Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, házené a volejbalu.

25.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Majer

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C

BC Nový Jičín - SK Žabovřesky 89:86 (20:30, 46:55, 62:69)

Body: Valčák 24, Hřebík 13, Zdražil, Kraus a Mrštík 11, Medek 9, Křídlo a Krba 5 - Šmíd 34, Burian 25, Helan 13, Gregor 7, Rotrekl a Makovický 3, Mariánek 1, trojky: 10:7, fauly: 21:19, TH: 24/13:18/13

Ostatní výsledky 17. kola: BK Poruba - Masarykova univerzita Brno 75:67 (31:21, 41:39, 54:50), Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - Sokol Šlapanice 69:64 (24:16, 40:30, 53:51), BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod - Proton Zlín U20 77:57 (17:10, 30:28, 51:44), Slavia Kroměříž – SK UP Olomouc 79:69 (20:21, 39:41, 53:58), BK Valašské Meziříčí - TJ Třebíč 63:70 (13:15, 34:36, 52:50)

BC Nový Jičín - TJ Třebíč 84:73 (16:14, 42:28, 62:44)

Sestava a body Nového Jičína: Hřebík 21, Kraus 18, Mrštík 17, Medek a Krba 7, Křídlo 6, Zdražil 5, Valčák 3, Vaněk

Ostatní výsledky 18. kola: Basketbalové centrum mládeže Slezská Ostrava - Masarykova univerzita Brno 77:78 (27:15, 43:30, 58:55), BK Poruba - Sokol Šlapanice 67:66 (12:15, 33:30, 48:52), Slavia Kroměříž - Proton Zlín U20 53:54 (16:21, 34:42, 42:46), BK TJS ROKOSPOL Uherský Brod – SK UP Olomouc 76:75 (20:15, 36:28, 46:55), BK Valašské Meziříčí - SK Žabovřesky 72:52 (16:18, 30:32, 47:47)

1. Uh. Brod181621539:130334
2. Šlapanice181351389:120931
3. Kroměříž181081298:132228
4. Brno18991400:128927
5. Třebíč18991401:134827
6. Val. Meziříčí18991230:124027
7. Zlín18991226:133327
8. Žabovřesky188101332:133326
9. Nový Jičín188101470:151626
10. Ostrava186121371:146924
11. Poruba186121198:142524
12. Olomouc185131308:137523

Liga starších dorostenek, skupina B

BK Příbor – Sportovní basketbalová škola Ostrava B 84:71 (21:13, 41:35, 63:54)

Sestava a body Příbora: Bzirská 13, Sorková, Rečková a Bartošová 12, Štastná 11, Pavlačíková 9, Cvernová 8, Fialová 5, Bencalíková 2

Ostatní výsledky 17. kola: SK UP Olomouc - Lokomotiva Krnov 80:48 (24:6, 44:23, 54:37), ČEZ Basketball Nymburk - ŠBK Parker Hannifin Sadská 50:68 (11:25, 25:34, 38:54), BK Velké Meziříčí - OSK Olomouc 32:88 (4:28, 6:50, 14:69), ŠBK Pelhřimov - BK Pliska Studánka Pardubice 40:87 (12:31, 19:51, 32:64)

BK Příbor - Lokomotiva Krnov 91:36 (23:5, 48:16, 70:29)

Sestava a body Příbora: Cvernová 19, Rečková 15, Fialová 13, Bzirská 11, Štastná a Pavlačíková 9, Bencalíková 6, Bartošová 4, Drtilová 3, Bednarská 2

Ostatní výsledky 18. kola: SK UP Olomouc - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 76:39 (18:11, 38:13, 53:24), BSK Continental TJ Jičín - Sadská 85:80 (18:14, 37:34, 65:63), ŠBK Pelhřimov - OSK Olomouc 45:69 (12:8, 22:24, 30:48), BK Velké Meziříčí - Pardubice 35:112 (4:37, 13:63, 22:89)

1. Pardubice161511400:77731
2. OSK Olomouc161331210:84529
3. Příbor161151092:93827
4. UP Olomouc161151056:98827
5. Sadská16881130:106024
6. Jičín16881016:111524
7. Krnov176111132:119723
8. Ostrava B176111067:123623
9. Pelhřimov16511890:107921
10. Nymburk16412848:95020
11. Vel. Meziříčí14113651:130715

Liga kadetů U16, finálová skupina

1. kolo: BK Tábor - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 48:83 (13:19, 29:41, 37:60), BSK České Budějovice - BC Nový Jičín 51:65 (6:16, 22:44, 40:58), BA Sparta - Sokol Hradec Králové 2 56:64 (14:15, 29:29, 46:46), BK Brandýs nad Labem - Basketball Nymburk 51:68 (10:14, 24:37, 37:47)

2. kolo: BK Tábor - BC Nový Jičín 45:67 (14:15, 20:32, 31:57), BSK České Budějovice - BK Basketbalové centrum mládeže Prostějov 35:94 (10:17, 14:45, 21:65), BA Sparta - Basketball Nymburk 102:85 (26:21, 48:37, 72:58), BK Brandýs nad Labem - Sokol Hradec Králové 2 65:57 (16:13, 30:26, 48:37)

1. Prostějov862581:47614
2. Sparta853617:52513
3. Nymburk853602:55213
4. Nový Jičín844518:52212
5. Brandýs n. L.844502:52612
6. Hr. Králové 2835507:52811
7. Č. Budějovice835489:63611
8. Tábor826496:54710

Oblastní přebor mužů

16. kolo: TJ Lokomotiva Krnov - BC Nový Jičín B 88:51, Poski Ostrava A - BC Orlová A 102:75, TJ Frenštát pod Radhoštěm - TBS Sokol Přerov 57:56

1. Karviná151411268:94729
2. Opava C151411281:99929
3. Frýdek-Místek15961117:104424
4. Hladnov A15961117:105524
5. Krnov15871086:109323
6. Přerov165111039:122121
7. Frenštát p. R.15510937:107420
8. Orlová A164121228:138320
9. Ostrava A154111099:117019
10. Nový Jičín B154111072:125819

Oblastní přebor žáků U14

7. kolo: BC Nový Jičín - TJ Start Havířov 79:56 a 70:81

11. kolo: TJ Hlučín - TJ Start Havířov 45:73 a 36:78

1. Nový Jičín181711655:89935
2. Krnov161241150:70028
3. Mohelnice16106877:84726
4. Havířov16971221:101525
5. Karviná16971041:93125
6. Přerov20515991:142525
7. Hlučín18513946:115323
8. Opava1275821:65419
9. Orlová16016748:182616

Oblastní přebor starších minižáků

10. kolo: BK NH Ostrava – BK Snakes Ostrava B 64:20 a 54:26

1. Příbor161601338:42032
2. NH Ostrava181351100:67631
3. Nový Jičín16610703:80622
4. Snakes A16610573:86722
5. Krnov1266422:61818
6. Opava1257444:68917
7. Snakes B14014340:84414

Oblastní přebor nejmladších minižáků

7. kolo: BK Snakes Ostrava B - BK NH Ostrava A 11:62 a 7:64

1. NH Ostrava A141221089:37326
2. Snakes A12111878:24823
3. Příbor1293899:41421
4. Fr.-Místek1248468:71016
5. Snakes B12210289:73114
6. NH Ostrava B14014133:128014

FUTSAL

Moravskoslezská divize, skupina F

17. kolo: VŠB TU Ostrava B - Zvěřaci Ostrava 5:3, SK Krmelín - United Frýdek-Místek 4:2, AC Gamaspol Jeseník - FC Parlament Ostrava 4:2, Medvědi Malé Hoštice - Tatran Baracuda Jakubčovice 9:9, Ferram Opava - F. T. Brušperk 6:4, C. I. P. Ostrava - Závodní Česká Ves 10:5

1. Jeseník16130396:6439
2. VŠB TU B17111566:5834
3. Fr.-Místek1784592:6628
4. Jakubčovice1791795:8428
5. Brušperk1681784:6725
6. Zvěřaci1781869:7625
7. C. I. P.17728100:8923
8. Parlament1772883:7523
9. Malé Hoštice1771999:9422
10. Krmelín1671860:7722
11. Opava16421061:9314
12. Česká Ves17301465:1279

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

13. kolo: Polanka A - Uničov A 35:24, Zubří - Šumperk 27:32, Trnávka - Paskov A 40:21, V. Bystřice – Lesana Zubří A 24:27, Vsetín - Olomouc 31:34, Holešov - Havířov 29:25

1. Zubří131102448:36622
2. Šumperk131102421:34922
3. Olomouc13913363:34019
4. Polanka A13904414:34218
5. Holešov13805379:32816
6. Vsetín13706384:39514
7. L. Zubří A13607365:37812
8. Trnávka13508370:36810
9. Paskov A13409325:3458
10. Havířov133010323:3906
11. V. Bystřice133010291:3856
12. Uničov A131111323:4203

1. liga staršího dorostu

13. kolo: Jičín - Kopřivnice 35:32, Lokomotiva Plzeň - N. Veselí 34:28, Dukla - Bohunice 33:23, Zubří - Karviná 33:26, Vsetín - Ostrava 20:39

1. Jičín131210460:32025
2. Karviná131102450:31322
3. Dukla13913430:35519
4. Zubří13904369:32918
5. Plzeň13805409:35516
6. N. Veselí13706380:37214
7. Kopřivnice13517386:38111
8. Ostrava13508396:39110
9. Bohunice13319341:3787
10. Třeboň12309309:3516
11. Lovosice12309289:3796
12. Vsetín130013267:5620

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

SK Velká Bystřice - KH Kopřivnice 30:31 (15:16)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Chalupa - Krčmář, Dostalík, Podhráský, Tížek 4, Pola 2, Bača, Karban 1, Dobrovodský, Gřes 7, Reček 11, Žižkovský 4, Kahánek 2. Trenér M. Mayer

Ostatní výsledky 13. kola: Hranice - Ostrava 38:22, Maloměřice - Zlín 28:23, Prostějov - Frýdek-Místek 17:31, Zubří - Karviná 24:30, Brno - N. Veselí 16:25

1. Karviná131210482:30525
2. Kopřivnice131201467:29724
3. Zubří131003481:29120
4. N. Veselí13805349:34916
5. Fr.-Místek13715372:32815
6. Hranice13715369:35815
7. V. Bystřice13526341:35212
8. Ostrava13517361:38311
9. Zlín13328335:4208
10. Maloměřice132110285:4005
11. Brno132110240:4015
12. Prostějov130013286:4840

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

6. kolo: VŠSK Slavia PF České Budějovice - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (15, 24, 23), TJ Sokol Bedřichov - Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B 3:0 (13, 21, 13)

1. Č.Budějovice642014:710
2. Brno734010:1410
3. Nový Jičín541013:49
4. Nusle633012:139
5. Uh. Hradiště62409:138
6. Bedřichov62406:138

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 14. místo)

37. a 38. kolo: TJ Slezan Opava - TJ Tatran Střešovice 3:1 (12, 20, -20, 20) a 2:3 (-24, 19, -16, 22, -12), TJ Sokol Šternberk - SK Slavia Kometa Praha 3:0 (17, 20, 22) a 3:1 (-25, 19, 22, 14), PVK Přerov - VK Madeta 3:1 (17, 24, -15, 17) a 3:1 (23, 8, -21, 18), TJ Nový Jičín - VK Pegas Znojmo 3:0 (17, 14, 10) a 3:2 (21, 11, -25, -20, 12)

1. Přerov22193058:2541
2. Šternberk22166054:2338
3. Nový Jičín22166051:2838
4. Madeta22148048:3236
5. Praha22139042:3835
6. Střešovice22418019:6126
7. Znojmo22319030:6025
8. Opava22319024:5925

1. liga juniorů, skupina C

33. a 34. kolo: TJ Holubice - SK UP Olomouc 0:3 (-8, -23, -16) a 2:3 (27, -18, 14, -20, -12), TJ Loko-Ingstav Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (15, 9, 19) a 3:0 (16, 18, 20), TJ Nivnice - TJ Sokol Drásov 3:0 (21, 18, 17) a 2:3 (-18, 23, 13, -17, -12), KV Tatra Kopřivnice - VK Opava 3:0 (23, 20, 15) a 3:0 (17, 17, 15), TJ Krnov - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:2 (-21, 16, 21, -25, 11) a 1:3 (13, -22, -19, -13)

1. Kopřivnice34277086:3061
2. Olomouc342410084:4558
3. Fr.-Místek342212077:4756
4. Opava342212070:5156
5. LI Brno342113076:5055
6. Nivnice341519063:7049
7. Šlapanice341519053:7249
8. Holubice341222049:7546
9. Krnov34727035:8641
10. Drásov34529028:9539

1. liga juniorek, skupina N

Předehrávka 9. a 10. kola: TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Junior Brno 3:0 (15, 19, 19) a 3:0 (16, 19, 21)

1. Frýdlant n. O.22166052:2938
2. Opava20155054:1935
3. Uh. Hradiště20155051:2935
4. Frenštát p. R.20137042:3233
5. Brno221111044:4533
6. Vyškov20614024:4926
7. Šlapanice20515031:4825
8. Karviná20119012:5921

Extraliga kadetek, skupina II (o 7. – 14. místo)

37. a 38. kolo: SK Španielka Řepy - KCTM Volejbal Vysočina 3:0 (9, 7, 21) a 3:0 (23, 9, 7), TJ Sokol Frýdek-Místek - SK Slavia Kometa Praha 3:2 (12, -20, 15, -21, 3) a 3:0 (20, 13, 22), PVK Přerov - SK Hlincovka 3:0 (15, 19, 18) a 0:3 (-24, -18, -12), TJ Nový Jičín - INet Home Rokycany 0:3 (-12, -9, -18) a 0:3 (-14, -15, -19)

1. Řepy22175056:1739
2. Fr.-Místek22148052:3536
3. Přerov22148046:3136
4. Rokycany22148049:3836
5. Hlincovka221210044:3734
6. Praha22616027:5428
7. Nový Jičín22616023:5128
8. Vysočina22517024:5827

Krajský přebor 1. třídy mužů

27. a 28. kolo: SK ANAJ Metylovice - TJ MSA Dolní Benešov 3:1 (23, -23, 17, 16) a 3:1 (23, -10, 18, 20), TJ Nový Jičín A - SK AZ Kylešovice 1:3 (-16, 20, -14, -17) a 1:3 (23, -17, -17, -16), VK Opava - USK Slávie OU Ostrava 3:1 (15, -22, 21, 17) a 2:3 (-23, -22, 21, 29, -13), TJ Nový Jičín B - TJ LIGNUM Morávka 3:1 (11, 19, -28, 19) a 3:1 (18, 26, -18, 21), TJ Jäkl Karviná - Klub Volejbalu Tatra Kopřivnice 3:2 (-21, -18, 24, 21, 12) a 3:0 (14, 20, 17)

1. Nový Jičín B28226074:3250
2. Kylešovice28226072:4350
3. Opava28217069:4449
4. Nový Jičín A28208066:4148
5. Morávka281711065:4845
6. Ostrava281216053:5940
7. Kopřivnice281018049:6038
8. Metylovice28820041:6936
9. Karviná28721040:7035
10. D. Benešov28127020:8329

Krajský přebor 1. třídy žen

27. a 28. kolo: TJ Fulnek - SKV Slavia Orlová 3:2 (-22, 20, -24, 18, 5) a 3:2 (-20, 23, -20, 25, 10), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - TJ Spartak Bílovec 3:2 (-14, -23, 17, 15, 6) a 3:2 (19, -16, 19, -19, 8), VK Vratimov - TJ Sokol Svinov 3:0 (25, 11, 16) a 3:1 (-23, 17, 24, 20), VSK VŠB TU Ostrava - TJ Odry 3:0 (14, 22, 20), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Palkovice 3:2 (-19, -16, 19, 21, 10) a 3:1 (-17, 18, 17, 17)

1. Palkovice28235075:2151
2. Ostrava27243074:2751
3. Vratimov28199066:4147
4. Orlová281810070:4446
5. Frenštát p. R.281711061:4945
6. Odry271413052:5241
7. Fulnek281216052:6240
8. Frýdlant n. O.28820038:7136
9. Svinov28325020:8031
10. Bílovec28127020:8129

Autor: Jan Kešelák

25.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hokejisté HC Tatry Kopřivnice darovali krev v krevním centru v Ostravě-Porubě.
18

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

PATRIK FULNEK přispěl k výhře nad pražskou Duklou, ve které působil jednu sezonu, sedmi góly.

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Druhé derby v sezoně mezi druholigovými hokejisty Kopřivnice a Nového Jičína, které shlédlo devět stovek diváků, nabídlo drama až do závěrečné sirény, tři větší tresty, ale na konci pak znovu novojičínskou radost. Hostující Ďáblové totiž stopli Tatru i podruhé v sezoně a díky pátému vítězství v řadě si drží výtečné 3. místo.

Výstava ve Frenštátě připomíná svatební dny

/FOTOGALERIE/ Svatební den je jistě možno považovat za jeden z nejhezčích v životě. Tento slavnostní okamžik připomíná výstava v Klubu důchodců ve Frenštátě pod Radhoštěm.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení