Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu, šachů a volejbalu.

28.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Michal Bílek

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

13. kolo: BK Poruba - Slavia Kroměříž 67:97 (17:26, 41:46, 49:69), Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod 82:90, BK Valašské Meziříčí - Masarykova univerzita Brno 66:65 (19:8, 38:34, 49:56), BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 82:71 (16:13, 26:35, 53:59), SK Žabovřesky - Proton Zlín U20 68:55 (28:6, 35:26, 51:40), TJ Třebíč – SK UP Olomouc 86:71 (27:19, 43:36, 58:49)

14. kolo: Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - Slavia Kroměříž 82:57, BK Poruba - BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod 67:91 (20:17, 28:43, 48.66), BC Nový Jičín - Masarykova univerzita Brno 77:85 (19:14, 34:36, 59:57), BK Valašské Meziříčí - Sokol Šlapanice 65:62 (21:15, 35:28, 46:48), TJ Třebíč - Proton Zlín U20 101:57 (29:15, 55:28, 83:44), SK Žabovřesky – SK UP Olomouc 76:75 (22:24, 40:44, 59:54)

1. Uh. Brod141311221:997 27
2. Šlapanice131031003:878 23
3. MU Brno14861095:970 22
4. Val. Meziříčí1486984:948 22
5. Kroměříž14861033:1050 22
6. Třebíč14681079:1072 20
7. Žabovřesky14681005:1052 20
8. Zlín1376889:980 20
9. Ostrava14591107:1153 19
10. Olomouc14410996:1056 18
11. Nový Jičín144101114:1197 18
12. Poruba14410925:1098 18

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor - ČEZ Basketball Nymburk 66:41 (20:8, 43:20, 50:29)

Body: Štastná a Busková 12, Rečková a Pavlačíková 10, Cvernová a Bzirská 7, Bartošová 5, Drtilová 3 - Kührová 9, Mýtová 7, Myšková 6, Křížková, Kraftová a Havlíková 5, Novotná 4, trojky: 4:3, fauly: 14:19, TH: 23/14:9/6

Ostatní výsledky 13. kola: SK UP Olomouc - BSK Continental TJ Jičín 86:46, BK Velké Meziříčí - Lokomotiva Krnov 57:87 (16:18, 30:38, 43:51), ŠBK Pelhřimov – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 83:53 (23:13, 46:24, 67:37), BK Pliska Studánka Pardubice - ŠBK Parker Hannifin Sadská 91:52 (19:15, 47:30, 77:42)

BK Příbor - BSK CTJ Jičín 68:44) (20:8, 38:20, 52:32)

Sestava a body Příbora: Štastná 22, Rečková, Cvernová a Bartošová 8, Pavlačíková 7, Bednarská 6, Bzirská 4, Busková 3, Drtilová 2

Ostatní výsledky 14. kola: SK UP Olomouc - ČEZ Basketball Nymburk 68:53, ŠBK Pelhřimov - Lokomotiva Krnov 87:75 (22:26, 40:42, 63:56), BK Velké Meziříčí - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 64:55 (9:10, 25:23, 43:38), OSK Olomouc - ŠBK Parker Hannifin Sadská 84:59 (21:13, 46:32, 68:42)

1. Pardubice11110972:52822
2. Příbor1293810:691 21
3. UP Olomouc1293817:743 21
4. OSK Olomouc1183847:61519
5. Jičín1367803:87919
6. Krnov1358920:90218
7. Pelhřimov1358753:817 18
8. Sadská1257783:82517
9. Nymburk1349717:785 17
10. Ostrava B1349832:99117
11. Vel. Meziříčí11110536:101412

Liga kadetů U16, skupina B

BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - BC Nový Jičín 63:60 (13:14, 30:24, 44:41, 55:55)

Sestava a body Nového Jičína: Zumer 16, Rubeš 12, Balcar 8, Krutílek a Choleva 7, Číp 6, Gerla 4, Neusser, Rýdel, Omaník, Panák a Polách 0

Ostatní výsledky 17. kola: TJ Žďár nad Sázavou - BC Kolín 65:81 (19:17, 32:31, 47:53), Sokol Hradec Králové 2 - Basketball Nymburk 72:75 (22:8, 38:28, 57:53), Slavia MBA Kroměříž - Sokol Karviná 93:92 (13:25, 40:49, 63:66)

Slavia MBA Kroměříž - BC Nový Jičín 66:74 (14:18, 37:35, 45:60)

Body: Osina 12, Helis 10, Šibor, Podaný a Mrázek 8, Procházka 6, Kalousek a Švec 5, Jordán 3, Přikryl 1 - Rubeš 21, Krutílek a Choleva 12, Balcar 8, Zumer, Gerla a Číp 7, trojky: 5:2, fauly: 27:20, TH: 26/13:23/18

Ostatní výsledky 18. kola: Sokol Hradec Králové 2 - BC Kolín 92:66 (18:16, 45:24, 67:38), TJ Žďár nad Sázavou - Basketball Nymburk 53:106 (13:20, 23:44, 41:76), BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov - Sokol Karviná 65:73 (16:13, 30:33, 45:51)
Předehrávka 19. kola: Slavia MBA Kroměříž - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 55:85 (11:24, 31:44, 46:66)

1. Prostějov181531442:1027 33
2. Nymburk161151352:96727
3. Kroměříž18991352:1409 27
4. Nový Jičín151141161:91526
5. Hr. Králové 2141131161:85725
6. Karviná16971122:119625
7. Žďár n. S.16511958:113221
8. Kolín16214941:138218
9. Ostrava1349836:100117
10. Hladnov14113769:120815

Oblastní přebor mužů

13. kolo: TBS Sokol Přerov - BC Orlová A 75:58, BK Frýdek-Místek - TJ Frenštát pod Radhoštěm 65:41, BK Opava C – TJ Lokomotiva Krnov 81:54, TJ Gymnázium Hladnov A - Poski Ostrava A 82:60, BC Nový Jičín B – TJ Sokol Karviná 54:70

1. Karviná131211108:81225
2. Fr.-Místek1394975:87522
3. Opava C11101938:72421
4. Hladnov A1385981:93221
5. Krnov1257850:90417
6. Nový Jičín B1349951:107617
7. Přerov1349844:102317
8. Orlová A1239930:104215
9. Ostrava A1138780:86914
10. Frenštát p. R.1138699:79914

Oblastní přebor starších minižáků

5. kolo: INTEXT Krnov - BK NH Ostrava 48:40 a 40:38

8. kolo: INTEXT Krnov - BK Příbor 16:102 a 18:80, BK Snakes Ostrava A - BK Snakes Ostrava B 32:22 a 55:19, BC Nový Jičín - BK NH Ostrava 46:53 a 43:34

1. Příbor141401121:37928
2. NH Ostrava1495833:57823
3. Nový Jičín16610703:80622
4. Snakes A1468532:65020
5. Krnov1266422:61818
6. Opava1055392:54015
7. Snakes B12012294:72612

Oblastní přebor nejmladších minižáků

5. kolo: BK Snakes Ostrava A - BK NH Ostrava A 78:43 a 43:46

1. Snakes A1091740:22819
2. NH Ostrava A1082706:35318
3. Příbor853547:315 13
4. Snakes B826251:46710
5. Fr.-Místek826261:51610
6. NH Ostrava B80866:692 8

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

14. kolo: TJ Slatina A - TJ Odry B 6:12 (25:41), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Příbor B 12:6 (39:26), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Mořkov A 10:8 (40:27), Tatra Kopřivnice B - TJ Mořkov B 5:13, TJ Fulnek A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 10:8

1. Odry B141211192:6039
2. Frenštát p. R. B141211169:8339
3. Příbor B141013166:8635
4. Fulnek A141013162:9035
5. Frenštát p. R. C14626133:11928
6. Mořkov A14536139:11327
7. Kopřivnice B14617126:12627
8. Slatina A14338112:14023
9. Mořkov B1441990:16223
10. Frenštát p. R. D144010107:14522
11. Nový Jičín D1340990:14421
12. Mořkov C1300138:22613

Okresní přebor II. třídy

14. kolo: TJ Bílovec B - TJ Fulnek B 12:6 (41:29), MSV Studénka D - TJ Odry D 2:16, TJ Nový Jičín E - MSV Studénka C 9:9 (32:30), TJ Příbor C - TJ Bílovec A 3:15 (13:46)

1. Odry C111010166:3232
2. Studénka C12642112:10428
3. Bílovec A11803130:6827
4. Příbor C12714124:9227
5. Odry D12714113:10326
6. Nový Jičín E1242697:11922
7. Studénka D1241790:12621
8. Bílovec B1041587:9319
9. Frenštát p. R. E1111967:13114
10. Fulnek B11001140:15811

ŠACHY

Okresní přebor družstev

6. kolo: TJ Mořkov C - TJ Nový Jičín B 2,5:5,5, TJ Spartak Bílovec - ŠK ASK Tatra Kopřivnice D 3:5, TJ Frenštát pod Radhoštěm B - ŠK Petřvald B 4:4

1. Nový Jičín B5011530,022
2. Mořkov B5001528,020
3. Kopřivnice D302922,016
4. Bílovec203619,514
5. Mořkov C203617,012
6. Petřvald B014114,510
7. Frenštát p. R. B014112,09

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II (o 7. - 12. místo)

2. kolo: VŠSK Slavia PF České Budějovice - TJ Sokol Nusle 2:3 (9, -23, -16, 16, -16), TJ Sokol Bedřichov – TJ Nový Jičín 0:3 (-17, -21, -18), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B 3:1 (18, -23, 18, 19)

1. Uh. Hradiště32108:45
2. Nusle32107:75
3. Nový Jičín22006:14
4. Brno21104:33
5. Č. Budějovice20202:62
6. Bedřichov20200:62

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. - 14. místo)

29. a 30. kolo: TJ Tatran Střešovice - TJ Slezan Opava 1:3 (-23, 15, -21, -24) a 3:2 (20, 21, -16, -23, 11), SK Slavia Kometa Praha - TJ Sokol Šternberk 0:3 (-21, -23, -21) a 3:2 (-18, 24, 26, -21, 12), VK Madeta - PVK Přerov 0:3 (-26, -28, -21) a 2:3 (-20, 11, -21, 14, -11), VK Pegas Znojmo - TJ Nový Jičín 0:3 (-18, -16, -19) a 2:3 (18, -19, 24, -16, -14)

1. Šternberk261511052:4341
2. Nový Jičín261511050:4741
3. Přerov261412052:5240
4. Madeta261313051:5039
5. Praha261313043:5139
6. Znojmo26422032:7230
7. Střešovice26422018:7230
8. Opava26323026:7229

1. liga juniorů, skupina C

27. a 28. kolo: SK UP Olomouc - VK Opava 3:0 (15, 23, 23) a 3:0 (22, 19, 14), TJ Sokol Drásov - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-22, -8, -23) a 0:3 (-18, -21, -21), TJ Sokol Šlapanice u Brna - TJ Krnov 3:0 (13, 15, 17) a 1:3 (20, -14, -17, -12), TJ Holubice - KV Tatra Kopřivnice 3:1 (23, -15, 19, 22) a 0:3 (-23, -24, -17), TJ Loko-Ingstav Brno - TJ Nivnice 3:0 (23, 17, 13) a 3:0 (12, 20, 22)

1. Kopřivnice28217068:3049
2. Opava28208064:3848
3. Olomouc28199069:3747
4. Fr.-Místek281810062:4046
5. LI Brno281810063:4146
6. Šlapanice281414049:5542
7. Nivnice281117047:6139
8. Holubice281117042:5839
9. Krnov28424024:7332
10. Drásov28424023:7832

1. liga juniorek, skupina N

3. a 4. kolo: TJ Jäkl Karviná - TJ Junior Brno 3:2 (17, -21, 21, -17, 17) a 0:3 (-14, -22, -25), DaVING SPORT Opava - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:1 (8, -22, 14, 22) a 3:0 (10, 20, 14), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - Volejbal Vyškov 3:1 (-18, 21, 10, 17) a 3:1 (-23, 23, 14, 14), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1:3 (27, -16, -9, -12) a 1:3 (19, -15, -12, -27)

1. Uh. Hradiště16133043:1929
2. Opava16124043:1628
3. Frýdlant n. O.16115035:2327
4. Brno16106040:2926
5. Frenštát p. R.16106032:2726
6. Vyškov16412017:4220
7. Šlapanice16313024:4019
8. Karviná1611509:4717

Extraliga kadetek, skupina II (o 7. - 14. místo)

29. a 30. kolo: KCTM Volejbal Vysočina - SK Španielka Řepy 1:3 (-23, -17, 22, -20) a 0:3 (-18, -20, -21), SK Slavia Kometa Praha - TJ Sokol Frýdek-Místek 0:3 (-9, -23, -19) a 1:3 (-11, -18, 23, -20), SK Hlincovka - PVK Přerov 3:2 (26, -19, 16, -21, 10) a 1:3 (19, -24, -20, -10), INet Home Rokycany - TJ Nový Jičín 3:0 (11, 14, 8) a 3:0 (4, 10, 15)

1. Řepy261313053:4339
2. Přerov261214041:5038
3. Hlincovka261016041:5436
4. Rokycany261016042:5936
5. Fr.-Místek26917041:5435
6. Nový Jičín26620025:6332
7. Vysočina26521024:7031
8. Praha26323017:7229

Krajský přebor I. třídy mužů

21. a 22. kolo: Morávka - D. Benešov 3:0 (18, 20, 20) a 3:0 (18, 19, 20), OU Ostrava - KV Tatra Kopřivnice 3:2 (20, -23, -21, 24, 7) a 1:3 (-21, 20, -29, -19), AZ Kylešovice - SK Karviná 3:1 (21, -17, 22, 13) a 3:2 (15, -20,2 4, -23, 8), SK Metylovice - TJ Nový Jičín B 0:3 (-21, -23, -19) a 3:2 (-26, 20, -21, 22, 8), TJ Nový Jičín A - VK Opava 3:1 (21, 20, -20, 20) a 1:3 (20, -19, -19, -19)

1. VK Opava22184056:3240
2. Nový Jičín B22175057:2639
3. AZ Kylešovice22175057:3439
4. Nový Jičín A22166052:3138
5. Morávka22139051:3735
6. OU Ostrava221012044:4432
7. Kopřivnice22814038:4830
8. Metylovice22616031:5528
9. Jäkl Karviná22418028:5826
10. Dolní Benešov22121016:6523

Krajský přebor I. třídy žen

21. a 22. kolo: TJ Odry - TJ Fulnek 2:3 (-10, 10, -17, 17, -8) a 1:3 (23, -18, -17, -17), Svinov - Palkovice 0:3 (-12, -20, -22) a 0:3 (-17, -7, -19), Bílovec - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:3 (-17, -19, -7) a 0:3 (-22, -13, -16), SKV Orlová - VŠB Ostrava 3:2 (-25, 22, -21, 17, 9) a 3:0 (26, 21, 18), Frýdlant nad Ostravicí - Vratimov 0:3 (-13, -15, -16) a 0:3 (-13, -18, -23)

1. Palkovice22193060:1441
2. VŠB-TU Ostrava22193059:2641
3. Slavia Orlová22166056:3038
4. Odry22148051:3736
5. VK Vratimov22139048:3435
6. Frenštát p. R.221111043:4333
7. TJ Fulnek22814039:5030
8. Frýdlant n. O.22616028:5528
9. Sokol Svinov22319016:6225
10. Bílovec22121014:6323
28.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení