Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, ledního hokeje a stolního tenisu.

3.12.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK / Marek Havran

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

8. kolo: Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - BC Nový Jičín 107:103, BK Poruba - BK Valašské Meziříčí 56:60 (17:14, 31:32, 43:45 ), Slavia Kroměříž - TJ Třebíč 84:74 (23:22, 44:40, 68:61), BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod - SK Žabovřesky 92:72 (16:26, 35:45, 66:50), Sokol Šlapanice – SK UP Olomouc 75:46 (15:12, 33:28, 53:36)

9. kolo: Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - BK Valašské Meziříčí 77:86, BK Poruba - BC Nový Jičín 81:80 (23:19, 41:39, 69:63), Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 66:70 (22:19, 31:33, 49:48), BK TJS Uherský Brod - TJ Třebíč 98:78 (34:13, 59:32, 75:55), MU Brno – SK UP Olomouc 98:61 (18:23, 44:36, 66:49)

1. Uh. Brod871681:56715
2. Kroměříž862598:54014
3. Šlapanice761552:45613
4. MU Brno752572:45512
5. Val. Meziříčí844542:54012
6. Žabovřesky844599:61312
7. Ostrava835640:68011
8. Třebíč826592:63910
9. Nový Jičín826655:713 10
10. Olomouc826537:62010
11. Poruba826505:60110
12. Zlín633421:470 9

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - ŠBK Pelhřimov 66:45 (12:9, 36:15, 47:32)

Body: Bartošová 17, Bzirská 16, Cvernová a Busková 8, Drtilová 6, Pavlačíková 5, Bednarská 4, Bencalíková 3 - Knížová 11, Zavadilová 9, Vomelová a Hrušková 8, Matějková 6, Havlíčková 2, Poulová 1, trojky: 6:2, fauly: 19:21, TH: 28/14:18/11

Ostatní výsledky 8. kola: BSK CTJ Jičín - OSK Olomouc 55:92 (13:24, 23:42, 38:72), ČEZ Basketball Nymburk – BK Pliska Studánka Pardubice 44:75, Lokomotiva Krnov - ŠBK Parker Hannifin Sadská 92:63 (23:12, 52:34, 73:52)

9. kolo: SK UP Olomouc - ŠBK Pelhřimov 59:52, BSK CTJ Jičín – BK Pliska Studánka Pardubice 37:88 (11:19, 20:36, 28:60), ČEZ Basketball Nymburk - OSK Olomouc 53:69 (12:29, 24:48, 35:65), Sportovní basketbalová škola Ostrava B - ŠBK Parker Hannifin Sadská 87:72 (23:15, 40:36, 58:57)

1. Pardubice880702:36716
2. Příbor862551:47514
3. OSK Olomouc853594:43513
4. Sadská844542:51612
5. UP Olomouc752426:44112
6. Jičín835475:59511
7. Krnov743502:43711
8. Ostrava B835540:58311
9. Nymburk826421:48510
10. Pelhřimov826434:52110
11. Velké Meziříčí606279:611 6

Liga kadetů U16, skupina B

11. kolo: BK Nymburk - BC Kolín 98:49 (30:5, 54:11, 70:25 ), Sokol Karviná - Gymnázium Hladnov 94:76 (24:20, 44:30, 75:49), BK BCM Prostějov - TJ Žďár nad Sázavou 78:56 (17:13, 40:26, 60:43), Sokol Hradec Králové 2 - Slavia MBA Kroměříž 103:67 (28:11, 53:29, 82:42)

12. kolo: Sokol Karviná - Snakes Ostrava 72:67 (16:9, 37:30, 62:48), Sokol Hradec Králové 2 - BK BCM Prostějov 82:62 (23:10, 48:29, 63:42), TJ Žďár nad Sázavou - Slavia MBA Kroměříž 60:80 (13:14, 24:34, 41:58)

1. Prostějov11101901:60021
2. Hr. Králové 21192936:65820
3. Kroměříž1165825:86317
4. Karviná1165798:88317
5. Nymburk972843:54816
6. Nový Jičín963716:55415
7. Ostrava1037658:74513
8. Žďár n. S.1037582:68813
9. Hladnov1019551:879 11
10. Kolín10010528:92010

Oblastní přebor mužů

8. kolo: Frýdek-Místek - TBS Sokol Přerov 59:62, TJ Lokomotiva Krnov – BC Orlová A 95:68, Opava C – TJ Gymnázium Hladnov A 84:54, Frenštát pod Radhoštěm - BC Nový Jičín B 89:70, Sokol Karviná - Poski Ostrava A 91:77

1. Karviná871696:49415
2. Opava C871682:51315
3. Fr.-Místek853582:55113
4. Hladnov A844561:56312
5. Ostrava A835609:63811
6. Přerov835505:65011
7. Krnov734515:52210
8. Frenštát734459:48610
9. Orlová A826625:70410
10. Nový Jičín B826598:711 10

Oblastní přebor žáků U14

4. kolo: TJ MEZ Mohelnice - TJ Start Havířov 65:39 a 58

1. Nový Jičín880801:34616
2. Krnov880763:33216
3. Start Havířov844706:54312
4. Mohelnice660356:28612
5. TBS Přerov826431:53710
6. Hlučín817402:563 9
7. Orlová808297:1177 8
8. Karviná615345:422 7
9. Opava422323:218 6

Oblastní přebor starších minižáků

5. kolo: BK Příbor - BK Opava 82:29 a 102:22, BK Snakes Ostrava B - BC Nový Jičín 34:68 a 29:47

1. Příbor880619:24016
2. NH Ostrava862515:327 14
3. Snakes A844309:37812
4. Nový Jičín835368:39011
5. Krnov633226:273 9
6. Opava624235:392 8
7. Snakes B808223:495 8

Oblastní přebor mladších minižáků

5. kolo: NH Ostrava A - Sokol Karviná 29:37 a 71:42

1. Snakes660785:64 12
2. Ostrava A835330:40711
3. Karviná835380:49211
4. Nový Jičín440277:125 8
5. Ostrava B80867:785 8
6. V. Meziříčí22075:41 4

Oblastní přebor nejmladších minižáků

3. kolo: Frýdek-Místek mix - BK Snakes Ostrava A 6:75 a 19:93, BK Příbor - NH Ostrava A 54:60 a 70:43, BK Snakes Ostrava B - BK NH Ostrava B 58:14 a 66:13

1. Snakes A660443:12812
2. NH Ostrava A651448:18711
3. Příbor633372:257 9
4. Snakes B624193:292 8
5. Fr.-Místek624216:347 8
6. NH Ostrava B60655:516 6

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga juniorů

11. kolo: HC Uničov - HK Kroměříž B 5:0 kontumačně, HC TJ Šternberk - HC Studénka 5:3 (2:0, 2:0, 1:3)

1. Šternberk980152:2616
2. Uničov952230:2012
3. Val. Meziříčí850346:2110
4. Studénka911720:483
5. Kroměříž B911714:473

Liga staršího dorostu

HC Salith Šumperk - HK Nový Jičín 2:2 (1:1, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 1. Řehák, 60. Holinka – 18. Dressler (Báchor), 48. Dressler (Báchor), vyloučení: 8:10 - 10 min. Pargač (Nový Jičín), využití: 0:1, v oslabení: 0:0, poměr střel: 46:23

Šumperk: Zelenka - Drábek, Soós, Navrátil, Gewiese, Feledík, Blaháček, Prokopec, Holinka, Drtil, Horváth, Řehák, Galuška, Nevrlý, Kohout, Kastner, Žalčík

Nový Jičín: Kohn - Kurovec, Hradil, Urban, Veselský, Mucala, Gajdoš, Bajer – Báchor, Pargač, Dressler - Hruška, Štrbík, Motloch - Orság, Šatrán, Koryčanský. Trenér Václav Slabý

Ostatní výsledky 19. kola: HC VOKD Poruba - HC Uherské Hradiště 9:1, SK Karviná - HC Břeclav 3:1, HC Slezan Opava - HC Kometa Úvoz 5:2, HC Znojemští Orli - HC Orlová 2:2, HC Uničov - HC Frýdek-Místek 3:3

HK Nový Jičín - HK Jestřábi Prostějov 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 50. Motloch (Dressler, Pargač), 53. Báchor (Hradil), 59. Motloch (Pargač), vyloučení: 3:6, využití: 0:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 31:24

Nový Jičín: Kohn - Báchor, Hradil, Mucala, Gajdoš, Urban, Veselský – Holáň, Pargač, Dressler - Orság, Šatrán, Koryčanský - Hruška, Štrbík, Motloch. Trenér Václav Slabý

Prostějov: Kyša - Štefan, Kaluža, Pozděna, Arnošt, Mašek, Stejskal Pe., Konečný, Kostelník, Jurnik, Compel, Bartoš, Koutský, Prokop, Zítka, Stloukal, Štindl, Stejskal Pa., Zedník, Matoušek, Dudil

Ostatní výsledky 20. kola: HC Frýdek-Místek - HC Znojemští Orli 7:4, HC Orlová - HC Slezan Opava 4:7, HC Kometa Úvoz - SK Karviná 3:1, HC Břeclav - HC VOKD Poruba 2:3, HC Uherské Hradiště - HC Salith Šumperk 2:8

1. Poruba201604105:5432
2. Znojmo20133485:4629
3. Šumperk20124463:4028
4. Úvoz20102863:6222
5. Opava19101887:6021
6. Přerov1892775:5920
7. Orlová1984772:6620
8. Uh. Hradiště20911062:8719
9. Nový Jičín1982965:6118
10. Prostějov1982949:5018
11. Břeclav20801259:6916
12. Karviná20631158:8015
13. Fr.-Místek19611260:8213
14. Uničov19011824:1111

Liga mladšího dorostu

HK Jestřábi Prostějov - HK Nový Jičín 12:0 (3:0, 6:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 8. Schejbal (Zezula), 10. Schejbal (Zezula), 14. Galeta (Schejbal), 22. Frantl, 23. Langer, 24. Zezula (Dočkal), 28. Zezula (Brančík, Vybíral), 32. Frantl (Galeta), 33. Schejbal (Langer), 41. Zezula (Brančík, Vybíral), 48. Brančík (Mašek, Zezula), 49. Vybíral (Heinisch), vyloučení: 9:8 - 10 min. Kovařčík, Pokora (Nový Jičín), využití: 2:0, v oslabení: 1:0, poměr střel: 49:20

Prostějov: Vysloužil (31. Heinisch) - Svozílek, Krček, Pán, Vybíral, Gatěk, Pečenka, Brančík, Dočkal, Schejbal, Galeta, Mašek, Hofman, Frantl, Fúri, Pospíšil, Zezula, Langer

Nový Jičín: Herman (24. Bartoň P.) - Pokora, Tisovský, Holub, Navrátil, Zahradníček, Chrástecký - Holaň, Hruška, Hermann - Poruba, Kiral, Adamec - Grygařík, Kovařčík, Herman - Unger, Drholecký, Batečko. Trenér David Handl

Ostatní výsledky 18. kola: HC Frýdek-Místek - HC Uherské Hradiště 2:1, HC Zubr Přerov - HC Orlová 3:1, HC Znojemští Orli - SK Karviná 5:0, HC Břeclav - HC Kopřivnice 2:5

1. Přerov15103267:3623
2. Prostějov16101593:5421
3. Fr.-Místek14101363:4421
4. Uh. Hradiště1783679:6619
5. Orlová1572652:4416
6. Úvoz1563655:5515
7. Kopřivnice1462654:4314
8. Břeclav1745848:6713
9. Nový Jičín1560941:7212
10. Karviná15501049:6910
11. Znojmo15201338:894

Krajská liga dorostu

8. kolo: HC Bohumín - HC TJ Šternberk 8:3 (5:2, 3:0, 0:1), HC Studénka - HK Krnov 3:3 (1:3, 2:0, 0:0)

1. Kopřivnice B751144:2011
2. Český Těšín842238:2810
3. Bohumín850338:4010
4. Krnov732241:298
5. Studénka831443:417
6. Šternberk800818:640

Žákovská liga – 8. třída

HC Olomouc - HK Nový Jičín 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Čamek (Nesvatba), 29. Čamek (Pavlovský, Šoustal), vyloučení: 12:11 - 5 min. + OK Kropáč - Bartoň P., využití: 2:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 32:25

Nový Jičín: Bartoň P. (50. Vrtělka) - Holub, Bartko, Bartoň M., Zahradníček - Holaň, Herman, Adamec - Unger, Kovařčík, Poruba - Frydrych, Drholecký, Pecha - Knězek, Kalíšek. Trenér David Handl

Ostatní výsledky 14. kola: HC Orlová - HC Vítkovice 0:15, HC Kopřivnice - VHK Vsetín 2:11, HC VOKD Poruba - HC Havířov Panthers 5:0, SK Karviná - HC Oceláři Třinec 1:7

1. Vsetín131210111:3425
2. Vítkovice131120139:2024
3. Olomouc1281372:2817
4. Třinec1373376:5117
5. Poruba1481564:6017
6. Havířov1453652:6513
7. Opava1344562:4712
8. Nový Jičín1343660:6111
9. Fr.-Místek1140730:758
10. Orlová13211035:985
11. Kopřivnice14201246:1304
12. Karviná13111141:1193

Žákovská liga – 7. třída

HC Olomouc - HK Nový Jičín 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 19. Voltner (Malý), 31. Kubíček, 46. Voltner (Malý, Holibka), 56. Hes (Holiš) – 57. Škubala, vyloučení: 8:9, využití: 2:1, v oslabení: 0:0, poměr střel: 35:19

Nový Jičín: Jeřábková - Vanduch, Hruška, Daron, Vávra - Friedel, Heralt, Škubala - Palacký, Palička, Toman – Zapletal. Trenér David Handl

Ostatní výsledky 14. kola: HC Orlová - HC Vítkovice 1:8, HC Kopřivnice - VHK Vsetín 0:13, HC VOKD Poruba - HC Havířov Panthers 7:0, SK Karviná - HC Oceláři Třinec 4:17

1. Vsetín131210115:2225
2. Třinec131021100:2222
3. Olomouc12101177:2021
4. Vítkovice1390484:2718
5. Opava1381472:3217
6. Poruba1473454:3817
7. Nový Jičín1342756:6010
8. Havířov1450939:7710
9. Karviná13211048:995
10. Kopřivnice14211121:1415
11. Fr.-Místek1111913:583
12. Orlová13111118:1013

Žákovská liga – 6. třída

HK Nový Jičín- HC Olomouc 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 4. Krejčiřík (Müller), 49. Krejčiřík (Kuba), 55. Müller (Borůvka), vyloučení: 1:3, využití: 0:0, poměr střel: 4:59
Nový Jičín: Hývnar - Kysučan, Číp, Odelga, Trost - Marek, Fajmon, Vaculík - Juříček, Selzer, Timko. Trenér Jaroslav Havlík

Ostatní výsledky 14. kola: HC Vítkovice - HC Orlová 5:1, VHK Vsetín - HC Kopřivnice 3:5, HC Havířov Panthers - Poruba 7:13, HC Oceláři Třinec - SK Karviná 4:9, Frýdek-Místek - HC Slezan Opava 0:9

1. Opava131201137:3224
2. Kopřivnice141202108:4424
3. Vítkovice131012109:2621
4. Olomouc1292194:2920
5. Karviná14100482:6020
6. Orlová1451854:7311
7. Poruba1351762:9811
8. Třinec1350851:8210
9. Vsetín1341863:989
10. Havířov14301149:1226
11. Nový Jičín13201129:814
12. Fr.-Místek14001420:1130

Žákovská liga – 5. třída

HK Nový Jičín - HC Olomouc 5:4 (2:2, 3:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Irgl (Dvorský), 16. Krupa, 32. Irgl (Krupa), 39. Raška (Irgl), 39. Krupa (Irgl) – 6. Výmola, 9. Janků (Výmola), 48. Štefka, 52. Podlaha (Morla), vyloučení: 3:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 31:32

Ostatní výsledky 14. kola: HC Vítkovice - HC Orlová 9:1, VHK Vsetín - HC Kopřivnice 1:6, HC Havířov Panthers - HC VOKD Poruba 2:9, HC Oceláři Třinec - SK Karviná 9:4, Frýdek-Místek - Opava 3:4

1. Kopřivnice141301120:2926
2. Třinec13100394:5120
3. Opava1391387:2919
4. Olomouc1290370:4318
5. Poruba1382372:5718
6. Vítkovice1381491:5517
7. Havířov1452754:7112
8. Orlová1442854:10110
9. Karviná14401038:1018
10. Nový Jičín13301039:786
11. Vsetín13121033:774
12. Fr.-Místek14101334:942

Liga mladších žáků – 4. třída

SK Karviná - HK Nový Jičín 7:9 (3:2, 1:5, 3:2)

Branky a nahrávky Nového Jičína: 12. Zátopek (Tvrdý), 15. Tvrdý (Najvar, Zátopek), 16. Zátopek (TS), 17. Kožený, 25. Tvrdý (TS), 29. Najvar (TS), 30. Hilšer (Raška), 33. Voznička Martin, 43. Tvrdý (Zátopek), poměr střel: 23:50

Ostatní výsledky 12. kola: Jastrzebie - HC Vítkovice 4:9, HC Oceláři Třinec - HC Orlová 12:3, Slavoj Český Těšín - HC Slezan Opava 1:4

1. Opava111001106:2920
2. Třinec980192:4216
3. Kopřivnice1080291:4816
4. Havířov1080274:3116
5. Nový Jičín1170491:6114
6. Vítkovice1060478:6112
7. Poruba1050571:5410
8. Český Těšín940568:458
9. Fr.-Místek1040668:528
10. Jastrzebie1020836:1004
11. Orlová1120958:1374
12. Karviná1010936:1162
13. Bohumín900918:1110

Liga mladších žáků – 3. třída

12. kolo: Jastrzebie - HC Vítkovice 5:5, HC Kopřivnice - HC Studénka 6:5, HC Oceláři Třinec - HC Orlová 13:6, HC Krnov - HC Havířov Panthers 2:6, SK Karviná - HK Nový Jičín 5:12 (1:4, 3:3, 1:5), TJ Slavoj Český Těšín - HC Slezan Opava 1:14

1. Opava121200140:3424
2. Nový Jičín121101121:5022
3. Jastrzebie12633103:7815
4. Vítkovice1162394:4714
5. Fr.-Místek1170485:6714
6. Studénka1261575:7013
7. Třinec10604104:5812
8. Poruba1151576:6811
9. Český Těšín1041554:859
10. Orlová1140784:1068
11. Krnov1230962:1006
12. Havířov1121856:1115
13. Kopřivnice12111039:1523
14. Karviná11101039:1062

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

8. kolo: KST Dolní Němčí A - SK Přerov A 10:7 (35:33), KST Zlín B - TJ Rožnov p. R. A 10:5, Omya Jeseník B - Jiskra Strážnice A 10:2 (32:12), TTC Poruba A - Sokol Vracov A 10:8 (38:36), MSV Studénka A - KST Holešov A 7:10 (31:39), SK Svinov A - Sokol Zlín Kostelec A 1:10 (14:31)

9. kolo: KST Dolní Němčí A - TJ Rožnov p. R. A 3:10 (17:32), KST Zlín B - SK Přerov A 10:1, Jeseník B - Sokol Vracov A 10:6 (38:31), TTC Poruba A - Strážnice A 9:9 (31:35), MSV Studénka A - Sokol Zlín Kostelec A 3:10 (10:32), SK Svinov A - Holešov A 7:10 (34:35)

1. Kostelec A972088:3525
2. Zlín B971183:4924
3. Jeseník B971182:5024
4. Holešov A961284:6222
5. Rožnov p. A942376:6419
6. Poruba A942368:6619
7. Studénka A941472:6718
8. Strážnice A931563:7516
9. Vracov A920759:7513
10. Dolní Němčí A920739:8213
11. Přerov A911743:8512
12. Svinov A910839:8611

Autor: Redakce

3.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hokejisté HC Tatry Kopřivnice darovali krev v krevním centru v Ostravě-Porubě.
18

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

PATRIK FULNEK přispěl k výhře nad pražskou Duklou, ve které působil jednu sezonu, sedmi góly.

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Druhé derby v sezoně mezi druholigovými hokejisty Kopřivnice a Nového Jičína, které shlédlo devět stovek diváků, nabídlo drama až do závěrečné sirény, tři větší tresty, ale na konci pak znovu novojičínskou radost. Hostující Ďáblové totiž stopli Tatru i podruhé v sezoně a díky pátému vítězství v řadě si drží výtečné 3. místo.

Výstava ve Frenštátě připomíná svatební dny

/FOTOGALERIE/ Svatební den je jistě možno považovat za jeden z nejhezčích v životě. Tento slavnostní okamžik připomíná výstava v Klubu důchodců ve Frenštátě pod Radhoštěm.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení