VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

21.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: FOTO: Deník/Michal Bílek

BASKETBAL

2. liga žen, skupina B

15. kolo: BK Příbor - BC Orlová 71:79 (17:27, 34:43, 54:58), SK UP Olomouc B - BK Pliska Studánka Pardubice B 49:86, Lokomotiva Krnov - BSK TJ Jičín 113:53 (32:11, 65:30, 95:43), Valosun Brno B - BK Brandýs nad Labem 62:56 (20:17, 38:26, 56:33), Univerzita Brno - BK DE Prosek 77:62 (22:18, 44:33, 61:43)

16. kolo: Lokomotiva Krnov - BK Pliska Studánka Pardubice B 86:73 (24:12, 50:24, 69:48), SK UP Olomouc B - BSK Jičín 76:63, Univerzita Brno - BK Brandýs nad Labem 72:65 (17:15, 44:33, 61:46), Valosun Brno B - BK DE Prosek 57:43 (10:19, 26:29, 36:35)

1. Valosun B151231138:88727
2. Krnov141221179:96726
3. Un. Brno151051067:96525
4. Příbor1495967:94123
5. Brandýs n. L.13851010:93421
6. Orlová14771024:97521
7. Pardubice B15510986:110120
8. Jičín15312972:133818
9. Prosek13310881:89116
10. Olomouc B14212815:104016

Liga mladších dorostenek, skupina B

SŠB Pardubice - BK Příbor 46:86 (9:24, 23:46, 38:63)

Body: Schmidtová 16, Pokorná a Burešová 7, Bydžovská 6, Johnová 4, Veselá 3, Kadavá 2, Sehnoutková 1 - Bzirská 18, Ryndová 17, Štastná 16, Busková 12, Drtilová 9, Fialová 6, Večeřová 5, Pařilová 3, trojky: 0:5, fauly: 16:14, šestky: 18/8:22/13

Ostatní výsledky 13. kola: BK Pliska Studánka Pardubice B - Slavia MBA Kroměříž 24:110, BK Pliska Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 85:36 (19:9, 42:20, 62:27), ŠBK Pelhřimov – Sportovní basketbalová škola Ostrava C 71:39 (26:10, 42:23, 58:29), TJ Žďár nad Sázavou - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 88:31 (23:4, 45:15, 68:25), SK UP TBS Přerov - OSK Olomouc B 118:30 (33:9, 58:15, 89:22)
14. kolo: BK Pliska Studánka Pardubice - Slavia MBA Kroměříž 42:46, BK Pliska Studánka Pardubice B - Jiskra Kyjov 34:79, TJ Žďár nad Sázavou - Sportovní basketbalová škola Ostrava C 85:29 (21:8, 45:12, 60:21), ŠBK Pelhřimov - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 82:54 (18:14, 42:27, 59:43), SK UP TBS Přerov - BK Příbor 73:62 (15:16, 35:28, 51:41), SŠB Pardubice - OSK Olomouc B 55:47 (15:15, 34:26, 46:35)

1. Žďár n. S.141311037:55027
2. Pardubice141311120:64327
3. Kroměříž141221049:50626
4. Pelhřimov14104905:79824
5. Příbor14951066:77923
6. Přerov1486998:87122
7. Ostrava B14410843:102118
8. Olomouc B14410821:100118
9. Kyjov14410729:93218
10. Ostrava C14410812:112118
11. SŠB Pardubice14311713:103517
12. Pardubice B14014539:137514

Liga juniorů U18, skupina B

15. kolo: SBK Valašské Meziříčí - Sokol Šlapanice 72:64 (21:10, 36:25, 53:44), BK Ekotempo Krnov - BC Kolín 75:73 (20:20, 39:41, 52:54), Sokol Karviná - AŠ Mladá Boleslav 72:102 (13:24, 27:46, 53:78), Sokol Hradec Králové - NH Ostrava 87:67, Basketbal Svitavy - BC Nový Jičín 49:67 (13:25, 29:35, 37:53)

16. kolo: Sokol Karviná - BC Kolín 104:56 (26:15, 59:27, 78:45), BK Ekotempo Krnov - AŠ Mladá Boleslav 58:77 (17:23, 28:39, 44:56), Basketbal Svitavy - NH Ostrava 59:60 (20:6, 36:16, 50:35), Sokol Hradec Králové - BC Nový Jičín 65:80

1. Ml. Boleslav131211087:77925
2. Hr. Králové 2151051122:1029 25
3. Nový Jičín1293898:75421
4. Karviná1385968:83821
5. Val. Meziříčí1284788:76220
6. Krnov1266724:85318
7. Kolín1349803:91317
8. Šlapanice13310760:87516
9. Ostrava1248760:90716
10. Svitavy15114888:108816

Oblastní přebor mužů

12. kolo: BC Orlová A – TJ Gymnázium Hladnov A 81:108, TJ Lokomotiva Krnov - BK Frýdek-Místek 80:89, BC Nový Jičín B - TBS Sokol Přerov 77:57, Sokol Karviná – TJ Frenštát pod Radhoštěm 96:73

1. Karviná121111038:75823
2. Fr.-Místek1284910:83420
3. Opava C1091857:67019
4. Hladnov A1275899:87219
5. Krnov1156796:82316
6. Nový Jičín B1248897:100616
7. Přerov1239769:96515
8. Orlová A1138872:96714
9. Ostrava A1037720:78713
10. Frenštát p. R.1037658:73413

Oblastní přebor žáků U14

6. kolo: BC Nový Jičín - INTEXT Krnov 80:69 a 56:46, TJ Hlučín - BC Orlová 97:58 a 75:43, TJ MEZ Mohelnice - Sokol Karviná 43:59 a 48:43

1. Nový Jičín141401307:62228
2. Krnov141131068:60825
3. Mohelnice1495785:76523
4. Hlučín1459762:85119
5. Přerov14311650:99717
6. Havířov1055829:64015
7. Opava1055658:57015
8. Karviná1046577:62014
9. Orlová12012511:147412

Oblastní přebor starších minižáků

INTEXT Krnov - BC Nový Jičín 48:39 a 26:46

1. Příbor12120939:34524
2. Nový Jičín1459614:719 19
3. Ostrava1082668:40118
4. Snakes A1248445:60916
5. Opava1055392:54015
6. Krnov844300:35812
7. Snakes B10010253:63910

Oblastní přebor mladších minižáků

6. kolo: BC Nový Jičín - BK NH Ostrava B mix 80:69 a 56:46

1. Snakes880955:14216
2. Nový Jičín862491:41014
3. NH A835330:40711
4. Karviná835380:49211
5. NH B808141:8468

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

13. kolo: Omya Jeseník B - SK Přerov A 10:2, TTC Poruba A - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 8:10, KST Dolní Němčí A - MSV Studénka A 6:10, KST Zlín B - SK Svinov A 10:5, Jiskra Strážnice A - KST Holešov A 3:10, Sokol Vracov A - Sokol Zlín Kostelec A 3:10

14. kolo: TTC Poruba A - SK Přerov A 10:5, Omya Jeseník B - TJ Rožnov pod Radhoštěm A 9:9, KST Zlín B - MSV Studénka A 10:8, KST Dolní Němčí A - SK Svinov A 10:8, Sokol Vracov A - KST Holešov A 7:10, Jiskra Strážnice A - Sokol Zlín Kostelec A 4:10

1. Kostelec A131120128:4837
2. Zlín B131012120:7434
3. Jeseník B13922113:7533
4. Holešov A13922123:8233
5. Poruba A13724106:9129
6. Studénka A13715110:9028
7. Rožnov p. R. A13544108:10027
8. Strážnice A1331978:11520
9. Vracov A13301085:10719
10. Dolní Němčí A13301062:12019
11. Svinov A13201164:12317
12. Přerov A13111153:12516

Divize mužů

15. kolo: TŽ Třinec B - SIKO Orlová B 1:10 (10:32), Bobrovníky A - Horní Datyně A 9:9 (38:39), MSA Dolní Benešov A - Slezan Opava B 4:10 (14:33), Frenštát pod Radhoštěm A - Nový Jičín A 10:5 (34:19), Kopřivnice A - Kateřinky A 10:3 (30:18), Slávia Orlová A - Vratimov A 10:6 (34:30), SIKO Orlová C - Odry A 8:10 (30:36)

16. kolo: MSA D.Benešov A - Horní Datyně A 9:9 (39:36), Bobrovníky A - Slezan Opava B 4:10 (20:34), Kopřivnice A - Nový Jičín A 10:8 (38:32), Frenštát pod Radhoštěm A - Kateřinky A 9:9 (40:40), SIKO Orlová C - Vratimov A 9:9 (39:36), Slávia Orlová A - Odry A 9:9 (38:36)

1. Opava B151311146:7455
2. Kopřivnice A151221144:7753
3. Orlová B141211134:5851
4. Frenštát p. R. A15933133:9345
5. D. Benešov A15726108:10838
6. Orlová A15726115:12238
7. Bobrovníky A15717109:10437
8. H. Datyně A15537111:11833
9. Orlová C15528107:12732
10. Vratimov A15438114:12230
11. Kateřinky A15321084:13126
12. Odry A153210100:13226
13. Třinec B1440970:11925
14. Nový Jičín A15101453:14318

Krajská soutěž, skupina C

13. kolo: Ferrum Frýdlant B - Brušperk B 2:10 (13:33), Slezan Frýdek-Místek A - Vratimov B 10:0 (30:1), TŽ Třinec C - Lískovec A 9:9 (34:36), Pstruží A - Horní Datyně B 10:8 (37:36), Paskov A - Příbor A 9:9 (37:36), MSV Studénka B - Nový Jičín B 10:8 (36:30)

14. kolo: Slezan Frýdek-Místek A - Brušperk B 10:8 (42:35), Ferrum Frýdlant B - Vratimov B 10:0 (30:6), Pstruží A - Lískovec A 10:4 (34:22), TŽ Třinec C - Horní Datyně B 9:9 (38:35), MSV Studénka B - Příbor A 10:4 (35:16), Paskov A - Nový Jičín B 10:7 (40:27)

1. Fr.-Místek A131300130:3052
2. Brušperk B131102125:6146
3. Pstruží A13643106:9635
4. Nový Jičín B13706100:8934
5. Příbor A13625103:10433
6. Paskov A13535104:10931
7. Studénka B1344596:11129
8. Třinec C1343692:10528
9. Horní Datyně B1341884:10626
10. Frýdlant B1332880:10924
11. Vratimov B1331965:11923
12. Lískovec A13121073:11918

Okresní přebor I. třídy

13. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Slatina A 13:5, TJ Mořkov B - TJ Fulnek A 8:10 (32:41), TJ Mořkov A - Tatra Kopřivnice B 15:3, TJ Příbor B - TJ Mořkov C 18:0, TJ Odry B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 12:6 (42:32)

1. Odry B131111180:5436
2. Frenštát B131111157:7736
3. Příbor B131012160:7434
4. Fulnek A13913152:8232
5. Frenštát C13625125:10927
6. Mořkov A13535131:10326
7. Kopřivnice B13616121:11326
8. Slatina A13337106:12822
9. Mořkov B1331977:15720
10. Frenštát D1230989:12718
11. Nový Jičín D1230980:13618
12. Mořkov C1300138:22613

Okresní přebor II. třídy

13. kolo: TJ Bílovec A - TJ Odry C 6:12 (27:40), TJ MSV Studénka C - TJ Příbor C 9:9 (32:33), TJ Odry D - TJ Nový Jičín E 11:7

1. Odry C10910153:2729
2. Příbor C11713121:7726
3. Studénka C1063198:8225
4. Bílovec A10703115:6524
5. Odry D1161397:10123
6. Nový Jičín E1141688:11020
7. Studénka D1031678:10217
8. Bílovec B931575:8716
9. Frenštát E1011859:12113
10. Fulnek B10001034:14610

Okresní přebor mládeže

4. kolo: TJ Nový Jičín A - TJ Frenštát pod RadhoštěmA 1:17, MSV Studénka A - TJ Fulnek A 7:11 (31:37)

1. Fulnek A440054:1812
2. Studénka A420240:328
3. Frenštát A410330:426
4. Nový Jičín A410320:526

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II

1. kolo: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - VŠSK Slavia PF České Budějovice 3:0 (16, 25, 30), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (22, 13, 16), TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nusle 3:1 (24, -18, 20, 18)

1. Uh. Hradiště21105:33
2. Nusle21104:53
3. Brno11003:02
4. Nový Jičín11003:12
5. Č. Budějovice10100:31
6. Bedřichov10100:31

Extraliga juniorek, skupina B

27. a 28. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek - PVK Přerov 3:0 (18, 17, 23) a 3:2 (-24, 18, 13, -30, 11), TJ Nový Jičín - TJ Mittal Ostrava 3:2 (22, -19, -19, 16, 6) a 3:1 (14, -22, 25, 19), Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno - TJ Sokol Šternberk 1:3 (-17, -17, 23, -13) a 2:3 (-14, -20, 18,1 3, -5)

1. Brno24159056:3739
2. Fr.-Místek241410050:3738
3. Ostrava241410051:3838
4. Šternberk241410047:4038
5. Nový Jičín241311044:4537
6. Přerov241212046:5036
7. Opava24222021:6826

1. liga juniorů, skupina C

25. a 26. kolo: SK UP Olomouc - TJ Nivnice 3:1 (22, 19, -16, 18) a 2:3 (-26, 22, 22, -26, -15), Klub volejbalu Tatra Kopřivnice - TJ Loko - Ingstav Brno 3:0 (11, 26, 18) a 3:2 (-22, -17, 22, 20, 7), TJ Krnov - TJ Holubice 3:0 (17, 20, 15) a 0:3 (-18, -22, -17), TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (15, 12, 20) a 3:0 (20, 10, 16), VK Opava - TJ Sokol Drásov 3:0 (13, 19, 12) a 3:0 (21, 16, 14)

1. Kopřivnice26206064:2746
2. Opava26206064:3246
3. Olomouc26179063:3743
4. Fr.-Místek261610056:4042
5. LI Brno261610057:4142
6. Šlapanice261313045:5239
7. Nivnice261115047:5537
8. Holubice261016039:5436
9. Drásov26422023:7230
10. Krnov26323021:6929

1. liga juniorek, skupina N

1. a 2. kolo: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Jäkl Karviná 3:0 (25, 18, 16) a 3:2 (15, -18, -18, 23, 3), TJ Junior Brno - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 1:3 (-18, 15, -20, -27) a 2:3 (14, -23, -22, 21, -12), Volejbal Vyškov - DaVING SPORT Opava 0:3 (-18, -13, -15) a 1:3 (0, -16, -21, -14), ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (20, 10, 9) a 1:3 (-23, 20,- 20, -19)

1. Uh. Hradiště14113037:1725
2. Opava14104037:1524
3. Frenštát p. R.14104030:2124
4. Frýdlant n. O.1495029:2123
5. Brno1495035:2623
6. Vyškov14410015:3618
7. Šlapanice14311023:3417
8. Karviná1401406:4214

Extraliga kadetek, skupina B

27. a 28. kolo: SK UP Olomouc - KCTM Volejbal Vysočina 3:0 (6, 16, 24) a 3:0 (14, 14, 13), TJ Sokol Frýdek-Místek - PVK Přerov 3:0 (14, 23, 25) a 3:1 (-22, 23, 22, 23), TJ Nový Jičín - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno 2:3 (18, 23, -20, -17, -12) a 0:3 (-13, -22, -14)

1. Ostrava24222070:1246
2. Brno24186059:3342
3. Olomouc24159053:3639
4. Přerov241113036:4635
5. Fr.-Místek24717035:5331
6. Nový Jičín24618025:5730
7. Vysočina24519023:6429
21.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Senior taxi. Ilustrační foto.

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

83

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Také tento týden díky vstřícnosti nemocnic v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku se souhlasem jejich rodičů vám přinášíme fotografie nově narozených občánků v našem okrese.

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

/FOTOGALERIE/ Devětatřicetiletý Jakub Janda z Frenštátu pod Radhoštěm byl doposud známý hlavně jako vynikající skokan na lyžích, mimo jiné vítěz světového poháru.

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT