
2. Frenštát B330033:219
3. Odry B320140:147
4. Příbor B320134:207
5. Kopřivnice B320130:247
6. Frenštát C311131:236
7. Nový Jičín D310232:225
8. Frenštát D210118:184
9. Mořkov A210117:194
10. Slatina A301220:344
11. Mořkov B30038:463
12. Mořkov C30032:523

Okresní přebor II. třídy

3. kolo: TJ Fulnek B - TJ Bílovec B 1:17, TJ Odry D - MSV Studénka D 14:4 (43:13), MSV Studénka C - TJ Nový Jičín E 13:5 (40:17), TJ Bílovec A - TJ Příbor C 13:5 (44:22)

1. Studénka C321034:208
2. Studénka D320134:207
3. Odry D311129:256
4. Nový Jičín E311126:286
5. Odry C211025:115
6. Příbor C310223:315
7. Bílovec A210115:214
8. Bílovec B110017:13
9. Frenštát E200210:262
10. Fulnek B20023:332

Okresní přebor starších žáků

1. kolo: TJ Frenštát A - TJ Nový Jičín A 8:10, TJ Fulnek A - MSV Studénka A 14:4

1. Fulnek A110014:43
2. Nový Jičín A110010:83
3. Frenštát A10018:101
4. Studénka A10014:141

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

1. a 2. kolo: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - VSK Univerzita Brno 1:3 (15, -18, -19, -18) a 2:3 (-18, -17, 18, 19, -13), VK Opava - Sportovní gymnázium Ludovíka Daňka Brno B 1:3 (-24, -23, 21, -14) a 0:3 (-23, -23, -23), TJ Nový Jičín - VK Moravská Slávia Brno 3:1 (-27, 17, 17, 24) a 2:3 (16, -18, 21, -19, -9)

1. SG Brno220 6:14
2. VSK Brno220 6:34
3. Nový Jičín211 5:43
4. MS Brno211 4:53
5. Uh. Hradiště202 3:62
6. Opava202 1:62

Extraliga juniorek, skupina B

3. a 4. kolo: TJ Mittal Ostrava - TJ Slezan Opava 3:1 (21, 17, -27, 20) a 3:0 (18, 11, 22), TJ Sokol Šternberk - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:1 (22, 11, -18, 23) a 3:2 (20, -17, 18, -19, 11), Sportovní gymnázium Ludovíka Daňka Brno – TJ Nový Jičín 2:3 (-24, 13, 21, -19, -15) a 3:0 (18, 17, 23)

1. Ostrava440 12:28
2. Šternberk431 9:77
3. Nový Jičín422 7:86
4. Přerov220 6:24
5. Fr.-Místek404 4:124
6. Opava404 3:124
7. Brno211 5:33

1. liga juniorů, skupina C

5. a 6. kolo: TJ Sokol Drásov - SK UP Olomouc 0:3 (-20, -19, -17) a 0:3 (-16, -21, -13), VK Opava - TJ Sokol Šlapanice u Brna 3:1 (-17, 21, 22, 17) a 0:3 (-20, -24, -18), TJ Sokol Frýdek-Místek – TJ Holubice 3:0 (23, 17, 19) a 3:2 (22, -22, 20, -18, 9), TJ Krnov - TJ Loko-Ingstav Brno 2:3 (17, -27, -15, 23, -7) a 1:3 (-23, 21, -15, -24), KV Tatra Kopřivnice – TJ Nivnice 3:0 (17, 14, 20) a 3:1 (18, -21, 17, 22)

1. Kopřivnice651 15:611
2. Šlapanice651 16:911
3. Brno64216:1010
4. Fr.-Místek642 13:910
5. Opava64212:1110
6. Olomouc633 13:99
7. Holubice62410:128
8. Nivnice624 8:158
9. Drásov615 6:177
10. Krnov606 7:186

1. liga juniorek, skupina H

1. a 2. kolo: TJ Mittal Ostrava B - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (8, 13, 23) a 3:0 (18, 9, 10), TJ Jäkl Karviná - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-18, -17, -18) a 0:3 (-20, -20, -17)

1. Ostrava B220 6:04
2. Frýdlant n. O.220 6:04
3. Karviná202 0:62
4. Frenštát p. R.202 0:6

Krajský přebor I. třídy mužů

1. a 2. kolo: VK Opava - Dolní Benešov 3:0 (12, 23, 9) a 3:1 (19, -19, 11, 17), TJ Nový Jičín A – TJ Nový Jičín B 3:2 (18, -21, 20, -21, 9) a 3:0 (19, 22, 22), Metylovice - Karviná 3:1 (-21, 15, 24, 12) a 3:1 (18, 18, -20, 20), AZ Kylešovice – KV Tatra Kopřivnice 3:1 (16, 21, -23, 22) a 3:1 (18, 15, -20, 21), OU Ostrava - Morávka 2:3 (21, 21, -15, -22, -14) a 1:3 (-24, -18, 30, -18)

Krajský přebor I. třídy žen

1. a 2. kolo: Vratimov - Fulnek odloženo, Frýdlant nad Ostravicí - VŠB Ostrava 0:3 (-19, -20, -14) a 2:3 (-22, 20, 23, -13, -11), SKV Orlová - Frenštát pod Radhoštěm 3:1 (20, -22, 21, 21) a 2:3 (-23, 20, 16, -21, -7), Bílovec - Palkovice 0:3 (-18, -19, -17) a 0:3 (-19, -16, -18), Svinov - Odry 0:3 (-20, -18, -24) a 1:3 (-19, 22, -16, -18)

8.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
HC Tatra Kopřivnice – HK Ďáblové Nový Jičín
24

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

FK Nový Jičín – FK Nové Sady
32

Třetí výhru Nového Jičína zajistila parádní trefa Opatřila

Zábavní park v Bílovci nebude. Projekt narazil u zastupitelů

O jediný hlas zastupitelé Bílovce na svém mimořádném úterním zasedání neschválili smlouvu s investorem pro výstavbu velkolepého zábavního indoor parku pro rodiny s dětmi.

Do Nového Jičína dorazí Sparta Praha

Novojičínští stolní tenisté, kteří kralují druhé lize, vyzvou v sobotu v rámci 5. kola českého poháru prvoligovou pražskou Spartu.  

Babí léto v Ostravě. V kraji meteorologové naměřili víc než 22 stupňů

V Česku pátý den po sobě padaly teplotní rekordy. Nová maxima dnes hlásí 25 ze 144 stanic měřících 30 a více let, většinou v Moravskoslezském a Zlínském kraji, kde bylo i přes 22 stupňů Celsia. Nový rekord si ale připsala i Labská bouda v Krkonoších. Vyplývá to z informací na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

I. B třída, sk. B: Petřvald padl ve Strahovicích. Čelo se vzdaluje

Petřvald na Moravě – Jediný novojičínský zástupce v I. B třídě, sk. B, venku znovu neuspěl, když ze Strahovic odjížděl s porážkou 0:3. Petřvald na Moravě tak prohrál venku podruhé za sebou a opět přitom ani jednou neskóroval.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení