Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené, stolního tenis a volejbalu.

26.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

BK DE Prosek - BK Příbor 64:66 (23:13, 37:40, 52:55)

Sestava a body Příbora: Bartošová 16, Dlouhá 13, Opravilová a Monsportová 12, Fieberová 7, Rečková 6, Gottlicherová a Fieberová 0

Ostatní výsledky 9. kola: BK Pliska Studánka Pardubice B - BSK Jičín 78:70, BK Brandýs nad Labem - BC Orlová 75:74 (15:14, 43:37, 55:53), Univerzita Brno - Lokomotiva Krnov 88:92 (18:19, 35:40, 57:61), Valosun Brno B - SK UP Olomouc B 81:60 (14:11, 33:22, 54:33)

BK BK Brandýs nad Labem - BK Příbor 68:69 (14:14, 28:36, 44:51)

Body: Neklanová 15, Leebová 12, Rotková a Pajkrtová 11, Vondrová 10, Ornstová 4, Poloczková 3, Jelínková 2 - Dlouhá 17, Bartošová 14, Opravilová 13, Rečková 11, Fieberová 6, Monsportová a Fieberová 4, trojky: 8:2, fauly: 23:18, TH: 18/13:27/19

Ostatní výsledky 10. kola: Univerzita Brno - SK UP Olomouc B 69:43 (17:17, 32:30, 49:34), Valosun Brno B - Lokomotiva Krnov 79:54 (24:29, 44:35, 56:46)

1. Příbor981650:58117
2. Val. Brno B972717:547 16
3. Krnov871670:57215
4. Un. Brno945628:62313
5. Orlová844621:55312
6. Brandýs n. L.752570:51312
7. Pardubice B936607:68812
8. Jičín936606:76312
9. Prosek817505:569 9
10. Olomouc B808441:606 8

Liga mladších dorostenek, skupina B

Sportovní basketbalová škola Ostrava C - BK Příbor 69:76 (14:16, 38:38, 56:53)

Sestava a body Příbora: Štastná 22, Fialová 14, Busková 13, Večeřová 12, Bzirská 9, Drtilová 6, Ryndová, Pařilová a Biliková 0

Ostatní výsledky 8. kola: BK Pliska Studánka Pardubice - TJ Žďár nad Sázavou 53:42 (12:9, 21:19, 40:29), BK Pliska Studánka Pardubice B - ŠBK Pelhřimov 18:84 (3:20, 7:35, 10:57), Slavia MBA Kroměříž - SK UP TBS Přerov 82:40 (21:10, 46:22, 68:32), TJ Jiskra Kyjov - SŠB Pardubice 56:65

Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Příbor 45:68 (6:7, 20:28, 32:46)

Sestava a body Příbora: Fialová a Bzirská 14, Štastná 13, Drtilová 11, Večeřová a Busková 6, Pařilová 4, Biliková 0

Ostatní výsledky 9. kola: BK Pliska Studánka Pardubice - ŠBK Pelhřimov 47:19, BK Pliska Studánka Pardubice B - TJ Žďár nad Sázavou 19:103 (7:31, 14:51, 17:75), Slavia MBA Kroměříž - SŠB Pardubice 90:33 (25:9, 53:15, 72:18), TJ Jiskra Kyjov - SK UP TBS Přerov 52:81 (11:22, 27:42, 41:63)

1. Pardubice880677:34916
2. Kroměříž871625:28715
3. Žďár nad Sázavou871586:33315
4. Pelhřimov871560:44215
5. Příbor853532:44413
6. Kyjov835464:49811
7. Přerov826475:57710
8. SŠB Pardubice826393:611 10
9. Olomouc B633360:348 9
10. Ostrava B716413:507 8
11. Ostrava C716375:575 8
12. Pardubice B808313:802 8

Liga juniorů U18, skupina B

BC Nový Jičín – SBK Valašské Meziříčí 66:49 (13:10, 33:22, 48:32)

Body: Podhajský 10, Teršl a Langer 9, Fajkus a Slaný 8, Pindroch 7, Urbánek 6, Ftáčik 5, David 4 – Riemer 14, Kročil a Denk 10, Tajzler, Pršec a Denk 4, Daněk 2, Žitník 1, trojky: 0:2, fauly: 10:20, TH: 24/16:2/1

Ostatní výsledky 9. kola: BC Kolín - AŠ Mladá Boleslav 57:73 (6:20, 26:40, 40:55), NH Ostrava - Sokol Šlapanice 55:43, Sokol Karviná - Basketbal Svitavy 78:73 (24:13, 45:34, 65:50), BK Ekotempo Krnov - Sokol Hradec Králové 72:81 (16:23, 32:52, 55:68)

BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 86:44 (21:16, 43:28, 59:37)

Sestava a body Nového Jičína: Urbánek 20, David 14, Pindroch 12, Teršl 10, Langer 8, Fajkus 6, Krutílek, Slaný a Ftáčik 5, Podhajský 1

Ostatní výsledky 10. kola: NH Ostrava - Valašské Meziříčí 81:68, BK Ekotempo Krnov - Basketbal Svitavy 74:63 (19:13, 36:38, 57:48), Sokol Karviná - Sokol Hradec Králové 63:75 (18:14, 31:25, 45:50)

1. Ml. Boleslav981747:53817
2. Karviná963662:54615
3. Nový Jičín963664:59315
4. Val. Meziříčí963585:55915
5. Hr. Králové 2963671:62915
6. Krnov945522:64713
7. Šlapanice936522:57812
8. Ostrava936586:67412
9. Kolín936553:60112
10. Svitavy909544:691 9

Oblastní přebor mužů

5. kolo: TBS Sokol Přerov - Poski Ostrava A 89:77

7. kolo: BC Orlová A - Poski Ostrava A 54:86, TBS Sokol Přerov - TJ Frenštát pod Radhoštěm 53:70, BC Nový Jičín B – TJ Lokomotiva Krnov 88:66, TJ Gymnázium Hladnov A - BK Frýdek-Místek 79:80, BK B & W Opava C - TJ Sokol Karviná 57:78

1. Karviná761605:41713
2. Opava C761598:45913
3. Fr.-Místek752523:48912
4. Hladnov A743507:47911
5. Ostrava A734532:54710
6. Orlová A725557:609 9
7. Nový Jičín B725528:622 9
8. Přerov725443:591 9
9. Krnov624420:454 8
10. Frenštát p. R.624370:416 8

Oblastní přebor žáků U14

3. kolo: BK Opava - BC Orlová 126:29 a 114:32, INTEXT Krnov - Sokol Karviná 72:56 a 64:48, BC Nový Jičín - BC Hlučín 104:47 a 93:50, TBS Sokol Přerov – TJ MEZ Mohelnice 52:72 a 53:55

1. Nový Jičín880801:34616
2. Krnov880763:33216
3. Havířov642609:41810
4. Přerov826431:53710
5. Hlučín817402:563 9
6. Mohelnice440231:189 8
7. Orlová808297:1177 8
8. Karviná615345:422 7
9. Opava422323:218 6

Oblastní přebor mladších minižáků

4. kolo: Jameson Boys Valašské Meziříčí mix - BK NH Ostrava B mix 31:28 a 44:13

1. Snakes440543:268
2. Nový Jičín440277:1258
3. Ostrava A624230:3288
4. Ostrava B80867:7858
5. Karviná422263:1506
6. V. Meziříčí22075:414

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

11. kolo: Holešov - Vsetín 33:30, Lesana Zubří A – Sokol Trnávka 26:31, Uničov A - Šumperk 19:39, V. Bystřice - Havířov 34:25, Paskov A - Zubří junioři 31:35, Olomouc - Polanka A 34:30

1. Zubří111001390:31320
2. Šumperk11902359:29418
3. Olomouc11713302:28615
4. Polanka A11704354:29714
5. Vsetín11704331:32614
6. Holešov11605321:28512
7. Paskov A11407283:2808
8. Trnávka11407307:3208
9. L. Zubří A11407303:3328
10. Havířov11308270:3316
11. V. Bystřice11308249:3296
12. Uničov A11119278:3543

1. liga staršího dorostu

11. kolo: Jičín – N. Veselí 43:28, Lokomotiva Plzeň - Vsetín 41:21, Kopřivnice - Lovosice 34:29, Ostrava - Dukla 29:37, Bohunice - Karviná 29:34, Zubří - Třeboň 35:26

1. Jičín111010392:27021
2. Karviná111001386:25420
3. Dukla11713364:30315
4. Loko Plzeň11704357:29414
5. N. Veselí11704326:30014
6. Zubří11704305:28114
7. Kopřivnice11416301:3259
8. Bohunice11317296:3147
9. Ostrava11308329:3526
10. Třeboň11308280:3186
11. Lovosice11308270:3516
12. Vsetín110011226:4700

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

11. kolo: Frýdek-Místek - Karviná 24:28, V. Bystřice - N. Veselí 22:23, Brno - Hranice 25:31, Ostrava - Prostějov 35:24

1. Karviná111010423:25321
2. Kopřivnice10901394:24318
3. Zubří10802393:21516
4. N. Veselí11704296:30414
5. Fr.-Místek11614320:28913
6. Hranice11614307:30413
7. V. Bystřice11425276:30210
8. Ostrava11416312:3199
9. Zlín10226258:3266
10. Brno11218205:3415
11. Maloměřice10118231:3403
12. Prostějov110011245:4240

Severomoravská liga starších žáků, třída I

13. kolo: Frýdek-Místek A - Kopřivnice A 21:40, Karviná A - Rožnov pod Radhoštěm 36:15, Zubří A - Ostrava A 19:25

1. Karviná A121200438:23424
2. Kopřivnice A12912364:26019
3. Zubří A12606307:28212
4. Ostrava A12525284:27212
5. Rožnov p. R12417238:2999
6. Fr.-Místek A12408305:3408
7. Polanka120012170:4190

Severomoravská liga starších žáků, třída II

SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice 26:23 (14:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Dostalík – Kubín 1, Bezděk 5, Klos 2, Dobečka 2, Kocsis 6, Tichavský 3, Divín 4, Pavlík, Sobek, Kladiva. Trenér Milan Krpelík

Ostatní výsledky 13. kola: Zubří B - Ostrava B 20:21, Vsetín - Hranice 14:32

1. Ostrava B121002367:28420
2. Karviná B121002342:27320
3. Hranice12606337:33312
4. Zubří B12507321:32010
5. Vsetín12507290:33210
6. Fr.-Místek B12417280:3059
7. Kopřivnice B121110253:3433

Severomoravská liga mladších žáků, třída I

SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice 12:14 (6:5)

Sestava a body Kopřivnice: Dobečka 3, Blahut,Chromečka, Kučera, Michenka 1, Kabát 2, Filouš 1, Lakatoš 7, Kovář. Trenér Jiří Petrovič

Ostatní výsledky 13. kola: Karviná A - Rožnov A 18:16, Zubří A - Ostrava A 25:15

1. Zubří A121101212:16022
2. F.-Místek A121002207:11720
3. Karviná A12705171:14914
4. Kopřivnice A12705156:14914
5. Rožnov A12309151:2066
6. Polanka122010155:1964
7. Ostrava A122010105:1804

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

9. kolo: TJ Mořkov A - TJ Slatina A 9:9 (42:33), TJ Mořkov B - TJ Nový Jičín D 7:11 (33:36), TJ Frenštát C - TJ Příbor B 7:11, TJ Fulnek A - TJ Odry B 9:9 (35:35), Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát B 5:13 (25:46), TJ Frenštát D - TJ Mořkov C 18:0

1. Frenštát B9810106:5626
2. Odry B9711123:3924
3. Příbor B9702107:5523
4. Fulnek A9612108:5422
5. Mořkov A942393:6919
6. Kopřivnice B950490:7219
7. Frenštát C941483:7918
8. Nový Jičín D930666:9615
9. Frenštát D930680:8215
10. Slatina A922569:9315
11. Mořkov B910840:12211
12. Mořkov C90097:1559

Okresní přebor II. třídy

9. kolo: MSV Studénka C - TJ Bílovec B 14:4 (43:19), TJ Bílovec A - TJ Odry D 17:1 (53:9), TJ Odry C - TJ Fulnek B 15:3 (48:13), TJ Nový Jičín E - MSV Studénka D 10:8 (39:34)

1. Odry C7610105:2120
2. Studénka C852179:6520
3. Bílovec A760191:3519
4. Odry D851286:5819
5. Příbor C740367:5915
6. Bílovec B730458:6813
7. Nový Jičín E821553:9113
8. Studénka D820653:9112
9. Frenštát E711549:7710
10. Fulnek B700725:1017

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B

15. a 16. kolo: VSK Univerzita Brno - VK Opava 3:0 (18, 22, 17) a 3:1 (15, -19, 17, 23), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – TJ Nový Jičín 3:0 (20, 25, 14) a 3:2 (23, -20, -17, 17, 13), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B - VK Moravská Slávia Brno 0:3 (-12, -19, -12) a 0:3 (-17, -20, -14)

1. MS Brno16106037:2626
2. SG Brno16106031:2626
3. VSK Brno1697031:2725
4. Opava1697031:3025
5. Nový Jičín16610027:3322
6. Uh. Hradiště16412024:3920

Extraliga juniorek, skupina B

15. a 16. kolo: TJ Sokol Šternberk - TJ Nový Jičín 1:3 (26, -25, -23, -21) a 0:3 (-20, -27, -21), TJ Mittal Ostrava - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-20, -23, -18) a 0:3 (-16, -19, -19), Přerov - TJ Slezan Opava 3:1 (18, -24, 23, 8) a 3:2 (-22, 18, -17, 21, 7)

1. Ostrava1697031:2425
2. Šternberk1688028:3024
3. Nový Jičín1495029:2323
4. Přerov1495031:2723
5. Fr.-Místek1477028:2521
6. Brno1275029:1719
7. Opava14113011:4115

1. liga juniorů, skupina C

17. a 18. kolo: TJ Krnov - SK UP Olomouc 0:3 (-22, -18, -14) a 0:3 (-12, -14, -17), KV Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (15, 19, 21) a 3:0 (16, 14, 13), TJ Nivnice - VK Opava 3:2 (21, -22, -26, 25, 9) a 0:3 (-24, -20, -17), TJ Loko-Ingstav Brno - TJ Sokol Drásov 3:2 (16, -22, -20, 20, 17) a 3:0 (15, 19, 27), TJ Holubice - TJ Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-21, -21, -21) a 3:0 (24, 19, 20)

1. Kopřivnice18153046:1533
2. Opava18153047:2033
3. Olomouc18117042:2829
4. LI Brno18117040:3029
5. Šlapanice18108035:3528
6. Fr.-Místek1899034:3327
7. Holubice18711027:3625
8. Nivnice18612028:4124
9. Drásov18414019:4822
10. Krnov18216016:4820

1. liga juniorek, skupina H

13. a 14. kolo: TJ Jäkl Karviná - TJ Frenštát pod Radhoštěm 2:3 (-19, 23, -20, 23, -4) a 0:3 (-13, -18, -18),TJ Mittal Ostrava B - DaVING SPORT Opava 3:0 (13, 22, 20) a 3:2 (15, 19, -22, -14, 16)

1. Ostrava B12120036:724
2. Frenštát p. R.1266019:2218
3. Opava1064023:1316
4. Frýdlant n. O.1046015:1814
5. Karviná1201203:3612

Krajský přebor I. třídy mužů

13. a 14. kolo: Kylešovice - D. Benešov 3:1 (-18, 21, 20, 21) a 3:0 (14, 18, 14), Ostrava - Metylovice 3:0 (21, 24, 20) a 3:2 (26, 17, -26, -20, 13), Morávka - N. Jičín A 1:3 (-22, -28, 25, -24) a 1:3 (25, -20, -25, -24), Kopřivnice - Opava 1:3 (-21, -17, 21, -28) a 2:3 (-25, -20, 20, 17, -6), Karviná - N. Jičín B 0:3 (-21, -20, -23) a 0:3 (-20, -20, -15)

1. VK Opava14131040:1927
2. Nový Jičín B14113037:1625
3. Nový Jičín A14113035:1725
4. Kylešovice14104035:1924
5. Morávka1486032:2522
6. OU Ostrava1459024:3119
7. Kopřivnice1459022:3019
8. Metylovice14410021:3418
9. Karviná14212014:3916
10. Dolní Benešov14113011:4115

Krajský přebor I. třídy žen

13. a 14. kolo: Bílovec - Fulnek 0:3 (-24, -23, -22) a 1:3 (-22, 18, -21, -16), Svinov - Orlová 1:3 (-12, 21, -9, -20) a 0:3 (-22, -22, -20), Odry - Frýdlant n. O. 1:3 (17, -21, -14, -21) a 3:2 (-24, -17, 16, 19, 7), Palkovice - Vratimov 3:0 (16, 26, 17) a 3:1 (14, -26, 21, 15), Frenštát p. R. - VŠB-TU Ostrava 0:3 (-19, -11, -16) a 1:3 (-21, 15, -22, -17)

1. VŠB-TU Ostrava14131039:1627
2. Slavia Orlová14122040:1626
3. Palkovice14113036:1325
4. Vratimov1495031:1923
5. Odry1495033:2723
6. Frýdlant n. O.1468026:3120
7. Frenštát p. R.1459023:3219
8. Fulnek14410023:3218
9. Svinov1411309:4115
10. Bílovec1401409:4214
26.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení