VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenisu a volejbalu.

5.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

BASKETBAL

2. liga mužů – skupina C

BC Nový Jičín - Proton Zlín U20 79:77 (15:17, 35:36, 63:57)

Sestava a body Nového Jičína: Kraus 23, Hřebík 16, Mrštík 14, Krba 11, Valčák 6, Zdražil 4, Křídlo 3, Daněk 2

Ostatní výsledky 4. kola: Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - TJ Třebíč 90:75 (18:20, 47:38, 72:49 ), BK Poruba - SK Žabovřesky 63:70 (20:19, 35:36, 50:53), BK Valašské Meziříčí – SK UP Olomouc 54:61 (12:22, 23:39, 34:49), Slavia Kroměříž - Masarykova univerzita Brno 71:70 (18.20, 31:41, 49:52), BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod - Sokol Šlapanice 64:75 (16:26, 33:41, 45:55)

BC Nový Jičín – SK UP Olomouc 78:70 (19:21, 36:39, 49:58)

Sestava a body Nového Jičína: Kraus 20, Mrštík 17, Zdražil 13, Daněk 7, Hřebík, Křídlo a Krba 4, Segeťa

Ostatní výsledky 5. kola: Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - SK Žabovřesky 79:61, BK Poruba - TJ Třebíč 80:71 (25:19, 39:43, 60:57), BK Valašské Meziříčí - Proton Zlín U20 94:59 (26:19, 55:35, 80:53), Slavia Kroměříž - Sokol Šlapanice 70:69 (18:18, 27.32, 44:46), BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod - Masarykova univerzita Brno 70:69 (25:17, 37:38, 51:53)

1. Kroměříž440297:263 8
2. Šlapanice431313:277 7
3. Uherský Brod431314:283 7
4. MU Brno422299:278 6
5. UP Olomouc422295:277 6
6. Slezská Ostrava422316:318 6
7. Zlín422289:312 6
8. Nový Jičín422305:330 6
9. Valašské Meziříčí413280:266 5
10. Třebíč413282:312 5
11. Žabovřesky413279:317 5
12. Poruba413259:295 5

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - OSK Olomouc 49:55 (14:15, 36:24, 42:45)

Sestava a body Příbora: Rečková 15, Bartošová 11, Pavlačíková 7, Štastná, Cvernová a Bencalíková 4, Drtilová 3, Bzirská 1, Fialová, Busková a Bednarská

Ostatní výsledky 4. kola: SK UP Olomouc - BK Pliska Studánka Pardubice 42:75, ŠBK Pelhřimov - ŠBK Parker Hannifin Sadská 57:49 (14:12, 27:24, 41:37), BSK Continental TJ Jičín - Lokomotiva Krnov 72:68 (20:22, 38:40, 51:52), Basketball Nymburk - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 66:53 (12:14, 32:22, 48:39)

BK Příbor - BK Pliska Studánka Pardubice 52:89 (12:30, 24:55, 36:70)

Body: Bartošová 17, Štastná 7, Pavlačíková 6, Drtilová, Cvernová, Busková a Bencalíková 4, Fialová, Bzirská a Bednarská 2 – Chocholoušová 15, Horáková 13, Bílková 12, Květonová, Jezdinská a Dušková 10, Dvořáková 8, Hlaváčková 4, Jeníčková 3, Žáková a Rovenská 2, trojky: 1:4, fauly: 18:15, TH: 23/7:18/9

Ostatní výsledky 5. kola: SK UP Olomouc - OSK Olomouc 65:55, BK Velké Meziříčí - ŠBK Parker Hannifin Sadská 39:100 (12:28, 19:54, 25:80), BSK Continental TJ Jičín – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 68:57 (18:19, 36:32, 51:44), ČEZ Basketball Nymburk - Lokomotiva Krnov 50:47 (10:10, 28:24, 43:30)

1. Příbor532317:314 8
2. UP Olomouc532284:319 8
3. Pardubice440314:199 8
4. Jičín532327:329 8
5. Krnov532352:304 8
6. Nymburk523275:276 7
7. Ostrava B523325:330 7
8. Pelhřimov422247:230 6
9. Sadská422256:232 6
10. OSK Olomouc413229:249 5
11. Velké Meziříčí404204:348 4

Liga kadetů U16, skupina B

7. kolo: BK Snakes Ostrava – TJ Gymnázium Hladnov 75:51, Sokol Karviná - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 73:104 (21:26, 38:63, 62:76)

BC Nový Jičín - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 60:74 (22:11, 33:29, 45:54)

Body: Rubeš 12, Gerla 10, Balcar 8, Choleva 6, Zumer a Číp 4 - Pěnička 17, Kunčík 14, Schuster 11, Půlpán 9, Kořínek 8, Žemlička 6, Vévoda 5, trojky: 9:7, fauly: 23:17, TH: 16/9:20/5

Ostatní výsledky 8. kola: BK Nymburk - Sokol Hradec Králové 2 68:58 (9:15, 28:32, 47:44), Sokol Karviná - Slavia MBA Kroměříž 69:82 (18:18, 47:39, 59:61)

1. Prostějov880684:40516
2. Kroměříž752552:52512
3. Nymburk642544:37110
4. Nový Jičín642468:36810
5. Karviná734497:59510
6. Hr. Králové 2642477:36110
7. Sn. Ostrava725455:515 9
8. Žďár n. S.523275:335 7
9. Hladnov707360:628 7
10. Kolín505287:496 5

Oblastní přebor mužů

5. kolo: BK Frýdek-Místek - TJ Sokol Karviná A 56:68, BC Nový Jičín B - BC Orlová A 107:111, TJ Gymnázium Hladnov A – TJ Lokomotiva Krnov 76:59

1. Karviná A541421:291 9
2. Fr.-Místek541372:322 9
3. Opava C440373:271 8
4. Hladnov A532357:336 8
5. Orlová A523434:417 7
6. Nový Jičín B514360:444 6
7. Krnov413265:299 5
8. Poski Ostrava A413257:324 5
9. Přerov413234:355 5
10. Frenštát p. R.312198:212 4

Oblastní přebor žáků U14

2. kolo: BC Orlová - TJ Start Havířov 46:177 a 51:219

1. Havířov440544:203 8
2. Nový Jičín440437:150 8
3. Přerov413212:295 5
4. Krnov220157:83 4
5. Orlová404154:680 4
6. Karviná211142:119 3
7. Hlučín202106:148 2
8. Opava20283:157 2

Oblastní přebor starších minižáků

1. kolo: BK Příbor - INTEXT Krnov 61:25 a 66:26

3. kolo: INTEXT Krnov - BK Snakes Ostrava A 52:26 a 38:29

1. Krnov633226:265 9
2. Příbor440286:112 8
3. NH Ostrava440279:153 8
4. Snakes A624214:300 8
5. Nový Jičín413175:232 5
6. Snakes B20251:98 2
7. Opava20261:132 2

HÁZENÁ

Severomoravská liga mužů

9. kolo: Suchdol nad Odrou - Krmelín 20:12, Veselá A - Polanka B 31:22, Veselá B - Klimkovice 16:32, TJ Lesana Zubří B - Rožnov pod Radhoštěm 26:24, Paskov B - Třinec 24:23

1. Suchdol n. O.101000282:16520
2. Veselá A101000268:16420
3. Krmelín10802260:17516
4. Polanka B9513227:19811
5. Klimkovice10505233:20910
6. L. Zubří B9414182:1959
7. Nový Jičín9405201:2108
8. Rožnov p. R.10406240:2628
9. Paskov B10325198:2438
10. Třinec9306202:2336
11. Hlučín9306164:2006
12. Krnov9108209:2412
13. Veselá B100010146:3170

Severomoravská liga žen

9. kolo: TJ Lesana Zubří - Paskov 26:25

1. L. Zubří6600191:13712
2. Paskov5302141:1166
3. Suchdol n. O.5104106:1302
4. HC Ostrava6105136:1912

Severomoravská liga dorostu

9. kolo: Nový Jičín - Klimkovice 14:27, Trnávka - Rožnov pod Radhoštěm 26:29

1. Rožnov p. R.8800268:19616
2. Klimkovice7403178:1558
3. Krmelín8404182:1828
4. Trnávka7304168:1606
5. Nový Jičín8008140:2430

Severomoravská liga starších žáků, třída I

KH Kopřivnice - Sokol Ostrava 25:25 (13:13)

Sestava a branky Kopřivnice: Tůma – Zima 11, Fulnek 7, Kudělka 4, Bukovský 2, Divín 1, Přadka, Kocsis, Molnár, Hanus, Tichavský. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 10. kola: Rožnov pod Radhoštěm - Polanka 30:11, Karviná A - Zubří A 42:23

1. Karviná A9900327:16918
2. Kopřivnice A9711260:18215
3. Rožnov p. R.10415203:2319
4. Zubří A9405227:2148
5. Fr.-Místek A9405237:2308
6. Ostrava A10325231:2378
7. Polanka100010131:3530

Severomoravská liga starších žáků, třída II

KH Kopřivnice - Sokol Ostrava 25:24 (12:13)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík, Tůma – Bezděk 3, Pavlík 2, Kubín 1, Dobečka 4, Divín 9, Přadka 2, Kocsis 3, Tichavský 1, Ovšák. Trenér Milan Krpelík

Ostatní výsledky 10. kola: Frýdek.-Místek B - Vsetín 21:26, Karviná B - Zubří B 27:28

1. Karviná B10802284:23416
2. Ostrava B9702285:21414
3. Zubří B10505274:27110
4. Vsetín10505247:27010
5. Hranice9405253:2758
6. Fr.-Místek B9216210:2285
7. Kopřivnice B9117194:2553

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

KH Kopřivnice - Sokol Ostrava 12:4 (5:1)

Sestava a branky Kopřivnice: Kučera – Kabát 4, Novotný, Žalmánek, Jonák, Kovář 1, Přadka, Petrovič, Filouš 3, Hanzelka, Lakatoš 4, Chromečka. Trenér Jiří Petrovič

Ostatní výsledky 10. kola: Rožnov pod Radhoštěm A - Polanka 20:19, Karviná A - Zubří A 12:14

1. Fr.-Místek A9900163:7518
2. Zubří A9801146:11216
3. Karviná A9504125:10710
4. Kopřivnice A9504111:10410
5. Rožnov A10307121:1686
6. Polanka10208133:1644
7. Ostrava A1010976:1452

Severomoravská liga mladších žáků, třída II

KH Kopřivnice - TJ Sokol Klimkovice 27:24 (14:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Kováčik – Blahut 3, Chromečka 4, Jonák 1, Konvička 2, Kostelník, Kramoliš, Michenka 4, Orlík, Žalmánek 11, Novotný 1. Trenér Pavel Klím

Ostatní výsledky 9. kola: Karviná B - Vsetín 12:23, Orlová - Hranice 13:13, Paskov - Frýdek-Místek B 14:19

1. Vsetín9900218:8318
2. Ostrava B8701166:10214
3. Klimkovice9702219:18514
4. Kopřivnice B9612122:10913
5. Hranice9522179:10212
6. Orlová9423142:11610
7. Zubří B8413155:1479
8. Karviná B9405133:1408
9. F.-Místek B910873:1512
10. Rožnov B810761:1592
11. Paskov8008100:1760
12. Krmelín700752:1500

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

4. kolo: Jiskra Strážnice A - SK Přerov A 10:1 (32:12), Sokol Vracov A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 4:10 (17:34), KST Dolní Němčí A - KST Holešov A 1:10 (12:31), KST Zlín B - Sokol Zlín Kostelec A 9:9 (37:38), Omya Jeseník B - MSV Studénka A 10:5 (36:22), TTC Poruba A - SK Svinov A 10:2 (31:14)

5. kolo: Jiskra Strážnice A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 10:7 (34:33), Sokol Vracov A - SK Přerov A 10:3 (32:15), KST Dolní Němčí A - Sokol Zlín Kostelec A 1:10 (9:32), KST Zlín B - KST Holešov A 4:10 (21:32), TTC Poruba A - MSV Studénka A 9:9 (36:38), Omya Jeseník B - SK Svinov A 10:3 (34:17)

1. Jeseník B541049:2514
2. Holešov A541049:2814
3. Kostelec A532049:2613
4. Zlín B531143:3412
5. Strážnice A530241:3611
6. Rožnov p. R. A522145:3911
7. Studénka A521242:3610
8. Poruba A521237:3110
9. Vracov A510432:447
10. Svinov A510423:467
11. Přerov A501420:496
12. Dolní Němčí A500514:505

Divize mužů

5. kolo: Horní Datyně A - Slezan Opava B 5:10, Nový Jičín A - SIKO Orlová B 0:10 (7:30), Kateřinky A - TŽ Třinec B 10:4 (33:17), Vratimov A - Bobrovníky A 6:10 (27:35), Odry A - MSA Dolní Benešov A 10:4 (35:22), Slávia Orlová A - Frenštát pod Radhoštěm A 7:10 (30:36), SIKO Orlová C - Kopřivnice A 2:10

6. kolo: Nový Jičín A - TŽ Třinec B 10:3 (35:21), Kateřinky A - SIKO Orlová B 2:10 (22:31), Vratimov A - MSA Dolní Benešov A 7:10 (29:36), Odry A - Bobrovníky A 7:10 (31:43), Slávia Orlová A - Kopřivnice A 4:10 (20:34), SIKO Orlová C - Frenštát pod Radhoštěm A 3:10

1. Kopřivnice A660060:1824
2. Frenštát p. R. A660060:2324
3. Bobrovníky A650153:3221
4. Opava B540147:2417
5. SIKO Orlová B540145:1817
6. D. Benešov A631244:3916
7. Sl. Orlová A521240:4312
8. Třinec B520331:4111
9. Odry A611442:5310
10. SIKO Orlová C511332:479
11. Kateřinky A610521:549
12. Nový Jičín A610516:539
13. Vratimov A601537:597
14. H. Datyně A501425:496

Krajská soutěž, skupina C

4. kolo: Paskov A - Brušperk B 5:10 (24:34), MSV Studénka B - Vratimov B 9:9, TŽ Třinec C - Příbor A 10:4, Pstruží A - Nový Jičín B 5:10 (29:33), Ferrum Frýdlant B - Lískovec A 10:3 (30:19), Slezan Frýdek-Místek A - Horní Datyně B 10:0 (30:6)

5. kolo: Paskov A - Vratimov B 10:7 (37:28), MSV Studénka B - Brušperk B 3:10, TŽ Třinec C - Nový Jičín B 1:10 (13:30), Pstruží A - Příbor A 9:9 (38:33), Ferrum Frýdlant B - Horní Datyně B 5:10 (25:37), Slezan Frýdek-Místek A - Lískovec A 10:1 (31:10)

1. Fr.-Místek A550050:1120
2. Brušperk B540147:2017
3. Nový Jičín B540143:2417
4. Pstruží A531144:3215
5. Příbor A531143:3715
6. Paskov A520338:4411
7. Třinec C520331:3811
8. H. Datyně B520325:3711
9. Vratimov B511328:459
10. Frýdlant B510424:438
11. Lískovec A510419:418
12. Studénka B501429:496

Okresní přebor mládeže

2. kolo: TJ Nový Jičín A - MSV Studénka A 3:15 (15:48), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TJ Fulnek A 1:17

1. Fulnek A220031:56
2. Studénka A210119:174
3. Nový Jičín A210113:234
4. Frenštát p. R. A20029:272

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

9. a 10. kolo: TJ Nový Jičín - VSK Univerzita Brno 3:1 (-17, 19, 20, 17) a 3:0 (16, 23, 21), VK Moravská Slávia Brno - VK Opava 3:0 (15, 23, 23) a 2:3 (18, -24, 22, -20, -15), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1:3 (-18, -12, 14, -23) a 0:3 (-22, -17, -19)

1. Opava107322:16 17
2. SG Brno106419:16 16
3. MS Brno106423:20 16
4. Nový Jičín105520:17 15
5. UNI Brno104616:21 14
6. Uh. Hradiště102815:25 12
5.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení